X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki to jak to z tą woda podajecie tylko po stałych posiłkach? I ile mniej więcej dziennie? Mój to normalnie byle wlać coś do tego brzucha :D dam mu w bidonie 120 to jakbym nie zabrała to by wypił wszystko na raz po stałym posiłku spokojnie 40 ml sobie wciąga..

  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RUDA przepraszam ale rozbawil mnie ten psycholog z takim malenstwem:) ciekawe jak wyglada taka wizyta u psychologa :) moja tez caly czas musi widziec mamusie i wrazliwa jest mega, no i ciekawe jak nie dostarczac bodzcow kiedy dziecko robi sie ciekawe coraz bardziej świata ??
    Ja czekam na meza po trzech tygodniach nieobecności, ciekawe jak Mała zareaguje rano na tatę:) kilka dni razem i znowu wyjezdza:(

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami na Sojczynskiego jest wizyta za 80 zł ;) i fajne Panie tam pracują ;)

    Nasza przez cały dzień nawet 30 nie wypije. Podaje jej po posiłkach i tak czasem dodatkowo jak widzę że się bardzo ekscytuje gdy ja piję.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • Migotka83 Autorytet
    Postów: 558 267

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 02:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moja też od jakiegoś czasu nie da sie sama zostawić :-( Nawet do kibelka nie mam jak wyjsc... Ktos musi siedziec przy macie lub łóżeczku kiedy ona sie bawi. Orientujecie sie kiedy ten skok minie bo troche Maleństwo przesadza ;-) I to nie jest emocjonalne dziecko, tak sie jej tylko pokręciło coś ;-)

    Aniołki 8tc 2016 i 6tc 2017
    Kochana Kruszynka - hipotrofia 2019
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1188 1228

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze u mnie nie tylko to ze zasypia na rękach ale też muszę ją trzymać czy leżeć z nią jeszcze 40 min pi zaśnięciu. Potrafi otworzyć oczy i jak zobaczy źr mnie nie ma to ryk. A jak jestem to uśmiecha się i idzie spać dalej!!! Jak w ciągu dnia położę się z mia to śpi nawet 2.5h. A jak sama to 30 min. Co to za sensor i gdzie go wyłączyć?

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papatka u nas ze spaniem to samo.. W dzień najchetniej by spał z cyckiem w buzi wtedy to może mieć 2 drzemki po 3h 😂

    Wczoraj wydawało mi się że mocno śpi, poszłam do łazienki, wracam po 2 minutach a on juz na brzuchu leży i się rozglada

    MonisiaK lubi tę wiadomość

  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to samo:) najlepiej u mamy:) ale napawajmy sie ta chwila bo jeszcze troche i beda wycierac policzki po naszych buziakach. Tak naprawde to swiadczy o ich prawidłowym rozwoju, ze więź z rodzicem jest wlasciwa:)

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, my jak idziemy na drzemkę razem to też potrafi trwać z 2h. Jak śpi sam to 30-40 min i pospane.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychologa mamy za miesiąc oczywiście dam znać co i jak :) za tydzień mamy neurologa i logopeda mamy mieć ze sobą coś do jedzenia i łyżeczkę ...

    Moja też potrafi się obudzić i sprawdzać czy jestem jak jestem to śpi dalej jak nie to płacz...mam nadzieję że szybko to minie ...

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam do sypialni po eksperymencie spania osobno, jest dużo lepiej, bo dzisiaj przerwy między karmieniami - 4h/2h/4h. Wcześniej przed moją wyprowadzką, co 2h codziennie.

    baranosia, Papapatka lubią tę wiadomość

  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak duże porcje podajecie swoim maluszkom? Ja 2 x dziennie pół słoiczka jakoś deser i obiadek :)nawet jak sama gotuje to przekładam do słoiczka i daje mniej więcej pół mała by czasem jadła więcej ale nie chcę przesadzić

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ciesz się, że Twoja mała je i chce więcej :) moja ma na wszystko ble, plus dostała alergii na ziemniaka :/ mam odstawić na 2 tygodnie i następnym razem dać starego ziemniaka, nie młodego...

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dziś zjadł miskę kaszki a potem zrobił 3 kupy 🙄🙄🙄.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki olej dajecie do obiadków? bo ja będę dawać rzepakowy z pierwszego tłocznia na zimno.. chyba, że zamówię ten pomieszany z olini "dla dzieci"..

    Ruda Ty się ciesz, że chce jeść, ja bym dała dziecku jak chce więcej. Dziecko chyba sobie samo reguluje wielkość posiłku... czy jakoś tak to lecialo. ;-)

    Malami o niezły mały ma przerób :-)

    Jaka muzyke puszczacie maluchom? bo my wałkujemy Darię Zawiałow obie płyty..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2019, 14:38

    da8300b52b.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daję normalny rzepakowy.

    Nasz uwielbia Eda Sheeran'a 😁. Pęka że śmiechu jak mąż udaje, że gra na gitarze 😁.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2019, 15:10

    symbolica lubi tę wiadomość

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dajemy oliwę z oliwek i olej lniany tłoczone na zimno. Rzepakowy i slonecznikowy są ok, byle tłoczone na zimno :)
    U nas leci RMF classic, ale czasem puszczamy jej hakuna matata i tańczymy labado :D

    symbolica lubi tę wiadomość

  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje lniany tłoczony na zimno, ponawiam pytanie o wodę :P ile wasze dzieciaczki wypijają? I czy tylko po posiłkach stałych podajecie?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a któraś się orientuje czy moge do pojemników na pokarm canpolu dawać gorącą kaszkę albo kleik? Wyrzuciłam opakowanie.

    amir, ja jeszcze nie daje wody, bo je max lyzeczke kazdego pokarmu i daje mleczko jak trzeba.

  • artemida27 Autorytet
    Postów: 729 489

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam olej dla dzieci z holle.
    To mieszanka rzepakowego i słonecznikowego.

    Nasza lubi wszystko. Co jej nie włączę to jest ok. Ostatnio słuchamy piosenek smoka Edzia oraz Muzo fm.

    Co do porcji to więcej niż 6-7 łyżeczek nie udaje mi się podać A z tego jakaś część wypływa z buzi i jest wszędzie.

    bl9cdf9hojouibxw.png

    p19u3e3kecvrs0g3.png
  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po jakim czasie wasze pociechy jadły wiecej niz 1 łyzeczka?

‹‹ 1189 1190 1191 1192 1193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ