X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez głównie jak się budzi to chodzi o przytulanie 🤷‍♀️

    961l20mmezoojidp.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma tak samo. Ostatnio przespala 7 godzin to był 4 raz w roku... A do pracy wracam już w poniedziałek...

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też w dalszym ciągu wiele pobudek w nocy. Ostatnio przespał ciągiem 3h od 21do24 to się cieszyłam, bo to rzadkość.

    Trochę Wam zazdroszczę tych powrotów do pracy z jednej strony 😏.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 17:17

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amir wspòlczuję.. mòj też smokiem ostatnio pluje i zaczął się częściej wybudzać w nocy popłakujac i tylko cycek pomaga.. smoka mogę sobie wsadzić..

    Fajnie jak mama może zdecydować czy wraca czy nie do pracy.. ja się cieszę, że możemy sobie pozwolić na moje pozostanie z dzieckiem w domu. Teściowa już pod 70-tkę i by sobie rady nie dała z nim.

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny są jakieś nowe złote pieluchy dada :)

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, jeśli testuje cię to dajcie znać czy rzeczywiście lepsze czy tylko chłyt marketingowy ;)

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, u nas ani Dada ani Lupilu nie zdają egzaminu 😐.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robią odparzenia? U nas każde pampersy są ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dada nie podeszły.moze te nowe lepsze? Lupilu sie zbieram i zbieram ale nie moge do Lidla się wybrac zeby przetestowac. Mi najłatwiej z neta zamowic a w lidlu pampersow nie mozna. Syn nosil lupilu ale tylko w dzien bo na noc nie dawaly rady. Po roku glownie juz pantsy w dzien a przy malej pantsy mi sie jeszcze nie sprawdzaja. Latwiej mi zalozyc jej zwyklego pampersa i lepiej trzymie...

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Robią odparzenia? U nas każde pampersy są ok :)

    Tak, pupa zaraz czerwona i też chłonność w Pampersach active baby wydaje mi się lepsza (ale to może być subiektywne). Jakoś najlepiej nam podpasowały active baby właśnie, chociaż teraz zwykła pielucha to tylko na noc a pantsy w dzień (w nocy pantsy nie dawały rady wchłonąć tego wszystkiego).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 21:12

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ciężko z pantsami, mała wyjmuje mi nogi cały czas przy zakładaniu. Dlatego daje na noc tylko, bo najlepiej są chłonne.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bumbum wrote:
    Mi ciężko z pantsami, mała wyjmuje mi nogi cały czas przy zakładaniu. Dlatego daje na noc tylko, bo najlepiej są chłonne.

    Haha, no a u nas wyszło odwrotnie z tą chłonnością. Nie wiem jakim cudem, też myślałam, że pantsy będą lepsze na noc a tu piżama była mokra kilka razy z rzędu. Może u chłopców to jakoś inaczej działa 😋.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami u nas pantsy w nocy zawsze przeciekały. Egzamin zdają tylko active.

    malami.91 lubi tę wiadomość

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda90 wrote:
    Dziewczyny są jakieś nowe złote pieluchy dada :)
    One nie są nowe .. to są fioletowe Dada w nowym opakowaniu.. u nas te fioletowe sprawdzają się na noc - są chłonniejsze niż zielone (te używam.w dzień).

    Dziewczyny przeczytajcie historię Oliwiera mu przestrodze... meningokoki typ W ponoć coraz powszechnieszy. Nimenrix właśnie na to jest. Wiem, że większość z nas szczepi na to, jak nie wszystkie - tu rodzice nie zdazyli, ale maluszek przeżył bo był w szpitalu i odpowiednio szybko podano antybiotyki.

    https://mamapediatra.pl/2019/01/08/sepsa-historia-oliwiera/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 21:41

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami przy synu mialam to samo. Na dzień pantsy,na noc active, dada i lupilu malo chlonne w porownaniu do pampersa. Teraz pantsy tylko próbowałam ale mala nie chce dac ich ubrac ani w dzien ani na noc. Mi sie wydaje ze w pantsach u nas w tej gumce przeciekalo podczas spania...

  • Paulina9191 Autorytet
    Postów: 1929 314

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My używamy albo lupilu albo dada te fioletowe i na noc i dzień, nie przeciekają w nocy oprócz pojedynczych incydentów 😉

    My planujemy zaszczepić Nimenrix ale teraz była ostatnio przypokinajaca Brexero teraz ospa i potem mmr i dopiero Nimenrix

    Symbolica już kiedyś czytałam ta historie ... dlatego zdecydowałam zaszczepić małego na obie szczepionki 😞 normalnie aż człowieka w gardle ściska i łzy napływają do oczy jak się coś takiego czyta ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 23:50

    961l20mmezoojidp.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już kiedyś to czytałam....nie mogę czytać takich rzeczy...

    Mnie dalej trzyma zatrucie :/ a na dodatek mąż dziś mówi że chyba to zarazilam....

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka dokładnie.. a co dopiero coś takiego przeżyć. Kiedyś nie było Beksero i szczepiłam còrkę tylko odpowiednikiem nimenrix, teraz namawiam ja na Beksero i do niej dociera, że to dla jej dobra i boi się - 11,5roku ma... mòj mąż się tym zajmie, tak twierdzi, zobaczymy - ja jej siła nie zaciagnę.. Lepiej się szczepi maluchy..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2020, 08:24

    da8300b52b.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 26 lutego 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za miesiąc boxero, a potem nimenrix.

    Moja mała siada prawie cały czas na "W". Cały czas ja poprawiam, ale ona uparcie siada w ten sposób. Czy u Was dzieciaczki już się odzwyczaiły?

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 26 lutego 2020, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I moja księżniczka w końcu dołączyła do grona roczniaków 😍

    malami.91, bumbum, ruda90, symbolica, Pepper, amir, artemida27 lubią tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
‹‹ 1425 1426 1427 1428 1429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ