X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamy 2019 z Krakowa
Odpowiedz

Mamy 2019 z Krakowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) sa tu jakies mamy z Krakowa ktore beda rodzic w 2019? Ja mam termin na maj:))

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza połowa kwietnia :)

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelllka gratuluje!;) masz juz wybrany szpital albo jakis na oku?

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 22 marca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy są tu jakieś aktywne przyszłe mamy z Krakowa. Interesuje mnie Wasza opinia na temat szpitali krakowskich

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 22 marca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamer wrote:
    Witam. Czy są tu jakieś aktywne przyszłe mamy z Krakowa. Interesuje mnie Wasza opinia na temat szpitali krakowskich
    Hej! Ja rodze w maju ale to moja pierwsza ciąża także dużo na ten temat sama nie wiem. Będę mogła się wypowiedzieć jak urodze:) mam zamiar na Kopernika ale ostatnio koleżanka co rodziła w lutym bardzo chwalila narutowicza. Siostra rodziła w ujastku rok temu to też nie narzekał chociaż ja zdążyłam być tam na ip i niezbyt podobało mi się traktowanie kobiet które przyjechały już po odejściu wód że skurczami bo lekarze zwlekali z przyjeciem i długo czekały na korytarzu a widać że się meczyly

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Dreamer Autorytet
    Postów: 2039 849

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam okazje być na ip w ujastku i faktycznie trzeba czekac po 3 godziny nawet. Pacjentki przyjeżdzały co chwilę wiec przy takim ruchu to tam powinien byc lekarz caly czas dostepny a nie z doskoku jak nie ma co robić na oddziale. Ja mam teorie ze jak jest porod bezproblemowy to wszedzie jest dobrze. Gorzej jak coś sie dzieje. Szkoda ze nie zdążą tego nowego szpitala w prokocimiu otworzyc

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzę w lipcu na Kopernika. Będzie mnie ciąć mój ginekolog. A poprzednią dwójkę rodziłam w Żeromskiego (CC).

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 22 marca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreamee w prokocimiu będzie też oddział położniczy nowy?? Czy przeniesiony ten z kopernika?

    o148o7es5xrrd9s8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ