BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Mamusie CZERWCOWE 2019
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Kadetka
Autorytet
585

Wysłany: 3 listopada, 15:04
Cytuj | (3) | Zgłoś
mother84 napisała:
Ja też się doliczyłam 3 par - Nadinka, Mama Wojtka, Kaśka Kwa. Plus teraz Kadetka. Ktoś jeszcze spodziewa się bliźniąt? :) Już się pogubiłam ;)

Dokladnie tak samo liczyłam :)

Dziękuję dziewczyny za powitanie i przyjęcie do grona :)

Ooo tak napewno w grupie raźniej... Szczególnie jak to pierwsza wyczekana ciąża i blizniacza :)

Marryy, KaśkaKwa, Mama Wojtka lubią tę wiadomość

cyvop1.png

POF, Hashimoto,
MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
po leczeniu immunosupresyjnym
I ET :(:(
II ET szczęśliwy :) :)

Kadetka
Autorytet
585

Wysłany: 3 listopada, 15:06
Cytuj | (1) | Zgłoś
KaśkaKwa czytałam o Twoich obawach odnośnie mniejszego pęcherzyka... Jeśli już widać zarodki to wielkości pecherzyka nie mierzą - to już nie ma znaczenia... Bądź dobrej myśli, ważne żebyś na następnej wizycie zobaczyła dwa bijące serducha! Tego życzę :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 15:06

KaśkaKwa lubi tę wiadomość

cyvop1.png

POF, Hashimoto,

kalika
Autorytet
1401

Wysłany: 3 listopada, 15:36
Cytuj | (1) | Zgłoś
makalotia napisała:
Jak Wy dziś się czujecie ? Ja dziś jestem zombie.. nie ogarniam. Gdyby nie to, że mam dziecko to spałabym cały dzień. Właśnie wypiłam kawe i łudzę się, że zadziała .
U mnie idento. Dziś już zaliczyłam 3 drzemkę. Jestem zła na siebie bo miałam w planach trochę rzeczy a cały dzień minął mi na niczym.

Kadetka, witaj. Gratuluję bliźniaków!

Kadetka lubi tę wiadomość

p19u9jcg36a4ac5p.png
3jvzjw4z8qd2v63z.png
06.2015 - nasz aniołek:*

Nita
Autorytet
1466

Wysłany: 3 listopada, 15:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Rzeczywiście, ja policzyłam Czarnulkę jako, że jest w ciąży z bliźniakami ;) czyli to czwarte bliźnięta.

f6tvan2.png
cb7wgov3drqp7e64.png

mother84
Autorytet
153

Wysłany: 3 listopada, 15:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mi też się dziś oczy zamykają. Poszłam do sklepu po chleb i brzuch boli, spać się chce. Też czuję się jak flaczek

mhsv3e5eltk9mbj5.png
uwo93e3kww257rpd.png

czarnulka24
Autorytet
2318

Wysłany: 3 listopada, 16:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kadetka napisała:
Nie mam bezdotykowego termometru ale nie stresuj się tak! Na początku ciąży podwyższona temperatura to normalne, może już poprostu przechodzisz na normalną temp.. Jeden dzień lepszego samopoczucia też o niczym nie przesądza.. Spokojnie stresując się możesz zaszkodzić dzieciątku.. Wzięłaś coś na ból brzucha? Bierzesz magnez? Dobrze kojarzę, ze masz urządzenie do monitorowania tętna..? To powinno Cię uspokoić..
Dyrektor tetna dziala dopiero od 12 tyg a ja mam 7 tc .. moze faktycznie nie powinnam sie przyjmowac

27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby 1020 kg i 890 gram
3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb
9tc
BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity

Nita
Autorytet
1466

Wysłany: 3 listopada, 16:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja się ostatnio chwaliłam, że prawie wcale nie miewam mdłości a dziś po drzemce mnie tak zamuliło na wymioty, że chyba lepiej bym się poczuła jakbym rzeczywiście zwymiotowała, bo takie mulenie jest najgorsze. Naprawdę współczuję dziewczynom, które to mają codziennie. Ja bym nie dała rady z mdłościami. Przed drzemką zjadłam Bounty i wypiłam Actimel, to może od tego mnie tak wzięło.

f6tvan2.png
cb7wgov3drqp7e64.png

czarnulka24
Autorytet
2318

Wysłany: 3 listopada, 16:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
A wizyte mam w srode u rodzinnego bo on prowadzi ciąże. I bede chciała zeby na jakies usg wyslal jesli sie da. To wtedy moze za dwa tyg a jak nie to prywatnie

9tc
BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity

Kadetka
Autorytet
585

Wysłany: 3 listopada, 16:52
Cytuj | (1) | Zgłoś
czarnulka24 napisała:
Dyrektor tetna dziala dopiero od 12 tyg a ja mam 7 tc .. moze faktycznie nie powinnam sie przyjmowac

Tego nie wiedzialam. . Ale naprawdę mysle ze spokojnie .. ja tez jak tylko mialam 1 dzien bez wymiotow to juz myslalam czy wszystko dobrze. . Ale tak to sfiksujemy przez ten czas. . ;) bądź dobrej myśli. . Modlitwa do św. Rity napewno Cie uspokoi :-)

czarnulka24 lubi tę wiadomość

cyvop1.png

POF, Hashimoto,

Kadetka
Autorytet
585

Wysłany: 3 listopada, 16:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nita napisała:
Ja się ostatnio chwaliłam, że prawie wcale nie miewam mdłości a dziś po drzemce mnie tak zamuliło na wymioty, że chyba lepiej bym się poczuła jakbym rzeczywiście zwymiotowała, bo takie mulenie jest najgorsze. Naprawdę współczuję dziewczynom, które to mają codziennie. Ja bym nie dała rady z mdłościami. Przed drzemką zjadłam Bounty i wypiłam Actimel, to może od tego mnie tak wzięło.

Nita nieststy nie poczulabys się lepiej. .. przy problemach żołądkowych tak jest fakrycznie. . Ale nie w tym przypadku .. nawet jak zwrócisz mdlosci i nudnosci dalej Ci towarzyszą. . Do tego czujesz nadszarpniety brzuch, nie mówiąc co w ustach. . I często pulsujacy bol glowy. . Ale najgorze jest to ze zastanawiasz się czy tabletka zdążyła się przyjąć. ..

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 16:56

cyvop1.png

POF, Hashimoto,

KaśkaKwa
Autorytet
713

Wysłany: 3 listopada, 17:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kadetka napisała:
KaśkaKwa czytałam o Twoich obawach odnośnie mniejszego pęcherzyka... Jeśli już widać zarodki to wielkości pecherzyka nie mierzą - to już nie ma znaczenia... Bądź dobrej myśli, ważne żebyś na następnej wizycie zobaczyła dwa bijące serducha! Tego życzę :)

Hejka, ale super kolejna mama bliźniąt <3 <3
Czekam do tej wizyty serduszkowej, samopoczucie coraz gorsze ...
Ale czekałam na to 10 lat ;-)

Lilka26
Przyjaciółka
39

Wysłany: 3 listopada, 18:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzisiaj zrobilam powtórne badanie moczu jako że wizyta za tydzień w związku z tymibakteriami. Dzisiejszy wynik w osadzie tylko nieliczne bakterie, wiec super za to pH moczu 8.0 ciężar właściwy 1.010 czyliza mały i w osadzie dość liczne fosforany bezpostaciowe.... miała któraś z was taką sytuację? To był mocz po nocy z 8:30 w nocy wstawalam o 3 na siku więc po 5h mogłoby być bardziej zageszczeone.

Co do dzisiejszego samopoczucia to u mnie również brak energii i senność jeszcze bolą mnie ledzwia.

mother84
Autorytet
153

Wysłany: 3 listopada, 19:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
Lilka26 napisała:
Dzisiaj zrobilam powtórne badanie moczu jako że wizyta za tydzień w związku z tymibakteriami. Dzisiejszy wynik w osadzie tylko nieliczne bakterie, wiec super za to pH moczu 8.0 ciężar właściwy 1.010 czyliza mały i w osadzie dość liczne fosforany bezpostaciowe.... miała któraś z was taką sytuację? To był mocz po nocy z 8:30 w nocy wstawalam o 3 na siku więc po 5h mogłoby być bardziej zageszczeone.

Co do dzisiejszego samopoczucia to u mnie również brak energii i senność jeszcze bolą mnie ledzwia.
Ja też mam liczne fosforany bezpostaciowe. Do gina idę w środę, ale lekarz pierwszego kontaktu mówił, że jeśli inne parametry są ok to nie ma co się tym przejmować bo to wynika z diety i tego co pijemy. Ale ja miałam wszystkie inne parametry ok i pH i ciężar właściwy też.

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 19:13

mhsv3e5eltk9mbj5.png
uwo93e3kww257rpd.png

Lena2305
Koleżanka
38

Wysłany: 3 listopada, 19:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Moczany się pojawiają z tego co pamiętam gdy się pije dużo herbaty i jeśli mocz stoi w lodówce przed badaniem

c55fyx8d5hx6xig8.png
synek 2013r
Aniołek 14 tc

Lena2305
Koleżanka
38

Wysłany: 3 listopada, 19:20
Cytuj | (1) | Zgłoś
Nita napisała:

Dzieciątko nie lubi kokosa? ;D

Nita lubi tę wiadomość

c55fyx8d5hx6xig8.png
synek 2013r
Aniołek 14 tc

Lena2305
Koleżanka
38

Wysłany: 3 listopada, 19:21
Cytuj | (1) | Zgłoś
Witaj Kadetka :) Gratuluję bliźniąt :)

Kadetka lubi tę wiadomość

c55fyx8d5hx6xig8.png
synek 2013r
Aniołek 14 tc

mother84
Autorytet
153

Wysłany: 3 listopada, 19:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
A mnie znowu głowa rozbolała. Co któryś dzień mnie męczy.

mhsv3e5eltk9mbj5.png
uwo93e3kww257rpd.png

czarnulka24
Autorytet
2318

Wysłany: 3 listopada, 19:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
Dziewczyny głupie pytanie jak wy odczuwacie mdlosci bo ja ostatnio okropnie sie czuje ale sama nie wiem czy to mdlosci czy co innego.. ogolnie nie zwymiotuje

mother84 lubi tę wiadomość

9tc

mother84
Autorytet
153

Wysłany: 3 listopada, 19:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
czarnulka24 napisała:
Dziewczyny głupie pytanie jak wy odczuwacie mdlosci bo ja ostatnio okropnie sie czuje ale sama nie wiem czy to mdlosci czy co innego.. ogolnie nie zwymiotuje
Ja teraz nie mam, ale w pierwszej ciąży miałam mdłości. Jest Ci niedobrze, tak jakby chciało Ci wszystko podejść, a nie może :)

mhsv3e5eltk9mbj5.png
uwo93e3kww257rpd.png

kalika
Autorytet
1401

Wysłany: 3 listopada, 20:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
czarnulka24 napisała:
Dla mnie idealnym określeniem tego stanu jest słowo "mulenie".

p19u9jcg36a4ac5p.png
3jvzjw4z8qd2v63z.png
06.2015 - nasz aniołek:*

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)