X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie z Bielska i okolic
Odpowiedz

Mamusie z Bielska i okolic

Oceń ten wątek:
  • przyszła mamuśka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 lutego 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś ma namiary na położną z wojewódzkiego Panią Ale? Bardzo tutaj jest zachwalana, więc jak któraś ma do niej numer i może się podzielić, to będę bardzo wdzięczna :)

  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 3 marca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) bardzo proszę którąś z Was na priv o nazwisko pani Ali i pani Danusi, numer już sobie załatwię :)

    Kingus123 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • Kingus123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Macie może namiary na jakąś fajną położną z Bielska ? Bardzo dużo słyszałam dobrego o Pani Alicji Michulec może ma któraś nr tel? Albo jeszcze na jakąś inną położną? Proszę o szybką odpowiedź , bo zależy mi strasznie na czasie!
    Pozdrawiam Was dziewczyny i dziękuję za odpowiedź

    Kingus123
  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus123 wrote:
    Witam. Macie może namiary na jakąś fajną położną z Bielska ? Bardzo dużo słyszałam dobrego o Pani Alicji Michulec może ma któraś nr tel? Albo jeszcze na jakąś inną położną? Proszę o szybką odpowiedź , bo zależy mi strasznie na czasie!
    Pozdrawiam Was dziewczyny i dziękuję za odpowiedź
    Numer do Pani Alicji mogę wysłać na priv

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • Kodora Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) Jeśli mogę to też poproszę o telefon pani Ali. Polecano mi również panią Beatę Pyjur, ale fajnie mieć kilka opcji :-)

  • Agata32 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Czy również mogę prosić o telefon do pani Ali lub innej położnej,z którą rodziłyście?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam!

  • Kiwona Autorytet
    Postów: 2380 2866

    Wysłany: 18 października 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagląda tu jeszcze ktoś?
    Właśnie wróciłam z pierwszych badań prenatalnych, robiłam je w Galenie i jestem w szoku, bo usg trwało 6 minut. W innych miejscach, z tego co wiem z innego wątku, trwa to z pół godziny. A tu taśmówka. Może któraś mama poleci mi inne miejsce w okolicach?

    24.04.2019 3800 g 56 cm
    qdkkiei3w97yr8ui.png
  • momo28 Przyjaciółka
    Postów: 119 128

    Wysłany: 18 października 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    robiłam połówkowe w Supramedzie u dr Dawida i polecam, poświęcił nam sporo czasu, mimo że nie był moim lekarzem prowadzącym, dokładnie pooglądał malucha, wszystko na bieżąco wyjaśniał :) Gdybym kolejny raz była w ciąży na wszystkie 3 duże USG pójdę właśnie do niego ;)

    Kiwona lubi tę wiadomość

    mały książę

    atdc3e5e0zpnlao8.png
  • Kodora Koleżanka
    Postów: 60 17

    Wysłany: 18 października 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam doktora Dawida. Dokładnie zbadał maluszka, atmosfera też była bardzo fajna. Na pierwszych prenatalnych byłam u doktora Fendera i nie polecam, chociaż koleżanka była zadowolona. Nie dość że mu się sprzęt zepsuł to robił mi potem badanie na 3 razy bo niby mam za dużo tłuszczu na brzuchu. Ciekawe że jakoś wcześniej na innych USG u mojej lekarki, ani u Dawida nie było problemów. Do tego tak mi mocno naciskał na brzuch głowicą że pół dnia bolalo, wracałam do domu z płaczem bo się bałam o maluszka, bo tak jakby się rączkami zasłaniał przy tych naciskach. Powiedziałam sobie że więcej do niego nie pójdę. U doktora Dawida zupełnie inna sytuacja i w tej samej cenie co u Fendera mam USG 3D i płytkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 19:30

    Kiwona lubi tę wiadomość

  • izkass Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze swojej strony polecam dr Emilie Sitkiewicz. Badania prenatalne u niej to czysta przyjemność :) bardzo miła i serdeczną osoba. Polecam klinikę Galena w Bielsku Białej :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne robiłam na NFZ w Żorach (ok13tc i ok 20tc) a ostatnie ok 32tc odpłatnie już u dr Dawida w Szpitalu Świętego Łukasza. Bardzo dobry lekarz, z bardzo dobrymi opiniami, USG trwało ok 10-15 minut, wystarczyło.

    da8300b52b.png
  • adrpil Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 października 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Ma może któraś z Was numer do położnej Alicji?

‹‹ 22 23 24 25 26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ