X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2015 ;)
Odpowiedz

Mamusie luty 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • niki640 Ekspertka
    Postów: 188 207

    Wysłany: 6 lutego 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiaa jak się czujesz bo Ty już na końcówce? Jak ja się cieszę że już się pozbyłam brzucha i odzyskałam swoje ciało i sprawność, te końcówki ciąży są strasznie męczące dla mnie i ograniczające.
    My z Agatką póki co nie mamy większych problemów, dni wyglądają różnie, czasem wisi na piersi cały dzień że nic nie mogę zrobić a czasem pośpi kilka godzin nawet, noce nie są takie złe. Ja w domu jestem w stanie ogarnąć najmłodszą dwójkę ale już dwa tyg. ze wszystkimi dziećmi w domu, ze wzgl. na ferie, trochę mnie przeraża 😩 no nic damy radę, oby mi się nie rozchorowali bo to by było jeszcze gorsze i tego szpitala w domu boję się najbardziej.
    A wy jak sobie radzicie z maluchami? Ja już wyprawiałam urodziny, Karol miał wspólnie z Roksaną, on z 2 lutego a ona 17 styczeń a teraz przy noworodku i tak nie miałabym jak ogarnąć tego dwa razy, za rok dziewczynki będą miały wspólnie urodziny bo są ze stycznia i tydzień różnicy między nimi.

    l22nvcqg251x40uy.png

    201502024570.png

    atdc3e5eopf5p6ow.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 6 lutego 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoznione zyczenia urodzinowe!
    U nas Luna za 2 dni! Szok. Mamy juz 5-latki w domu! Ja sie troszke stresuje, bo pierwszy raz impreza z kolezankami z przedszkola a nie sama rodzina!

    Fajnie, ze Agatka bezproblemowa. Dni Ci sie niedlugo unormuja. A wczoraj bylo sw. Agaty, wiec chyba tez imieniny?

    Niki Ty masz z poczatku roku zimowe dzieci blisko siebie a ja z kolei mam sredniej corki urodziny dzien po moich a 2 dni pozniej meza, wiec pod koniec lipca bede chyba pikniki rodzinne robic zamiast osobnych przyjec urodzinowych 😉

    Co do radzenia sobie to jest roznie, bo u nas we wsi przedszkolna grupa dla 4-latkow to tylko 2,5 godziny dziennie, wiec wiecej z tym zachodu niz gdyby caly dzien miala byc. Ja rano wsadzam w autobus szkolny i szykuje siebie i malenka do pracy i jade do pracy a maz odbiera o 10:30 z przedszkola razem ze srednia corka. Raz w tyg. mniej wiecej dziadek ja odbiera.
    A dzisiaj poranna grupa przedszkolna nie miala zajec przez pogode i ja tez w te dni mam wolne od pracy, wiec jestem w domu ze wszystkimi trzema i jest Meksyk 😵😄 Starszaki wlasnie zdrowieja po ponad tygodniowym przeziebieniu, wiec nigdy nie jest nudno. Dni mi leca jak szalone z kopyta!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 19:41

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • niki640 Ekspertka
    Postów: 188 207

    Wysłany: 7 lutego 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Luny, daj znać jak impreza się udała bo u nas jeszcze nie ten etap że kolegów zaprasza 😉

    To faktycznie więcej zachodu z przedszkolem skoro to tylko 2,5 godziny, u mnie nawet nie miałby kto dzieci odebrać o tej godzinie. Moi to czasem i do 16tej siedzą w przedszkolu i to jest super 🙂 w dodatku bardzo lubią jeździć do przedszkola bo tam mają z kim się bawić, robią różne ciekawe rzeczy a w domu to się nudzą i najczęściej jak nie mają zajęcia to sobie nawzajem dokuczają, kłócą i biją. Głośno to u nas jest zawsze chyba że oglądają akurat bajki, śpią albo robią coś czego nie powinni więc dłuższa cisza wymaga kontroli 😁

    Laurka co to za praca że zabierasz maluszka bo jakoś sobie nie wyobrażam opieki i pracy zawodowej tym bardziej że masz wymagającą córkę.



    l22nvcqg251x40uy.png

    201502024570.png

    atdc3e5eopf5p6ow.png
‹‹ 3547 3548 3549 3550 3551
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ