X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie z Hamburga
Odpowiedz

Mamusie z Hamburga

Oceń ten wątek:
  • amilka87 Autorytet
    Postów: 405 1432

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja jestem Ola tez chodze do Romanowskiej, ale jestem z niej bardzo zadowolona.
    Ja zaczynam teraz 4 miesiac, w domu 4 latek :) Mieszkam na Wandsbek.

    p19ucsqv9hbi49uu.png
    wersja z OM
    oar8skjoa5uwfzmc.png
    dqprj44j0rp9buta.png


  • kita78 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Szkoda że trochę daleko od siebie mieszkamy ale może uda się kiedyś spotkać u lekarza ja mam teraz termin 21.11

    nzjd3e3kn26xfxca.png
  • kita78 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    21.11 będę miała robione badanie krzywej cukrowej czy któraś z Was miała je wykonywane u Romanowskiej czy trzeba się jakoś przygotować wizytę mam na godziny popołudniowe więc nie wyobrażam sobie być na czczo. Może któraś z Was jest z okolic Osdorf i ma dużo czasu jest chętna się spotkać przy kawie i pogadać ja bardzo chętnie od siedzenia w domu nie długo zwariuje :)

    nzjd3e3kn26xfxca.png
  • Olymphia Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, odświeżam wątek. Są tu jakieś przyszłe mamy z Hamburga? Sama jestem w 6 tygodniu ciąży i chłonę wszystkie informacje i reakcje organizmu na ciążę.
    To będzie moje pierwsze dziecko więc chodzę z głową w chmurach.

    rbj0ckr.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ