X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • KasiaH Przyjaciółka
    Postów: 103 67

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robi się nas coraz więcej :) fajnie. A jak wasze samopoczucie? Ja padam na twarz i cały czas mnie mdli:)

    relg9vvjrlg8wjvj.png

    f2w3gox1tsz18tmf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem zmęczona bardzo ale to przez pracę :( no i nerwy bo pierwsze nie ma żadnego wolnego ginekologa na NFZ i nie wiem co mam robić :(

  • KasiaH Przyjaciółka
    Postów: 103 67

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na NFZ nawet nie liczę... Nie dość że tylko 3 razy USG to dostać się na termin to cud. Szybciej urodzę :)

    Adonis_26 lubi tę wiadomość

    relg9vvjrlg8wjvj.png

    f2w3gox1tsz18tmf.png
  • Karo93 Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ogromne gratulacje i trzymam kciuki. Też chciałabym dołączyć, według ovu to 4 tydzień i 4 dzień, termin na 4 maja. Test pozytywny 12 dpo, beta 13 dpo 101, teraz czekam na wyniki dzisiejszego badania - 16 dpo :) Stres jest :)

    Maćka, Mama dwojki lubią tę wiadomość

  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj beta w 14 dpo 217.17 ;) . Oficjalnie dołączam ;)

    KasiaH lubi tę wiadomość

    j12msev.png
  • Maćka Koleżanka
    Postów: 50 23

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i ja chciałabym dołączyć, jestem tu od niedawna :) ovu pokazuje termin na 2 maja, na dzień dzisiejszy to 4 tydzień i 4 dni. Bete robiłam w zeszłym tyg 24.08 wynik 1047. Powtórzyłam dzisiaj i czekam na wynik. Lekarz dopiero 10 września. Pozdrawiam ze Szczecina ;)

    Edit: wynik bety z dzisiaj 3415 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 15:17

    Karo93 lubi tę wiadomość

    n59yj44jw8byd09a.png

    3jgxyx8dbqo9jekb.png
  • Maćka Koleżanka
    Postów: 50 23

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo93 wrote:
    Hej dziewczyny, ogromne gratulacje i trzymam kciuki. Też chciałabym dołączyć, według ovu to 4 tydzień i 4 dzień, termin na 4 maja. Test pozytywny 12 dpo, beta 13 dpo 101, teraz czekam na wyniki dzisiejszego badania - 16 dpo :) Stres jest :)

    Karo93 widzę że podobny termin ;) Pozdrawiam !

    n59yj44jw8byd09a.png

    3jgxyx8dbqo9jekb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie i gratulacje
    Co do objawów mam jeszcze ból miesiączkowy :(
    Co do USG na NFZ ja miałam taką babeczkę z pola że na rękach bym ja nosiła taka kochana USG co wizytę jeszcze tak się śmiała że polcia się nie chce ruszać że leniwa jest mówiła do niej dużo głaskała mnie po brzuchu żeby pola się ruszyła normalnie cud nie kobieta i mi powiedziała od razu jak było widać że to kobieta bd :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 12:37

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaH wrote:
    Robi się nas coraz więcej :) fajnie. A jak wasze samopoczucie? Ja padam na twarz i cały czas mnie mdli:)

    Ja jeszcze nie odczuwam . Ogolnie nie mam czasu myslec ,przy 11miesiecznym dziecku,tym samym się mniej stresuje :) dzis chyba polece na bete .
    Widze ,ze tutaj duzo z was tez szybko zaczelo starania o drugie dziecko. Nie boicie sie tak malej roznicy wieku ?

    Sara88 lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Agata :) Autorytet
    Postów: 554 651

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się czuję bardzo dobrze, jedynie przeziębienie mnie dopadło, dowiedziałam się o ciąży wczoraj, zawsze przed okresem co miesiąc miałam miliona objawów tak tym razem zero, do testowania skłoniło mnie ciągłe odbijanie od dwóch dni oraz lekkie bóle w dniu planowanej miesiączki, co również było dziwne, ponieważ zazwyczaj ból przychodził natychmiast jak i miesiączka zaraz po nim :)

    11.2020 cb 💔 06.2022 - 7tc 💔😔
    22cs - ⏸️💚
    9.12 -> 6+4, serduszko, 5mm
    23.12 -> 8+4, serduszko, 17mm
    16.01 - > 12+0 prenatalne
    preg.png
  • KasiaH Przyjaciółka
    Postów: 103 67

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Widze ,ze tutaj duzo z was tez szybko zaczelo starania o drugie dziecko. Nie boicie sie tak malej roznicy wieku ?
    Ja narazie się nie stresuję ale zobaczymy co będzie dalej. Tłumacze sobie że nie ja jedna :) mąż na miejscu i do tego mieszkamy z moimi rodzicami. Za 3 lata wyprowadzka więc jak nie teraz to nigdy ;)

    relg9vvjrlg8wjvj.png

    f2w3gox1tsz18tmf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci że ja bardziej boje się teraz niż jak miałam drugie mieć bo córka miała niespełna dwa lata i wiedziałam że będą się chować razem lepiej i rzeczywiście tak jest :) natomiast teraz jedną bd miała 6 lat i teraz jak się dowiedziała że może bd brat to powiedziała że nie chce bo ona ma już siostrę i nie potrzeba nam więcej dzieci a młodsza 4 lata bd miała i nie wiem jak ona zareaguje chodź myślę że pozytywnie bo ona zawsze do mojego mówiła tato ja bym chciała brata a mój no na razie nie ma możliwości takich kochanie a ona na to jak nie ma tatuś mamusia musi sobie go włożyć do brzuszka i nam kupisz wtedy tato haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 13:01

    KasiaH lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Cię kręcę już Majowe mamusie :*:-D . Z całego serca, Wam wszystkim gratuluję , i życzę Wam zdrowo i szczęśliwie donoszonych ciąż .

    Kwietniowa mamusia 2017

    Maj to cudowny miesiąc , sama jestem z Maja i mam córeczki rok po roku które też urodziły się w Maju :-D :-D , w Maju mam też imieniny cudowny miesiąc .

    Mama dwojki, Nowa0289 lubią tę wiadomość

  • Netka89 Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jesli mogę to chętnie dołączę do waszego zacnego grona majóweczek. Moje objawy ciąży, który skłoniły mnie do tego aby kupić test to przede wszystkim powiększenie się piersi, a dokładnie mówiąc sutków. Kolejnym objawem to okropny ból glowy, objawy grypopodobne ( mam je do tej pory), ból brzucha tak jak na @, bekanie i odbijanie się, zawroty glowy, wczoraj też doszły mdłości.
    Dziś poszłam na bete. Wieczorem wyniki. Trzymajcie kciuki

    KasiaH lubi tę wiadomość

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem ,ze ciesze się na to drugie dzieciatko ,ale boje się ze starszal bedzie czul się odrzucony.. ciagle o tym mysle. Bylam dzis na becie ,a wyniki dopiero w srode rano..

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:09

  • Netka89 Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 27 sierpnia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mam wyniki bety 601,1 z legendy wynika ze jest to 4 tydzień.
    Koteczek nie denerwuj się, może warto sprawdzić też progesteron....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2018, 20:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja z objawów to mam zawroty głowy okropne mam wrażenie że zaraz upadne :( i ból brzucha ale to normalne bo macica się dostosować musi do zmian w organizmie :) dziś idę z młodszą na integrację do przedszkola :) a od PN witaj szkoło na wesoło :) w pracy powiem od razu po wizycie potwierdzającej ciążę :) chce pracować ale boje się że stres który mam w pracy mi na to nie pozwoli :( a teraz i tak stres ogromny za miesiąc mój ślub ostatni miesiąc na dopięcie wszystkiego i strach że nie dopne się w suknie ajc ale chyba nie bd tak źle bo apetytu nie mam za to dużo pije wody

    Karmelllka90 bd dobrze myśl pozytywnie mu trzymamy kciuki za was

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    A ja wam powiem ,ze ciesze się na to drugie dzieciatko ,ale boje się ze starszal bedzie czul się odrzucony.. ciagle o tym mysle. Bylam dzis na becie ,a wyniki dopiero w srode rano..
    Kochana młody pokocha maleństwo od pierwszego dnia zobaczysz ja przez to przeszłam i wiem z własnego doświadczenia jak Victoria dbała o pole chciała ją karmić przewijać dużo mi pomagała :) a teraz żyć bez siebie nie potrafią bawią się razem czasem są sprzeczki ale tak bywa w rodzinie że rodzeństwo się sprzecza to normalne ale widzę że to przyjaciółki na zawsze ')

    chcebardzobycmama lubi tę wiadomość

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1470 949

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś z Was ma objaw bolących twardych jak kamień piersi? W dodatku urosły i to sporo. Możliwe to na tak wczesnym etapie? Albo wiecie przez które hormony mogło się tak stać? Testy na razie negatywne były.

    Na deficycie kalorycznym:
    10.04 68,90 kg
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ