X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamunie LIPIEC 2019
Odpowiedz

Mamunie LIPIEC 2019

Oceń ten wątek:
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4822 3962

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ a powiesz ile czasu widziałaś zęby u Stacha w dziąsłach zanim się przebiły ❓ U mnie to z 1,5m już na bank a dziś zauważyłam na jedynkach takie niteczki krwi (na tych dziąsłach) i mam nadzieję, że to przekrwienie dziąseł i lada dzień zobaczę kreseczki, bo jak nie to..... Kupiłaś tą lecytynę KarolaJJ ❓❓

    No tyle nas tu osób czyta a ja takie rzeczy pisałam 😛😛😛 Wiecie dziewczyny mam zarąbistego faceta, nosi mnie na rękach, jestem najszczęśliwsza na świecie a tamto co czytałyście to ściema i nieprawda 😂😂😂😂 aa i mieszkam w willi😂😂😂

    KarolaJJ a liszajec nie powinien swędzieć❓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:28

    33Sylwia lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior wrote:
    KarolaJJ a powiesz ile czasu widziałaś zęby u Stacha w dziąsłach zanim się przebiły ❓ U mnie to z 1,5m już na bank a dziś zauważyłam na jedynkach takie niteczki krwi (na tych dziąsłach) i mam nadzieję, że to przekrwienie dziąseł i lada dzień zobaczę kreseczki, bo jak nie to..... Kupiłaś tą lecytynę KarolaJJ ❓❓

    No tyle nas tu osób czyta a ja takie rzeczy pisałam 😛😛😛 Wiecie dziewczyny mam zarąbistego faceta, nosi mnie na rękach, jestem najszczęśliwsza na świecie a tamto co czytałyście to ściema i nieprawda 😂😂😂😂 aa i mieszkam w willi😂😂😂

    KarolaJJ a liszajec nie powinien swędzieć❓
    Wiedzialam 😂😂

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDior jak miał 2 miesiące to miał spuchniete dziąsła,i cierpiał. Jak miał 5 miechow to mu sie przebiły. Co daje 3 miesiące wybijania dolnych jedynek. Górne dwójki szły 2 miechy. Także ten...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadyDior a wiemy czy swędzi? Nie🤷‍♀️

  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, tylko się zastanawiam z czego ten grzybek może być?! Wietrze jej pupę, może za dużo chusteczek mokrych, może lepiej by było woda z mydłem przemywać, używam od urodzenia tylko jednego kosmetyku do kąpieli dla nich, zawsze ma nowe tetry jak kładę najpierw do wanienka. Nie wiem, można oszalec.

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga o matko! To my jednak nie mam problemow😮

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:37

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro cos wrzuce, nie wiem co z tymi stronami🤷🏻‍♀️😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:44

    Sylka135 lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Kurcze to jest publiczne forum, kazdy tu moze wejsc i poczytac. Dopiero teraz sie ktos skapnal?😂
    Ja mam imię, a przynajmniej nick 😑
    😂

    Emma no jasne, że żartuję.
    Cześć nowe mamusie, fajnie że się pojawilyscie 🤗 ❤️ Też na zdjęcie Igora się nie załapałam 🙄 Ale widziałam całą resztę bobasów, zdecydowanie mamy najśliczniejsze dzieci na świecie 😁

    Lady_Dior nie świruj pawiana i nie wywieraj presji na dziecku od pierwszych miesięcy życia 😂 Przypominam, że Iza zaczęła chodzić mając miesięcy 15.

    KarolaJJJ wypraszam sobie, Mikołaj jest coraz bardziej do mnie podobny. Dzisiaj np mamy wysypkę razem na ten sam alergen. Problem jest taki, że żarłam takie ilości, że potrzebowałabym kartki A3, żeby to wszystko spisać. Aczkolwiek wprowadziłam dzisiaj po raz pierwszy jajko.. No nic, będziemy obserwować. To też tak w temacie problemów skórnych i ogólnie alergii.
    Niestety nie pomogę w kwestii dobrego alergologa. Wprawdzie jest nim koleżanka mojej mamy, ale nie mam pojęcia, czy jest ona dobra, czy nie 🤷‍♀️

    Angelikamarta kurcze, współczuję Wam bardzo. Pewnie najadłas się strachu :( Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej! Dawaj nam koniecznie znać nasza forumowa pierworodna córko 😁

    Nie wiem w zasadzie do czego miałam się jeszcze odnieść.. Nie pisałam, bo dzisiaj urodziny starego, imieniny Izy, wycieczka do palmiarni, obiad u mamy.. Lekkie szaleństwo. A do tego humor mam do dupy.

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boze jaka jestem zjebana, nawet zdjecia wrzucic nie umiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:41

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wyrzuciłas ze nie widac.

    Czarna kawa grzyb bierze sie z tylu miejsc,ze nie dojdziesz. A pachwina to swietne miejsce dla rozwoju grzyba.
    Ja tylko strzelam ze to moze byc to. Ale dopoki nie sprobujesz kuracji silnym antygrzybem to sie nie dowiesz. Clotrimazol nie na wszystko dziala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Stachowi tyłek obszczypało z tych kilogramow truskawek, ktore zezarłam. I smigal caly dzien bez pampka. Pupa wygląda niebo lepiej

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaJJ wrote:
    U nas Stachowi tyłek obszczypało z tych kilogramow truskawek, ktore zezarłam. I smigal caly dzien bez pampka. Pupa wygląda niebo lepiej
    Następna co siedzi na kasie 🤑

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xgirl skopiowałam link i mi się powiększyło 😆 Florka jest cudowna ♥️ zresztą jak wszystkie nasze dzieci ♥️
    Kinga Julia musi mieć charakterek jest cholernie silną i piękna dziewczynką.
    Czarna Mira wzięła Adzie bboxa?😉 Moja notorycznie bierze Wiktorowi 😆 ten biedak nie wie co to znaczy jego własność bo wszystko należy do Alicji😉 na szczęście rośnie w siłę
    Lady moja Alicja zaczęła chodzić w czerwcu jak miała 16 miesięcy. Byłam już tak wielka że modliłam się o jej każdy krok żebym nie musiała jej tyle nosic😆

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Wiktora pilnuje tylko kamieni milowych😉 obroty zaliczone więc luz. Wszystko w swoim czasie. Alicja w jego wieku miała już 4zeby on zero i jest ok. Jest jedyny i niepowtarzalny. Kocham go nad życie i lubię patrzeć jak próbuje zdobyć nowe umiejętności. Ważne żeby byli zdrowi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:59

    Kamsza, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

  • Lullaby Autorytet
    Postów: 1562 1354

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kawa śliczne masz te dziewczynki. Takie urocze łobuziary😍❤️

    Juleczka❤️❤️❤️ ona ma taki śliczny promienny uśmiech i do tego taka dzielna jest😘

    Lady_Dior pamiętasz jak ja biadoliłam, że Młodszy taki ostatni we wszystkim. Aż tu nagle pach poszło jedno za drugim w ciągu kilku dni. Cierpliwości kochana doczekasz się i jeszcze z łezką w oku przypomisz sobie te czasy kiedy Zosię mogłaś spokojnie zostawić samą 😅

    AgaSy o Chryste Panie faktycznie to to są problemy skórne, a człowiek się obszczypana dupą przejmuje🙄 Trzymam kciuki żebyś szybko trafiła na kompetentnego lekarza.

    Casjo a czemu humor do dupy masz? Wiem, że dzisiaj jest światowy dzień walki z depresją ale nie wczuwaj się za bardzo😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 23:02

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    0FDyp1.png
    82bip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby ostatnio obserwuje uważniej Alicje i jej zachowania agresywne wobec Wiktora są ewidentnie forma zwrócenia naszej uwagi. Szczególnie jak jest zmęczona, albo chce się wygłupiać. Dzisiaj podjęła taką próbę. Próbowała włożyć palce do oczu Wiktora...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do forum to szkoda, że nie ma opcji przejścia na grupę prywatną. Nie żebym coś miała do nowych dziewczyn, ale trochę się już znamy, otwieramy przed sobą, więc przydałaby się odrobina intymności 😉

    Casjopea, Lullaby, Kamsza, JaSzczurek, anngelikamartaa, Drobinka91, KasiaLukasia lubią tę wiadomość

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę że Dżoana próbuje nas nadrobić 😂 a widzisz mówiłam że łatwo nie będziesz miała!

    Sylka135 lubi tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lullaby serio? 😂 No to faktycznie się wczułam ;) Stary doprowadza mnie do szału, irytuje mnie 99% jego zachowań, a to by wskazywało na fakt, iż zbliża mi się okres. Ale kto wie.

  • 33Sylwia Autorytet
    Postów: 2069 1400

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka135 wrote:
    A co do forum to szkoda, że nie ma opcji przejścia na grupę prywatną. Nie żebym coś miała do nowych dziewczyn, ale trochę się już znamy, otwieramy przed sobą, więc przydałaby się odrobina intymności 😉
    No i się zapominamy 😂 historie matek/tesciowych/ciotek no i kochanych starych zna cały świat 😂 forum dla bab w ciąży 😂

    Sylka135, Lullaby, anngelikamartaa, Drobinka91, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    relgupjy0emg7fv2.png
‹‹ 2977 2978 2979 2980 2981 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ