X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 lipca 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać Paulina jak się sprawdzi :)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 23 lipca 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, ja bym brała tą miejscówkę. Wydaje mi się, że koloniści to dużo nie przebywają w tych swoich kwaterach. Plaża, wycieczki itd.

    Mój ma jakieś jazdy dzisiaj. Na obie drzemki szedł z wielkim darciem, że on nie chce, chociaż oczy mu się zamykały. Z tej drugiej wstał też w bojowym nastroju, dopiero niedawno mu przeszło. Coś czuję, że ciężki okres przed nami😆.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2020, 18:36

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 lipca 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe u mnie dzisiaj ryk i rzucanie się bo zabrałam ją od wiaderka z wodą które stoi pod kranem z wodą ogrodową. Oczywiście miała już cały rękaw mokry i chciałam ją przebrać.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 23 lipca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie dorosłe te nasze dzieci, same chcą decydować o sobie 😁.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 23 lipca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka jak cos jej sie nie podoba to placze i tupie.

    Nie wiem o co chodzi ale od jakiegoś czasu ciagle musi cos miec na głowie, w domu nawet chodzi w kapeluszu, opasce albo- co najlepsze- zimowej czapce :-D
    Jak jej zabieram czy chce zdjac to placze i stuka sie w glowe ze nie ma kapelusza.
    Ma ukochanego pluszaka pieska ktorego wszedzie zabiera, nawet do lekarza, na szczepienie. Jak juz nie moge patrzec to piorę go w nocy zeby rano byl gotowy do zabawy ;) Nauczylam sie ze nie ruszamy sie z domu bez niego, wyjdziemy pod blok i awnatura bo hau hau zostal w domu.
    Rozczula mnie strasznie jak go karmi albo buja na hustawce :-D

    Nie zlicze ile juz razy plakala bo nie te buty, nie taka bluza, nie ta piosenka z głośnika leci ;)

    Tez ma czasem takie dni ze chodzi i placze co chwile. Innym razem jest szczesliwa, pogodna i tak slodko sie przytula 😍

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 23 lipca 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jeszcze nie ma chyba ulubionego misia. Ma jeden z którym śpi i przytula przed spaniem, ale jak go nie ma to też ok. Śmieszne jest to że ma określone zachowania na rodzaj zabawki, np. całuje zawsze misie w nos. Ale tylko typowe misie, reszta pluszaków nie. Jest lalka, którą zawsze rozbiera i pokazuje i mówi pupa (ta lalka ma wyraźne pośladki zaznaczone).

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 23 lipca 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artemida, witaj w klubie, ja właśnie czekam aż mi pralka się wyłączy, piorę na szybko kota, żeby na rano był suchy. Nie rusza się bez niego NIGDZIE. Muszę kupić drugiego takiego samego jak znajdę bbo gdyby zginął to będzie katastrofa.

    Na szczepieniu krzyczał, uciekał, tupał, rzucał się, normalnie jak w jakimś amoku był, ale jak już dopadł do drzwi to schylił się i zgarnął kota z podłogi, żeby mogli razem zwiać 😁. Nie zapomina o przyjacielu nigdy 😁.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2020, 22:27

    Moniiiikaaaa, artemida27, symbolica lubią tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 lipca 2020, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami, wzruszyło mnie to strasznie :D

    Slodkie te historie z przytulankami. Franek od poczatku nie bawil sie pluszakami ani przytulankami. Nawet chcialam zeby do usypiania mial... a gdzie tam. Cala kupa lezy w pudle na zabawki. Nigdy ich nie wyjal.

    Ja tez dzis czekam na fotelik. Zostal hamax :) Mam nadzieje, ze dotrze dzis zeby w weekend panowie mogli zrobic jazde probna. Kask mamy z decathlonu kupiony przy okazji hulajnogi.

    A o 8.50 wizyta u ortopedy. Licze sie sie to zroslo. Albo przynajmniej na tyle ze bede mogla chodzic w ortezie bez kul i wiedziala ze na tym etapie juz sie nic nie stanie jak bede obciazac noge. brrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2020, 05:58

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 lipca 2020, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami trzymam kciuki za wizytę

    Ala ma ulubionego misia ale nie musi go brać ze sobą wszędzie :) za to nauczyła się w żłobku spać na poduszce i bez niej nie zaśnie...

    W żłobku ładnie się bawi w domu katastrofa wszystko na nie tylko na rekach i smoczek...jak wyjdziemy na plac zabaw to nie to dziecko uśmiechnięta bawi się itp...nie rozumiem tego...

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 lipca 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika kciuki za wizytę u ortopedy

    Słodko z tymi pluszakami, mój przytula pluszaki ale nie ma ani ulubionego a i nigdzie go nie zabiera ;)

    961l20mmezoojidp.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 24 lipca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, to jest słodkie, ale jest też męczące, bo czasem przydały by się dwie wolne ręce, no i ciągle jest brudna ta maskotka.

    Ruda, nudzi jej się w domu.

    Monika, jaką Franek ma hulajnogę? Jak mu idzie jazda?

    Jakie macie rowerki dla maluchów?
    Mój ma prawie 90cm wzrostu i się zastanawiam co kupić dla niego....

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 lipca 2020, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie. Pomacal. Powiedzial ze poki bedzie dokuczac to chodzic w ortezie ale mozna obciazac (czyli bez kul). Z tym i tak nic wiecej sie nie da zrobic na ta chwile. Po ciazy i karmieniu zrobic przeswietlenie. Jak bez kul to juz mi duzo daje bo w domu cos zrobie.

    Franek ma hulajnoge na 3 kolach z decathlonu. Dostal od mojej siostry. Sam nie jezdzil tylko stal na niej. A to zamieszanie z noga to hulajnoga stoi pod schodami i sie kurzy. Wiec nie umie nic jeszcze.

    symbolica lubi tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 24 lipca 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami być może jej się nudzi ehh

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 24 lipca 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami, moja ma puky Moto. On jest od 83 cm chyba.
    Któraś z Was pisała że zamawia kitchen helpera. Jak się sprawdza?

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 lipca 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez coraz bardziej myśle nad kitchen helper 😊

    No wiec mamy za sobą pierwsze zetknięcie z fotelikiem. Posadziłam go na zamontowanym już foteliku na rowerze i rozpłakał się, przypiecie pasow i jjak mąż zaczął prowadzić rower to już było dobrze. Po chwili zatrzymał rower, dopasowaliśmy nóżki zapięcie i pasy, założyliśmy kask tak narazie bez dopasowania i mąż zrobił małe kółeczko i był bardzo skupiony ale zadowolony. Po około godzince zabawy na placu zabaw daliśmy go do fotelika i już bez płaczu usiadł, kask i znowu troszkę dłuższe kółeczko. Kask mało chętnie ale ubrał. Zobaczymy jak będzie dalej 😊 Byliśmy kupić właśnie kask dla mnie, jak wszyscy to wszyscy przykład trzeba dac. W niedziele może jakaś krótka wycieczka

    Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

    961l20mmezoojidp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma taką hulajnoge:
    https://www.smyk.com/p/smiki-hulajnoga-pchacz-jezdzik-3w1-niebieski-i6170925
    Póki co siedzi i się odpycha. Na brata hulajnodze staje i czeka aż będę ja pchać...
    Artemida u nas też często bunt że nie te buty, spodnie skarpetki itd. Aż się boję co będzie później jak ona już przykłada taka wagę do ubioru 😆 zdecydowanie wybiera róż, czerwień i biel...
    Ruda u mnie wygląda tak że im więcej ja mam do zrobienia tym więcej uwagi dzieci chcą i bunt jakbym chciała coś zrobić

  • Moniiiikaaaa Autorytet
    Postów: 1287 639

    Wysłany: 24 lipca 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Super Paulina :)
    Ja nadal mam status "w doreczeniu". A kuriera nadal nie widac... Zaczynam sie niecierpliwic bo chcialam zrobic chlopakom niespodzianke na weekend wlasnie :/

    edit. Jeeeeeest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2020, 18:58

    Anma lubi tę wiadomość

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 24 lipca 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum, my mamy kitchen helper. Ogólnie się sprawdza. Już nie gotuję z dzieckiem na rękach/ u nogi. Jest też wada - mocno mi zawadza w kuchni i ciągle go muszę przestawiać, wynosić etc., a lekki nie jest.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 24 lipca 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa i jak wrażenia małego? Chciał wsiąść?

    961l20mmezoojidp.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 lipca 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami, właśnie to mnie odstrasza od kupienia. Mam dosyć tego że cały czas muszę mieć małą na rękach przez co rozsypuje itp. ale kuchnie mam aneks takie U - i rzeczywiście mało miejsca jest. Więc cały czas się waham

‹‹ 1553 1554 1555 1556 1557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ