X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    No teraz to mało, przez wcześniejszą chorobę i mdłości.. Mam 164 cm i ledwo 50 kg ważę :p A moja normalna waga to około 53 kg :)
    Ja 168cm, 51,5kg, normalna waga okolo 54kg. To mamy podobne wymiary i tez schudlysmy ze 3 kg:) Troche mi lepiej, ze nie jestem sama bo jak wczoraj u ginki na wadze zobaczylam ponizej 52 to sie wystraszylam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 18:36

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Rzeczywiscie pierwsze tygodnie byly najgorsze i wtedy sie bardziej denerwowalam. Teraz juz jestem spokojniejsza.

    Spotkalam sie dzis z taka kumpela. Razem imprezujemy i w ogole :) Myslalam, ze powie, ze mnie powalilo a ona super zareagowala, taaak sie ucieszyla ''ooo bede ciocia, bede bawic, wozic, nosic. Moge moge moge?'' hahahah :D

    No z czasem człowiek już jest bardziej ogarnięty i na spokojnie czeka na kolejną wizytę :)

    A co do polowkowych to ja mam w walentynki ale tak jak mówię, już dziś lekarz zmierzył bardzo dużo, skubaniec ma dobry sprzęt :) i nie mówił że wtedy czy wtedy lepiej, zresztą jest jednym z lepszych lekarzy tutaj więc ja nie będę mądrzejsza od niego :D super jest, dobrze że przed ciąża do niego trafiłam :)

    Kasza dziękuję :* zdrowy i rośnie pięknie, już nie ma wątpliwości że ma siusiaka między nogami :D

    Drobinka mój pierwszy raz poszedł że mną w Mikołajki na wizytę i od tej pory akurat tak mu praca pozwala że chodzi ze mną na każde, nie przepuści żadnej :D taki dumny i szczęśliwy jest później :)

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja ale to chyba nie zalezy tylko od tego czy lekarz ma dobry sprzet ale tez od tego czy organy sie juz wystarczajaco rozwinely. Majac najlepszy sprzet swiata lekarz nie zobaczy czegos co jescze nie jest do konca rozwiniete. Tak mi sie wydaje i tak mi mniej wiecej babka opowiadala jak sie zapisywalam na polowkowe.

    ines. lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ja 168cm, 51,5kg, normalna waga okolo 54kg. To mamy podobne wymiary i tez schudlysmy ze 3 kg:) Troche mi lepiej, ze nie jestem sama bo jak wczoraj u ginki na wadze zobaczylam ponizej 52 to sie wystraszylam.
    No w miarę podobnie, ja teraz to trochę przybrałam na wadze odkąd mogę jeść normalnie, ale były niedawno momenty że ważyłam ledwo 48 kg. I masakrycznie się czułam, dobrze że powoli wracam do formy. Z resztą ja z natury jestem drobna, moja babcia i mama też,nigdy nie ważyłam dużo :) o tyle mam 'dobrze', że mimo że jestem szczupła mam i cycka u dupę :D
    Także nie martw się że schudłaś, na pewno jeszcze przytyjesz :D

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Patrycja ale to chyba nie zalezy tylko od tego czy lekarz ma dobry sprzet ale tez od tego czy organy sie juz wystarczajaco rozwinely. Majac najlepszy sprzet swiata lekarz nie zobaczy czegos co jescze nie jest do konca rozwiniete. Tak mi sie wydaje i tak mi mniej wiecej babka opowiadala jak sie zapisywalam na polowkowe.

    Czyli wychodzi na to że moje dziecko ma już rozwinięte co trzeba :D nie zbadał wszystkiego bo powiedział że niektóre rzeczy zobaczy dopiero za miesiąc, ale dziś zbadał już sporo także cieszę się że połowę stresu mamy za sobą :)

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    nie zbadał wszystkiego bo powiedział że niektóre rzeczy zobaczy dopiero za miesiąc
    O to wlasnie mi chodzi.
    Ja akurat ide do zupelnie innego lekarza wiec nie moge 2 razy, tylko dopiero pod sam koniec tego okresu zeby juz wszystko bylo widac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 18:51

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • KarolaJJJ Autorytet
    Postów: 2135 994

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja widziala w 12 tc chłopaka,jak dziecko dobrze sie ułoży,sprzęt jest dobry i lekarz kumaty to juz mozna sie dopatrzec chłopaka. Ja mam nadzieje ze 22 jak pójde to tylko potwierdzi chłopaka i ruszam z ubrankami. Zamówiłam juz pare unisex ale wiadomo...

    p19uqqmzs3gk4a7x.png
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    No w miarę podobnie, ja teraz to trochę przybrałam na wadze odkąd mogę jeść normalnie, ale były niedawno momenty że ważyłam ledwo 48 kg. I masakrycznie się czułam, dobrze że powoli wracam do formy. Z resztą ja z natury jestem drobna, moja babcia i mama też,nigdy nie ważyłam dużo :) o tyle mam 'dobrze', że mimo że jestem szczupła mam i cycka u dupę :D
    Także nie martw się że schudłaś, na pewno jeszcze przytyjesz :D
    OOoo szczupla z cycem i tylkiem, mega :) Ja mam fajne piersi, niestety tylek chcialabym miec wiekszy no ale trudno :P Nie mozna miec wszystkiego.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • anngelikamarta Autorytet
    Postów: 497 440

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Patrycja ale to chyba nie zalezy tylko od tego czy lekarz ma dobry sprzet ale tez od tego czy organy sie juz wystarczajaco rozwinely. Majac najlepszy sprzet swiata lekarz nie zobaczy czegos co jescze nie jest do konca rozwiniete. Tak mi sie wydaje i tak mi mniej wiecej babka opowiadala jak sie zapisywalam na polowkowe.
    Dokładnie :D moja koleżanka też miała prenatalne jakoś w 18 to lekarz nie ocenił serduszka w 100% wszystkich tych pomiarów i powiedział żeby przyszła jeszcze raz w 21 tygodniu i wtedy dopisał jej tam te małe braki :D ale wiadomo to zależy :D

    3jvzi09ky700q2oc.png

    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗❤️
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    O to wlasnie mi chodzi.
    Ja akurat ide do zupelnie innego lekarza wiec nie moge 2 razy, tylko dopiero pod sam koniec tego okresu zeby juz wszystko bylo widac.

    No to szkoda ze nie możesz wcześniej ale zleci szybko :)

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamarta wrote:
    Dokładnie :D moja koleżanka też miała prenatalne jakoś w 18 to lekarz nie ocenił serduszka w 100% wszystkich tych pomiarów i powiedział żeby przyszła jeszcze raz w 21 tygodniu i wtedy dopisał jej tam te małe braki :D ale wiadomo to zależy :D

    No dokładnie, u nas to samo, nie ocenił serduszka, próbował ale powiedział że nie będzie mądrzejszy od sprzętu i poczekamy na kolejną wizytę z tym, a reszta już zbadana :)

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJJ wrote:
    Moja widziala w 12 tc chłopaka,jak dziecko dobrze sie ułoży,sprzęt jest dobry i lekarz kumaty to juz mozna sie dopatrzec chłopaka. Ja mam nadzieje ze 22 jak pójde to tylko potwierdzi chłopaka i ruszam z ubrankami. Zamówiłam juz pare unisex ale wiadomo...

    No u nas tak było, w 12 tygodniu na prenatalnych lekarz widział chłopaka, jak tutaj napisałam to niektóre pisały że nie da się zobaczyć tak wcześnie, a ja ufam lekarzowi i jego renomie, bo jest naprawdę dobry, ma dobry sprzęt i wie co robi :) no i potwierdziło się, że jest chłopak, także warto ufać lekarzowi a nie gadaniom innych że się nie da :D

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    OOoo szczupla z cycem i tylkiem, mega :) Ja mam fajne piersi, niestety tylek chcialabym miec wiekszy no ale trudno :P Nie mozna miec wszystkiego.
    A nie masz tak że jak tyjesz idzie Ci w tyłek? :D
    No mi teraz to cycki rosną jak głupie, ostatnio kupiłam sobie nowe staniki bez przymierzania, wzięłam miseczkę większą więc założyłam że będą dobre, a ledwo się mieszczę, mama mówi że powinnam kupić z miseczką D.:D

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszlym tyg mam prywatna wizyte w Polsce to podpytam babke dokladniej zeby ocenila juz to co widzi i moze pokkusi sie o okreslenie plci. Moja ginka ostatnio rzucila okiem na 5 sek, dziecko sie rusza-wszystko ok. No myslalam, ze padne.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • anngelikamarta Autorytet
    Postów: 497 440

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi chodzi o prenatalne a nie wizytę kontrolną i takie normalne usg :D
    Super że z dzidzią wszystko okej :D ja czekam z niecierpliwością na tą środę :D

    3jvzi09ky700q2oc.png

    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗❤️
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 wrote:
    A nie masz tak że jak tyjesz idzie Ci w tyłek? :D
    No mi teraz to cycki rosną jak głupie, ostatnio kupiłam sobie nowe staniki bez przymierzania, wzięłam miseczkę większą więc założyłam że będą dobre, a ledwo się mieszczę, mama mówi że powinnam kupić z miseczką D.:D
    Problem w tym, ze ja nigdy nie tylam :D Zawsze bylam chuda wiec mi nie szlo w nic.
    A teraz w ciazy tez mi nic nie rosnie, piersi tez nie. Mam moze tylko odrobinke wieksze ale bez szalu. Jedynie sutki ciemniejsze i tyle.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Drobinka91 Autorytet
    Postów: 2935 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    No u nas tak było, w 12 tygodniu na prenatalnych lekarz widział chłopaka, jak tutaj napisałam to niektóre pisały że nie da się zobaczyć tak wcześnie, a ja ufam lekarzowi i jego renomie, bo jest naprawdę dobry, ma dobry sprzęt i wie co robi :) no i potwierdziło się, że jest chłopak, także warto ufać lekarzowi a nie gadaniom innych że się nie da :D
    Ja też wierzę, że lekarz mający doświadczenie plus dobry sprzęt jest w stanie stwierdzić płeć po nachyleniu wyrostka :) każdy ma inne doświadczenia z lekarzami, zawsze jest jakiś % błędu, więc trzeba brać to z przymrużeniem oka :)

    qb3ce6yd8925ak7r.png
    Aleksander 07.07.19r👶
    3000g 🔹️54cm🔹️
    klz9e6ydh37227gp.png
    1400 gram, 45 cm, dzielna mała Wojowniczka 💖

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamarta wrote:
    Ale mi chodzi o prenatalne a nie wizytę kontrolną i takie normalne usg :D
    Aaaa aaa. No to tak, to co lekarz byl w stanie na prenatalnych zobaczyc to powiedzial, ze wszystko wyglada ksiazkowo :) Reszta na polowkowych.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • anngelikamarta Autorytet
    Postów: 497 440

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    W przyszlym tyg mam prywatna wizyte w Polsce to podpytam babke dokladniej zeby ocenila juz to co widzi i moze pokkusi sie o okreslenie plci. Moja ginka ostatnio rzucila okiem na 5 sek, dziecko sie rusza-wszystko ok. No myslalam, ze padne.
    będziesz przed 17 tygodniem to napewno coś powie a przynajmniej zasugeruje :D daj oczywiście od razu znać co i jak :D

    3jvzi09ky700q2oc.png

    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗❤️
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamarta wrote:
    będziesz przed 17 tygodniem to napewno coś powie a przynajmniej zasugeruje :D daj oczywiście od razu znać co i jak :D
    No jasne. Ja i tak tu pisze kiedy rzygam, co jem, kiedy wstaje wiec o plci bym nic nie powiedziala? :P

    anngelikamarta lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ