X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze AgaSy a wiesz od czego to? Moze się czymś zatrulas? Czy raczej jakas grypa zoladkowa? Przytulam i życzę błyskawicznego powrotu sił. Mamy nie chorują!

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś kontynuowalysmy zwiedzanie placów zabaw i poszłyśmy do piaskownicy. Moje obawy z jedzeniem piasku się nie sprawdziły. Alucha nie podjela ani jednej próby. Widać tylko ja w dzieciństwie namiętnie żarlam piach... Za to zachowywala się jak dzikus. Chciała zabierać dzieciom wszystkie zabawki, sypala piachem i generalnie no... musi nabyć trochę oglady w piaskowaniu, bo inaczej na ogrodzeniu zawisnie nasze zdjecie z podpisem "Tych klientów nie obsługujemy". Jutro pójdziemy znowu. :)

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    O kurcze AgaSy a wiesz od czego to? Moze się czymś zatrulas? Czy raczej jakas grypa zoladkowa? Przytulam i życzę błyskawicznego powrotu sił. Mamy nie chorują!
    Oj chorują jak każdy inny człowiek, tylko nie dają sobie czasu na wyzdrowienie, niestety 🙂. Ale jestem pod wrażeniem postawy mojego męża, całe 2 popołudnia robił w domu praktycznie wszystko i zajmował się oboma synami żebym mogła się przespać. Jest najlepszy 😍.
    Nie wiem od czego to. Jadłam wszystko to co chłopaki, oprócz Burgera we wtorek wieczorem, ale reakcja byłaby chyba szybsza niż po dobie. Czy jelitowka to się okaże jutro, narazie choruje tylko ja, całe szczęście!

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    My dziś kontynuowalysmy zwiedzanie placów zabaw i poszłyśmy do piaskownicy. Moje obawy z jedzeniem piasku się nie sprawdziły. Alucha nie podjela ani jednej próby. Widać tylko ja w dzieciństwie namiętnie żarlam piach... Za to zachowywala się jak dzikus. Chciała zabierać dzieciom wszystkie zabawki, sypala piachem i generalnie no... musi nabyć trochę oglady w piaskowaniu, bo inaczej na ogrodzeniu zawisnie nasze zdjecie z podpisem "Tych klientów nie obsługujemy". Jutro pójdziemy znowu. :)
    Ma temperament, to dobrze!
    Miłosz przez tą pseudo pandemie zrobił się mega dzikusem, płaczę nawet jak ktokolwiek spoza domowników na niego spojrzy, nikogo nie pamięta 😔.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to nie wiedziałam, że place zabaw są już otwarte 🤔.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSy, witaj w klubie, tylko ja na to anginisko ropne zapadłam. Ale hmmm, czy tam się aby 3 dziecię nie mości w brzuchu🙊 takie sranko i rzyganko to trochę pasuje🤓🤔

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa nie strasz!!! Absolutnie mówię nie!

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    W sumie to nie wiedziałam, że place zabaw są już otwarte 🤔.
    U nas chyba tylko jeden jest otwarty. Pewnie tylko tam starczyło spółdzielni na dezynfekcje... Reszta zamknieta na kłódkę. Przynajmniej z tych kilku, ktore dziś minelam na osiedlu.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Dziewczyny ale się pochorowałam
    😔. Od wczorajszego popołudnia sranko i rzyganko na zmianę, do tego 2 drzemki popołudniami 🤦‍♀️. Dziś dzwoniłam po pogotowie opiekuńcze (moja mamę) 😄. A w weekend urodziny Leona... Do tego jeszcze Leon miał kleszcza na głowie, pielęgniarka w przychodni mu wyciągała, nawet sie nie poruszył, jestem z niego dumna 🙂.
    Biedulko! I to musiało Cię złapać prawie teraz przed urodzinami Leona😖 Dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pelnej sprawności. Fajnie, że mąż się tak sprawdził 😉

    Czarna kawo Tobie też dużo zdrówka. Poszła sobie już ta wredna angina?

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLukasia wrote:
    My dziś kontynuowalysmy zwiedzanie placów zabaw i poszłyśmy do piaskownicy. Moje obawy z jedzeniem piasku się nie sprawdziły. Alucha nie podjela ani jednej próby. Widać tylko ja w dzieciństwie namiętnie żarlam piach... Za to zachowywala się jak dzikus. Chciała zabierać dzieciom wszystkie zabawki, sypala piachem i generalnie no... musi nabyć trochę oglady w piaskowaniu, bo inaczej na ogrodzeniu zawisnie nasze zdjecie z podpisem "Tych klientów nie obsługujemy". Jutro pójdziemy znowu. :)
    KasiaLukasia u nas wszystkie place zabaw są pozamykane. Byłam na 3 sprawdzić. Widocznie wsi nie stać /nie chce się załatwiać dezynfekcji🤷
    Alucha taka odważna 😁 kiedy minie jej ten pierwszy szał dzieciowy to sama trochę nabierze ogłady. Mikołaj mimo siedzienia w domu ponad 3 miesiące nadal zaczepia ludzi na spacerach, zagaduje dzieci. Widocznie ekstrawertyk i to leży głęboko w jego naturze. Tymek jest ostrożny. Obserwuje, nie do wszystkich pójdzie na ręce. Na szczęście nie płacze na widok obcych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2020, 08:13

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monjaktalala zazdro 500 tego wyjazdu nad morze. Też chciałam jechać w czerwcu z dziećmi ale mąż nie dostanie urlopu niestey. Może pod koniec wakacji uda się coś wysepic wolnego.

    Eja bardzo współczuję sytuacji z babcią. Dobrez, że ma z nią kto być w tym trudnym czasie.

    Pochwalę się osiagiem Tymeczka - od 3 czerwca samodzielnie staje na proste nogi😁😁😁❤️❤️❤️ i przusuwa się do wszystkiegi na czym możne się podeprzeć i wstaje. Niestety pierwsze upadki też już były. Więc od teraz jeszcze bardziej oczy w kolo głowy 😉🙈

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jak tam morze? Mnie się trochę za nim tęskni.
    Agasy z kleszczem szliscie do poradni?

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Karola, byliśmy w poradni. Sama nigdy nie miałam do czynienia z kleszczem, nie chciałam próbować. Teraz kupię ten taki długopis z lassem i w razie czego będę sama wyciągać 🙂.
    Ale jeszcze wcześniej kupię spray na komary, meszki i kleszcze np HIT z Kosmedu ma dobry skład jakby co 🙂.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2020, 13:44

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup pensete chirurgiczna, taka małą i długą też, jeśli mogę doradzić.
    Ja odkąd miałam przeboje z kleszczem to płucze nasze ubrania na dwór w olejku lawendowym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tfu anatomiczną nie chirurgiczną

  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, pogoda dopisuje, dzisiaj miało lać, ale tylko zachmurzenie, więc wybornie. Mały jest wzorowym podróżnikiem. Jesteśmy z chlopem zaskoczeni, bo ostatnie dni w domu były festiwalem jojczenia. A tutaj w wozeczku nagle cacy, brum brum cacy, piasek to już w ogóle szał, mewa śmieszna. Dobrze, że się zdecydowaliśmy :)

    Super ta fabryka bodziakow, nie znałam tego :)

    Lullaby, jedzcie jedzcie! Póki co nie ma ludzi, mało Grażyn, pół wioski zabite dechami. Chociaz byliśmy tez na wycieczce w Międzyzdrojach, tam ludzi sporo, blichtr i splendor, złote naszyjniki 🤦‍♀️

    Lullaby, KasiaLukasia, Eja lubią tę wiadomość

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też jedziemy nad morze! 17-20 czerwca, na trzy noce tylko ale zawsze cos. Do Sztutowa, bo w miarę blisko z Warszawy. Pogodę zapowiadają podobno średnią, dużo opadów. Ale i tak sie cieszę na maksa!

    Lullaby, Monjaktalala, mikka86, Czarna_kawa, Eja lubią tę wiadomość

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super 👍👍

    KasiaLukasia lubi tę wiadomość

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • Monjaktalala Autorytet
    Postów: 487 310

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka, a jak tam Ksawery z jedzeniem? Nadal ma swoje smaki? :) A mm jeszcze się zdarza czy całkiem odrzucił?

  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wlasnie Mikka też mam pytanie :) Czy Ksawery dalej śpi w kokonie? Spicie razem? Wczoraj mi Ala zasnela otoczona poduszką do karmienia, półksiężycem takim i kokon mi sie przypomnial. Myśmy też mieli na początku, taki sam jak Wy :)

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
‹‹ 3382 3383 3384 3385 3386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ