BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Mamusie z Bielska i okolic
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

przyszła mamuśka
Nowa
0

Wysłany: 11 lutego 2018, 16:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny. Czy któraś ma namiary na położną z wojewódzkiego Panią Ale? Bardzo tutaj jest zachwalana, więc jak któraś ma do niej numer i może się podzielić, to będę bardzo wdzięczna :)

anna23
Autorytet
808

Wysłany: 3 marca 2018, 18:17
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć dziewczyny ;) bardzo proszę którąś z Was na priv o nazwisko pani Ali i pani Danusi, numer już sobie załatwię :)

Kingus123 lubi tę wiadomość

f2w3yx8df1g9218a.png
m3sx3e5ese0n0fi2.png

Kingus123
Nowa
0

Wysłany: 24 kwietnia 2018, 15:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Macie może namiary na jakąś fajną położną z Bielska ? Bardzo dużo słyszałam dobrego o Pani Alicji Michulec może ma któraś nr tel? Albo jeszcze na jakąś inną położną? Proszę o szybką odpowiedź , bo zależy mi strasznie na czasie!
Pozdrawiam Was dziewczyny i dziękuję za odpowiedź

Kingus123

anna23
Autorytet
808

Wysłany: 27 kwietnia 2018, 23:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kingus123 wrote:
Witam. Macie może namiary na jakąś fajną położną z Bielska ? Bardzo dużo słyszałam dobrego o Pani Alicji Michulec może ma któraś nr tel? Albo jeszcze na jakąś inną położną? Proszę o szybką odpowiedź , bo zależy mi strasznie na czasie!
Pozdrawiam Was dziewczyny i dziękuję za odpowiedź
Numer do Pani Alicji mogę wysłać na priv

f2w3yx8df1g9218a.png
m3sx3e5ese0n0fi2.png

Kodora
Koleżanka
17

Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam :-) Jeśli mogę to też poproszę o telefon pani Ali. Polecano mi również panią Beatę Pyjur, ale fajnie mieć kilka opcji :-)

Agata32
Nowa
0

Wysłany: 29 sierpnia 2018, 13:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny!
Czy również mogę prosić o telefon do pani Ali lub innej położnej,z którą rodziłyście?
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Kiwona
Autorytet
2792

Wysłany: 18 października 2018, 11:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Zagląda tu jeszcze ktoś?
Właśnie wróciłam z pierwszych badań prenatalnych, robiłam je w Galenie i jestem w szoku, bo usg trwało 6 minut. W innych miejscach, z tego co wiem z innego wątku, trwa to z pół godziny. A tu taśmówka. Może któraś mama poleci mi inne miejsce w okolicach?

24.04.2019 3800 g 56 cm
qdkkiei3w97yr8ui.png

momo28
Przyjaciółka
128

Wysłany: 18 października 2018, 18:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej,
robiłam połówkowe w Supramedzie u dr Dawida i polecam, poświęcił nam sporo czasu, mimo że nie był moim lekarzem prowadzącym, dokładnie pooglądał malucha, wszystko na bieżąco wyjaśniał :) Gdybym kolejny raz była w ciąży na wszystkie 3 duże USG pójdę właśnie do niego ;)

Kiwona lubi tę wiadomość

mały książę

atdc3e5e0zpnlao8.png

Kodora
Koleżanka
17

Wysłany: 18 października 2018, 19:30
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja też polecam doktora Dawida. Dokładnie zbadał maluszka, atmosfera też była bardzo fajna. Na pierwszych prenatalnych byłam u doktora Fendera i nie polecam, chociaż koleżanka była zadowolona. Nie dość że mu się sprzęt zepsuł to robił mi potem badanie na 3 razy bo niby mam za dużo tłuszczu na brzuchu. Ciekawe że jakoś wcześniej na innych USG u mojej lekarki, ani u Dawida nie było problemów. Do tego tak mi mocno naciskał na brzuch głowicą że pół dnia bolalo, wracałam do domu z płaczem bo się bałam o maluszka, bo tak jakby się rączkami zasłaniał przy tych naciskach. Powiedziałam sobie że więcej do niego nie pójdę. U doktora Dawida zupełnie inna sytuacja i w tej samej cenie co u Fendera mam USG 3D i płytkę.

Wiadomość wyedytowana przez autora 18 października 2018, 19:30

Kiwona lubi tę wiadomość

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)