X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz ale wbrew pozorom mam większe doświadczenie od Ciebie i w porodach i w dzieciach i jestem od Ciebie starsza. A związku orgazmu z ruchami nie widzę.

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A związek jest na przykład taki, że każde cialo jest inne.

    Trzymajcie się, szczęśliwych rozwiązań :)

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Hej . Wiecie co , powiem Wam ,że wchodzę co jakiś czas . Nie udzielam się w ogóle ,bo widzę ,że to nie ma sensu . Każda każdej swoje racje przedstawia tak ,że non stop są jakieś przepychanki. Jak nie tygodnie ,tak cukry ,tak coś tam ,zamiast miło pogawedzic jak koleżanki przy kawie :) karmelove ma się dobrze ,żyje na luzie ,cieszy się z każdego dnia ciąży i czuje ruchy swojego synka . No ale tak ,książkowo czuc nie powinna więc ... Po co się będzie wychylać. Wyluzujcie się trochę dziewczyny ,bo od samego czytania czasami się nerwowka włącza:)
    Ja sie daje czasem wciągać ale tez popieram.
    Meczy mnie to, ze jak ktoś napisze, ze bez rozka nie wyobraża sobie zycia to ktos inny dziesiec razy napisze, ze rozek to zbedna rzecz i naprawde nie warto go kupowac itp...
    A po co te dyskusje o tygodniach? Jak ktos pisze, ze wlasnie zaczal 14 tydzien a kogos innego zdaniem to 13 to po co to komentować? Niech sobie kazdy mysli jak chce!
    Rozumiem jeszcze spory o wazniejsze sprawy tupu foteliki, zachowania w ciazy itp ale nie o takie pierdoly...

    Dziewczyny nie oszukujmy sie-bedziemy sie tu spierać i klocic nie raz. Nie dosc
    ze to skupisko kobiet, to jeszcze w ciąży i anonimowych-nie da sie uniknac roznicy zdan. Ale czy naprawdę za KAZDYM razem na kazdy argument musi sie znalezc jakis kontr argument? To jest mega meczace...

    To powinien byc watek do którego siadamy sobie z kawka, zeby odpoczac i sie zrelaksowac. Pamietam, ze w pierwszej ciazy na owczesnym watku byly klotnie-a jakze, ale tez nie raz smialam sie do lez czytajac wpisy a z niektórymi mam internetowy kontakt do dzis.

    Zrobmy ten watek przynajmniejszym albo zostanie pare dziewczyn, ktore beda sobie caly czas na wzajem próbowały udowodnic kto ma racje;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 20:27

    Syska2202, Angie1212, Ciasteczko777, Szczesliwa ledwo zywa lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znowu sie prztykacie :P Przeciez wszystko jedno kto czuje i jak, nie siedzimy w cudzych organizmach wiec ciezko powiedziec. Mnie sie wydaje ze czasem czuje ruchy brzdaca mimo ze dopiero zaczne 16 tydzien, ale sa tak delikatne ze moze i mi sie cos przywidzialo i moga byc jelita. Z drugiej strony jelita w podbrzuszu..hm :D
    No nie wiem, nie wiem, niedlugo bede kopana bardziej wyraziscie :P

    Dzisiaj jako tako nie mialam plamien z krwi ale mialam brazowy sluz caly dzien i cholera wie skad i po co. Nie wiem czy sie tym martwic, poki to nie jest krew i nic mnie nie boli to biore to na spokojnie.

    KarmeLoVe lubi tę wiadomość

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4me wrote:
    Ja sie daje czasem wciągać ale tez popieram.
    Meczy mnie to, ze jak ktoś napisze, ze bez rozka nie wyobraża sobie zycia to ktos inny dziesiec razy napisze, ze rozek to zbedna rzecz i naprawde nie warto go kupowac itp...
    A po co te dyskusje o tygodniach? Jak ktos pisze, ze wlasnie zaczal 14 tydzien a kogos innego zdaniem to 13 to po co tw interpretować?
    Rozumiem jeszcze spory o wazniejsze sprawy tupu foteliki, zachowania w ciazy itp ale nie o takie pierdoly...

    Dziewczyny nie oszukujmy sie-bedziemy sie tu spierać i klocic nie raz. Nie dosc
    ze to skupisko kobiet, to jeszcze w ciąży i anonimowych-nie da sie uniknac roznicy zdan. Ale czy naprawdę za KAZDYM razem na kazdy argument musi sie znalezc jakis kontr argument? To jest mega meczace...

    To powinien byc watek do którego siadamy sobie z kawka, zeby odpoczac i sie zrelaksowac. Pamietam, ze w pierwszej ciazy na owczesnym watku byly klotnie-a jakze, ale tez nie raz smialam sie do lez czytajac wpisy a z niektórymi mam internetowy kontakt do dzis.

    Zrobmy ten watek przynajmniejszym ;)
    O to to, dziękuję.
    Na Facebooku jest grupa rodze w 2019, jest tam wiele kobiet na różnych już etapach ciąży, jest naprawdę super. Polecam :) nikt się z nikim nie przepycha jak tutaj, że aż się czytać nie chce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 20:27

    4me lubi tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Wybacz ale wbrew pozorom mam większe doświadczenie od Ciebie i w porodach i w dzieciach i jestem od Ciebie starsza. A związku orgazmu z ruchami nie widzę.
    Samaria to nie znaczy że mądrzejsza :-P czasami milczenie jest złotem :-P

    Angie1212, KarmeLoVe, cookiemonster, Oleander, Cherry87, Paula 90 lubią tę wiadomość

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syska

    Na każdym etapie życia doświadczenie odgrywa kluczową rolę A resztę odpowiedź sobie sama

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Wybacz ale wbrew pozorom mam większe doświadczenie od Ciebie i w porodach i w dzieciach i jestem od Ciebie starsza. A związku orgazmu z ruchami nie widzę.
    Ale to nie znaczy, że jesteś w ciele innych kobiet. Każdy jest inny i inaczej odczuwa. Wg lekarzy miałam bezowulacyjne cykle jak dwa razy zaszłam w ciąże, twierdzili, że na 100% cykle będą stracone, bo tak mówiło ich doświadczenie i wiedza, a nie mieli racji. Taki jest urok matki natury, że teoria to jedno, praktyka to drugie i nie ma dwóch takich samych przypadków.

    KarmeLoVe, Syska2202, Cherry87 lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sądzę żeby forum było kółkiem wzajemnej adoracji A tutaj się tworzą grupki które na siebie napadaja i wtedy odzywaja się znikad.obroncy. wbrew pozorom to ejst śmieszne. Dorosłe kobiety A zachowanie gorsze niż dzieci. Szkoda czasu na takie głupie dyskusje. Wystarczy poczytać trochę mądrych książek i nabyć wiedzę.

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Nie sądzę żeby forum było kółkiem wzajemnej adoracji A tutaj się tworzą grupki które na siebie napadaja i wtedy odzywaja się znikad.obroncy. wbrew pozorom to ejst śmieszne. Dorosłe kobiety A zachowanie gorsze niż dzieci. Szkoda czasu na takie głupie dyskusje. Wystarczy poczytać trochę mądrych książek i nabyć wiedzę.
    To żadne grupki obrońców, widocznie nie ja jedna mam takie zdanie. Śmieszne jest to jak traktujesz tutaj innych, każde odmienne zdanie od Twojego jest zle. Są inne grupy które funkcjonują całkowicie inaczej może być miło, fajnie, mimo odmiennych poglądów. Tutaj od razy wióry się sypia, bo ktoś się od kogoś z czymś różni. odsyłam Cię do "mądrej lektury", wymiany zdań z ginekologiem, nabycia pokory, bo to, że masz doświadczenie nie znaczy, że wiesz wszystko. Jak widać, każda jest inna, organizmy także są inne. Ale uparcie zostań przy swoim. Może będziesz szczęśliwsza. Ja na tym zakończę. Dobrej nocy i uśmiechu dziewczyny :)

    Cherry87 lubi tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt.nie mówi.ze odmienne zdanie od mojego jest źle natomiast źle jest wypisywanie bzdur które nie mają przełożenia na rzeczywistość czym wywołuje się nie potrzebne strachy u innych dlaczego ja tak nie mam.a.ktos ma.itd
    Nie zgadzam się jedynie na wygadywanie bzdur nie mających Adnego odzwierciedlenia w nauce. Luźna wymiana zdań nikomu nie przeszkadza
    Więc uważam że przesadzasz.

  • 4me Autorytet
    Postów: 6123 3687

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Samari na naszym watku JEST nieprzyjemnie wiec moze jednak nalezaloby cos zmienić... To ze ktos mysli, ze jest w takim a nie innym tygodniu ciazy nie ma znaczenia dla niczyjego zdrowia...

    I właśnie o tam nam chodzi. Zacznijmy zachowywać sie jak dorosli i przestańmy kazdy temat konczyc udawadnianiem, ze to "ja" mam racje!
    Nie kazda ksiazka jest madra i nie kazda matka wie lepiej niz pierworodka.

    Jak to sie nie zmieni to pewnie watek predzej czy pozniej zniknie.

    Z ciekawosci weszlam na inne watki a tam atmosfera jest przyjemniejsza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 21:30

    cookiemonster, KarmeLoVe, Syska2202, MaMaMi83, Cherry87 lubią tę wiadomość

    mhsvj48aqvgzp38a.png

    l22nhdgestw22l2o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej to niech każdy się przestanie czepiać i spojrzy sam na siebie wyciągnie wnioski A wtedy Moze wątek.bedziw przyjemniejszy. W ciąży wybuchy hormony są nieuniknione.

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 18 listopada 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra jest na forum majowkowym tylko ze rok wcześniej. Nieraz wejde i az fajnie sie czyta mimo ze nie zaglebiam sie w szczegoly! Po takim czasie widac ze juz cos o sobie wiedza , super jest ze najpierw pisaly w ciazy a teraz pokazuja jak maluchy juz siadaja, gaworza , odkrywają swiat. Licze ze i u nas jednak dotrzemy do tego etapu:)

    puszek369, KarmeLoVe lubią tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 listopada 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Moja siostra jest na forum majowkowym tylko ze rok wcześniej. Nieraz wejde i az fajnie sie czyta mimo ze nie zaglebiam sie w szczegoly! Po takim czasie widac ze juz cos o sobie wiedza , super jest ze najpierw pisaly w ciazy a teraz pokazuja jak maluchy juz siadaja, gaworza , odkrywają swiat. Licze ze i u nas jednak dotrzemy do tego etapu:)

    Ja się pochwalę że jestem z wątku kwietniowe szczęścia 2017 i mamy mega super zgraną drużynę ;) jesteśmy w kameralnej grupie na fb, spotykamy się live, wysyłamy sobie kartki na święta, a w tym roku w czerwcu zorganizowalysmy zjazd :) już planujemy kolejny :)
    Też nie zawsze było kolorowo na wątku, czasem były zgrzyty, ale dotrwalysmy do końca i na samym końcu gdy miałyśmy już fajne zgrane grono to zalozylysmy fb.
    Może tu też z czasem rozwina się fajne relacje :)

    puszek369, KarmeLoVe, Szczesliwa ledwo zywa lubią tę wiadomość

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę, że czujecie już ruchy dzidziusia, bardzo na to czekam :) a widząc jak mnie teraz wzruszają głupie reklamy to pewnie jak poczuje pierwszy raz to będzie morze łez:D

    Szczesliwa ledwo zywa, Milka1991 lubią tę wiadomość

  • PatkaPP Autorytet
    Postów: 372 459

    Wysłany: 19 listopada 2018, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander wrote:
    Zazdroszczę, że czujecie już ruchy dzidziusia, bardzo na to czekam :) a widząc jak mnie teraz wzruszają głupie reklamy to pewnie jak poczuje pierwszy raz to będzie morze łez:D

    Dokładnie,mam podobnie, albo choć łaskotki czy bąbelki ale wierzę że niedługo poczujemy ;)

    Dla mnie to forum jest porozmawianiem, dzieleniem się radosnymi informacjami czy obawami. Każda dzieli się tym co ma, jedni wiedzą więcej inni prawie w ogóle (tak jak ja) i każda informacja jest na wagę złota. Jedne z nas potrzebują się wygadać i wesprzeć naszymi słowami, uszanujmy to. Podoba mi się nasze forum, nie zmarnujmy tego..
    Dobrego dnia..
    P.s. Na Śląsku spadł śnieg...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 05:54

    3jgxskjopx38dbpv.png
    07.2020 - 16tc👼💔
    05.2019 - Zosia ❤️
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 19 listopada 2018, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander wrote:
    Zazdroszczę, że czujecie już ruchy dzidziusia, bardzo na to czekam :) a widząc jak mnie teraz wzruszają głupie reklamy to pewnie jak poczuje pierwszy raz to będzie morze łez:D
    I ja czekam niecierpliwie już na ruchy :) wcześniej coś tam czasem poczułam i liczę już na mocniejsze i czestsze te ruchy chociaż to moja pierwsza ciąża i wiem że to nie musi nastąpić już teraz.

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • KasiuniaH Przyjaciółka
    Postów: 63 96

    Wysłany: 19 listopada 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie odczuwam żebyśmy przepychaly się nt cukrów... Wchodzę i piszę co mnie gnębi i dostaje podpowiedzi. Nie odbieram tego jak wymadrzanie się. Ale trudno
    Ja jutro wreszcie wizyta po 4 tygodniach przerwy <3

    PatkaPP, maderdin, MaMaMi83 lubią tę wiadomość

    km5sj48adanxrso3.png

    f2w39n73gdywzzbm.png
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 19 listopada 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Twój kot na pewno jest zdrowy, dlatego wyniki masz negatywne na toxo, gin chodzi pewnie o takie bezpańskie koty, które niestety mogą mieć toxo, ale nie wszystkie. Toxo można zarazić się poprzez kontakt z surowym mięsem, niemytymi owocami czy warzywami. Taka łatka z toxo kotom niestety została doczepiona, a nie słusznie, bo prawda jest taka, że prędzej się z innego źródła człowiek zarazi niż od kota. No i żeby zarazić się od zarażonego kota trzeba mieć bezpośrednio kontakt z jego odchodami :) Ja miałam w swoim życiu bardzo dużo kotów, od dziecka, kociara taka jestem i nigdy przez toxo nie przechodziłam, a koty przygarniałam z ulicy. Kuwetę regularnie po nich sprzątałam ja, bo nikt z domowników się nie kwapił :)

    Ja to wsZystko wieM, szkoda że widzą lekarzy jest jaką jest. Toxo przechodziła moja koleżanka, która kota w życiu nie miała, zapewne od źle mytych owoców.

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ