X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 28 sierpnia 2022, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta dobrze, że możecie razem drzemać 😁🥰
    Trzymam kciuki za wszystkie wizyty
    Super że widać efekty po fizjoterapii
    My też nie sadzamy jeszcze Tadzia w foteliku
    Na razie wszystko przygotowuje sama do jedzenia,tzn z pomocą mamy,ale z produktów które mamy
    Słoiczki zabierzemy nad morze,bo ciężko byłoby coś przygotować na wyjeździe...

    Dziś świętowaliśmy 7 miesięcy Tadzia 💙

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2022, 23:09

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, Aneta8, dobuska, AnSan89 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego co najlepsze dla Tadzia! 🥳

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć drogie mamy🙂

    AnSan- a jak u Was funkcjonuje odbieranie dzieci ze szkół? Ty to robisz? Czy mąż/ teściowa? Ja to niezmiennie Cię podziwiam za ogarnięcie👏👏👏

    Falk to co piszesz, że Twoja córcia spala w łóżeczku a synek z Tobą tylko pokazuje że każde dziecko inne. Nawet jak robi się to samo i w ten sam sposób opiekuje/ wychowuje to reakcje dziecka mogą być inne. Fajnie że to napisałaś bo ja sama milion razy zastanawiałam się co mogłam zrobić inaczej w wielu kwestiach. Wiec tym bardziej rozwalają mnie teksty matek którym trafiło się dziecko bezproblemowe- anioł - które żyją w przekonaniu że to ich zasługa😁 ich wspaniałych metod wychowawczych 😁

    Joana, tak chwalicie te kaszki helpy że może i ja na wyjazd kupię. A to faktycznie ma konsystencję jak kaszka czy bardziej taka mąka?
    A z tym ząbkiem to koszmar. Wychodzi bardzo wolno. Dosłownie po kawałeczku. Po dzisiejszej koszmarnej nocy widzę że jest już chyba cała korona... Ja już nie wiem czy to normalne że tak wolno to idzie? Koleżanki syn w 3 dni miał całego zęba 🤷

    Dobuska, też mam ten namiot z Twojego polecenia😁

    Aneta, toż to zaraz prenatalne😯 boziu ty zaraz będziesz miała drugiego bobasa na pokładzie 🙂 przerażające i cudowne zarazem😉

    Kasiu, sto lat dla Tadzia 😘🎂

    Dziewczyny, obejrzałam filmik w tym artykule i aż mnie zmroziło
    https://fotelik.info/pl/news/patrol-fotelik-info-wypadek-video,1213.html
    Polecam sprawdzić zwłaszcza na dłuższych trasach!



    jaina_proudmoore, Aneta8, AnSan89 lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Tadzia 💕💕kiedy to zleciało 😇

    U nas nie widać końca tego remontu 🫣ciagle coś, jakieś pierdoły jak lampa, listwy, poprawki itp.

    W weekend było spokojnie. Mały spał na ogródku dopóki nie przyszli sąsiedzi i nie hałasowali 😒
    Ogółem to trochę jak na wsi. Za domem kawałek mamy pola, ludzie maja kury i krowy. Alex oglądał w weekend zwierzątka bo poszliśmy na piknik do Osp. Taka wieś w mieście 🤪
    Pani była z noworodkiem, jeszcze różowym na skórze 😱trzymała go na rękach i on spał 🤣

    Zamówiłam kaszki- mały spróbuje w weekend.
    Wczoraj zjadł marchewkę i jak zwykle przeboje były potem 🤣
    Ważyłam go ale już wystaje z tej małej wagi.
    Dziś ważyłam siebie na normalnej i potem z nim na rękach i pokazało 8.4 kg różnicy 🧐🙃👌
    My tez nie wkładamy małego do krzesełka jeszcze, ale krzesełko Już mamy- używane Per peregi się nazywa.
    Kawaler zaczął podnosić pupę/ bujać się przód- tył i pełzać do przodu powoli.

    @Stokrotka86- najlepsza opcja to wyjazd na noc chyba, mały będzie spał i lecicie ile dała fabryka czasowo z przerwą na jedzenie/ pobudki
    Edit bo doczytałam:
    Oczywiście, że każde dziecko jest inne - na tym polega ich wyjątkowość. Czasem to po rodzeństwie widać.
    Dodatkowo dzieci to nie komputery i nie można ich zaprogramować pod treści z książek o wychowaniu/ żywieniu dzieci.
    Tak uważam 🙃
    @Aneta8 - zdrówka dla was i trzymam kciuki za wizytę 💕
    @Joana - a wy kiedy jedziecie na urlop?
    Jak Kaja się miewa?
    Jadła coś nowego?
    Olek się chyba od małej nauczył, że jak zasypia ostatnio to się odwraca dupą do mnie i drzemkę łapie 🤣
    @AnSan- jak zacznie się szkoła to na pewno będziesz mieć więcej spokoju, dla siebie i czasu dla małego.
    @Dobuska - w końcu wykorzystałaś basenowe majtki hehe 🤣👌basen jest spoko dla dzieci. Tez chętnie pójdę jak zaznam spokoju duchowego po remoncie 🤣

    Spokojnego tygodnia dla Was i maluszków 😍😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2022, 09:49

    Stokrotka 86, Aneta8, AnSan89 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 29 sierpnia 2022, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)

    Byliśmy na weekend u znajomych i jakaś rozbita wróciłam. Męczyłam się tam mocno i jakos teraz nie mogę się pozbierać, tak sama w sobie. Nie wiem czy jest sens ciągnąć dalej tą znajomość, jakoś tak mi - nie wiem - ciężko. Kaja za to anioł (Stokrotka, to BANKOWO moja zasługa hahahah :D), super się zaaklimatyzowała :)

    Stokrotko, te kaszki helpy mają konsystencję kaszki, tak. Najbliżej im chyba do kaszy manny? Kajka uwielbia się w nich babrać :) a co do sprzątania, to jest to w cholerę uciążliwe! No, ale co zrobić :) Kajce ząbki też rosną pomału, jeszcze całe nie wylazły, ale największe marudzenie było przy przebijaniu się przez dziąsełko, potem już mieliśmy spokój. Filmik odpalę pózniej, dzięki za podzielenie się :)

    Jaina, te ostatnie pierdolety podczas wykańczania mieszkania są najgorsze! Tobie się wydaje, że to już, ale samo przykręcanie gniazdek i kontaktów z pół dnia zajmuje.. Oby jak najszybciej ta końcoweczka Wam zleciała! Kajka co chwila je coś nowego :) bardzo smakują jej kwaśne smaki. O dziwo polubiła też grejpfruta. Mięsko też lubi, a frytki z batatów wcina jak szalona :) My urlop zaczynamy 12września. A Wy kiedy się wybieracie nad morze? Z tego co pamietam to taki był Wasz kierunek wyjazdowy?

    Kasiu, buuuuuziaki dla Tadzia! Czekam na recenzję Kavki :) Dzisiaj próbowałam zamotać Kajkę w chustę, ale nie chciała! Trochę boję się czy zaakceptuje nosidełko..
    Namiot mamy taki:
    https://www.decathlon.pl/p/budka-kempingowa-quechua-2-seconds-xl-fresh-dla-2-osob-doroslych/_/R-p-336287?mc=8734851&c=Niebieski_Turkusowy

    Na słoneczne, bezwietrzne dni sprawdza się super! Niestety nie testowaliśmy go podczas wiatru..
    Słoiczki obiadowe też zabierzemy na urlop, jednak trochę odpoczynku się należy :) śniadania będę przygotowywać, ale to akurat chwila moment.

    Aneta, trzymam bardzo mocno kciuki, żeby wyniki pappy i sanco wyszły idealne 🤞🏻

    Aneta8, jaina_proudmoore, AnSan89 lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 😙

    Dziękuję wszystkim za życzenia dla Tadzika 😙🥰❤️
    Oj nie wiem kiedy to zleciało
    W ostatnim miesiącu tak się zmienił,ma swoje humory 🙃 urósł tak, że ho ho i stal się tak ruchliwy

    Joana ojeju to może rzeczywiście nie ma co się męczyć w takiej znajomości...sama wiem po sobie, życie weryfikuje. Warto zadbać o jedną lub kilka znajomości i je pielęgnować
    Joana dzięki za link 😚❤️
    Dam znać jak nosidło przyjdzie i poprobujemy
    Tadzio długo nie wytrzymuje w chuście,ale zaczęłam nosić niedawno i tak naprawdę to był tylko kilka razy. Nawet na pół godziny to duże odciążenie od noszenia
    O to z ząbkami u nas podobnie

    Stokrotka ja mam tylko kaszkę jaglano gryczano i jest taka delikatnie kaszkowa jak dla mnie,ale nie mąka
    Nooo u nas 2 dolne jedynki wychodzą już ponad tydzień. To normalne? Na szczęście nie cierpi
    Dziękuję za filmik

    Jaina ojej to jeszcze trochę tego remontu,ale później już będzie lux 🥰
    U nas też Tadzik podnosi pupę i zaczyna się bujać. A poza tym to robi piwoty i raczkuje do tyłu


    Co do słoiczków polecam porównanie na stronie rozszerzaniediety
    Wczoraj kupiłam 3 słoiczki z HiPP,w biedrze promka
    Jeszcze coś muszę wybrać,ale wczoraj na szybko robiliśmy zakupy



    jaina_proudmoore, Aneta8 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • justka87 Przyjaciółka
    Postów: 357 47

    Wysłany: 30 sierpnia 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie, mój 3tyg syn ma zaparcia karmie go już mm wcześniej karmilam tez swoim naprzemiennie ale już nie mam pokarmu.Bylidmy u lekarza I 3 mleko już mamy .Najpierw nan,potem bebilon comfort a teraz bebilon syneo na alergie na krowie mleko.Te ostatnie dopiero dziś zaczęliśmy. Już nie wiem co zrobić, on sie tak męczy.

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🙂
    Ja na szybko 🙂dziewczyny jak wasze dzieci pełzają zwróćcie uwagę czy pracują obie ręce i nogi. U nas Jędrek ciągnie cały czas lewą nogę i odpycha się tylko prawą. Byłam z chłopakami na kontroli u fizjoterapeutki. Obaj w październiku zaczynają rehabilitację.

    jaina_proudmoore, Kasiastaraczka, Aneta8 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • Ada.. 31 Autorytet
    Postów: 264 922

    Wysłany: 31 sierpnia 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justka87 wrote:
    Dziewczyny pomóżcie, mój 3tyg syn ma zaparcia karmie go już mm wcześniej karmilam tez swoim naprzemiennie ale już nie mam pokarmu.Bylidmy u lekarza I 3 mleko już mamy .Najpierw nan,potem bebilon comfort a teraz bebilon syneo na alergie na krowie mleko.Te ostatnie dopiero dziś zaczęliśmy. Już nie wiem co zrobić, on sie tak męczy.
    Hej u nas położna zaleciła dosłownie łyk wody przed każdym mlekiem z tym że ma być lekko ciepła ,podaj na łyżeczce ewentualnie strzykawką .Można też podać olej z wiesiołka , dosłownie krople do 2 na dobę.Ja kupiłam takie duże kapsułki i przekuwałam igła. Ewentualnie laktuloza w syropie ale to już dopytaj położna. Ciepła kąpiel też pomogą jedynie wystrzegała bym się czopków bo rozleniwiają jelita.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hz0nfzo3c.png
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 1 września 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana próbowaliśmy nosidło i dla nas jest super
    Wczoraj zrobiliśmy dłuższy spacer do lasu i Tadzio wytrzymał prawie godzinę w nim, więc sukces. W chuście do pół godziny było ok
    W sobotę ruszamy nad morze 😁

    jaina_proudmoore, Ada.. 31, Joana23 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • AnSan89 Autorytet
    Postów: 258 906

    Wysłany: 2 września 2022, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czytam Was ale jakoś mi weny na pisanie ostatnio brakowało 😕 U nas od 1,5 tygodnia fala upałów 35-40 stopni. Koszmarne bóle głowy przez to mam i dodatkowo przeziębienie mnie przeczołgało, ale jest już lepiej.Na szczęście mój maluch nie załapał ode mnie i dostał tylko lekkiego kataru.
    Od kilku dni przyciąga mnie do siebie za włosy i próbuje ślinić/ gryźć/ całować moje policzki. Nie wiem skąd to mu się wzięło, ale zaczęłam już nawet włosy zakrywać, żeby nie miał jak za nie ciągnąć, bo już rady nie dawałam. Czy którejś maluszek tak robi?
    Mam wrażenie że z RD muszę przyśpieszyć i dodać 3 posiłek, bo on taki żarłok jest, że mi już mleka dla niego brakuje. Co ciekawe na szczepieniu powiedzieli, że jest w dolnej granicy wagi ( jak zawsze). Oglądałam ostatnio sporo filmików z pomysłami na posiłki dla maluchów i zaskoczyło mnie to, że masa mam podaje w tym wieku jogurty naturalne. Wy też dajecie? Czy tylko warzywa, owoce i kaszki?

    Stokrotka- dzieci do szkoły/przedszkola zawozi i przywozi teść. W soboty mąż ,bo ma wolne. Ja je odbieram zazwyczaj raz w miesiącu przy okazji załatwiania jakiś spraw na mieście.
    Dziewczynki chodzą do szkoły już od poniedziałku i wszystko jest mega inaczej. Ciesze się, bo mam więcej czasu dla synka i dla siebie też. Jedyny minus to wstawanie o 4:30 rano🙄😁
    To się rozpisałam🙂 Miłego dnia wszystkim😉

    jaina_proudmoore, Aneta8 lubią tę wiadomość

  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 2 września 2022, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnSan u nas za to tak się ochłodziło,że rano było tylko 7 stopni! W dzień przyjemnie bo ok 20 :)
    Dobrze,że już przeziębienie minęło i maluszek tylko z katarkiem
    Ech upały są męczące...mam nadzieję,że nawadniasz się odpowiednio,bo to też ma wpływ na ból głowy, wiem po sobie...
    Ooo u nas podobnie, czasami denerwuje się na Tadzia,że tak mnie ciągnie za włosy. Ja zawsze mam związane,ale i tak mnie łapie, przyciąga moją twarz i z otwartą buzią jakby chciał mnie połknąć 😁
    Oo super,że taki zarloczek. To może warto ten 3 posiłek dodać
    Oo a ile waży? W którym tygodniu życia?
    My teraz u mamy jesteśmy i nie ważyłam malucha,ale dziś wieczorem to zrobię. Jedziemy do Warszawy,dopakujemy parę gratów i jutro ruszamy nad morze.
    Ja nie daję jeszcze jogurtów naturalnych
    Na razie przyzwyczaiłam się dawać rano owsiankę/kaszkę helpa, masło orzechowe i owoce,a na obiadek zupki lub dania mięsno warzywne

    jaina_proudmoore, Aneta8 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • AnSan89 Autorytet
    Postów: 258 906

    Wysłany: 2 września 2022, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka- fajnie, że tak sobie odpoczywacie🙂 a jak jeszcze dziecko współpracuje to już w ogóle. ładnej pogody życzę. Naładujcie akumulatory na nadchodzącą jesień/zimę 😁

    U nas też powinno już być troszkę chłodniej, a tu takie upały... Z tym nawodnieniem masz rację. Ostatnio faktycznie to zaniedbałam🤦
    Jak miał 6 miesięcy i tydzień ważył 6800g. W dolnej granicy jest, ale może taka jego uroda.🤷 Wszystkie dzieciaczki mam szczuplutkie, choć zawsze były tak po środku tych wszystkich tabelek jeśli chodzi o wagę. Tylko on tak balansuje na granicy. Chyba szybką przemianę materii ma🤷. jak nakarmiłam go mm i zmieniłam pieluchę, tu za 40 min u lekarza pielucha już pękała w szwach.
    Mam nadzieję, że trochę przybierze na wadze po dodaniu tego 3-go posiłku. Kilka dni temu tak szybko wcinał kaszkę z mango, że nie nadążałam go karmić a on się denerwował. Jak macie jakieś fajne pomysły na szybkie posiłki dla dzieciaczków to dajcie znać, chętnie coś wypróbuję🙂

    jaina_proudmoore, Aneta8 lubią tę wiadomość

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 2 września 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!

    Kasiu, udanego wypoczynku! Dziękuję za informację na temat nosidełka.
    AnSan, sporo ciekawych przepisów jest na alaantkowe: https://alaantkoweblw.pl/category/przepisy-blw/posilki/sniadanie/
    Jeśli chodzi o jogurt, to ja Kajce nie daję, bo ciągle walczymy z nietolerancją. Jeśli mogłaby jeść nabiał, to myślę, że za jakiś czas mogłabym jej podać trochę naturalnego jogurtu :) 35-40 stopni! Dla mnie go brzmi jak horror… Oby przeziębienie szybko odpuściło 🤞🏻 Kajka też mnie ciągnie za włosy i szalenie interesują ją moja twarz. Chce dotykać oczu, nosa, ust, a ostatnio odkryła uszy :) pół biedy gdyby robiła to delikatnie, ale wpada w swego rodzaju szał 🙈

    Jutro wyciągamy spacerówkę 🥳

    Jeheria, co tam u Was? Odezwij się do nas 😘

    jaina_proudmoore, AnSan89, Aneta8, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 2 września 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Ten remont to się nie skończy chyba nigdy 🫣😥
    Stolarz miał zamówić materiały ale tego nie ma, tamtego nie ma itp 😳
    Dziś byli panowie od regulacji pieca i jeden mial pretensje, że nie mogę zejść na dół bo karmie 🤣
    Potem wszedł na górę z hasłem czy grzejnik ciepły 🤣a ja „ czym mam sprawdzić? Nogą?”
    Alex to przy wkrętarce nawet śpi 😛
    Wczoraj świętował 7 miesięcy 😇😍

    Dziś byliśmy na 3 Usg bioderek.
    Lekarz powiedział, że na Usg nadal nie widzi jąder kostnienia i to bardzo niedobrze.
    Zalecał więcej spacerów i wystawienie małego na słońce 🤨i witaminę d3.
    Mówił, że nie spieszy mu się do siadania 🤦‍♀️Kontrole mamy za 6 tygodni a jak nie będzie tych jąder kostnienia to mamy dostać skierowanie do poradni.. na badanie rtg i poziom wapnia/ fosforu.
    Znów w internecie są opinie takie, że te jądra kostnienia mogą się pojawić do 9 a nawet późniejszego miesiąca.
    Jak to u was wyglada z Usg i tym tematem?
    Będę wdzięczna za odpowiedzi 😋😘
    Pozdrowienia i spokoju, zdrowia dla mam i bobasów 😇💛💛💛

    AnSan89, Aneta8 lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 3 września 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Jaina, u mnie w mieście usg bioderek jest w 2,3,4 i 10 miesiącu także nie pomogę.. Co do siadania to jeszcze Aleks ma przecież czas.. a zaczyna już kombinować jak to zrobić? Kaja jeszcze nie siedzi, ale już wykminia jak to ogarnąć. Nam pomagają rożne „przezkody” - paczka pampersów, moje nogi, pudełko po butach :) Remontu mocno współczuję.. ale za to super, że Aleksowi nie przeszkadza! Tyle dobrego!

    Miałam w głowie piękną wizję, że na wyjazd będziemy Kajce dawać słoiczki.. Mój plan legł w gruzach - Kajka gardzi słoiczkami :)

    jaina_proudmoore, AnSan89, Aneta8 lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 3 września 2022, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Udało się i w czwartek miałam wizytę i widziałam maluszka. Na razie wszystko ok. Czekam na prenatalne. Zapisałam się do tej samej dr która robiła mi połówkowe z M. Była bardzo dokładana i wychwyciła po obejrzeniu wyników z pierwszych prenatalnych, ze może mi grozić ryzyko porodu przedwczesnego (gdzie niestety placówka w której robiłam te badania nie wyliczyła ryzyka!). Eh jestem w miarę spokojna, no ale po tym co przeszliśmy gdzieś z tylu głowy jest ta obawa, ze sytuacja się powtórzy. Choć statystycznie to raczej nie możliwe. Tez myślę, że natura wie co robi 🙏🏻

    Maksio ustawia się do czworaków. Fizjo jest bardzo zadowolona z jego postępów i mówi, ze daje mu 2 tygodnie i pójdzie 😃 niestety do siadu jeszcze trochę, ostatnio wsadziliśmy go na próbę do krzesła, ale za mocno się pochyla do przodu, także jeszcze czekamy.
    Jeśli chodzi o łapanie za włosy, twarz to chyba taki etap 😃 M jak mnie chwyci to aż czasem wyrwie 🙈 za twarz mnie łapie, nos, policzki i wcale nie jest w tym delikatny 😆

    Jaina, my mieliśmy usg bioderek w 3 i 6 mż i teraz mamy się pojawić jak M zacznie chodzić, bo wszystko jest w porządku. Niestety nie pamietam, aby dr mówił coś o tych jądrach kostnienia.. także niestety nie pomogę 😔 mam nadzieję, ze na nastepnej kontroli u Was będzie już ok! ✊🏻

    AnSan89, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2666 4255

    Wysłany: 4 września 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    My już nad morzem, mamy fajną miejscówkę, spacerkiem do morza ok.10 minut.
    Wczoraj Tadzio zasnął w nosidle, chodziliśmy ok 1,5 h

    Jaina u nas na USG pewnie dlatego, że było wszystko ok to lekarz nic nie mówił o tych jądrach kostnienia...
    Wierzę, że wszystko będzie dobrze 😚

    AnSan,Joana dzięki 😚 mam nadzieję,że po prostu sama zmiana klimatu będzie super
    Urlop macierzyński to powinni nazwać orka na ugorze 😁🤣

    Jaina przy wykańczaniu trzeba mieć duuuzo cierpliwości i tego Ci życzę 😚
    Wszystkiego najlepszego dla Aleksa ❤️

    Joana o kurcze,to czeka Cię gotowanie?
    My wczoraj podaliśmy słoiczek i smakuje mu 💙 kurczak ze słodkimi ziemniakami i warzywami z Gerber organic
    Ja wcześniej nawet nie spróbowałam czy będzie to jeść,he he. Na szczęście jest współpraca 😁

    Aneta cieszę się,że mogłaś zobaczyć maluszka, słodki widok ❤️
    Dobrze,że masz te lekarkę od usg, warto trzymać rękę na pulsie
    Czekamy na czworakowanie Maksia

    Miłej niedzieli ❤️





    jaina_proudmoore, Aneta8, AnSan89 lubią tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 4 września 2022, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta super,że mogłaś podejrzeć maluszka 🙂
    Jaina my też mamy jeszcze jedną wizytę, bo na usg było widać jakieś zaczątki kostnienia, a to ma być widać podobno jakieś półksiężyce, tak mówił lekarz. U Jędrka tych półksiężycy nie było widać jeszcze i w drugiej połowie października mamy wizytę kontrolną.
    Obniżyliśmy łóżeczko, bo Andrzej zaczyna się podciągać do siadu.
    Mój przedszkolak dzielnie spędził czas w przedszkolu od 8 do 12.30 🙂 podobno troche na początku płakał, ale na 12 dzieci tylko 2 dziewczynki nie płakały.

    jaina_proudmoore, Aneta8 lubią tę wiadomość

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 4 września 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wpisy.
    Jakbyście miały chwile wolnego, żeby zerknąć do zdjęcia z badania i opisu to będę wdzięczna.
    W czwartek mamy wizytę u pediatry to na pewno zapytam, a w razie wątpliwości pójdę do innego lekarza na badanie.
    Od początku mi się ten lekarz jakoś nie spodobał i jego podejście 🤷‍♀️

    zDmVp2.png
‹‹ 793 794 795 796 797 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ