X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 30 listopada 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.edziecko.pl/rodzice/7,79318,24219839,o-krok-od-tragedii-rodzice-nie-zgodzili-sie-na-podanie-noworodkowi.html#s=BoxLSLink

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    http://www.edziecko.pl/rodzice/7,79318,24219839,o-krok-od-tragedii-rodzice-nie-zgodzili-sie-na-podanie-noworodkowi.html#s=BoxLSLink
    Niestety tak się dzieje, kiedy ktoś czyta artykuły niepodaparte wiedza medyczną, a ostatnie badanie itp wyrzuca do kosza, bo spisek koncernów farmaceutycznych.

    Tylko czekać na epidemie chorób zakaźnych na które są szczepienia.

    Ja też czekam na to, aż znajdą się rodzice dzieci, które nie zgodziły się na testy przesiewowe te na bibulke w kierunku mukowiscydozy, hypotyreozy, fentloketonurii i genu kaszubskiego. Celem tych badań jest wczesne wykrycie tych chorób, bo no w przypadku fentloketonurii nie wolno podać do jedzenia czegoś z fenyloalanina, bo dziecko będzie chore na kretynizm. Ciekawe co wtedy powiedzą, że wina lekarzy, bo nie rozumieli czym grozi nie robienie testów...

    Jeszcze popularny jest brak zgody na zabieg credego, czyli po porodzie naturalnym zakropienie spojówek azotanem srebra w celu profilaktyki odrzezaczkowego zapalenia spojówek. W pl nie robi się badań w ciąży na rzezaczke

    Oleander, iwwk lubią tę wiadomość

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ubrań to my w kwietniu idziemy na wesele mam nadzieję, że się dokulam i w coś zmieszcze :o :D

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w marcu biore slub i nawet niechce sie jeszcze martwic:D

    puszek369 lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Niestety tak się dzieje, kiedy ktoś czyta artykuły niepodaparte wiedza medyczną, a ostatnie badanie itp wyrzuca do kosza, bo spisek koncernów farmaceutycznych.

    Tylko czekać na epidemie chorób zakaźnych na które są szczepienia.

    Ja też czekam na to, aż znajdą się rodzice dzieci, które nie zgodziły się na testy przesiewowe te na bibulke w kierunku mukowiscydozy, hypotyreozy, fentloketonurii i genu kaszubskiego. Celem tych badań jest wczesne wykrycie tych chorób, bo no w przypadku fentloketonurii nie wolno podać do jedzenia czegoś z fenyloalanina, bo dziecko będzie chore na kretynizm. Ciekawe co wtedy powiedzą, że wina lekarzy, bo nie rozumieli czym grozi nie robienie testów...

    Jeszcze popularny jest brak zgody na zabieg credego, czyli po porodzie naturalnym zakropienie spojówek azotanem srebra w celu profilaktyki odrzezaczkowego zapalenia spojówek. W pl nie robi się badań w ciąży na rzezaczke
    Jeeeny a sa tacy, ktorzy nie godza sie na test na bibulce? Jesli dobrze pamiętam to jest pobranie krwi ze stopki? Niby czym to grozi? Stresem? :O

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Co do ubrań to my w kwietniu idziemy na wesele mam nadzieję, że się dokulam i w coś zmieszcze :o :D
    Ja mam 3 maja komunie kompletnie nie mam pojęcia co włożyć bo to będzie kreacja właściwie na jeden raz a koszt takiej eleganckiej sukienki u nas to min 250zl

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 30 listopada 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Jeeeny a sa tacy, ktorzy nie godza sie na test na bibulce? Jesli dobrze pamiętam to jest pobranie krwi ze stopki? Niby czym to grozi? Stresem? :O
    Maja teorie, że krew dziecka jest badana dna i potem ich dziecko może zostac porwane i sprzedane na organy dla bogaczy, ludzie mają takie teorie ja nie żartuję.
    Raz miałam babeczke, która nawet na testy przesiewowe w kierunku wrodzonych wad serca ten pulsoksymetr na nozke w końcu się zgodzila matka i wyszło badanie na granicy i zalecana konsultacja kardiologa _echo serca i już się nie zgodzili, stwierdzili, że w łóżeczku było za dużo Co 2 i dziecku specjalnie nachuchal personel, żeby badanie wyszło źle.
    Te czasy są straszne, nic nie możesz takiemu rodzicowi zrobić, bo jak przez sąd ograniczysz na czas hospitalizacji decyzję rodziców to będzie jak o tej głośnej akcji, że niby szpital ograniczył że względu na brak szczepien, a to chodziło o to, że dzieciak był wczesniakiem i lekarze zalecili inkubator, a rodzice nie zgodzili się

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 23:02

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerazajace... A cierpiec beda dzieci :(

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszek straszne te historie :(

    Ja mam w kwietniu dużą imprezę rodzinną, ciekawa jaka już będzie ze mnie kuleczka :D jak samopoczucie? U mnie bardzo dobrze, idę na śniadanko :) udanej soboty! <3

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 2 wesela w czerwcu i tak myślę czy się pozbieram czy lepiej odmówić, ewentualnie tylko kościół.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się niedawno dowiedzieliśmy, że tydzień po porodzie wesele :D ale odmówimy. Potem kolejne gdzie miałam być świadkowa, wypada 3 tygodnie po, to chyba tylko kościół jak bąbel pozwoli. Na szczęście przyjaciółka wyrozumiała i wie jaki maluch upragniony :) Ogólnie wypadają nam póki co 3 wesela i 3 chrzciny :D a jeszcze rok się nie skończył :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 08:51

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym gdzieś się chętnie pobawiła haha. U nas póki co wszyscy już po weselach, wśród rodziny najmłodsza jestem, znajomi też byli przede mną. Rok temu mieliśmy jako ostatni wesele i marzę żeby na takie same iść do kogoś hah, bo było weselem ze snów

    gann3e3k0unlohxb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na wesele idziemy za rok we wrześniu ;) ale młody już będzie miał.5 miesięcy to spokojnie się w cos zmieszcze :D

  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy wesele pod koniec czerwca i się zastanawiamy jak to będzie, pewnie tylko kościół, choć to nasi najnajnajblizsi przyjaciele i trochę przykro nie pójść :( ale maluch najważniejszy <3

    Szczesliwa ledwo żywa my w styczniu ślub też z brzusiem. u nas wszystko gotowe, teraz czekamy i odliczamy dni :D powodzenia dla Was! Możecie mieć chociaż iskierke nadzieji na ciepły dzień, bo my raczej nie haha :D

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy potem wesele w, lipcu, mamy zamiar sprzedać dziecko teściowej ciekawe jak ja to przezyje, ale z maluchem nie chciałabym iść, a oby dwa wesela to moje przyjaciółki:D

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane wrote:
    A ja bym gdzieś się chętnie pobawiła haha.

    My też :) Tak styczeń-luty jakieś mogłoby się trafić, ale u nas sezon imprez dopiero na lato się rozkręca.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy mieć dobre imprezy od maja :D Takie dobre, że ciągle niewyspane :D

    didi123, Oleander lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    My mamy potem wesele w, lipcu, mamy zamiar sprzedać dziecko teściowej ciekawe jak ja to przezyje, ale z maluchem nie chciałabym iść, a oby dwa wesela to moje przyjaciółki:D


    Nie martw się.;) my dzieci też nie bierzemy na wesele młody też z teściowa zostanie ;)

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Agata no na cieplo lepiej nie ma co liczyc ale mysle ze przy takim wydarzeniu mroz nie straszny:D my w trakcie rozdawania zaproszen:)

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    My będziemy mieć dobre imprezy od maja :D Takie dobre, że ciągle niewyspane :D

    W maju? XD Ja już od września mam dobrą imprezę nad kibelkiem :P I nie wiem jak fasolka, ale ja się średnio bawiłam :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ