X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum piękny ten pokój i taki niezagracony, dużo miejsca do zabawy!

    Byłyście już u dentysty z dzieciakami? Ja dziś dopiero umówiłam wizytę bo młody widzę że chętny i chce do pana doktora, konieczne pana.. umówiłam go na NFZ w takim gabinecie gdzie robią też prywatnie i już 10lat moja córka tam chodzi. Ja zresztą też. Pan doktor jakiś nowy, młody, ze świetnym podejsciem i ponoć ulubiony doktor małych pacjentów 🙂 zobaczymy, wizyta dopiero 12kwietnia.

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala miała dentobus w przedszkolu. Jakoś poszło wszystkie dzieci były jak widziała jak to wygląda to sama chętniej poszła - ząbki zdrowe :)

    Też mi się bardzo podoba pokój Kornelii :)
    Ala uparła się że chce mieć czerwone ściany nie wiem jak to rozegrać...to jej ulubiony kolor :)

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda może czerwone maki albo inny motyw... A ściana w różowym odcieniu? Poszukaj jakiś inspiracji 🙂

    Fajny pomysł z tym dentobusem 🙂

    da8300b52b.png
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie byliśmy u denstysty jeszcze ale jak ja jakieś 2-3 miesiące temu byłam 2 razy i Maksiu zostawał z babcia albo tata to za każdym razem mówił ze on nie chce ała i nawet pojechał ze mną żeby zobaczył jak siadam itd ale zaraz chciał wyjść i powtarzał ze on nie chce wiec będzie ciezko. Umówiłbym go ale nie widzę tego jakoś ….

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina pewnie czul ten specyficzny zapach i usłyszał wiertło i to go zniechęciło. Kup mu taki zestaw dentysta z ciastoliną.. ja bym odkupiłam od kogoś tylko ciastolina dołożę o będziemy się bawić, jeszcze go nie dostał.. ale jest podekscytowany ta wizytą już teraz mimo iż za 2,5miesiaca będzie.. ciekawe czy mu przejdzie po jednej wizycie.

    Ruda zanalazlam artykuł o psychologii kolorów i wg niego dzieci do trzeciego roku nie widzą pastelowych kolorów i wolą się otaczać wyraźnymi: https://www.mjakmama24.pl/dom/pokoj-dla-dziecka/psychologia-kolorow-wybierz-idealny-kolor-do-pokoju-dziecka-aa-JTsw-wVn6-RosC.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2022, 14:00

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w planach dentyste, na razie w tym tygodniu mamy okuliste.

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum coś się dzieje z oczkami bo nie pamiętam czy pisałaś?⁰

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie dzieje, ale ze wzgledu ze ja mam duza wade wzroku to musze ja obserwowac od melego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2022, 17:08

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 lutego 2022, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybrałam farby do pokoju Ali 😁 dwie ściany będą czerwone i dwie blado blado różowe. Na czerwonych ścianach będą białe meble a na dużej jasnej ścianie naklejka kwiatu maku :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 lutego 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam że mam tak słabe ręce że szok wyprawa do sklepu o kulach to dla mnie był koszmar :( dłonie i ręce bolą :(

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 2 lutego 2022, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda zdrowiej. Fajnie, że już masz wizję tego pokoju Ali. 👍

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 10 lutego 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po kontroli noga się zrasta ale.jewzcze 3 tygodnie orteza. Później jakaś fizjoterapia i chodzenie w ortezie ale już obciążanie nogi. Ehh mąż jest " rozczarowany " prawie wszystko na jego głowie...

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 12 lutego 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda współczuję Ci bardzo, poważna sprawa ☹️ Oby szybko zleciały te tygodnie. Trzymam 👍👍

    (Dlatego właśnie też nie pcham się na rolki i narty bo na bank bym miała taką albo gorszą kontuzję.)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2022, 13:18

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 11 marca 2022, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forum umarło śmiercią naturalną :(

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 17 marca 2022, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Forum umarło śmiercią naturalną :(

    Ruda na to wygląda. Jak rehabilitacja i samopoczucie/zdrowie?

    Jak u Was przebiega rekrutacja do przedszkoli? Bo u mnie trzeba było papiery złożyć do 24.02. ( data rozpoczęcia wojny 😱) a wyniki poznaliśmy w poniedziałek i Jacek dostał się do przedszkola pierwszego wyboru ( można było podać 3 i tyle podałam) 😁 co nie było takie oczywiste bo część dzieci przesunięto do osciennych przedszkoli, tylko troje się nie dostało nigdzie, ale może się uda jeśli gdzieś zostaną miejsca w rekrutacji uzupelniajacej ( więc niż demograficzny widać nawet przy rekrutacji bo w 2011r jak składałam podanie to ok 35 dzieci się nie dostało)
    Jacek przeszczęśliwy nie może się doczekać przedszkola 🙂

    Teraz jeszcze dzieci ukraińskie dojdą do przedszkoli więc jest szansa, że w najbliższej przyszłości nikt nie będzie myślał o likwidowaniu oddziałów przedszkolnych z powodu braku dzieci. Odbudowywanie Ukrainy z pewnością potrwa 😢



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2022, 22:24

    da8300b52b.png
‹‹ 1773 1774 1775 1776 1777
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ