BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Mamusie Luty 2019.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

ruda90
Autorytet
809

Wysłany: 23 maja, 09:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja wyslalam właśnie męża i kupił Jumbo box zielone i złote :)

bumbum
Autorytet
1030

Wysłany: 23 maja, 10:05
Cytuj | (4) | Zgłoś
Pierwsza noc bez cycka za nami. Oczywiście problem polegał na odłożeniu przez męża. Mam nadzieję nie z dnia na dzień będzie lepiej :)

ruda90, Moniiiikaaaa, artemida27, baranosia lubią tę wiadomość

w5wq2n0a6wpqerh2.png

Paulina9191
Autorytet
226

Wysłany: 23 maja, 11:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bum bum powolutku i będzie dobrze 😊

Ruda mój niestety wyjechał w sprawach służbowych wczoraj i wraca późnym popołudniem, ciekawe czy jeszcze będą a jeszcze nie chce brać małego do sklepu. Kurczę kiedy człowiek zacznie całkiem normalnie funkcjonować....

Ruda udało Wam się jeszcze zielony kupić?? Mi sie wydaje ze wersja zielona była większa niż obecna złota

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 11:34

961l20mmezoojidp.png

symbolica
Autorytet
530

Wysłany: 23 maja, 12:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Te złote rzeczywiście jakiś skromniejsze się zrobily... wcześniej to była fioletowa seria,nie zielona. Przy okazji zmiany szaty graf. je uszczuplili o 17 sztuk na paczce 😡

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 12:20

da8300b52b.png

Paulina9191
Autorytet
226

Wysłany: 23 maja, 12:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tak rajca chodziło mi o fielotowe ze wydawały mi się większe 😊

Jakie macie dziewczyny plany na weekend?

My jutro spotykamy się z moimi rodzicami, dzisiaj będę piekła sernik kawowy (z okazji dnia matki)
Ciekawe jak mały zareaguje i czy szybko sobie przypomni dziadków 😊

A dzisiaj jak mały wstanie w końcu z drzemki która trwa już 2,5 godziny (w nocy spał krótko bo poszedł dość 21.30 ale tak to jest jak z drzemki wstaje się o 18...) to idziemy na spacer a popołudniu jak mąż wróci może gdzieś do lasku pojedziemy 🤔

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 12:34

961l20mmezoojidp.png

Paulina9191
Autorytet
226

Wysłany: 23 maja, 12:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
A ja tak sobie myśle ze mały wstał ok 24 (może nawet 2 razy jak akurat kladlam sie spać) i potem nie wiem czy nie wstał już czy nie zarejestrowałam tego? Znaczy wstał chyba z 3 razy ale jak już było jasno czyli nad ranem gdzieś. Muszę poobserwować i postarać się coś pamiętać z nocy

961l20mmezoojidp.png

Lutyska
Autorytet
449

Wysłany: 23 maja, 12:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wy pampersy a ja dziś do pepco się wybrałam i obkupiłam dzieci m. in. w krótkie spodenki, leginsy, a polki z akcesoriami szkolnymi całkiem puste :/ -30% na wszystko tak działa? Nie mogę dzieci od piachu doprac więc na podwórko drogich nie opłaca się kupować tym bardziej że to na jeden sezon ;)
Bumbum trzymam kciuki żeby łatwo poszło i żeby było co raz lepiej ;)
Paulina my jedziemy do męża bratanka na urodziny jutro. Pada deszcz więc innych planów nie mamy... Bedziemy polować kiedy nie pada żeby na chwilę na podwórko wyjść. Póki co mala śpi a ja muszę się za obiad zabrać, ale brak natchnienia ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 12:47

bumbum
Autorytet
1030

Wysłany: 23 maja, 13:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina, ja kiedyś zostawiłam włączona kamerke bo już nie ogarnialam ile razy się budzi to byłam w szoku że tak często, połowy nie pamiętałam :p
Dzięki za sygnał o kremach, mąż mi właśnie przywiózł dwie tołpy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 13:12

w5wq2n0a6wpqerh2.png

symbolica
Autorytet
530

Wysłany: 23 maja, 14:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina9191 wrote:
Tak rajca chodziło mi o fielotowe ze wydawały mi się większe 😊

Jakie macie dziewczyny plany na weekend?

My jutro spotykamy się z moimi rodzicami, dzisiaj będę piekła sernik kawowy (z okazji dnia matki)
Ciekawe jak mały zareaguje i czy szybko sobie przypomni dziadków 😊

A dzisiaj jak mały wstanie w końcu z drzemki która trwa już 2,5 godziny (w nocy spał krótko bo poszedł dość 21.30 ale tak to jest jak z drzemki wstaje się o 18...) to idziemy na spacer a popołudniu jak mąż wróci może gdzieś do lasku pojedziemy 🤔
Byłam w Biedrze i rzeczywiście masz rację boxy "fioletowe" czyli złote mają większą ilość sztuk niż zielone boxy!! Kupiłam piąteczki 😁 natomiast te mniejsze opakowania złote mają zmniejszoną ilość pieluch w stosunku do tej starszej wersji i chyba też im obniżyli cenę na 19,99 np. czwòrki to 33szt. a wcześniej 50szt i dycha więcej więc wyjdzie prawie na to samo. Do boxòw upychają ta stara liczbę sztuk/op. więc ok.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 14:28

da8300b52b.png

Paulina9191
Autorytet
226

Wysłany: 23 maja, 15:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tez muszę się wybrać do pepco, już dawno nic byłam

Bumbum to jest myśl chyba sobie włączę kamerkę o zobaczymy jak to wyglada 😄

My właśnie wróciliśmy ze spaceru, zaczęło kropić zaraz jak wyszliśmy i trochę padało Ok 20-30min ale delikatnie, nawet budy w wózku nie miałam bo mąż odpisał ;) ale potem jak mały latał pod blokiem to już przestało, fajnie jest ciepło przyjemnie

961l20mmezoojidp.png

symbolica
Autorytet
530

Wysłany: 23 maja, 16:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeża mieliśmy na trawce przed domem - skubał chyba trawę czy jakiś robaczki a Jacek aż piał z zachwytu.. jeż się nagle czegoś przestraszył i uciekł w tuje. Pierwszy raz takiego zwierza tutaj zaobserwowaliśmy.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 16:19

da8300b52b.png

malami.91
Autorytet
313

Wysłany: 23 maja, 16:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mój już też 5ki nosi jakiś czas, waży 12kg, ale jest wysoki i szybko pieluchy robią się za krótkie.

Lutyska, muszę się wybrać do Pepco. Może jakiś krótkie spodenki się ostały.

My weekend spędzamy na wsi u rodziców. Kury, kaczki, koty, mały wniebowzięty 🙂.

5b093e5e3ck48lq3.png

Moniiiikaaaa
Autorytet
424

Wysłany: 23 maja, 16:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja dzis mialam chate wolna. Maz zabral Franka do tesciow a ja sprzatalam.

A na leniwy obiad polecam ziemniaki z siadlym mlekiem i koperkiem. Raj!

Moja mama zrobila prawdziwa beze Pawlova z mascarpone i owocami. Takie soboty to ja lubie :)

jn68d4e.png

a4cugzf.png

malami.91
Autorytet
313

Wysłany: 23 maja, 16:34
Cytuj | (1) | Zgłoś
Monika, ale smaka mi narobiłaś. Też kiedyś robiłam taką bezę, pyyyycha.

Moniiiikaaaa lubi tę wiadomość

5b093e5e3ck48lq3.png

Papapatka
Autorytet
1136

Wysłany: 23 maja, 16:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, ale czytałam na bieżąco :)

Ruda, etap Mamozy był u mnie, skończył się niedawno- jak musiałam wyjść do pracy. Cały tydzień wychodziłam o 7.10 i wracałam 16.15. Mąż jakoś musiał sobie poradzić. I widzę ze jak musiał, to dał radę i Zofia teraz go bardziej toleruje i zje od Niego, i On może zmienić pieluszkę itp

Poszłam do biura na tydzień, teraz kolejny tydzień z domu. Ogólnie nie wiem jak przeżyłam. Rano przed wyjściem przez 40 min ściągałam mleko (6.10-6.40). Potem w pracy raz, po powrocie i na noc koło 22. Zeszłam już tylko na 4 sesje, ilość mleka spada. W zamrażalkach 17 l zapasu 💪

Zofia idzie do żłobka od 1.07. Prywatnie. A potem może w tym samym żłobku dostanie się państwowo. Oby. Niestety lokalizacja taka z dupy trochę. 2 km od domu, ani z rana z buta iść ani podjechać samochodem 🤷‍♀️. Aaa... No bo niestety teściowa przerosła opieka nad Zofia. Ale już nawet nie mam siły o tym pisać.

Tez muszę wybrać się do pepco ale wcześniej posprzątać szafę Zofii i zapakować za małe rzeczy. Panna wazy 12 kg, ubranka nosi 92. Cieszy się do innych dzieci, za to do innych dorosłych jest nieśmiała.

Aaa i w sklepie dar but kupiłam emelki trzewiki różowe za 135 zł (rozm 23). Polecam sklep i buty :)

symbolica lubi tę wiadomość

Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png

baranosia
Autorytet
3416

Wysłany: 23 maja, 19:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Papapatka podziwiam że jeszcze masz siłę na ściąganie!

Teściowa się nie popisała w takim razie
:/ dobrze chociaż że udało się ze żłobkiem...

Sandały 23? O matko jaką ma długość stopy? U nas roz 20 mrugały ma 0.5cm zapasu

l22ndf9hjjthdw9s.png
f2wljw4zidqv9ms6.png

symbolica
Autorytet
530

Wysłany: 23 maja, 19:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Barnosia to Maja ma taką małą stòpkę raczej.. mòj ma też 22-23 rozmiar w zależności od firmy.14,7cm wkładka musi być żeby stopa miała zapas.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 19:39

da8300b52b.png

ruda90
Autorytet
809

Wysłany: 23 maja, 19:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paulina mamy jedną taką biedronkę na obrzeżach miasta że zawsze są zielone Jumbo box :) te złote bez szału wg mnie zielone lepsze...
My dziś leniwie :) jutro mamy gości kumpel męża z nową dziewczyną :D

Lutyska
Autorytet
449

Wysłany: 23 maja, 20:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Baranosia u nas też 20 😉 syn w tym czasie miał 22. Ubrania 80 nosi, leginsy 86, spodnie wszystkie za szerokie. Takie chucherko mi rośnie chociaż nie wygląda źle. Waga piorkowa-jeszcze 10kg nie ma 😆 jeszcze mogę dodać że je prawie wszystko-male ilości ale często 😉

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 20:43

bumbum
Autorytet
1030

Wysłany: 23 maja, 20:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
E tam chucherko, moja ma 10 kg a to chyba ok. 50 centyl :)

w5wq2n0a6wpqerh2.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)