X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2022
Odpowiedz

Mamusie Luty 2022

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    hej dziewczyny,

    @Nisia - dobrze, że spokojnie podeszłaś do tematu. oddychanie często czyni cuda. plus spokój
    @Dobuska - niestety stanie w miejscu nie jest dobre, albo siedzenie. a z każdym miesiącem będzie coraz ciężej pewnie. dlatego trzeba chyba zainwestować w jakieś ćwiczenia dodatkowo, nawet 15 min dziennie. plus spacery dopóki pogoda dopisuje.

    @Stokrotka - zrób porządek po powrocie! :) z tematem pracy, bo to naprawdę mocne przegięcie. odbierasz telefony od razu? ja bym chyba nie odbierała na początek ;) a potem powiedziała prosto z mostu co myślę.

    @Kasia- cieszę się, że podoba Ci się Jantar. :)

    Ja nosiłam wczoraj te jeansy ciążowe z pasem, chciałam sobie podciągnąć a w efekcie zrobiłam dziurę w tym pasie z materiału 😂😂😂 Dziś w planie mamy wycieczkę do galerii handlowej, może kupię sobie kurtkę na jesień, bo w starej dopinam się do brzucha i dalej już nie. 😂 zajrzymy też do Smyka, bo może mają na stanie ten wózek Muuvo do obejrzenia. W poniedziałek połówkowe, to już chyba pora na to, aby się lekko postresować :P

    Kropek wieczorem szaleje. czuć drgania i wibracje. mąż nawet sprawdzał i czuł jak położył rękę, a młody kawaler sobie disco chyba zrobił w prawym rogu brzucha. dobrą godzinę chyba się tam kotłował :P

    Miłego wekendu drogie panie <3
    No ja na ćwiczenia ciążowe już zaczynam chodzić. Mam w ramach NFZ przed szkoła rodzenia. Na spacery również chodzę. Jednak u mnie to kwestia więzadeł, które jak zaobserwowałam, bolą mnie ponadprzeciętnie mocno niestety. 🤷🏻‍♀️

    W spodniach ciążowych to ja już od dawna chodzę. Tylko i wyłącznie :D każde inne są już nie do zniesienia dla mnie.

    Aga12345 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko nie daj się i szczęśliwej podróży. 💪❤️

    Stokrotka 86, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 25 września 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj po zakupach, rozbolał mnie lewy pośladek i mięsień 😳leżenie i lekkie ćwiczenia pomogły uff. Jednak człowiek musi uważać bardziej. Dziś kłuje mnie na łączeniu, nie więzadła ale tez jakby z przodu ścianki pochwy. Chyba ktoś tam kopie 😂Na takie dolegliwości pomaga zwykle dłuższe leżenie 🙂Ja to chciałam poćwiczyć jakiś pilates itp. Sporo tego na YT mamy do wyboru. 🙂

    Stokrotka 86 lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 25 września 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie obiecałam sobie że po powrocie biorę się za lekkie ćw i chyba od 20 tc można już robić masaż krocza? Tak to się chyba nazywa. W każdym razie chodzi o to że wszystko porozciagac żeby zminimalizować ryzyko pęknięcia krocza.

    Jaina, też zdarzają mi się takie bóle. Teraz po podróży pewnie będzie masakra. Narazie pociąg tak zarzuca że spacer odpada. Ale mały od rana szaleje🙂 naprawdę uspokaja mnie że już go czuję 🙂

    Jaina, udało się kupić spodnie? Ja mam 3 pary ciążowych z vinted i jestem mega zadowolona 🙂 noszę je już jakiś czas. Nawet zanim brzuch się pojawił to jednak zwykle spodnie gniotly.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko, ja w kilku źródłach znalazłam i wczoraj słuchałam jakiejś położnej, która tez tak mówiła, że masaż krocza robi się dopiero po 34 tygodniu. Teraz chyba troszkę za szybko 🤔

    Jaina niestety, musimy teraz sobie więcej folgować.

    Ja moją małą dzisiaj znowu czuje znacznie mniej. Coś tam ręka wyczuwam, że się przemieszcza, ale raczej kopniaków mi szczędzi. Już bym chciała czuć regularnie. Oszaleć idzie 🙈

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 25 września 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Wczoraj po zakupach, rozbolał mnie lewy pośladek i mięsień 😳leżenie i lekkie ćwiczenia pomogły uff. Jednak człowiek musi uważać bardziej. Dziś kłuje mnie na łączeniu, nie więzadła ale tez jakby z przodu ścianki pochwy. Chyba ktoś tam kopie 😂Na takie dolegliwości pomaga zwykle dłuższe leżenie 🙂Ja to chciałam poćwiczyć jakiś pilates itp. Sporo tego na YT mamy do wyboru. 🙂

    Jaina, gorąco polecam jogę :) ja ćwiczę od dawna i nie mam jak dotąd żadnych dolegliwości (oprócz bólu łydek, ale okazuje się, że taka moja natura i muszę pochodzić jeszcze parę razy do fizjoterapeuty). Jeśli nie ćwiczyłaś wcześniej, to radziłabym pochodzić stacjonarnie, bo można sobie łatwo krzywdę zrobić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2021, 16:03

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 25 września 2021, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, faktycznie po 34. To ja już nie wiem co mój kalafior przetworzył😁

    Z małą na pewno ok. Ja gdy mam bardziej intensywny dzień mniej odczuwam malucha.

    16-01-2022 - synek💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka 86 wrote:
    Dobuska, faktycznie po 34. To ja już nie wiem co mój kalafior przetworzył😁

    Z małą na pewno ok. Ja gdy mam bardziej intensywny dzień mniej odczuwam malucha.
    Najlepiej Wam się pożalić na ruchy. Wtedy moja mała myśli: Booooooooże, to już nie można mieć luźniejszego dnia…

    I teraz leze na plecach i czuje kopniaczki. :D 🥰 ❤️
    Aż mi brzuch podskakuje! Ale czad!!!😱🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2021, 15:04

    Stokrotka 86, Aneta8, Selena, Aga12345, jaina_proudmoore, Morwa, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 25 września 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, widzisz?🙂 Nie ma się co martwić 🙂

    Ja jeszcze nie widzę falowania brzucha ale kilka razy tak mnie kopnął że ręką mi odskoczyła z brzucha i przyznam że było to tak nieoczekiwane że się przestraszyłam😁

    Teraz gniecie mnie nogami w jelito 😁

    dobuska, Aneta8, Selena, Aga12345, jaina_proudmoore, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka 86 wrote:
    Hehe, widzisz?🙂 Nie ma się co martwić 🙂

    Ja jeszcze nie widzę falowania brzucha ale kilka razy tak mnie kopnął że ręką mi odskoczyła z brzucha i przyznam że było to tak nieoczekiwane że się przestraszyłam😁

    Teraz gniecie mnie nogami w jelito 😁
    Muszę leżeć płasko na plecach, wtedy bardziej ja czuje i zaobserwowałam małe ruchy brzucha. Ale to musi wejść w jakieś miejsce dobre, bo ona ma go jeszcze sporo. Tez byś pewnie zobaczyła, jakbyś wtedy obserwowała.
    Jak nie leze to jej tak nie czuje. Pewnie tkanka tłuszczowa robi swoje :)

    Stokrotka 86, Aga12345 lubią tę wiadomość

  • Negra85 Autorytet
    Postów: 377 1442

    Wysłany: 25 września 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja już po połówkowych, synek zdrowy jak rybka 😍 Sam lekarz mówił, że gdyby ktoś przystawił mu pistolet do czoła i kazał wymienić coś nie tak, to do niczego nie mógłby się przyczepić 😄 Ale uwaga, wizyta trwała 2h i wchodziłam 5 razy do gabinetu. Lekarzowi brakowało paru cyferek do obrazu serduszka, a mały, jak to określił lekarz wisi na suficie (jest do góry nogami), a powinien leżeć na podłodze. Miałam zejść coś słodkiego i się przejść. I tak wchodziłam ponownie 4 razy. Zjadłam słodką bułkę, deser czekoladowy i wypiłam puszkę pepsi. I wiecie co? Nawet mi nie smakowało, czułam się jakbym piła alko, jakbym robiła niedobrą rzecz dla mojego synka. 😃 Lekarz podjarany trochę, że mały to Krzyś bo sam ma tak na imię, więc traktował mnie z wielką sympatią. Mam parę zdjęć, na usg lekarz zauważył fakt, że mały ssie kciuka i tak szybko przełączył na 3d, że Krzyś zdążył się odwrócić pupą. 🤣 Jak wcześniej siedział grzecznie, tak po takim cukrze szalał jak chomik w kołowrotku.
    Synek ma 24 cm i waży 355g.
    Mam jedno zdjęcie, którym chcę się podzielić.
    Jak zobaczyłam tę buzię na monitorze to wzruszyłam się na maxa, pierwszy raz tak wyrazie widziałam te oczka, usteczka, które już tak niedługo wycałuję.

    Oto moja miłość, mój sens istnienia:
    20210925-105803.jpg

    Po badaniu pojechaliśmy wybrać wózek i fotelik. Przemyły Pan poświęcił nam 1,5h na obgadanie naszych typów, po czym stanęło na wózku, którego nie było na naszej liście. Ale czytając opinie, słuchając Pana i dowiadując się o walorach wózka zdecydowaliśmy się na Uppababy Vista (kolor Stella): https://boboland24.pl/uppababy/uppababy-vista-v2

    Wózek chcieliśmy do 3-3,5 tyś, ale jak zobaczyliśmy ile opcji ma ten wózek, nie było mowy, że wyjdziemy bez niego.

    Do tego fotelik z bazą Britax: https://boboland24.pl/britax-roemer/britax-roemer-baby-safe-3-i-size-baza-flex-base-isense

    Oba sprzęty mają dojść do max 4 tygodni. Jestem podjarana 😆 Mama, która była z nami, powiedziała, że "Dzieci, ja wam dam pieniądze, bo widać, że masz (czyli ja) inny gust, nie będę kupować ubranek. Ja wam zasponsoruję wózek i fotelik." Ja w szoku, mąż też, wiedzieliśmy, że rodzice pomogą, ale dla nas to kwota z kosmosu 🤗 Mamie też przypadł wózek do gustu, sama zaczęła nim jeździć po sklepie, mówiąc "Muszę sprawdzić, czy wnusiowi będzie wygodnie i nie będzie się za bardzo telepał." 🤣

    Mimo, że wczoraj byliśmy w domu dopiero o 21, miałam ogromy ból krzyża i pachwin to jestem przeszczęśliwa 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2021, 16:22

    Stokrotka 86, niutek87, Aga12345, Joana23, Aneta8, jaina_proudmoore, Selena, Morwa, Alfa_Centauri, Gosia Rumi, oregano84, Jeheria, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    3jgxvfxm0fdw7nq2.png

    Wspólne starania: styczeń 2020
    IVF: start 4 kwietnia 2021
    punkcja: 16 kwietnia - pobrano 8 oocytów 👍
    21.04.21 - 5 mrozaczków (4.1.1, 4.1.1, 4.2.2, 4.2.3, 5.2.2) ❄️❄️❄️❄️❄️

    19.05 - FET - blaska 4.1.1. zostań z nami Kropeczku 🙏🏻
    24.05 - 5dpt: beta - 7,25 ; prog - 8,87 🙏🏻
    26.05 - 7dpt: beta - 32,34 ; prog - 9,82 ✊
    28.05 - 9dpt: beta - 71,41, prog - 10,66
    31.05 - 12dpt: beta - 224,9, prog - 9,83
    02.06 - 14 dpt: beta 472,6, prog - 11,7
    13.06 - Wielki człowiek ma 5,1 mm i ❤️
    28.07 - prenatalne + nifty - zdrowy synek 💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra, ale cudownie! Jak miło się to czytało. Takie szczescie bije z tej wiadomości! ❤️❤️❤️❤️
    Ale zdjęcie świetne!

    Negra85, jaina_proudmoore, Selena, Gosia Rumi lubią tę wiadomość

  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 25 września 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra, piękny ten Krzyś 🙂 słodziak niesamowity🥰

    Zgadzam się z Dobuska że takie posty przyjemnie się czyta 😉

    Wózek i fotelik super👍 tylko te koszty... Kosmos. Muszę się szybciej ogarnąć bo nas niestety nie będzie na takie cudo stać, a chcemy żeby bobas miał dobry pojazd😉

    Negra85, jaina_proudmoore, oregano84 lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 25 września 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra, super, że koniec końców udało się Waszego Krzysia pomierzyć :) przecudne zdjęcie! Do zawieszenia w ramce :) wózek też wypas! Zazdroszczę, że macie już wybór z głowy :) my dzisiaj też byliśmy w wózkowni i na chwilę obecną mamy w głowie model venicci tinum, ale ciągle siedzi mi opcja kupna używanej gondoli i potem przerzucenia się na małą i lekką spacerówkę.

    Negra85 lubi tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Aga12345 Autorytet
    Postów: 1059 1954

    Wysłany: 25 września 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra85. Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku, piękny maluszek, dobrze, że w końcu dał się zbadac. Super, że zakupy udane, a mamie pogratulować podejścia 🙂 teraz już tylko kompletować wyprawkę i czekać na maluszka 😁

    Negra85 lubi tę wiadomość

    0d1ys65gdrumd339.png
  • Negra85 Autorytet
    Postów: 377 1442

    Wysłany: 25 września 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze parę pytań do Was, bo ruszam powoli z wyprawką:
    1) do wózka - kombinezon czy śpiworek? Czy jeśli pod śpiworek ubiorę kombinezon taki typowy misiowaty nie będzie dziecku za zimno? Przeglądam śpiworki Makaszka i jestem zakochana w nich.

    2) Czy któraś z Was planuje kupno komody z przewijakiem, np z Ikea?

    3) Jeśli korzystacie już i możecie się podzielić listą wykrawkową to byłabym wdzięczna. W necie pełno tego jest i nie wiadomo z której korzystać.

    4) Ile kupujecie i jakie ciuszki na 56, a jakie na 62?

    5) Pieluchy - tetrowe, bambusowe, muślinowe? Jakie rozmiary? 30x30 dobre przy ulewaniu czy od razu większe 70x70?

    I jeszcze jak macie zdjęcia ciuszków, wyprawki wklejajcie, ja kocham patrzeć na takie rzeczy, inne przyszłe mamy pewnie też, a nuż coś nam wpadnie w oko :D

    Stokrotka 86, niutek87, jaina_proudmoore, Gosia Rumi, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    3jgxvfxm0fdw7nq2.png

    Wspólne starania: styczeń 2020
    IVF: start 4 kwietnia 2021
    punkcja: 16 kwietnia - pobrano 8 oocytów 👍
    21.04.21 - 5 mrozaczków (4.1.1, 4.1.1, 4.2.2, 4.2.3, 5.2.2) ❄️❄️❄️❄️❄️

    19.05 - FET - blaska 4.1.1. zostań z nami Kropeczku 🙏🏻
    24.05 - 5dpt: beta - 7,25 ; prog - 8,87 🙏🏻
    26.05 - 7dpt: beta - 32,34 ; prog - 9,82 ✊
    28.05 - 9dpt: beta - 71,41, prog - 10,66
    31.05 - 12dpt: beta - 224,9, prog - 9,83
    02.06 - 14 dpt: beta 472,6, prog - 11,7
    13.06 - Wielki człowiek ma 5,1 mm i ❤️
    28.07 - prenatalne + nifty - zdrowy synek 💙
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 25 września 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negra, ale cudnie! Gratuluję zdrowiutkiego syneczka! 💙 piękne pamiątkowe zdjęcie ☺️
    Super, też że macie już kupiony wózek i fotelik! Kochana mama ☺️

    Joana, długo chorowałam na wózek Venicci, ostatecznie zdecydowaliśmy się kupić inny, tańszy. Venicci ma teraz na dniach drożeć o ok 400 zł, tak ostatnio mówiła nam pani w sklepie i już na targach mamaville jak byliśmy to mówili o tej wyższej cenie.

    Ja dziś kupiłam łóżeczko i przewijak z woodies 🥰 nie planowaliśmy teraz, ale wczoraj na market place wyskoczyła mi oferta na łóżeczko za 250 zł! Okazało się, że w ogóle nie było używane, wiec zastanawiamy się czy zostawić tez materacyk i tylko go odświeżyć. Dziewczyna zapytała czy chcemy tez przewijak wolnostojący za 50 zł od razu wzięliśmy 😁 ogromnie się cieszę, że udało nam się upolować taka okazję ☺️

    jaina_proudmoore, Stokrotka 86, dobuska, Aga12345, Gosia Rumi, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 25 września 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, niedawno wróciliśmy z zakupów. Powiem tak: ledwo żyje, 😂😂😂mąż sobie kupił dwie koszule, spodnie i buty. Ja nic bo nie było ani rozmiaru spodni ani kurtki 🙂😂pozostaje polować w necie. Spodnie ciążowe pasują mi z Sinsay. Bardzo wygodne 🙂kurtkę widziałam fajna w kolorze żółtym w House. Teraz zostaje mi tylko leżenie plackiem 😂nawet mi się gadać nie chce. Byliśmy tez w Smyku zobaczyć jakie maja wózki na stanie - bebetto fajnie jeździ, ale czekam na wizytę w sklepie bobo wózki w kolejna sobotę 🙂💗// Negra - wspaniałe foto i cudowne wieści. Twój wpis pełen miłości i radości 💗💗💗 // w temacie wyprawki to zobacz pierwsza stronę w wątku majowym 2020 🙂 // co do reszty pytań to napisze później 😋

    Aneta8, Negra85, Stokrotka 86, dobuska, Aga12345, Gosia Rumi, Kasiastaraczka lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, chyba jest jakaś akcja z drożejącymi wózkami. Bebetto tez ogłosiło, że będą wzrosty cen teraz. 🤔

    jaina_proudmoore, Aga12345 lubią tę wiadomość

  • Stokrotka 86 Autorytet
    Postów: 1641 4840

    Wysłany: 25 września 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteśmy już w domu. Powiem wam że nie dla mnie już takie wyprawy😁 od tego siedzenia to już mi słabo było. No ale wreszcie u siebie 😉

    Jaina, przykro że dla ciebie nic nie było. Mi te spodnie z Sinsay w ogóle nie leżą. Ja mam z hm i jeszcze jakie no name i są super 🙂

    dobuska, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    16-01-2022 - synek💙
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ