X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stere, też tak myślę :) Mleko najlepsze.

    Katy, ale śliczna dzidzia. I te włoski. Mój zrobił się łysolkiem i na razie mało co ma na tej główce.
    Jak u Ciebie z karmieniami?

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 30 września 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy która dawała Viburcol więcej niż 2 razy dziennie?

  • Zakochana mama2 Ekspertka
    Postów: 236 151

    Wysłany: 30 września 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam wszystkich do grupy w której sprzedawane są nowe ubranka polskiego producenta dla dzieci

    https://www.facebook.com/groups/2040545216256474/

    Zakochana mama2
  • ZAneczka Autorytet
    Postów: 636 456

    Wysłany: 23 października 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Lutowe mamusie, ogólnie należę do forum marcówek,dopiero niedawno wpadłam na pomysł, by do Was dołączyć, z racji tego, że moje dziecię zaplanowało wyjść na świat szybciej.
    Tak więc, córcia urodziła się 9 lutego o 14:30 w 36tc. Jakby nie patrzeć zrobiła ze mnie lutówkę;)

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 27 listopada 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Robię kartki okolicznościowe również urodzinowe dla dzieci. Może będzie któraś z Was zainteresowana

    https://m.olx.pl/oferta/kartki-recznie-robione-CID88-IDxtUl6.html/#position=2&page=2

    Pozdrawiam :)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 30 maja 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny się macie ze swoimi dzidziusiami ? :)

    Wasp lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 693 694 695 696 697
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ