X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie Luty 2019.
Odpowiedz

Mamusie Luty 2019.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym jakiś fajny stanik z chęcią kupiła. Póki co śmigam głównie w sportowych, bo nie mam nic innego wygodnego. Taki bardziej wyjściowy mam z esotiq, ale wygodny jest średnio :-\. Lidlowe za duże obwody mają dla mnie, chociaż ogólnie są dość fajne, ale bardzo skromny wybór rozmiarów zawsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 13:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w sportowym chodze, ale jak naloze obcislu bluzke to tak wisza. Ja nie wiem czy zapalenia nie dostalan od bistonosza i od tamtej pory nosze miekkie sportowe.

    Moniska u mnie lekarka kazala przyjsc albo jutro albo w srode na szczepienie. Jak sobie przypomnialam to tez mnie ciarki przeszly.

    Karola94c lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szukałam do karmienie w rozmiarze miseczki G i tylko na allegro znalazłam odpowiedni w ilości sztuk 1 - masakra... ale mam tyle staników, że zamiarzam swoje staniki poprzerabiać a nie jest to trudne:
    http://niebieskakokardka.blogspot.com/2012/09/jak-zrobic-stanik-do-karmienia.html

    Potrzebne rzeczy mozna na allegro kupić: zapięcia, ramiączka, gumki itd.
    Ja kupowałam tu: https://allegro.pl/oferta/zaczep-do-ramiaczek-16mm-metalowy-czarny-4szt-7789747010?snapshot=MjAxOS0wMy0xOFQwOTowOTowMC41MjlaO2J1eWVyOzFhYzhkZWM5ZTE4MDRjZDk2MDdlZmU2N2UxNzBhMmI5NTRmMjZmMGM1ZWI5NWQ2MmQxYmU5NGExNGM2YjBhMTU%3D
    i resztę na pozostałych aukcjach u tej sprzedającej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 16:03

    da8300b52b.png
  • ruda90 Autorytet
    Postów: 3234 996

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też póki co chodzę w sportowym ale muszę koniecznie coś kupić bo inaczej będę miała cycki po pępek ;)

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też póki co w miękkich stanikach chodzę lub sportowych, a do sklepu zakładam jednak taki normalny z fiszbinami. Takie lubię najbardziej.

    6-latka w Olsztynie zmarła na powikłania po ospie-zapalenie móżdżku... także ten, warto szczepić na te zalecane także. Nibycos sie rzadko zdarza, ale sie zdarzyć może. Ja Weronikę szczepiłam, ospy nie przechodziła:
    https://www.o2.pl/artykul/nie-zyje-6-letnia-dziewczynka-brak-szczepienia-na-ospe-6363215038630017a
    :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 16:17

    da8300b52b.png
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z serii matce nie dogodzisz: Mala od 3,5 śpi o czlowiek sie martwi ze za dlugo nie bedzie jadła😕

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jak Wam zazdroszczę, że te wasze dzieci śpią tyle 🙈🙈 mój jak pospi 2.5 h to jest już dużo :D
    W nocy np dzisiaj co 2h, a ostatnie 2 karmienia w odstepie 1 godziny 🤦‍♀️ on chyba dalej się czuje jak noworodek hahah :D

    Ja chodzę w normalnych stanikach. W miękkich moje cycki "rozlewaja" się i wyglądają tragicznie.

    Symbolica słyszałam o tym.. dramat. Po prostu dramat. Ja bym zaszczepila, Ale nie mam pieniędzy... kupuje kacprowi wszystkie szczepienia płatne i dodatkowo meningokoki dla dwojga dzieci i ogólnie po zakończeniu szczepień oglosze bankructwo🙈

    symbolica lubi tę wiadomość

  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że zdrowie nie ma ceny.. kiedyś całe rodzeństwa umierały na gruźlicę i inne. Jeśli mamy możliwość szczepić to szczepmy, by potem sobie nie wyrzucać..

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniska to jutro szczepie razem z Toba. 😘
    Już mam ciarki na tyłku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a na menigokoki czym szczepicie? Tzn. na grupę B tylko czy pozostałe też?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 16:37

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Mamunia- wrote:
    Moniska to jutro szczepie razem z Toba. 😘
    Już mam ciarki na tyłku.
    O której? Mój juz chyba przeczuwa bo dziś nie chce spać 🙄

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ceny szczepionek to jakaś masakra... Ile jest ludzi którzy szczepią tylko to co jest darmowe bo po prostu ich nie stać na nic dodatkowego. Ja meningokoki odpuszczam. Biorę tylko rota didatkowo

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonisiaK wrote:
    O której? Mój juz chyba przeczuwa bo dziś nie chce spać 🙄
    Umowiona jestem na 11:15 moj dzisiaj tez ma kiepski sen, ale to przez to ze wczoraj caly dzien przespal.
    Zreszta kupki dzisiaj nie bylo i caly czas sie przelewa w brzuszku i popierduje. Ale ogolnie wesoły chlopak z niego, wybawilam sie jak nigdy!

    Ja mam infarix hexa i synforix a ty jakie szczepiobki?

  • bumbum Autorytet
    Postów: 2789 1272

    Wysłany: 25 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam takie pytanie o której macie chrzest i w jaki dzień tygodnia? Ja się waham między sobotą a niedzielą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bumbum my chcemy w sobote o 16. Na sobote ksiadz sie zgadza a godz jeszcze nie wiem czy pojdzie nam na reke.mam nadzieje ze tak ;) syn mial w niedziele o 12 bo tamten ksiadz nie chcial w sobote zrobic ale wtedy trzeba obiad,kawe i kolacje podac a że meza rodzina lubi siedzieć do pozna to bym chyba padla wieczorem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w niedzielę o 13.

  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 25 marca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w sobote o 12 prawdopodobnie

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • symbolica Autorytet
    Postów: 2399 620

    Wysłany: 25 marca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pau_Em ja nie oceniam Ciebie absolutnie ani nikogo. Napisałam tylko, że w miarę możliwości żeby szczepić na zalecane. Każdy oceni sam jakie ma możliwości.

    Ja Bexero jeszcze teraz sobie daruję teraz i w wakacje zacznę po 5 miesiącu. Wiecie, że odnośnie tego konkretnie szczepienia producent zaleca odstęp? "Podyktowane jest to częstym występowaniem łagodnych niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), takich jak gorączka i bolesność w miejscu wkłucia. Taką osobną wizytę w celu podania Bexsero można zaplanować w ciągu kilku dni po podaniu innych szczepionek, nie zaburza więc to schematu realizacji pozostałych szczepień."

    Szczepię na razie 6w1 i chyba refundowany synflorix (tu się jeszcze waham).

    Chrzcin jeszcze nie zaplanowałam - myślę o czerwcu, u nas chrzciny są zawsze w niedzielę tak planowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2019, 19:24

    da8300b52b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2019, 16:37

    symbolica lubi tę wiadomość

‹‹ 1025 1026 1027 1028 1029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ