X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie bliźniąt po ivf
Odpowiedz

Mamusie bliźniąt po ivf

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 28 maja 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy możecie podać kiedy testowałyście najwcześniej po transferze w ciąży bliźniaczej.
    Ilu dniowe zarodki były podawane i jeśli pamiętacie jakie wartości bety wam wychodziły ;-)

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 29 maja 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaśkaKwa wrote:
    Czy możecie podać kiedy testowałyście najwcześniej po transferze w ciąży bliźniaczej.
    Ilu dniowe zarodki były podawane i jeśli pamiętacie jakie wartości bety wam wychodziły ;-)
    Pierwszy test zrobiłam w 5dpt ale w 6dpt dopiero pokazała się druga kreska. Miałam podane dwie blastocysty 2AA. Betę zrobiłam w 8dpt i wynik to 50, więc zupełnie nie bliźniaczy;)

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • mięsko Ekspertka
    Postów: 170 393

    Wysłany: 29 maja 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podane dwie blastki 3.1.2 i 5.1.2 beta robiona zgodnie z zaleceniami kliniki w 3 dpt wynik 1,9 mIU/ml 6 dpt 42,7, 10 dpt 276,1 i 12 dpt 629,9 ;)

    KarenMillen lubi tę wiadomość

    0d1yhqvkpktlvzyd.png
    starania od 02.2015
    2 IUI 10.2016 i 08.2017
    20.10.2017 1ds do IVF
    30.10.2017 pick up 04.11.2017 ET 2 blastki z nami :)
    3dpt bHCg 1,9, 6dpt 42,7 10dpt 276,1
    20dpt dwa pęcherzyki
    27dpt dwa migające bombelki <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ