X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 wrote:
    No zobaczymy, nie nastawiam się jakoś. Niby jest jeszcze chwila ale chciałabym żeby już się ten 1 trymestr skończył. Będę chciała też na pewno zrobić pappa jeżeli będzie wszystko dobrze
    Ja też już bym chciała mieć pierwszy trymestr za sobą 😁 Na chwilę obecną odliczam do wizyty, którą mam 21 Czerwca.Będę miała wtedy na suwaczku to co Ty dzisiaj 😘

    Red555, Ada.. 31 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z dnia na dzień mocniejsze mdłości, ale dalej mam ogromną nadzieję, że wymioty mnie ominą.:D
    Odrzuciło mnie tak od słodkiego, że jak mąż mi kupił loda to zjadłam tylko trochę, a mdłości mnie trzymają po nim już chyba godzinę. :/
    No, ale to mi akurat na zdrowie wyjdzie.:D

    Też już zaczynam odliczać do wizyty. Idzie oszaleć...

    Selena, kalcia64 lubią tę wiadomość

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja mam z dnia na dzień mocniejsze mdłości, ale dalej mam ogromną nadzieję, że wymioty mnie ominą.:D
    Odrzuciło mnie tak od słodkiego, że jak mąż mi kupił loda to zjadłam tylko trochę, a mdłości mnie trzymają po nim już chyba godzinę. :/
    No, ale to mi akurat na zdrowie wyjdzie.:D

    Też już zaczynam odliczać do wizyty. Idzie oszaleć...
    Ja póki co tylko rano delikatne mdłości i po jedzeniu jak zjem za dużo 🙈za to mega mnie zaczęły piersi i zrobiły się nabrzmiałe... We wtorek wizyta już nie mogę się doczekać 😊 i jestem ciekawa co zobaczę na usg ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2021, 17:22

    Red555, kalcia64 lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    Ja póki co tylko rano delikatne mdłości i po jedzeniu jak zjem za dużo 🙈za to mega mnie zaczęły piersi i zrobiły się nabrzmiałe... We wtorek wizyta już nie mogę się doczekać 😊 i jestem ciekawa co zobaczę na usg ☺️
    To mnie raz piersi bolą mocniej, raz mniej. Mdłości za to dzisiaj już przez 70% dnia :)

    No teraz tydzień wizyt przed nami. Będzie gorąco!❤️

    Red555 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Witam się nieśmiało... Wszystko wskazuje na to, że też będę lutową mamusią 😁

    Morwa, dobuska, Red555 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karpatka wrote:
    Cześć. Witam się nieśmiało... Wszystko wskazuje na to, że też będę lutową mamusią 😁
    Witaj :) na którego mniej więcej wychodzi Ci termin ?

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chej kobitki mam nadzieje ze macie mily weekend. Umnie to tez roznie z symptomami. Napewna ciagle siusianie w ciągu dnia i senność muszę sobie zrobić drzemkę z młodym kiedy on idzie spać 😂😍 I lekkie mdłości dziś pierwszy raz są z rana . Od czasu kiedy dowiedziałam się ze jestem w ciąży coś mi się w głowie poprzestawiało i budzę się codziennie o 5:30 i nie umniem już spać . Tak ze szaleje po domu od rana ❤️🙈🌈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Gisele Koleżanka
    Postów: 56 86

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się i ja 😊
    Moja pierwsza ciąża, dzisiaj zaczął się 7 tydzień, planowany termin porodu 01.02.
    W zeszły wtorek usg wyłapało już bijące serduszko, ale oprócz tego niestety niewielki krwiak, wiec wspomagamy się luteiną i odczuwam duży spadek energii, ale trzymamy kciuki, żeby jak najszybciej zniknął 🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 10:04

    dobuska lubi tę wiadomość

    h44e9jcg9yrs263b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Witaj :) na którego mniej więcej wychodzi Ci termin ?
    Bardzo fajna data u mnie wychodzi bo 02.02.2022 😊 Ciekawe co powie gin po usg. Ale pierwsza wizyta dopiero 29 czerwca. Już się nie mogę doczekać.
    Gisele, trzymam kciuki, by wszystko było super.

    dobuska, Gisele lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny, że dołączacie.

    Gisele, ale zazdroszczę już tego serduszka! <3

    Gisele lubi tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, można doliczyć? Jestem po udanym stransferze, pierwsza wizytę mam w środę do będzie 26dpt🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 11:01

    dobuska, Morwa, Red555 lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Cześć dziewczyny, można doliczyć? Jestem po udanym stransferze, pierwsza wizytę mam w środę do będzie 26dpt🙂
    Witaj! Na kiedy masz termin? :)

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Witaj! Na kiedy masz termin? :)

    Według terminu z miesiączki wychodzi mi 12 luty , ale właśnie nie wiem jak liczyć, może wiesz,moja przyjaciółka mówi, że jej lekarz liczył datę transferu a to mi wyjdzie parę dni różnicy 🤔, ostatecznie stwierdziłam, że poczekam do wizyty u dr i jaki poda termin.

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Według terminu z miesiączki wychodzi mi 12 luty , ale właśnie nie wiem jak liczyć, może wiesz,moja przyjaciółka mówi, że jej lekarz liczył datę transferu a to mi wyjdzie parę dni różnicy 🤔, ostatecznie stwierdziłam, że poczekam do wizyty u dr i jaki poda termin.
    W naszym przypadku z dnia miesiączki to dosyć niemiarodajne. Ja chyba wyliczałam według daty transferu. :)

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    W naszym przypadku z dnia miesiączki to dosyć niemiarodajne. Ja chyba wyliczałam według daty transferu. :)

    Znalazłam kalkulator do obliczania po ivf to szacowany termin porodu 7 luty 🙂

    Morwa, dobuska lubią tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Red555 Autorytet
    Postów: 1410 1974

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj byłam na w dawce szczepienia. Spalam 13h i jestem nadal zmęczona:). Mam tylko takie trochę bóle cyrków, dzisiaj trochę pobolewa brzuch, nie mam żadnych typowych objawów co mnie trochę martwi.


    Jutro mam wizytę u gin-endokrtnologa i ciekawa jestem czy zrobi mi usg...a we wtorek mam dlugo oczekiwaną wizytę u nowego lekarza. Czekałam na nią ponad w miesiące. Boję się że nadal będzie puste jajo - bo przecież nawet jak jest ciałko żółte to jest puste:(

    f2w3rjjg126tkf9t.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    To mnie raz piersi bolą mocniej, raz mniej. Mdłości za to dzisiaj już przez 70% dnia :)

    No teraz tydzień wizyt przed nami. Będzie gorąco!❤️
    Przyłączam się do grona z mdłościami 🤭🙆‍♀️ Jadę dzisiaj w odwiedziny do cioci... może być ciekawie 🤣

    dobuska, Red555 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Przyłączam się do grona z mdłościami 🤭🙆‍♀️ Jadę dzisiaj w odwiedziny do cioci... może być ciekawie 🤣
    No zaczyna się zabawa :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red555 wrote:
    Ja wczoraj byłam na w dawce szczepienia. Spalam 13h i jestem nadal zmęczona:). Mam tylko takie trochę bóle cyrków, dzisiaj trochę pobolewa brzuch, nie mam żadnych typowych objawów co mnie trochę martwi.


    Jutro mam wizytę u gin-endokrtnologa i ciekawa jestem czy zrobi mi usg...a we wtorek mam dlugo oczekiwaną wizytę u nowego lekarza. Czekałam na nią ponad w miesiące. Boję się że nadal będzie puste jajo - bo przecież nawet jak jest ciałko żółte to jest puste:(
    Chciałabym Ci napisać, żebyś się nie martwiła, ale ja też się martwie.
    Najgorsze, że dopóki nie pójdziemy do lekarza to możemy się tylko pocieszać 🤷🏻‍♀️😢
    Ale musimy być dobrej myśli!❤️

    Red555 lubi tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam mdłości, piersi bardziej tkliwe i bolą, za to w piątek jak byliśmy na obiedzie ze znajomymi to mnie pierwszy raz na wymioty wzięło od tych zapachów, więc siedzieliśmy na dworze 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2021, 12:57

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ