X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) miałam dzisiaj zrobić krzywą ale w nocy spałam tylko 3 h i nie czuję się na siłach więc ta przyjemność czeka mnie jutro ;)
    Lady masz racjekg zrzucimy po porodzie , teraz aby tylko nasze maleństwa były zdrowe :)
    Wszystkim chorym dzieciaczkom duuuuzo zdrówka <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 08:31

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1188 1228

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 09:11

    Ewelcia85, Ciążowa_Gapsy, KaroKaro, Paulaa25, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 listopada 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka no wiesz chyba ze dla naszych mężczyzn poród będzie bardzo męczący :-P Co tam ze my odwalimy całą robotę jak oni będą na to patrzeć :-P

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mojego męża dla mężczyzny najgorsze jest właśnie bezczynne patrzenie, i wiedza, że nie może mi pomóc w tym, co najbardziej boli.

  • Ewelcia85 Autorytet
    Postów: 1546 1404

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa_Gapsy wrote:
    Według mojego męża dla mężczyzny najgorsze jest właśnie bezczynne patrzenie, i wiedza, że nie może mi pomóc w tym, co najbardziej boli.
    Moj tez tak twierdzi :) ale nie oszukujmy się dla nas i tak to będzie bardziej wyczerpujące :)

    f2wli09kebrdx746.png

    km5sdf9hrbv8wz69.png

    zem3df9hlpgxzhqc.png

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ewelcia to jutro razem będzie raźniej :)
    Życzę dużo zdrowia dla wszystkich chorowitków.
    Nas poród wykończyć fizyczne a naszych facetów psychicznie. Mój też mówi, że ciężko mu będzie patrzeć jak mnie boli i nie będzie mógł nic z tym zrobić.

    Lady_E, Ciążowa_Gapsy, Ewelcia85 lubią tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciążowa_Gapsy wrote:
    Według mojego męża dla mężczyzny najgorsze jest właśnie bezczynne patrzenie, i wiedza, że nie może mi pomóc w tym, co najbardziej boli.
    Dokładnie! Mój mąż mi powtarza że on chce byc przy porodzie ale nie wie czy wytrzyma. I nie chodzi tu o krew itp. Tylko o to że bedzie patrzał na mój ból i nie będzie mógł nic zrobić :( Ja chce żeby był przy 1 fazie żeby mógł mi pomóc przejść ten pierwszy ból. A jak juz będę rodzić powiedziałam mu jak nie wytrzymasz poportu wyjdź ja dam sobie radę już sama :)
    Jak będzie zobaczymy :)

    Ciążowa_Gapsy lubi tę wiadomość

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia85 wrote:
    Moj tez tak twierdzi :) ale nie oszukujmy się dla nas i tak to będzie bardziej wyczerpujące :)

    No jasna sprawa. Dlatego komentarze o zmęczeniu jednocześnie mnie rozczulają i...wkurzają :D

    Ewelcia85 lubi tę wiadomość

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Dokładnie! Mój mąż mi powtarza że on chce byc przy porodzie ale nie wie czy wytrzyma. I nie chodzi tu o krew itp. Tylko o to że bedzie patrzał na mój ból i nie będzie mógł nic zrobić :( Ja chce żeby był przy 1 fazie żeby mógł mi pomóc przejść ten pierwszy ból. A jak juz będę rodzić powiedziałam mu jak nie wytrzymasz poportu wyjdź ja dam sobie radę już sama :)
    Jak będzie zobaczymy :)


    No właśnie, faceci potrzebują czuć to sprawstwo... a tu babeczki są bohaterkami ;) Oczywiście jestem pewna, że to dla nich straszne nie tylko pod względem zbierania laurów. Ale tez słyszałam o przypadkach, kiedy to mężom najbardziej się dostaje, no bo najłatwiej się pewnie żachnąć na kogoś najbliższego :D

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A planujecie kupować jakąś folię ochronną do samochodu? Jak to wygląda w praktyce? Po tym jak odejdą wody może jeszcze coś "wypływać"?

  • Ciążowa_Gapsy Autorytet
    Postów: 748 486

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Witamy się w 27 tc :) Belly pokazuje że to juz 7 miesiąc... Hmmm No dobra skoro tak pokazuje :)

    Lady_E, mam z tym liczeniem duży problem. Na niektórych portalach typu abc zdrowie pokazują niektóre miesiące 5-tygodniowe, niektóre 4-tygodniowe. Mąż się mnie ostatnio pytał, czemu w szóstym miesiącu będę 6 tygodni ;) BBF chyba automatycznie po 4 tygodniach daje nowy miesiąc. Ale czy siódmy nie zaczyna się wraz z III trymestrem, czyli od 28 tc?

  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak pol żartem pol serio to te nasze chlopy chyba gdzies te teksty uslyszeli w telewizji sniadaniowej i powtarzaja swoim kobieta bo wiedza ze nas rozczulaja taka wrazliwoscia i bedziemy jeszcze sie o nich martwic ze cierpia jak na nas patrza:) to tak jak z chorym facetem w domu :)

    Ewelcia85, empiq lubią tę wiadomość

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda dzisiaj pierwszy raz na 6h w złobku. Cieszę się, że jej się tam podoba, bo coraz trudniej mi sprostać jej energii, a będzie tylko gorzej. Krzywa mi wyszla śmieszna, ale w normie. Wygląda na to, że moj organizm poradził sobie z tym cukrem już w pierwszej godzinie. Mam za wysokie PH moczu. Dobrze, że dzisiaj wizyta u gina to sie może coś dowiem :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SiSi111 wrote:
    A tak pol żartem pol serio to te nasze chlopy chyba gdzies te teksty uslyszeli w telewizji sniadaniowej i powtarzaja swoim kobieta bo wiedza ze nas rozczulaja taka wrazliwoscia i bedziemy jeszcze sie o nich martwic ze cierpia jak na nas patrza:) to tak jak z chorym facetem w domu :)
    Heh no większość pewnie tak ma :P Mój mówi prawdę... Nie raz mnie widział w ciężkim stanie. Jak po laparoskopii 100 km do domu płakałam z bólu. Albo po IVF jak trafiłam do szpitala bo miałam taka hiperkę że nie mogłam wstać z łóżka... Jezu jak on na mnie patrzał. Jak by mógł wziął by cały ból na siebie. Czasem się zastanawiam jak on to wytrzymał psychicznie :p

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też mówił podobnie przed 1 porodem - że na sama myśl, że ja czuje jakiś ból, to mu słabo. Ale dał radę, spisał się. Trochę za często pytał,czy czegoś potrzebuje, strasznie mnie to wkurzalo, bo ja tu się skupiam na partych, a on mi wyjeżdża "może cukierka chcesz?" :D w końcu powiedziałam mu,żeby się nie odzywał i właściwie to nawet mógłby wyjść, zemdlec a ja bym nie zauważyła, serio :)

    Ja w piątek zrobię krzywa, albo w sobotę. Boję się że wyjdzie mi ta cukrzyca nieszczęsna:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    a co masz nie tak w morfologii? między innymi hemoglobinę?
    Erytrocyty, hemoglobinę i hematokryt mam za niskie. Z anemią zmagam się niestety od początku ciąży. W trzecim trymestrze jeszcze się nasila więc nie jest to dobry prognostyk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Wam coś opowiem o tych męskich bólach. Rzecz dzieje się w Rosji. Wymyślono maszynę, która transferuje część bóli porodowych z matki na ojca dziecka. Pierwsza para śmiałków postanowiła z niej skorzytać. Kobieta rodzi, jej mężowi transferują 10% bólu. Ona ledwo żywa, krzyczy w niebogłosy, mąż nic. Zwiększają wiec transfer bólu na 30% dla mężczyzny, kobieta cierpi, ale już tak bardzo nie krzyczy, mąż nic. Ponownie zwiększają ból na 70% dla mężczyzny, kobieta czuje się już naprawdę nieźle, facet cały czas mówi, że luz. Lekarze przetransferowali więc cały ból na mężczyznę, a kobieta rozwiązując krzyżówkę urodziła zdrowego synka. Eksperci uznali, że trzeba powtórzyć eksperyment, ale w innym kraju, bo Ci rosyjscy mężczyźni coś za twardzi są. Tymczasem szczęśliwa para wraca do domu po porodzie z synkiem i zastaje na wycieraczce martwego listonosza :-) także tak...

    Lady_E, Lutyska, Nadzieja22, empiq, Papapatka, Pau.Em, Kropeczka85, Ewelcia85, Ciążowa_Gapsy, SiSi111, Paulaa25 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2019, 23:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erytrocyty 3,4 (norma to minimum 3,9). Hemoglobina 10,5 (norma minimum 11,2). Hematokryt 30 (norma minimalna 34).

  • Grzechotka2 Autorytet
    Postów: 712 823

    Wysłany: 6 listopada 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za to"
    - za dużo leukocytów
    - za dużo neutrofilów
    - za mało eozynofilów
    - zaa dużo niedojrzałych granulocytów IG % i Ig il.
    - ph8

    :D

    l22nio4pm7glhik4.png
    w57v3e3kpq4472hr.png
‹‹ 439 440 441 442 443 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ