X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 września 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala też bardzo zadowolona. Chętnie chodzi. Też chodzą spać koło 13 ale śpi tylko 30-40 min :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 3 września 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękny dzien się zapowiada. Jutro mamy wesele. Dzieci zostawiamy z meza siostra i jej coreczkami. Mam nadzieje ze sie opamietaja z tymi glutami i nie beda sprawiac klopotow :D Od poniedzialku oboje zasmarkani.
    Bumbum, i jak nastawienie lidlomixowe? Ja juz zaczynam sie nakrecac. Ale chyba trzeba najpierw zobaczyc stan finansow bo w tym miesiacu dwa wesela a po wprowadzeniu do domu za duzych oszczednosci nie mamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2021, 10:54

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 3 września 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już zdecydowałam się na lidlomixa, ale nie wiem czy kupić tego teraz czy poczekać na tego nowego... Niezła zagwozdka a do poniedziałku trzeba zdecydować :D
    Ja też się nakręcam już oglądałam instagramowe profile lidlomixowe :D

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 3 września 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos ta tych forach mowil ze ten nowy w tym roku to ma byc we Francji czy Hiszpanii (nie pamietam). To nie wiem czy u nas od razu tez.
    Ja tez juz widze te ciasta drozdzowe hehehe

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 3 września 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, one beda od 9 wief masz czas do czwartku :p

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 3 września 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano tak, to jeszcze jest czas :D

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 3 września 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir jak poradziliście sobie z katarem ?

    Ja narazie nie mam miejsca na Lidlomix ale jak się przeprowadzimy i będę miała większą kuchnie to też chce sobie kupić :)

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 6 września 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej na szczęście obyło się bez antybiotyku, strasznie mu ta wydzielina spływała po gardle wiec przes chwile byl zaostrzony szmer na oskrzelach ale dostal jakis syrop tylko, inhalacje z mucosolvanu bo w pewnym momencie się kaszel nieźle rozkręcił i już dochodzi do siebie no ale zdrowienie bite 2 tygodnie mu zajelo. Mam nadzieję że w środę juz pójdzie do przedszkola żeby nie zaponial za bardzo :) i ony tym razem było mniej żalu niż poprzednio :p

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 6 września 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też Mała została w domu, zielony katar i kaszel :/ na szczęście osłuchowo czysto. Kurcze dopiero sezon się rozkręca a liczyłam że pochodzi trochę

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 6 września 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie macie może do odsprzedania stroju żabki ? Mamy bal przebierańców 😁

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 7 września 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Ruda, nie pomoge. Moje maja jeszcze orzed soba takie tematy. Tydzien temu widzialam w biedrze stroje pieskow z Patrolu.

    Bumbum, gotowa na polowanie w Lidlu? Ja tym razem odpuszczam. Kupie na Boze Narodzenie. Na weselu, wujek chwalil swojego syna ze prowadzi sklep z ubraniamk w Łodzi i żebym koniecznie odwiedziła stronę. Odwiedziłam. I przepadłam. Znalazłam tam grafikę do salonu. Od dawna szukałam czegoś co "zrobi" mi salon. Wszystkie meble i dodatki są asekuracyjne, szare, czarne. I od dawna nie mogłam znależć obrazka z efektem wow. No i mam.
    Lidlomiks musi poczekać. Biorę największy.
    https://dziendobrysklep.com/produkt/grafika-nokturn/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2021, 20:09

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 7 września 2021, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, powyższe nie zmie ia faktu, że czekam na recenzję na swieżo :)

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 8 września 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ładny obraz :) pokaż efekt jak się prezentuje na ścianie :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 8 września 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem dopiero zamówiłam. Troche sie zbierałam bo i cena też ciekawa.

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 8 września 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jest decyzja o kupnie, ale jutro jedziemy też nad morze (szybka decyzja dzisiaj rano), dostałam wolne i jutro jedziemy na przedłużony weekend). Także przed wyjazdem rano skiknę do Lidla i jak będzie to kupuje. Chociaż cały czas się waham czy jednak nie poczekać na nowy model...

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 8 września 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum ale extra :) ile km macie nad morze ?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 8 września 2021, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    370 :)

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 8 września 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooow bumbum, ale cudownie. Takie wypady najlepsze <3

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 8 września 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum super ze wyjeżdżacie 😊

    My wczoraj spontanicznie zadecydowaliśmy ze jedziemy do Szczawnicy na 2 dni zachaczajac o termy w Białce 😊

    961l20mmezoojidp.png
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 9 września 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, wy tez? No szalejecie dziewczyny :)
    A u nas gile od ubieglego poniedzialku. Jutro ide osluchac bo pokasluje. Wczoraj zrobilam sok z czarnego bzu. Zobaczymy jaki efekt bedzie.

‹‹ 1747 1748 1749 1750 1751 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ