X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Danio Autorytet
    Postów: 652 366

    Wysłany: 7 lutego 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Co tam u Was? Danio jak choroby? U nas jakimś cudem jest ich mniej. Pomijając bardzo ciężki (rsv?) przebieg wirusówki, który udupił nas na 4 doby na sorze (brak miejsca na oddziale) i covida to jest git. Jakoś tak chyba wyrasta z tego chorowania.

    Mały dalej choruje, dużo mniej niż w zeszłym roku ale jednak... Też przebieg choroby jest łagodniejszy, rzadko atakuje oskrzela więc myślę, że jesteśmy na dobrej drodze 😊

    Ciężko przebieg RSV czyli? Wszystko ok już że Stasiem?

    Ojej Drobinka współczuję przeżyć. Gratulacje córeczki- oby dalej wszystko szło tak dobrze 😊


    Dziewczyny co u Was słuchać? Ja dojrzałam do decyzji o sprzedaży wózka, fotelika 💪
    Łezka się chyba w oku zakręci 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 13:34

    oar843r8ab1t8zh2.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 9 lutego 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na bieżąco sprzedaje wszystko z czego mały wyrasta, nie chce się zagracać i tak mam małe mieszkanie,a już raczej to mi się nie przyda

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 753 207

    Wysłany: 28 lutego 2022, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio napisałam rsv a myślałam o adeno😑
    Aktualnie jesteśmy wszyscy po covidzie. Każdy złapał,żeby było sprawiedliwie😁

    Staśko ma termin na zabieg na usunięcie 3 migdałów,ten chloreny dren do ucha I podciecie wędzidełka. Każdy lekarz który go oglada łapie się za głowiewoec chyba jest średnio. Tak średnio,że z terminu na 2025 wpisali go na "juz". Czyku kwalifikacja do zabiegu była po 2 dniach. Termin na czerwiec ale będą dzwonić szybciej.

    Alaruna co tam u Ciebie?

    Macie dzieciaki do przedszkola zapisane? U nas nabór rusza w marcu. Ciekawe co to bedzie

  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1433

    Wysłany: 28 lutego 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Danio napisałam rsv a myślałam o adeno😑
    Aktualnie jesteśmy wszyscy po covidzie. Każdy złapał,żeby było sprawiedliwie😁

    Staśko ma termin na zabieg na usunięcie 3 migdałów,ten chloreny dren do ucha I podciecie wędzidełka. Każdy lekarz który go oglada łapie się za głowiewoec chyba jest średnio. Tak średnio,że z terminu na 2025 wpisali go na "juz". Czyku kwalifikacja do zabiegu była po 2 dniach. Termin na czerwiec ale będą dzwonić szybciej.

    Alaruna co tam u Ciebie?

    Macie dzieciaki do przedszkola zapisane? U nas nabór rusza w marcu. Ciekawe co to bedzie

    U nas też wędzidełko do podcięcia w okolicach urodzin.
    Na razie jakiś wirus nad dopadł. Miki już 2 tydzień chory tzn teraz ma tylko mokry kaszel mam nadzieję że mu przejdzie. Ja katar, gardło i chrypa ale to nie covid robiliśmy 2x testy 🙈
    Dostaliśmy WWR. Od września ruszamy a do tego czasu prywatnie.
    Nie daje Mikiego do przedszkola bo jak Zachary chorować to w dupe pójdą zajęcia z WWR I Krystian będzie też wszystko łapał. W planach mam posłać chlopakow za rok. Miki do przedszkola a Krystian do żłobka i wrócić do pracy na początek na 1/2 etaty ale cholera wie co to będzie do tego czasu. Patrząc na to co się dzieje na świecie to portki pełne...

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 marca 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczurek Ty jesteś w ciąży ??🙂🙂 Czemu nic nie mówisz,zaglądasz tu?

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 4 marca 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danio ja też sprzedaje rzeczy po Antku, spacerówka, krzesełko do karmienia poszło. Wózek 3w1 wystawiony. Ubranka niektóre oddałam, niektóre sprzedaję na Vinted a te do których mam sentyment zostawiam. 🤭


    U nas nabór do przedszkola rusza 8 marca i trzęsę już portkami.

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 4 marca 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Jaszczurek Ty jesteś w ciąży ??🙂🙂 Czemu nic nie mówisz,zaglądasz tu?
    Zaglądam co jakiś czas :P Tak, 16tc. 😊

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 4 marca 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    Zaglądam co jakiś czas :P Tak, 16tc. 😊
    Gratuluję 🎉 idziesz jak burza 🙂 wiadomo już co będzie tym razem?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4809 3951

    Wysłany: 5 marca 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drobinka91 ależ się Ala pospieszyła :) ale najważniejsze, że wszystko jest w porządku. Śliczna jest Wasza kruszynka😃

    Jaszczurek gratuluję kolej ciąży 😁

    Ja niczego nie sprzedaję, bo planujemy trzecie 😆

    Moja Zosia chodzi 4x w tygodniu po 4godziny i łapie katar co chwilę ale tu w Nl normalnie dzieci mogą z katarem czy kaszlem chodzić - jedynie jak jest gorączka to musi zostać w domu ale to dla mnie logiczne, że nie puszczę dziecka z gorączką 🤦🏼‍♀️

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 6 marca 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Gratuluje nowych ciąż

    Im dalej czas leci ja się bardziej utwierdzam że macierzyństwo jest przereklamowane i gdybym mogła cofnąć czas wzięłabym se kota.😅😜

    Hehe....

    My ruszyliśmy z budową dalej i robimy elewacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2022, 08:52

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 marca 2022, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria siema 🙂 gdzie byłaś jak Cię tu nie było?? Jak dzieciaki?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 6 marca 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Gratuluję 🎉 idziesz jak burza 🙂 wiadomo już co będzie tym razem?
    tak, to chłopczyk 😊
    Dziękuję 😀 Obawiam się, że to ostatnie 😀 A Freyka kilka dni temu skończyła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2022, 17:27

    anngelikamartaa lubi tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Adria Autorytet
    Postów: 2236 1553

    Wysłany: 6 marca 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka86 wrote:
    Adria siema 🙂 gdzie byłaś jak Cię tu nie było?? Jak dzieciaki?
    Cały czas na starych śmieciach...
    Generalnie nic u mnie ciekawego w święta mielismy covid 19 i kwarantanna kończyła nam się 2 stycznia.Noi powiem tylko tyle że ja zaszczepiona i stwierdziłam że covid to choroba elit bo my z mezem mimo gorączki itp musieliśmy iść zapierdalać na dwór mimo chujowego samopoczucia ....to nie choroba dla rolników bo i tak trzeba wyjść z domu do zwierząt.
    Ale całe szczęście to za nami
    Dzieci też miały.
    Ale były skąpo objawowe testu im nie robiłam Ale smaku i zapachu nie miały.
    Zdalne w postaci jeden pokój a dwie na zdalnym to wielkie nieporozumienie wytrzymałam tylko 3 dni😅 odpuściłam i miałam w dupie .
    Miałam dość jęków wstylu mamo nie mogę tego czy tamtego 😜
    Dobrze ze starsza po 3 tyg wróciła do szkoły.
    Od marca ruszyła budowae tap dwa ryc w środku będziemy sami.
    Lecz że względu na koszty robimy na razie tylko górę by każdy trol dostal swój pokój.

    qdkk3e5e17wj0gq3.png
    córka👱 Amelia 9 lat, 👱Zuzia 5 lat synek aniołek👼Kubuś 24 maj 2017 ,poronienie marzec 2018r
    Łukaszek 13 lipiec 2019r.
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 marca 2022, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna 😍 w ogóle dziewczynki są takie urocze, bardzo podobna do brata,jejku już rok 🙂 ,fajnie , że teraz chłopiec,tak na zmianę 😊

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 marca 2022, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adria wrote:
    Cały czas na starych śmieciach...
    Generalnie nic u mnie ciekawego w święta mielismy covid 19 i kwarantanna kończyła nam się 2 stycznia.Noi powiem tylko tyle że ja zaszczepiona i stwierdziłam że covid to choroba elit bo my z mezem mimo gorączki itp musieliśmy iść zapierdalać na dwór mimo chujowego samopoczucia ....to nie choroba dla rolników bo i tak trzeba wyjść z domu do zwierząt.
    Ale całe szczęście to za nami
    Dzieci też miały.
    Ale były skąpo objawowe testu im nie robiłam Ale smaku i zapachu nie miały.
    Zdalne w postaci jeden pokój a dwie na zdalnym to wielkie nieporozumienie wytrzymałam tylko 3 dni😅 odpuściłam i miałam w dupie .
    Miałam dość jęków wstylu mamo nie mogę tego czy tamtego 😜
    Dobrze ze starsza po 3 tyg wróciła do szkoły.
    Od marca ruszyła budowae tap dwa ryc w środku będziemy sami.
    Lecz że względu na koszty robimy na razie tylko górę by każdy trol dostal swój pokój.
    My identycznie chorowaliśmy,23 grudnia testy pozytywne, święta i sylwester sami w domu 😩, małemu oprócz gorączki i skąpego apetytu nic nie było,ale dostał antybiotyk, ja się trochę gorzej męczyłam ale bez tragedii. A ja nie szczepiona. Moja siostra szczepiona trzema dawkami i zachorowała tak , że mało co nie wylądowała w szpitalu.Chorowala zaraz po nas bo przywiozła z Zakopanego była na sylwestra, także nie ma reguły...

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 marca 2022, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anngelikamartaa wrote:
    Danio ja też sprzedaje rzeczy po Antku, spacerówka, krzesełko do karmienia poszło. Wózek 3w1 wystawiony. Ubranka niektóre oddałam, niektóre sprzedaję na Vinted a te do których mam sentyment zostawiam. 🤭


    U nas nabór do przedszkola rusza 8 marca i trzęsę już portkami.
    Ja też w tygodniu składam podanie ale nie wiadomo czy się w ogóle dostanie, bardzo bym chciała żeby poszedł,bo w kontaktach z dziećmi jest taki wycofany , trochę mnie to martwi

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 6 marca 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszczurek gratulacje!
    Mikka ma rację, Freya baaardzo podobna do brata zwłaszcza na zdjęciu w prawym dolnym rogu. 🤯śliczna jest i te włoski 😍


    Lady w takim razie powoli trzymam kciuki. 🤭💖


    Mikka ja też wątpię że się mały dostanie z racji tego że nie pracuję ale żeby wrócić do pracy muszę go dać do przedszkola no innej opcji nie ma. 🤷‍♀️chociaż z tego co słyszałam jeśli dziecko się nie dostanie do żadnego z trzech wybranych to wtedy prezydent miasta przydziela przedszkole?

    A co do kontaktów z dziećmi to mój tak samo nigdy nie pałał entuzjazmem na widok innych dzieci dopiero od jakiegoś czasu się to zmieniło, nie jakoś mega ale np podbiega do nich i się śmieje, coś tam zagaduje itp ale też zależy od dnia. Zazwyczaj sam sobie lata.
    Myślę że jak pójdą do przedszkola to się wszystko zmieni i jeszcze nie będą chcieli do domu. 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2022, 19:23

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 6 marca 2022, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My często chodzimy na salę zabaw i on chce się tam bawić tylko z mamą, najchętniej by chciał żebym zjeżdżała z nim ze zjeżdżalni, wchodziła do tunelu ... najlepiej czuje się tam jak chodzimy w tygodniu w takich godzinach jak jest mało dzieci, w weekendy już jest za dużo i wcale nie chce się bawić, jak jakieś dziecko do niego podejdzie to się najczęściej wycofuje,sam nie podejdzie nigdy, albo jak wejdzie np. do basenu z piłeczkami i wejdzie też jakieś dziecko to on zaraz wychodzi. Martwi mnie też to,że nie umie bronić zabawek którymi aktualnie się bawi, np jak jeździ tam na samochodziku i podchodzi jakieś dziecko ,że chce mu zabrać albo go zepchnąć to on zamiast nie pozwolić sobie to oddaje i odchodzi,właśnie może mieć przez to ciężko w przedszkolu no ale z kolei jak nie pójdzie to jak ma się tego nauczyć. To już najwyższy czas na kontakty z rówieśnikami

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • anngelikamartaa Autorytet
    Postów: 1635 851

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem że się martwisz, to normalne. Chociaż zobacz, on na pewno spędza większość czasu jak nie cały czas z Tobą, nie ma rodzeństwa, u nas jest tak samo. Nie ma co się dziwić że jest tak przywiązany do Ciebie i jak przychodzi do zabawy to woli się bawić z Tobą niż z innymi dziećmi jeszcze takimi, których nie zna. Może z natury też jest trochę nieśmiały, wiadomo dzieci są różne. Myślę że przyjdzie taki czas że się "rozbryka" i przedszkole mu w tym bardzo pomoże, bo gdzie jak nie wśród dzieci. Na pewno będzie dobrze.😘 Antek też jeszcze niedawno się podobnie zachowywał, był wycofany. Nawet z kuzynami się nie chciał bawić, zawsze ich omijał i albo sam się bawił albo wyciągał książeczki i chciał ze mną czytać.
    W sumie porównując tak teraz, jest dużo lepiej, bawi się z nimi a do obcych dzieci to tak jak napisałam wcześniej robi takie "małe kroczki" i coś tam zaczyna czasami zagadywać. I to tak z dnia na dzień.🙂Myślę że z Ksawerym może być podobnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2022, 21:19

    dqpr20mmc4opiown.png
    12.06.2019r.~05:45 SN 36+6 Antoś 👶🏼💗
    20 luty - 424g💗
    13 marzec - 760g ❣️
    3 kwiecień - 1060g💓
    2 maj - 1650g🍼
    27 maj - 2550g🙆‍♀️
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 7 marca 2022, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że będzie tak jak piszesz 🙂 a Antek już odpieluchowany?

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
‹‹ 3530 3531 3532 3533 3534 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ