X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1164 1193

    Wysłany: 30 września 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez po spacerze, do apteki po leki dla Męża, ma objawy jak na grypę. W dodatku jest na urlopie ojcowskim wiec nie może wziąć do pracy l4.
    Zofia nadal ma katar, robię jej inhalacje i odciagam, oby do poniedziałku była zdrowa...

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 30 września 2020, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też po spacerku do paczkomatu po paczkę i do apteki po krople do oczu dla Wero ( dziś pierwszy raz miałam teleloradę w zwiazku z jej czerwonym opuchniętym okiem 👍 (coś jej wpadło podczas peelingu) i dostaliśmy receptę. Poszła do szkoły.. dziś niby.lepiej się czuła niż z wczoraj.. fajnie tak z rana rundę zrobić - tak będą wyglądały spacery też zimą bo dzień kròtki..Zdrowia dla wszytkich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 13:01

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 30 września 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak katar zmienił się z wodnego na zielony to źle czy dobrze? To znaczy że niedługo koniec?

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 30 września 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez spacerujemy jak jest zimno ale dzisiaj leje dosłownie leje cały dzień a mały końcówka kataru 😊 Rano było nawet ciepło a tak się paskudnie zrobiło. Mu zaliczyliśmy piekarnie, cukiernie i sklep z wędlina 😁

    961l20mmezoojidp.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 30 września 2020, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum dobre pytanie.. może się znaczyć, że zgęstniał i się skończy niedługo a może to oznaczać że jest nadkażone. Obserwuj.

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jesteś pewna ze mąż nic by nie ugotował? W necie przepisy są na wszystko. Mój robil w niedzielę zrazy mimo że u nich w domu facet nie mógł nic w kuchni zrobić... Fakt ze od początku wymagałam żeby pomagał bo nie siedzę w domu jak jego mama tylko też pracuje 😉 czasem trzeba zaryzykować. Kiedyś też brałam wszystko na siebie ale ile można? Odkąd urodziłam córkę pieczywo mąż kupuje. Ja muszę rano ogarnąć siebie i dwójkę dzieci to niech i maz się wykaże.na zakupy odkąd pojawił się wirus wieczorem jedno z nas jeździ, wcześniej czasem wszyscy jeździliśmy.

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 30 września 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska i tak powinno być, oboje pracujecie i dzielicie obowiązki na dwoje.👍

    Wasze dzieci jedza orzechy? Bo młody mi już jadł orzechy włoskie, laskowe czy ziemne i byłam pewna że fajnie je gryzie... A po tym co dziś zobaczyłam w pieluszce zwątpiłam.. ostatnio dwa czy trzy migdały ołuskane dostał i dziś je w całości wydalił 😅 także dopadło mnie zwątpienie czy mu dawać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 15:48

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 30 września 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska mąż mi pomaga robi zakupy sprząta itp ale z gotowaniem to kiepsko 😂

    Symbolica Ala jeszcze nie jadła żadnych orzechów

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 30 września 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie daje orzechów w całości, tylko w postaci masła orzechowego 100%
    U mnie ja z mężem też 50/50. Nie ma to tamto, oboje pracujemy na pełen etat :) jak nie mamy czasu gotować to zamawiamy, mamy fajne domowe obiady w pobliżu :)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 30 września 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się dzieje 😲 bilans dziecka przez teleporadę..? Nie w mojej przychodni i mam nadzieję, że to się nigdy nie wydarzy.

    "Wysyłanie do lekarzy zdjęć bolącego gardła, śladów po ukąszeniu już niewielu dziwi. Za to pani Laura była zaskoczona, gdy dowiedziała się, że bilans swojego dziecka będzie miała wykonany przez telefon. - Spytałam panią doktor, jak sobie wyobraża badanie dziecka przez teleporadę. Odpowiedziała że ona będzie mi mówiła, co mam robić. Zaproponowałam, że skoro muszę pracować za nią to wypadałoby mi dać połowę jej pensji. Pani doktor błyskawicznie zmieniła zdanie i umówiła nas na stacjonarną wizytę."

    Link:https://kobieta.onet.pl/teleporady-uslyszalam-takie-czasy-ze-ciaze-diagnozuje-sie-przez-telefon/wkdrmsz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2020, 18:28

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symbolica u nas bilanse są normalnie. Koleżanka ostatnio była z dzieckiem 😉

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 30 września 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lutyska nas też już we wrześniu ostatnio zapraszano do przychodni w lutym na kolejna wizytę na bilans.. nie wyobrażam sobie inaczej.

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 30 września 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba gdzieś prywatnie pójdę jak mi powiedzą, że będzie zdalny bilans. Podobno ten na 2 latka jest dość ważny.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 października 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za okropna nocka za nami, już któraś z rzędu 😔. Nie wiem co ja źle robię, że moje dziecko tak niespokojnie śpi. Jak zaśnie o 20 to już 21-22jest pobudka, najczęściej po niej uda mi się go odłożyć do łóżeczka, ale za godzinę budzi się znowu i już zostaje u nas. Uśnie na chwilę, potem wierci się, wstaje, milion razy przysysa się do cyca. Mleko wydaje mi się, że nie leci jak kiedyś, więc może jest głodny? Co ja mam mu dać do jedzenia w środku nocy? No tak się nie da żyć. Nie pamiętam kiedy przespałam ciągiem ze 2h. Nigdy nie było super ze snem, ale teraz to jest jakaś porażka. Poradźcie coś 🙏

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 1 października 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami mój budzi się zazwyczaj po Ok 3-4 godzinach od zaśnięcia, potem nie wiem ale na pewno 1-2 razy jeszcze się budzi chodź ja już jestem tak zmęczona ze nie wiem 🤷‍♀️ Ja nie pomogę ale nie jest mu za zimno lub za gorąco? Pewnie nie ma przyczyny, u nas pewnie tez

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 października 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, te 2-3 pobudki bym przeżyła, ale u nas to jest jakaś niezliczona ilość. Próbowałam ubierać lżej, cieplej, bez zmian 😐.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 11:02

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 1 października 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami u nas dopiero teraz noce zaczynaja wygladac w miare ok ( a mala odstawilam na poczatku czerwca). Od jakis 2 tygodni wiekszosc nocy przespala, jesli juz to budzila sie ze 2 razy, wtedy niestety musze ja nosić i kolysac az zasnie ( czasem 10 minut a czasem 40).
    Godzine przed snem je kolacje, rano wstaje mega glodna i od razu musi byc sniadanie. W nocy czasem pije wode.

    Mąż w nocy nie moze jej nawet dotknąć wrzeszczy jakby walczyla o zycie. Tylko mama.

    Z usypianiem mamy problem. Nie wiem jak dlugo jeszcze bede w stanie ja tak nosic. Wazy już prawie 12 kg. Nie mamy pomyslu jak uspic ja inaczej.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 października 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w nocy też milion pobudek w pracy jestem jak zombie :/ i też tylko mama jak podejdzie tata to mega wrzask :/

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 1 października 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja czarno widzę to odstawienie, jeśli mąż ma w tym uczestniczyć, bo w nocy tylko mama się liczy. Ale nie wiem czy kp jest problemem czy co. Już głupia jestem. Usypianie też mamy kiepskie, bo przyzwyczaił się, że wrzucam go w nosidło, przytula się i za 10min śpi. Było to dla nas nawet wygodne,ale pora wymyślić coś innego, bo z brzuchem to chyba na plecach bym go musiała nosić. Ogólnie chodzę zmęczona i niewyspana i nie bardzo wiem co mogę zrobić, żeby sytuacja się poprawiła.

    Dziś go zapytałam w nocy czy jest głodny i odpowiedział, że tak. Już miałam lecieć po jakieś jedzenie, ale zasnął w końcu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 12:05

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 1 października 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Ala wczoraj zrobiła histerię ...jak mówi AM AM to znaczy że chce cycka jak chce coś innego to mówi no "blebek" co znaczy chlebek :D więc potrafię rozróżnić o co jej chodzi...zazwyczaj wieczorem oglądamy książeczki cycek i śpimy a wczoraj zjadła zaczęła memlac cycka więc daje jej smoczek i kładę spać a ta histerią AM AM i AM AM ale nie jadła tylko pierś traktowała jak smoczek :/ w końcu udało się ją odłożyć i zasnęła...nie chce jej ulegac ale tak wrzeszczała że serce pęka...

‹‹ 1597 1598 1599 1600 1601 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ