Promocja!

Wykup abonament z dostępem Premium do Twojego Kalendarza Ciąży od teraz do końca miesiąca, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Mamusie Luty 2019.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

bumbum
Autorytet
259

Wysłany: 3 listopada, 11:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nadzieja22 napisała:
Lady E, dobrze pamiętam, że kupiłaś Joolza? Przyjaciółka mi go ostatnio bardzo chwaliła :)

Ja też się poważnie zastanawiam nad JOOLZ DAY 2 QUADRO, także jeśli macie jakieś opinie znajomych to chętnie się zapoznam :)

f2w3rjjg4yi6kcs5.png

Straciatellaa
Autorytet
1918

Wysłany: 3 listopada, 12:02
Cytuj | (4) | Zgłoś
a ja jestem na L4 od początku ciązy, BA!!! byłam na L4 w drugiej ciąży od 5tc, plus później macierzyński i wychowawczy, czyli jestem w domu z dziećmi od 2015r,czyli 3 lata i bardzo dobrze mi z tym.
Nie mam czasu gapić się w sufit bo wszystkie obowiązki domowe jak i odprowadzanie/przyprowadzanie dzieci, zakupy itp są na mojej głowie ;) Pracowałam za 20ludzi w firmie przez 5lat, nikt nie miał na uwadze tego że mam najmniejsze dziecko, zostawałam po godzinach, pod telefonem całe noce - dużo by pisać :)
Teraz dom, rodzina - to dla mnie najważniejsze.
A zakupy zaczęłam od tego miesiąca częściowo, żeby naraz nie wydać milionów ;)
Amen :D

już chcę śnieg!!! zimę i miliony światełek <3

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 12:03

Jonesey, KaroKaro, Mambella, Ola-Ola lubią tę wiadomość

Bhcg 10dpo 5.41 | 12dpo 39.93 | 14dpo 129 | 21dpo 2722 | 9.07 - 1.3cm serduszko <3
2016 <3 2011 <3
oar8ikgn5pgt0ug5.png

KaroKaro
Autorytet
465

Wysłany: 3 listopada, 12:04
Cytuj | (1) | Zgłoś
Straciatellaa ja też mam już fazę na święta :D wczoraj kupiłam foremki na ciasteczka i w poniedziałek biorę się do roboty :)

Straciatellaa lubi tę wiadomość

Czekamy na naszą Helenkę <3
2fwavfxma4ejbvcx.png
[*] 20.10.2017r. 10tc Nasz Aniołek Oleńka <3 (poronienie zatrzymane)
Niedoczynność tarczycy
Endometrioza

bumbum
Autorytet
259

Wysłany: 3 listopada, 12:06
Cytuj | (1) | Zgłoś
O tak, też chcę święta, tą atmosferę, piosenki świąteczne, ozdoby w sklepach i wieczorki w grubych skarpetach :D Zwłaszcza, że w tym roku będę mieć taryfę ulgową przy przygotowaniach, nic tylko korzystać <3

f2w3rjjg4yi6kcs5.png

baranosia
Autorytet
2861

Wysłany: 3 listopada, 12:33
Cytuj | (1) | Zgłoś
Święta o tak! Codziennie wieczorem zapalam świeczki ale nic nie zastąpi klimatu lampek na choince

w57v3e3kcmse5o7c.png
f2wljw4zidqv9ms6.png

Pau.Em
Autorytet
559

Wysłany: 3 listopada, 12:59
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja też chcę święta. Będziemy z córka piec pierniczki ❤ i będzie Mikołaj w przedszkolu ;) czekam na święta jak dziecko :D albo jak całą gromadka dzieci :D

Dziś albo jutro odbieram wózek,kupujemy używany od znajomej,jak tylko co odbiorę to Wam wrzucę foto :D
No i miałam dziś po usg jechać kupić sobie kilka ciuchow ciazowych i o-nie wyszło. Mąż musiał jechać do pracy do Garwolina, więc na usg jechałam sama i już samej mi się nie chciało chodzić po sklepach:P innym razem pojadę,choć jak tak dalej pójdzie to zdążę urodzić haha :D

Lutyska lubi tę wiadomość

8p3os65gayetp8f6.png
16uds65gqkmkphyt.png
06.10.2015 <3

Lutyska
Ekspertka
103

Wysłany: 3 listopada, 13:10
Cytuj | (1) | Zgłoś
już Wam się święta marzą?? mi się tak do nich nie spieszy :) ze świąt najbardziej podoba mi się radość dzieci, a siedzenia przy stole to wręcz nienawidzę :) mój synek tak się rok temu cieszył jak mógł z tatą stroić choinkę że jak sobie to przypomnę to też cała happy jestem :)
co do kupowania to uważam że każdy ma swoje zdanie na ten temat i robi jak uważa ;) inaczej zachowują się mamy które mają dzieci i mają większość bajerów i też wiedzą co się w ich przypadku sprawdzało a inaczej mamy które spodziewają się pierwszego dziecka-wiem to z autopsji :) a to ile kto wydaje na rodzinę, dziecko też indywidualną sprawą :) ja raczej z tych co na dziecku nie oszczędzam ale staram się przy tym być w miarę rozsądna.
Mnie wczoraj naszło na gofry i chyba moje dziecko podłapało temat bo dziś musiałam mu znowu zrobić :D

Karola94c lubi tę wiadomość

Lutyska
Ekspertka
103

Wysłany: 3 listopada, 13:15
Cytuj | (1) | Zgłoś
Pau.Em gratuluję udanej wizyty :) a zakupy nadrobisz jeszcze, nawet jak będzie to po porodzie to też będzie cieszyć :) ja to mam wyjątkową niechęć do zakupów w tej ciąży i jak już coś potrzebuje to zamawiam z neta :)

Pau.Em lubi tę wiadomość

Pau.Em
Autorytet
559

Wysłany: 3 listopada, 13:36
Cytuj | (1) | Zgłoś
Lutyska napisała:
Pau.Em gratuluję udanej wizyty :) a zakupy nadrobisz jeszcze, nawet jak będzie to po porodzie to też będzie cieszyć :) ja to mam wyjątkową niechęć do zakupów w tej ciąży i jak już coś potrzebuje to zamawiam z neta :)
Miałam kupić sobie jakieś spodnie ciążowe;D bo polowalam ostatnio na te w Lidlu ale nie było rozmiarów. No nic,może jakoś jutro albo w przyszłym tyg :) takze to wole zdecydowanie przrd porodem:D a dla dziecka mam duuuzo - dostałam w spadku i mały na początek chyba ma wszystko. No może jakieś śpiochy dokupię, ale to już na wyprzedazach;D

Lutyska lubi tę wiadomość

8p3os65gayetp8f6.png
16uds65gqkmkphyt.png
06.10.2015 <3

Papapatka
Ekspertka
295

Wysłany: 3 listopada, 13:37
Cytuj | (2) | Zgłoś
A ja ruszam zaraz na pizze z Mężem, z okazji minionej studniowki (mieliśmy isc dokladnie w studniowkę, ale byliśmy chorzy)
Miłego ;) !

bumbum, Ciążowa_Gapsy lubią tę wiadomość

Zosia! Spełnienie marzeń...
w57v3e3klgi73ja8.png
w57v9n73aougdc6c.png

bumbum
Autorytet
259

Wysłany: 3 listopada, 13:42
Cytuj | (2) | Zgłoś
Jeśli chodzi o zakupy to ja nie lubię chodzić po sklepach (zawsze uważałam to za konieczność). A w ciąży to już podwójnie mi się nie chce :P Teraz też kupuję przez neta (wyjątkiem był Lidl, wiadomo). Dodatkowo lubię to, że rzeczy, które przychodzą są oryginalnie zapakowane i takie nowiuśkie :D Co do zakupów wyprawki to jest to moje pierwsze dzidzi, więc przyjemność z wybierania/oglądania/dotykania jest taka cudowna, że nie dziwie się, że chce się jak najszybciej kupować. Gdyby nie to, że za miesiąc się przeprowadzamy i nie mam gdzie trzymać rzeczy na pewno miałabym tego więcej :) Zakup rzeczy dla maluszka to nie dla wszystkich jest zakup jak kupno chleba. Ja na przykład bardzo to celebruję i nie mogę się na ciuszki napatrzeć wyobrażając sobie już naszą Małą :)
Co do wysokości wydatków, wyboru sklepów każda z nas decyduje sama/z partnerem ile chce wydać, na ile może sobie pozwolić i nawet jeśli ktoś chce wydać 50.000 to nikomu nic do tego i jeśli ma na to kasę to dlaczego nie? Zgadzam się z dziewczynami, że wcześniejsze kupowanie wyprawki to rozłożenie wydatków. Po za tym można skorzystać z fajnych promek, które nie tak często się powtarzają :)

Karola94c, Mambella lubią tę wiadomość

f2w3rjjg4yi6kcs5.png

KaroKaro
Autorytet
465

Wysłany: 3 listopada, 14:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bumbum mam tak samo z tym celebrowaniem każdego ciuszka, zanim włóże do szafy to muszę się nacieszyć jak dziecko zabawką :D
Wczoraj udało mi się wyrwać na akcji rabatowej w Lullalove kocyk bambusowy i rożek 40% taniej więc tak jak piszesz, warto śledzić promocje bo się opłaca :D

Czekamy na naszą Helenkę <3
2fwavfxma4ejbvcx.png
[*] 20.10.2017r. 10tc Nasz Aniołek Oleńka <3 (poronienie zatrzymane)
Niedoczynność tarczycy
Endometrioza

Lady_E
Autorytet
663

Wysłany: 3 listopada, 14:20
Cytuj | (1) | Zgłoś
Nadzieja22 napisała:
Co do postu Empiq, to go po prostu pominęłam tak samo jak Pau Em, bo jest on kompletnie nie na miejscu i nie ma co go ciągnąć.

Lady E, dobrze pamiętam, że kupiłaś Joolza? Przyjaciółka mi go ostatnio bardzo chwaliła :)

Byłam w tym tygodniu na zajęciach ze stymulacji zmysłów dziecka, jak będę miała chwilę na napisanie, to mogę Wam napisać na co prowadząca zwróciła szczególną uwagę. W poniedziałek mamy kołysanki :)
Tak kupiliśmy joolz day 2 :) Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii :) Sama go prowadziłam nie raz i jak dla mnie jest świetny :)

Nadzieja22 lubi tę wiadomość

f2w3yx8dwxhxsdp6.png
04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
Czekamy co los przyniesie...
Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
21.06 - Serduszko pięknie bije <3 TP 12.02.2019
Będzie Blanka <3

amir
Przyjaciółka
96

Wysłany: 3 listopada, 14:21
Cytuj | (6) | Zgłoś
ja z kolei byłam rano na krzywej cukrowej, nie było najgorzej i na szczescie wynik dobry,obawialam sie tego po przed ciaza moja glukoza zawsze byla na granicy
morfologia tez wzorcowa także oby tak dalej :)

Ewelcia85, Pepper, Lutyska, Nadzieja22, Ciążowa_Gapsy, ej_est lubią tę wiadomość

Pepper
Autorytet
299

Wysłany: 3 listopada, 15:26
Cytuj | (1) | Zgłoś
Pau.Em napisała:
Miałam kupić sobie jakieś spodnie ciążowe;D bo polowalam ostatnio na te w Lidlu ale nie było rozmiarów. No nic,może jakoś jutro albo w przyszłym tyg :) takze to wole zdecydowanie przrd porodem:D a dla dziecka mam duuuzo - dostałam w spadku i mały na początek chyba ma wszystko. No może jakieś śpiochy dokupię, ale to już na wyprzedazach;D
PauEm idź koniecznie do lidla. Ja kupiłam juz drugie spodnie ciążowe stamtąd l. Mam też z innych sklepów. Ale te z lidla są takie wygodne i milutkie i je noszę najczęściej :) jestem z nich mega zadowolona :)

Pau.Em lubi tę wiadomość

w57v43r80n4pqteb.png

Pau.Em
Autorytet
559

Wysłany: 3 listopada, 16:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pepper napisała:
PauEm idź koniecznie do lidla. Ja kupiłam juz drugie spodnie ciążowe stamtąd l. Mam też z innych sklepów. Ale te z lidla są takie wygodne i milutkie i je noszę najczęściej :) jestem z nich mega zadowolona :)
Byłam ale nie było rozmiarów na mnie :( A właśnie słyszałam że są fantastyczne.

8p3os65gayetp8f6.png
16uds65gqkmkphyt.png
06.10.2015 <3

Pepper
Autorytet
299

Wysłany: 3 listopada, 17:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja dzisiaj złapałam ostatni mały rozmiar. Zostały już tylko 44

w57v43r80n4pqteb.png

Nadzieja22
Autorytet
2315

Wysłany: 3 listopada, 17:08
Cytuj | (2) | Zgłoś
Karo stacjonarnie czy online kupiłaś? Jak online, to czemu nie powiedzialaś? :P Też mam na liście, ale akurat nie śledzę ich jeszcze.

Mam apel: Piszcie o wszelkich promocjach, szczególnie online :D

Ciążowa_Gapsy, baranosia lubią tę wiadomość

dev062prs__.png
21.06 hcg 14,3, 23.06 hcg 92,07, 25.06 hcg 307, 27.06 hcg 803
♡♡♡
MTHFR 677 homo; niedoczynność tarczycy, ANA+++, NK 17%, kiepskie cytokiny
W drodze do macierzyństwa od 05.2017

Lady_E
Autorytet
663

Wysłany: 3 listopada, 17:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
Oo tak jak też kocham promocje :) Mr B i szumisia kupiłam 50% taniej. kocyk z le pampuch jakieś 30 %. Kokon ze sleepee kupiłam używany jak nowy za 60 zł :) Małpke vtech kupiłam za 80 zł ze 100 zł. Jak coś chcę i mi się spodoba tyle szukam lub czekam że kupuję taniej :)
Wózek joolz day 2 nowy kosztuje 4500 zł ja kupiła nowy z gwarancją za 3300 :p Mój mąż mówi że żadna promka się przede mną nie ukryje :p I będę szukać tak długo aż znajdę :)
Ostatnio kupiłam laktator z NUK i podgrzewacz dali w gratisie :)

Ale pamiętajcie zanim dacie się namówić na promkę to sprawdźcie w necie ceny. Bo często jest tak że niby promka a w innym sklepie kupisz to i tak taniej :)
Aha i polecam aplikację mamowe promocje :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 17:24

Ewelcia85 lubi tę wiadomość

f2w3yx8dwxhxsdp6.png
04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
Czekamy co los przyniesie...
Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
21.06 - Serduszko pięknie bije <3 TP 12.02.2019
Będzie Blanka <3

Ciążowa_Gapsy
Ekspertka
56

Wysłany: 3 listopada, 17:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nadzieja22 napisała:
Co do postu Empiq, to go po prostu pominęłam tak samo jak Pau Em, bo jest on kompletnie nie na miejscu i nie ma co go ciągnąć.

Byłam w tym tygodniu na zajęciach ze stymulacji zmysłów dziecka, jak będę miała chwilę na napisanie, to mogę Wam napisać na co prowadząca zwróciła szczególną uwagę. W poniedziałek mamy kołysanki :)

Wow, napisz coś więcej? Szukam właśnie takich zajęć prenatalnych - muzycznych. Sama dużo śpiewam synkowi i uczę go harmonii, ale wolałabym w większym gronie mam muzycznych ;)

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)