X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 23 lipca 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem,że się nie wyrasta.Trzeba wzmacniać kręgosłup,im wyższe I cięższe dziecko tym większe problemy z potkniěciami.
    Młodszy nie ma onm.
    Starszy ma fizjo która też ma dziecko z onm więc temat jej bardzo bliski.

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 24 lipca 2020, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Mikka gdzie się wybieracie?
    To zależy gdzie moja siostra będzie chciała lecieć, to zabralibysmy się z nimi, ostatnio mówiła o Bułgarii albo Chorwacji

    Niebieska Gwiazda, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Chorwacji to autem spoko jechać. 9 godzin i jesteś na miejscu. I masz auto do wycieczek na miejscu

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 24 lipca 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Mikka ale fajnie! Zazdro ogromne. I genialnie, że z siostrą. Może uda Ci się coś niecoś poodpoczywac.

    Gwiazdo supcio, ze wszystko jest ok. Dobre wieści.

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 24 lipca 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    Do Chorwacji to autem spoko jechać. 9 godzin i jesteś na miejscu. I masz auto do wycieczek na miejscu
    Również polecam bardzo 🙂. Mamy wakacje na koniec września, ale nie wiem czy jechać że względu na przedszkole 😔.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 24 lipca 2020, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj laseczki miałam dziś ciężki dzień.Mój pięciolatek miał dzień buntu.Wszystko było na nie,zabawki go nie słuchały I nie istawiały siê jak chciał,wieże się waliľy itp.Rodzice wciąż coś chcieli I na dodatek nie po jego myŝli.Padam na twarz.Jutro bêdzie lepszy dzień.

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 25 lipca 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdo jak tam? Cos lepiej?

    U nas tylko te noce... No i z niusow, Ala zjadla wczoraj moją szminkę w sztyfcie. I zostaw tu dziecko z tatą na chwilę ;)

    Niebieska Gwiazda lubi tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 25 lipca 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj zmroziło jak zobaczyłam że mały ma coś w buzi, otworzyłam mu buzię a tam mała śrubka , masakra nie mam pojęcia skąd ją dorwał 😩

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 25 lipca 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, ja ostatnio też wygrzebywalam z buzi Kluska kamień. Nie wiem czy zdołałby go połknąć, ale nie chce myśleć co gdyby. Mikka, śrubka to z każdej zabawki na baterie etc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2020, 21:55

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 25 lipca 2020, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    Gwiazdo jak tam? Cos lepiej?

    U nas tylko te noce... No i z niusow, Ala zjadla wczoraj moją szminkę w sztyfcie. I zostaw tu dziecko z tatą na chwilę ;)
    Dziękuję że pytasz
    U nas fantastyczny,spokojny dzień.
    Byliśmyna wodnym placyku zabaw.Fontanny,chlapanie.Starszak w swoim żywiole.

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 lipca 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mieliśmy weekend 🤦‍♀️. Moje dzieci śpią dziś od 19, jutro zaczniemy dzień chyba o 4 😂😂🤷‍♀️.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 27 lipca 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, u nas też super weekend. W sobotę wycieczka do KRK, a wczoraj byliśmy w parku w Zbrosławicach - jeśli któraś z Was ma okazję się tam wybrać, to polecam - na prawdę piękny park z zoo (były nawet wielbłądy) i pierdyliardem atrakcji dla maluchów typu park linowy, plac zabaw, wielka piaskownica etc.

    Mikołaj od kilku dni budzi się w nocy i zanosi płaczem, nie da sie go uspokoić (jest w półśnie). Nie wiem jak mu pomóc, zakładam, że trzeba przeczekać. Męczy się bidulek. Obstawiam górne jedynki albo dużo emocji w ciągu dnia i odreagowanie. Choć nie jestem pewna co do tego drugiego, bo w 'nudne dni'z tą samą rutyna, też miał takie płaczki w nocy 🤔

    Dziewczyny, kupowalyscie coś swoim gwiazdom na roczek? Czy tylko wyprawialyscie impre?

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ani impry ani jakiś specjalnych prezentów. Duplo dostał. Pociąg bodajże

    Monjaktalala lubi tę wiadomość

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 27 lipca 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam roczek u rodziców, ode mnie dostał taki pchacz ,kupiłam butlę z helem i balony, zamówiłam tort i kupiłam ciasto, resztą jedzenia zajęła się moja mama.7b212070946a.png

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 27 lipca 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monja byliście w Alele? Też się wczoraj wybieraliśmy, ale się nie udało 😁

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 27 lipca 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, fajny sprzęt! Ksawery zachwycony? No i jeszcze ta niebieska fura, pamiętam zdjęcie :)

    Agasy, tak! Nawet nie miałam pojęcia, że tak to się nazywa, szybko googlowałam.

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 27 lipca 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    My też żyjemy. Weekend intenstynie działka, znajomi, działka i międzyczasie pojawił się 13 ząb! Leon już coraz fajniej sobie radzi z chodzeniem, wczoraj nawet próbował biegać 😁 nie mówi nadal, nawet przestał mówić ma-ma!

    Co do roczkow Leon dostał auto na akumulatr, rowerek jakieś układanki, puzzle, książeczki no i kasiore.

    Monjaktalala, Niebieska Gwiazda, KasiaLukasia, mikka86 lubią tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 27 lipca 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na roczek tylko kasiora.Większość ma po starszaku zabawek lub korzysta z jego dóbr.W sumie to starszakowi od roku ograniczamy zabawki bo wszystko miaľ,jest pod tym względem rozpuszczony I szybko zabawkami się nudzi.Jak wyciągneliśmy auto na akumulator z garażu to bawił sié nim całe 15 minut.Uczymy go obecnie szacunku do kasy,czyli jak coś chce bierze kase ze skarbonki.Młodszy od razu będzie inaczej chowany.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2020, 21:40

    Monjaktalala lubi tę wiadomość

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 27 lipca 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monjaktalala wrote:
    Hejo, u nas też super weekend. W sobotę wycieczka do KRK, a wczoraj byliśmy w parku w Zbrosławicach - jeśli któraś z Was ma okazję się tam wybrać, to polecam - na prawdę piękny park z zoo (były nawet wielbłądy) i pierdyliardem atrakcji dla maluchów typu park linowy, plac zabaw, wielka piaskownica etc.

    Mikołaj od kilku dni budzi się w nocy i zanosi płaczem, nie da sie go uspokoić (jest w półśnie). Nie wiem jak mu pomóc, zakładam, że trzeba przeczekać. Męczy się bidulek. Obstawiam górne jedynki albo dużo emocji w ciągu dnia i odreagowanie. Choć nie jestem pewna co do tego drugiego, bo w 'nudne dni'z tą samą rutyna, też miał takie płaczki w nocy 🤔

    Dziewczyny, kupowalyscie coś swoim gwiazdom na roczek? Czy tylko wyprawialyscie impre?

    Monja ja wybudzam Ale. Też działa w polsnie. Wstaje, siada, skacze, śmieje się, rzadko chociaż zdarza się - placze. Nie udało mi sie nigdy podac jej ani kaszki ani mm w nocy (myślałam, ze może jest glodna). Za to przy próbach karmienia czymś innym niż cyckiem budzila się w końcu i zauważyłam, ze wtedy kończyły się te nocne cuda na kiju. Wiec ją wybudzam calkowicie i usypiam na nowo. Jest śpiąca i zasypia w 3 minuty. I do rana zwykle spi juz o niebo lepiej. Nie wiem czy u Was to pomoże, ale możesz raz spróbować.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 27 lipca 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na roczek byla kasiora, złoto z dedykacją od prababci, jezdzik z kijem (wciaz polecam! Ala uwielbia) od ciotki i jakieś ubranka. Impry nie robiliśmy bo nie lubię. Będę robić uro jak mała już będzie wiecej kminic. Ale byl tort ze świeczką i petardą tortowa, sto lat i obiad u teściów. :)

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
‹‹ 3413 3414 3415 3416 3417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ