X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga89 wrote:
    Ja mam 8 czerwca :-) pewnie też mnie odeśle i powie że za wcześnie
    To mamy wizyte w tym samym dniu :)
    Będzie co czytać mam nadzieje :)
    Ja bede 6tyd+2 dni
    Dzidzia bedzie miała juz 4 tygodnie bo 9 maja miałam owu potwierdzona przez monitoring, wiec mam nadzieje ze usłyszę i zobaczę serduszko :)

    Aga89 lubi tę wiadomość

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Mój mąż wrócił z poligonu i chciał się poprzytulać, a ja się cholernie boję :( a jak u Was ?

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzka wydaje mi się, że bez dzikich harców to można. Przecież maleństwu krzywdy nie zrobicie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 09:36

    kuzka lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam jakiś kryzys. Od rana zastanawiam się czy ja sobie tej ciąży nie uroiłam. Test wyszedł pozytywny, Hcg 633,6 a ja mam wątpliwości. Ogólnie czuje się tak jak zawsze. Troszkę boli mnie brzuch (raczej tak ciągnie) i nic po za tym. Żadnych objawów bo chyba za wcześnie. Nie pamietam jak bylo z corcią bo to zaskoczenie było. Oj chyba świruje :/

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • kuzka Autorytet
    Postów: 433 334

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    Ja dzisiaj mam jakiś kryzys. Od rana zastanawiam się czy ja sobie tej ciąży nie uroiłam. Test wyszedł pozytywny, Hcg 633,6 a ja mam wątpliwości. Ogólnie czuje się tak jak zawsze. Troszkę boli mnie brzuch (raczej tak ciągnie) i nic po za tym. Żadnych objawów bo chyba za wcześnie. Nie pamietam jak bylo z corcią bo to zaskoczenie było. Oj chyba świruje :/

    Bo to tak jest. Najgorszy moment od testu do wizyty u lekarza . Wiesz , że jesteś w ciąży, ale się zastanawiasz czy na pewno , bo żadnych objawów w zasadzie nie ma. Też tak mam. Ale po dwóch stratach to się boję iść zrobić wynik z krwi. Dlatego staram się o tym nie myśleć. Jakoś chyba wytrzymam do tej wiZyty 12 czerwca :)

    Dwa Aniołki: 10.2016 i 02.2017


    74diru1dhvelt745.png

  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dłukachna wrote:
    Ja dzisiaj mam jakiś kryzys. Od rana zastanawiam się czy ja sobie tej ciąży nie uroiłam. Test wyszedł pozytywny, Hcg 633,6 a ja mam wątpliwości. Ogólnie czuje się tak jak zawsze. Troszkę boli mnie brzuch (raczej tak ciągnie) i nic po za tym. Żadnych objawów bo chyba za wcześnie. Nie pamietam jak bylo z corcią bo to zaskoczenie było. Oj chyba świruje :/

    Też miałam takie momenty, że się zastanawiałam, czy mówiąc, że jestem w ciąży czasem nie oszukuje samej siebie :O
    Ale teraz u nas już wszyscy wiedzą, więc non stop pytania, rozmowy o tym i jakoś tak dociera to do mnie. Sądzę, że po wizycie będzie lepiej, jak już zobaczymy nasze maleństwa, więc musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać :)
    Najgorzej wyczekać do pierwszej wizyty, potem już z górki :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas jeszcze nikt nie wie. Powiedziałam tylko kierownicze w pracy. Rodzicom chcemy zrobić niespodziankę i pokazać zdjęcie. I czekamy na wizytę. Ja to chyba zwariuje do tego czasu.

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, znajdzie sie miejsce jeszcze dla mnie? :)

    Podczytuje was juz ok kilku dni i w koncu witam sie baaaardzo cichutko i bardzo niesmialo, bo jestem jednoczesnie tak zszokowana i tak zaskoczona rosnaca beta, ze sie boje zapeszac, bo wiem, ze jeszcze wiele sie moze wydarzyc.


    Jestesmy po in vitro, transferowalismy 2 zarodki. Termin obstawiam na ok 7 lutego. To nasza pierwsza ciaza.

    U nas jeszcze nie wie nikt i dopoki nie uslyszymy serduszka, to wolelibysmy, zeby nikt nie wiedzial. (Nawet tu sie balam napisac, a co dopiero juz komus oznajmiac! :P)

    Z objawow tylko rozpychajacy bol u dolu plecow, no i spac mi sie ciagle chce jak diabli (nie wiem czy to z odstawienia kawy, czy to juz objaw :P). Cycki jak przed kazdym okresem. Reszta bez zmian.

    Mam nadzieje, ze w pelnym obecnym skladzie dotrwamy bezproblemowo do lutego! :)

    dłukachna, Aga89 lubią tę wiadomość

  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze grono się powiększa :) a88 ja również jestem śpiąca i bardzo zmęczona po pracy :/ Dodatkowo stresuję się i uważam na siebie z każdym ruchem w pracy bo się boję, że coś może się wydarzyć. Mam nadzieję, że im ciąża będzie starsza tym będę spokojniejsza :)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nieśmiało się ujawnię ;)

    W poniedziałek pojawiła się pierwsza pozytywna beta po 3 latach starań i po drugiej IUI :D
    29.05 : beta 24,6 , prog :33,4
    31.05 : beta 68,4 , prog :34,3

    W piątek wizyta u lekarza, oczywiście za wcześnie żeby coś potwierdzić ;) ale lekarz mnie uspokoił że wszystko ok widać ciałko żółte, płyn owodniowy, endometrium 12 mm i następna wizyta 19.06 - a nie wiem jak ja wytrzymam do wizyty....cały czas się zastanawiam czy wszystko ok i boje cieszyć że się udało...
    W pon. idę na kolejna bete - dla swojego spokoju ;)

    a88 - my również nikomu jeszcze nie powiedzieliśmy czekamy na 19.06 :]

    Wg.ovu termin to ok 09.02 :]

    A z objawów : ból brzuszka (tak jak bym tam miała balonik który uwiera), lekki ból piersi, senność ogromna i.... nic więcej ;)

    Uff jak dobrze jest się tą wiadomością z Wami podzielić :]

    Aga89 lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry wszystkim :) jak fajnie ze jest nas coraz wiecej mam nadzieje ze nasze grono sie bedzie tylko powiekszac <3
    Milego wieczoru zycze :*

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!:-)

    Jeżeli pozwolicie, dołączę.
    Beta z wczoraj 612 :-)
    Pierwsza wizyta u lekarza zaplanowana na 14 czerwca!
    Udało się po dwóch cyklach, co było dużym zaskoczeniem:)
    Tak naprawdę jeszcze do końca w to nie wierzę....!

    Życzę wszystkim spokoju i dużo zdrówka!

    svchdqk3411hzxfd.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Jest nas już ładna grupa :-)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne92- W grupie siła!:-)
    Kiciak - umnie też okolice 9.02 :-)

    Mam tylko nadzieję, że nic się nie wydarzy.. Teraz tyle się słyszy o poronieniach..
    Strasznie się boję, zwłaszcza, że pracuję w sklepie 12h dziennie.. towar, chodzenie po drabinie, ludzie - więc i nerwy... ciągła bieganina, a chciałabym pracować jak najdłużej, bo jestem typem pracoholika:P

    Już któraś ma jakieś pomysły na imiona?:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 20:16

    svchdqk3411hzxfd.png
  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie myślę o tym ;) za to moja teściowa jak najbardziej :P od 3 lat powtarza ze jakby był chłopiec to cieszyła by się jakby miał na imię Adam....i tak co kilka msc mi o tym przypomina....

    Takze wiem ze dziecko na pewno nie będzie miało na imię Adam ;)

    a88, Basik83, Aga89, marmi, katiuszaa lubią tę wiadomość

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak z moją Teściową.. zwariowała:-)
    Dziś już dostałam cały katalog imion..:P
    Mi się zawsze marzył syn Wojtek, a córka Martynka :-)

    svchdqk3411hzxfd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dla dziewczynek wybrałabym całą masę, za to dla chłopca żadne nie wydaje mi się odpowiednie...
    Więc jeśli miałby być chłopiec, to byłby klops... ;)

    Aga89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaraczek wrote:
    Mi się zawsze marzył syn Wojtek, a córka Martynka :-)

    Oo, Wojtek jest ewentualnie spoko, ale mamy małych Wojtków w rodzinie już trzech :/

  • Kiciak Koleżanka
    Postów: 34 19

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka ma Martynke...bardzo ładne imię :D

    a88 - może Adam :P?

    Z męskich zawsze podobało mi się imię Wiktor ale jeszcze nie wiem czy takie wybierzemy :)

    Szaraczek lubi tę wiadomość

  • Szaraczek Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 - faktycznie sporo. Czy 88 oznacza Twój rocznik?:-)
    Bo ja jestem z 88' :-)

    Mam Chrześniaka Ignasia:-) Ostatnio słyszałam jeszcze Leon, który też wpadł w ucho no i Kubuś bądź Bartek też jest nawet OK :)
    Ogólnie nie jestem zwolenniczką starodawnych imion, ale każdy ma jak lubi:)

    svchdqk3411hzxfd.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ