X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • anngelikamarta Autorytet
    Postów: 497 440

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ledwo żywa, bezsenność od 2 tygodni codziennie pobudka o 2 w nocy i o 6-7 zasypianie 😴😴ale przejdę się chyba do pepco czy gdzieś bo w domu to idzie do głowy dostać 😴

    3jvzi09ky700q2oc.png

    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗❤️
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Aśka, podziwiam cię. Ja dziś zrobiłam obiad, wyprałam pościel i ogarnęłam trochę w kuchni, a teraz siedzę w poczekalni u dentysty i nie wiem, czy dam radę wstać z krzesła. 🙄

    Ktoś to musi zrobić 😉 ale ten przód odpuściłam właśnie, bo poczułam dwa lekkie skurcze, więc zdecydowanie pass na dzisiaj.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Ktoś to musi zrobić 😉 ale ten przód odpuściłam właśnie, bo poczułam dwa lekkie skurcze, więc zdecydowanie pass na dzisiaj.
    Uważaj na siebie. Chłopa zagnaj do ciężkiej roboty, niech lata z kosiarką.

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez goraco, w końcu piekna pogoda, już dosyć zimna :) Chociaz już weekend ma być do dupy.

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    A jaki masz?
    Ten https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3bb4c3f71dd9.png

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ten moment kiedy gin z zaskoczenia wkłada Ci patyczek w dupe 🤣🤣🤣 no nie do zapomnienia 😂😂😂
    Lepiej bym tego nie ujęła 😂 Prawie wyleciałam z fotela

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamsza wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie. Zamawialyscie coś z AliExpress. Wstyd się przyznać ale dopiero się tam zalogowałam i aż się boję o moje konto tyle rzeczy mi się podoba. 😁😁Maz jak wróci z pracy to odetnie mnie od internetu😊😁😁😁

    Ja kupuję tam sporo :D
    Aska1994 wrote:
    Jejku, u Was też tak ciepło? U nas 23 stopnie w cieniu! Do południa udało mi się skosić podwórko za domem, został jeszcze przód, ale to nie dziś. I moja spalinòwka mnie w trąbę robi, wczoraj i przedwczoraj próbowałam skosić, to odpalała się na chwilę, a jak musiałam zgasić i iść sprawdzić co dzieci robią, to już nie chciała współpracować. Dzisiaj do południa mąż był, to jemu się dawała odpalić, a mi dalej nie chciała! To się nazywa złośliwość rzeczy martwych!

    Wow :D Wredna kosiara :D

    Ja lubię teraz to 'wolne' i pracę w domu. Wprawdzie pod wieczór biodra mnie bolą - i to dosłownie stawy biodrowe tak w środku w pośladach czuję. Ale psychicznie czuję się super i skurczy też nie mam tyle, co miałam przy młodym więc korzystam. Mogę powiedzieć, że tym razem ciąża U MNIE to nie choroba :D
    Aż żal w pon do roboty wracać - znowu będę plaszczyła zad 8h przed biurkiem. Ale już się zacznie odliczanie do końca :D 21 dni pracy mi zostały :D 6. i 27. maja jest wolne w poniedziałki + mam 3 dni urlopu jeszcze chyba do wykorzystania :D No i 'praca' z domu jak mam wizyty :P Także maj zleci :)

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś ujowa pogoda - typowo angielska - co 15-30 minut leje deszcz i świeci słońce - i tak na zmianę. I 12 stopni jedynie meh.

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tej medeli tez slyszalam, ale przeraza mnie cena tego laktatora i zastanawiam sie czy faktycznie jest jej wart.

    Emma, a jak wcisniesz go takiemu maluchowi?:p Bedziesz miala tyle odwagi? :d

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja, a hdzie ta pogoda taka? Bo juz nie pamietam skad wy :p
    Ja w weekend mam wesele w Kielcach. Jestem pzerazona podroza i pobytem na weselu. Ani zjesc, ani sie napic, ani zapalic... echhh ;p jeszcze do tego bede musiala sie kluc :p Podobno ma tez byc pogoda z deszczem i nizsza temperatura:/

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Uważaj na siebie. Chłopa zagnaj do ciężkiej roboty, niech lata z kosiarką.

    Mąż ma wystarczająco innej roboty,. Więc i tak nie ma lekko

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa w Anglii :D mieszkam w jukeju (jeszcze) :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2019, 15:23

  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano spacerek a później zasnęłam na 3 godziny 🙈🙈🙈 jeszcze nigdy tak mnie nie zmogło 😜😜😜

    a31il5w.png

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikaja to chyba taka typowo angielska pogoda ;p A jak tam szalenstwo zwiazane z potomkiem rodziny krolewskiej? :d
    Kiedy przenosisz sie, rozumiem do Polski?:)

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez cieplo, 26st. Ogolnie lubie taka pogode, nie za cieplo nie za zimno ale w tym stanie srednio tak bo sie szybciej mecze no i te grube uciskowe ponczochy wrr.

    Bylam dzis w pracy w odwiedzinach. Ludzie mnie usciskali i niektorzy komentowali, ze same kosci i skora. Nie bylo to zlosliwe tylko tak o. Martwi mnie to mimo, ze z dzieckiem jest OK.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie widzę tego szaleństwa - nawet nie wiem - urodził się ?:D
    (patrzę na bbc i nie :D)

    Wracamy w październiku jakoś :) Musi młoda mieć paszport i musimy sprzedać dom :)

    tka_aa lubi tę wiadomość

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisia, chyba dzisiaj taka aura :)
    Jak sie czujesz ogolnie?

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaja wrote:
    A ja nie widzę tego szaleństwa - nawet nie wiem - urodził się ?:D
    (patrzę na bbc i nie :D)

    Wracamy w październiku jakoś :) Musi młoda mieć paszport i musimy sprzedać dom :)

    Ja tez wlasnie tego nie monitoruje :d Ale maz mowil ze jak byl na delegacji w UK przed slubem tego ksiecia drugiego to byl szal na ulicach i w sklepach ;p

    To juz niedlugo powrot :) A dlugo bylas za granica?

  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X, spkkojnie z ta waga. Jesli lekarz sprawdza Ci wyniki badan i sa okej, dziecko przybiera na wadze, rosnie to nie ma co panikowac :) moze taka Twoja uroda? moja mama przytyla w obydwu ciazach po 6 kg (glownie w ostatnim trymestrze i to od zbieranej wody) i wszystko bylo okej.
    Ja tez panikowalam, bo schudlam 30 kg ( tylko ze z nadwagi), a lekarz mnie uspakajal, ze dziecko wyciagnie ze mnie co ma wyciagnac i nic mu nie grozi. Rosnie a to najwazniejsze. Tez powiedzial, ze jakby to mialo takie znaczwnie to kobiety w Kambodży by nie rodzily, a rodza :) tez jak mnie z pracy widza to z przerazeniem, ze tak strasznie zmizernialam, ale jakos to juz olewam i skupiam sie na slowach lekarza, ze wszystko jest okej :)

  • mikaja Autorytet
    Postów: 3675 1195

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tka_aa rok temu przed ich slubem faktycznie w oknach byly zdjecia itd, flagi tez powywieszane - jak byl ten slub to byla cisza na ulicach i wszedzie transmitowali :D

    Teraz wiem, ze to male jak sie urodzi, to maja nie wychodzic przed szpital i tylko gdzies tam w mediach spolecznosciowych o tym powiadomic wiec nie ma takiego szału chyba :D

    W pazdzierniku akurat nam minie 6 lat tutaj :)
    Kopa czasu - duzo sie wydarzylo. Przyjechalismy jako swieze malzenstwo z 2 walizkami, a wrocimy tirem pewnie z 2 dzieci :D



    xgirl spokojnie - jesli masz wyniki ok Ty i bobas, to spokojnie. Jedz zdrowo i tyle, ile czujesz, że potrzebujesz i już.

‹‹ 886 887 888 889 890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ