Promocja!

Wykup abonament z dostępem Premium do Twojego Kalendarza Ciąży od teraz do końca miesiąca, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Mamunie LIPIEC 2019
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

_Hope_
Autorytet
4034

Wysłany: 3 listopada, 08:54
Cytuj | (1) | Zgłoś
kinga27.30 napisała:
Beta dobrze rosła, mimo że była niska.
W macicy nie widać na usg nic. Jutro muszę zrobić betę i progesteron. O 11 kolejne usg.

Byc może były 2 ciążę, jedna w macicy, (ktora obumarla i jej nie widać / albo jest i jeszcze jej nie widać - dlatego beta), a druga w jajowodzie.

Albo tylko ta jedna, ktora właśnie została w jajowodzie.

Wszystko za wcześnie, żeby powiedzieć na 100%.
W kazdym bądź razie... Jest pecherzyk 8mm w jajowodzie. W razie ostrego bólu, omdlenia, wymiotów, krwawienia juz dostałam skierowanie na sor do pobliskiego szpitala.

Pewniw beta wszystko wyjaśni. Jezu, tak bardzo się boję. To takie niesprawiedliwe...
Qrde no :( strasznie mi przykro :( dużo siły Ci życzę na te trudne dni :(

panazuzanna lubi tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
7u22lqxwrypl39wj.png
"You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."

Tajemnice Staraczek http://tnij.at/205551
Lista Dinusiów https://tiny.pl/gvp4m

Czarna_kawa
Autorytet
579

Wysłany: 3 listopada, 09:18
Cytuj | (1) | Zgłoś
kinga27.30 napisała:
Beta dobrze rosła, mimo że była niska.
W macicy nie widać na usg nic. Jutro muszę zrobić betę i progesteron. O 11 kolejne usg.

Byc może były 2 ciążę, jedna w macicy, (ktora obumarla i jej nie widać / albo jest i jeszcze jej nie widać - dlatego beta), a druga w jajowodzie.

Albo tylko ta jedna, ktora właśnie została w jajowodzie.

Wszystko za wcześnie, żeby powiedzieć na 100%.
W kazdym bądź razie... Jest pecherzyk 8mm w jajowodzie. W razie ostrego bólu, omdlenia, wymiotów, krwawienia juz dostałam skierowanie na sor do pobliskiego szpitala.

Pewniw beta wszystko wyjaśni. Jezu, tak bardzo się boję. To takie niesprawiedliwe...

:( naprawdę szczerze współczuje,to bardzo niesprawiedliwe...dużo siły dla Ciebie ;*

oeuaskjo7ldgycms.png
02.2017 aniołek 7tyg[*]
02.2018 córeczka<3

PannaEvans
Ekspertka
57

Wysłany: 3 listopada, 10:40
Cytuj | (1) | Zgłoś
kinga27.30 napisała:
Byłam dzisiaj na wizycie. U mnie prawdopodobnie ciąża pozamaciczna... nie mam już siły. Walczyłam znowu tyle lat.

Jejku :( ale przykra wiadomość. Trzymaj się. Czemu to spotyka staraczki, a inne dziewczyny tak bardzo nie chcą dziecka i musza usuwać (nie jestem przeciwniczka aborcji).

PCOS i endometrioza, do tego tylozgiecie macicy
Metoda Rotzera działała przez rok doskonale - jako zabezpieczenie.
Dziecko nieplanowane ale bardzo nas cieszy

kinga27.30
Autorytet
938

Wysłany: 3 listopada, 10:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mam już wynik dzisiejszej bety, 1020 dużo za mało więc już przesądzone. Czekam tylko na wizytę, pewnie jeszcze dzisiaj pojadę na sor.

Dziękuję, że jesteście. Wszystkim Wam życzę wszystkiego co najlepsze z całego serca.

2014.06. - start
2016.02.10 - 9tc Aniołek :*
JA: nied. tarczycy, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G + Czynnik V R2 hetero, NK: 24%->8%, CD4/CD8: 2,90, AMH:3,5, ANA+, HSG - ok, Histeroskopia - usunięcie polipa, biopsja endo-ok, katiotypy-ok,
ON: fragmentacja 6%, HBA 78%
14.09.18 - 1x IUI (1 pęcherzyk) :(
11.10.18 - 2x IUI (3 pęcherzyki) - udało się! Mamy dwa Maluchy <3 Rośnijcie i bądźcie silne <3

_Hope_
Autorytet
4034

Wysłany: 3 listopada, 11:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
kinga27.30 napisała:
Mam już wynik dzisiejszej bety, 1020 dużo za mało więc już przesądzone. Czekam tylko na wizytę, pewnie jeszcze dzisiaj pojadę na sor.

Dziękuję, że jesteście. Wszystkim Wam życzę wszystkiego co najlepsze z całego serca.
Przykro mi :( to najgorsze co moze spotkac kobiete.

Czasem myślę, że nie przeżyje kolejnej straty. Czasem, że będę walczyć aż się uda.

To wszystko jest takie dziwne :/

7u22lqxwrypl39wj.png
"You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."

ines.
Autorytet
755

Wysłany: 3 listopada, 12:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
kinga27.30 napisała:

Kinga dużo siły, i nie poddawaj się proszę, doczekasz swojego szczęścia

małe zaskoczenie rośnij zdrowo <3
7t2d <3 16mm
8599yx8doiv4lhxn.png
Bąbelek <3 10mm -> 23 mm -> 50 mm -> 460 g -> 820 g -> 1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g
bl9csg187m7u0oqa.png

Agula92
Ekspertka
115

Wysłany: 3 listopada, 12:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kinga, przykro mi :( Ja wiem, że łatwo się gada... Ale nie poddawajcie się! Wierzę, że się w końcu uda

vkXOp1.png
HUN5p2.png
sTaEp2.png

Czarna_kawa
Autorytet
579

Wysłany: 3 listopada, 12:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kinga,mam nadzieje,że masz przy sobie bliskich,którzy będą wsparciem w tym trudnym dla Ciebie czasie.Wierzę,że wywalczysz dla siebie szczęście w postaci dzidzi.

Hope,Ty najlepiej wiesz jak silna może być kobieta,trzymam mocno kciuki,żeby u Ciebie już było teraz wszystko dobrze.A sprzeczność,którą w sobie czujesz to normalne po tym wszystkim czego doświadczyłaś,mam szczerą nadzieję,że ten brzuszek,w którym zamieszkał nowy współlokator zwolni się dopiero za 9 miesięcy.

oeuaskjo7ldgycms.png
02.2017 aniołek 7tyg[*]
02.2018 córeczka<3

Alisia
Koleżanka
17

Wysłany: 3 listopada, 14:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
kinga27.30 napisała:

Przykro mi :-(

a8dojqivbeqxedpm.png

[konto usunięte]

Wysłany: 3 listopada, 20:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie dziewczyny :) To sam początek więc jestem ostrożna ale i taka szczęśliwa, że mogę do was dołączyć. Po ponad 2 latach starań o pierwsze maleństwo udało się :)

1 listopada w 32 dc zrobiłam test i pokazały się piękne 2 kreseczki :)
2 listopada beta 669,1 mUI/ml.

W poniedziałek jestem już umówiona na wizytę u lekarza, nie wiem czy nie za wcześnie ale miałam problem z dość niskim progesteronem i boje się zwlekać.

A i to był pierwszy cykl z clo więc u mnie się sprawdził :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 20:26

mikaja
Ekspertka
88

Wysłany: 3 listopada, 21:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Poliś współczuję przeżyć :( Oby tym razem było ok. Progesteron łykasz?

Kinga kurcze, przykro mi :( Życzę Ci dużo siły :*

Yelonka witaj :)

Jak tam dziewczyny się czujecie? Ja wyzdrowiałam i od wczoraj nie mogę piersi dotknąć, bo takie tkliwe i bolą, ale cieszy mnie ten objaw :) Wolę to, niż mdłości :)

a214p1.png

Czarna_kawa
Autorytet
579

Wysłany: 3 listopada, 22:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Yelonka, witamy w lipcowym gronie :) trzymamy mocno kciuki za poniedziałkową wizytę!

A reszta z was kiedy wizytuje?...ja we czwartek i wiem,ze najgorsze jest to czekanie...

mikaja, kręgosłup pobolewa i trochę brzuch,oprócz tego apetyt na mięso,piersi zero,ale u mnie one aktywowały się na późniejszych etapach. Momentami drażnią mnie jakieś zapachy,ale nie wylądowałam jeszcze w toalecie całując porcelanę.

oeuaskjo7ldgycms.png
02.2017 aniołek 7tyg[*]
02.2018 córeczka<3

Agula92
Ekspertka
115

Wysłany: 3 listopada, 22:07
Cytuj | (1) | Zgłoś
Yelonka witaj :) :)

U mnie zbytnio objawów nie ma, czasem mnie to stresuje, ale w dwóch poprzednich ciążach mdłości mi się zaczęły w 7 tygodniu. Jedynie co to mam mega trądzik ;/

Ja miałam iść na wizytę 12 listopada, ale jak ten dzień ma być wolny od pracy to nie wiem czy będzie mój lekarz ;/ Nie znoszę czekać

vkXOp1.png
HUN5p2.png
sTaEp2.png

PannaEvans
Ekspertka
57

Wysłany: 4 listopada, 07:53
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej Yelonka! Hej dziewczyny!
Ja mam okropne bóle brzucha, bezsenność, ból piersi i piękna cerę jak nigdy.
Wizyta 9 w piątek. Ona była planowana w innym celu - myślałam ze mam torbiel.

PCOS i endometrioza, do tego tylozgiecie macicy
Metoda Rotzera działała przez rok doskonale - jako zabezpieczenie.
Dziecko nieplanowane ale bardzo nas cieszy

Alisia
Koleżanka
17

Wysłany: 4 listopada, 09:57
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej dziewczyny :-)

Ja nie mam siły na nic , boli mnie gardło i mam katar - super ! Ostatnio byłam chora 10 lat temu , musiało mnie dopaść właśnie teraz ........

Doradźcie jak się ratować , co można a czego nie ? Czosnek, witamina C , miód , płukanie gardła solą lub sodą oczyszczoną ?

a8dojqivbeqxedpm.png

_Hope_
Autorytet
4034

Wysłany: 4 listopada, 10:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Alisia napisała:
Hej dziewczyny :-)

Ja nie mam siły na nic , boli mnie gardło i mam katar - super ! Ostatnio byłam chora 10 lat temu , musiało mnie dopaść właśnie teraz ........

Doradźcie jak się ratować , co można a czego nie ? Czosnek, witamina C , miód , płukanie gardła solą lub sodą oczyszczoną ?
Jest cała seria prenalen na przeziębienie.
Z domowych sposobów płukanie gardła woda utleniona, płukanie nosa irigasinem, imbir, czosnek, sok z malin. Przy gorączce paracetamol.

7u22lqxwrypl39wj.png

Czarna_kawa
Autorytet
579

Wysłany: 4 listopada, 10:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny!

Agula92,u jednych będzie dużo objawow,u drugich zero,każda ciąża inna,spokojnie będzie dobrze :) pogorszenie cery też jest jakimś znakiem,hormony szaleją.

PannaEvans,to w poątek ,,czekamy'' z Tobą pod gabinetem :)

Alisia,chlebek z czosnkiem, gorąca woda z imbirem i miodem.

oeuaskjo7ldgycms.png
02.2017 aniołek 7tyg[*]
02.2018 córeczka<3

pysia13
Autorytet
173

Wysłany: 4 listopada, 17:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny, wpisuje się do lipcówek mam nadzieje że tym razem się uda donosić zdrową ciąże

relgh3715k4hk35p.png

_Hope_
Autorytet
4034

Wysłany: 4 listopada, 18:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
pysia13 napisała:
Cześć dziewczyny, wpisuje się do lipcówek mam nadzieje że tym razem się uda donosić zdrową ciąże
Cześć! Kciuki zaciśnięte!

7u22lqxwrypl39wj.png

Czarna_kawa
Autorytet
579

Wysłany: 4 listopada, 19:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
pysia13 napisała:

Witaj pysiu13!!! Mocno kibicujemy!

oeuaskjo7ldgycms.png
02.2017 aniołek 7tyg[*]
02.2018 córeczka<3

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)