X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze bedziemy mowic jestem w "14 tygodniu i 5 dniu" np :D

    puszek369, Szczesliwa ledwo zywa, Cherry87 lubią tę wiadomość

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaryJane wrote:
    Dziewczyny, współczuję tych plamien ale jak się okazuje to bardzo częste więc ani nie panikować ani nie olewać. Jak się nasili albo nie będzie mijać to na izbe.
    A ja też wczoraj myślałam że już pojadę bo moje jelita znowu się odezwały. Wzięłam szybko Nospe i spać, dzisiaj już skurczy ich nie mam ale pobolewa w środku wszystko, nie wierzę że szczęśliwie dotrwam do końca
    Chce być bardzo mama, już milion razy te tygodnie analizowalismy haha, niech każdy sobie liczy jak chce, dla lekarzy jest tak jak dla większości z nas, Twój 16t0d to początek 17 tygodnia, Ale nikomu nic do tego jak chcesz mieć 16 teraz
    16+0 to jeszcze 16, 16+1 to już 17:) ale reszta się zgadza lekarze, położne wlasnie tak liczą i tu nie chodzi o dodawanie czy odejmowanie, a o poprawna nomenklature :)
    Kurcze to faktycznie współczuję z tymi jelitami :( miejmy nadzieję, że się polepszy, żebyś mogła czerpać więcej radości z ciąży :)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy wrote:
    To moze bedziemy mowic jestem w "14 tygodniu i 5 dniu" np :D
    Jestem za :d nie będzie kłótni :p

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • mumoftwo Przyjaciółka
    Postów: 82 143

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj potrójnamama!

    Mamy dzieciaki w tym samym wieku :) Ja też teraz czekam na trzecie maleństwo. Trzymam kciuki! Będzie dobrze! Musi być :)

    f2w3vfxm2ace54m7.png

    l22nvcqgnwwqjptj.png

    l22ndf9h0baemvap.png
  • mumoftwo Przyjaciółka
    Postów: 82 143

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander ja też załapałam się na body :D

    Oleander, Szczesliwa ledwo zywa lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm2ace54m7.png

    l22nvcqgnwwqjptj.png

    l22ndf9h0baemvap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę chusy i jak sprawa wygląda ?? Skąd te plamienia kurczę się wzięły :/

    Chcebardzobycmama

    To neo chodzi o to jak ty to widzisz tylko jak jest ogółem przyjęte i lekarze o położne liczą. Bo przyjmując Cię na oddzial policza jak wszyscy A nie bo Ty tak uważasz taka prawda :) ja już wspomniałam urodziłam syna w 37+3 na wypisuje wyraźnie napisane w dniu tym i tym pacjentka .... przyjęta na oddział w 38 tc celem odbycia porodu bla bla. No i czynię podoba komuś czy nie tak to właśnie
    Jest liczone ;) A to moja 3 ciąża to uwierz że z doświadczenia już mam to sto razy przerobione

    Oleander lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja będę liczyć tak jak chcę, czyli poprawnie :)

    Chusy współczuję.. Ja od początku nie miałam żadnych plamień, nie wyobrażam sobie nawet tego stresu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 15:28

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 18 listopada 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, przewalone z tymi plamieniami. Mnie co brzuch zaboli lekko to zaraz sprawdzam czy się krew nie pojawiła. Stres musi być niesamowity. Ale na pewno to nic poważnego. Chusy może jakoś teraz wypadałaby Ci miesiączka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 15:42

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 18 listopada 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja powiem tak- praktycznie kazda z nas ma suwaczek wiec widac kto w jakim tygodniu/dniu jest. Wystarczy spojrzec ;)

    iwwk, mumoftwo lubią tę wiadomość

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaMaMi83 wrote:
    A ja powiem tak- praktycznie kazda z nas ma suwaczek wiec widac kto w jakim tygodniu/dniu jest. Wystarczy spojrzec ;)


    Masz rację. Ale dajmy też się cieszyć każdej z osobna i jak ktoś ma potrzebę niech się chwali mile to dla oka. Ja też lubię się chwalić kolejnym rozpoczętym tygodniem bo jest to dla mnie kolejny krok bliżej by poznać maluszka

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 18 listopada 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze to czuję się bezpieczniej jak mówię, że jestem w 14 tc, a nie 13t2d :D Po prostu psychicznie mi tak łatwiej żyć ze świadomością, że ciąża coraz starsza :D Wczoraj mąż się kolegom pochwalił to też mówiłam, że 14tc i taka dumna byłam, że już mamy za sobą prenatalne i wszystko jest dobrze :)

    W ogóle dzisiaj jestem taka wymięta, poszłam spać późno i chyba to mi nie służy. Nie wiem co chce jeść, nie wiem co z sobą zrobić i czego w ogóle chce od dnia dzisiejszego :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 16:37

    Agata :) lubi tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 18 listopada 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Masz rację. Ale dajmy też się cieszyć każdej z osobna i jak ktoś ma potrzebę niech się chwali mile to dla oka. Ja też lubię się chwalić kolejnym rozpoczętym tygodniem bo jest to dla mnie kolejny krok bliżej by poznać maluszka

    Oczywiscie nikomu nie bronie sieszyc sie czy pisac. Chcialam uciąć juz dyskusje na ten temat żeby dziewczyny znowu z blachego powodu sie nie ppsprzeczaly. Po prostu nie widze sensu poprawiania kogos jak chce niechce niech pisze jak chce po prostu nie bawmy sie w poprawianie. I tyle mojego komentarza w tym temacie.
    Ciesze sie ze powoli idziemy do przodu i w miare u nas wszystkich wszysyko ok. Trzymam kciuki za dziewczyny plamiące,cukrzycowe i z innymi przygodami w ciąży. Powoli do przodu laski!!!

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już po obiedzie teraz leżę i odpoczywam chrzesni synka dzwonili że wpadną na kawę to czekamy na nich dobrze że wczoraj ciasto upiekłam ;)

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 18 listopada 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas właśnie byl moj chrzesniak z siostra i szwagrem. Dostalam spiworki i rozek:) teraz jedziemy znowusz do mojego tescia na pozny obiad:) niedobrze mi bo sie przeglodzilam ale mysle ze bedzie warto:D

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 18 listopada 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Kurczę chusy i jak sprawa wygląda ?? Skąd te plamienia kurczę się wzięły :/

    Chcebardzobycmama

    To neo chodzi o to jak ty to widzisz tylko jak jest ogółem przyjęte i lekarze o położne liczą. Bo przyjmując Cię na oddzial policza jak wszyscy A nie bo Ty tak uważasz taka prawda :) ja już wspomniałam urodziłam syna w 37+3 na wypisuje wyraźnie napisane w dniu tym i tym pacjentka .... przyjęta na oddział w 38 tc celem odbycia porodu bla bla. No i czynię podoba komuś czy nie tak to właśnie
    Jest liczone ;) A to moja 3 ciąża to uwierz że z doświadczenia już mam to sto razy przerobione
    A ja mialam wpisane 40t4, nie 41tc, bo czekalam z ciekawością jak to nazwa (cala poprzednia ciaze rozkminialam te tygodnie, moj gin zawsze wpisuje jak jest np 14+5 to 14, czyli skończone tygodnie).

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 18 listopada 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Wiecie co , powiem Wam ,że wchodzę co jakiś czas . Nie udzielam się w ogóle ,bo widzę ,że to nie ma sensu . Każda każdej swoje racje przedstawia tak ,że non stop są jakieś przepychanki. Jak nie tygodnie ,tak cukry ,tak coś tam ,zamiast miło pogawedzic jak koleżanki przy kawie :) karmelove ma się dobrze ,żyje na luzie ,cieszy się z każdego dnia ciąży i czuje ruchy swojego synka . No ale tak ,książkowo czuc nie powinna więc ... Po co się będzie wychylać. Wyluzujcie się trochę dziewczyny ,bo od samego czytania czasami się nerwowka włącza:)

    4me, Syska2202, Cherry87, mumoftwo lubią tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelove

    Nikt nikogo nie zmusza do udzielania się jeśli nie masz ochoty to twoja wola. Dobrze ze u Ciebie okej. Noe sadze zeby ludzie ktorzy nigdy na oczy sie nie widzieli rozmawiali.jak.kokezanki przu kawie slowo pisane czesto bywa zle interpertowane . Wszystkiego dobrego dla was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 19:59

  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 18 listopada 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarmeLoVe wrote:
    Hej . Wiecie co , powiem Wam ,że wchodzę co jakiś czas . Nie udzielam się w ogóle ,bo widzę ,że to nie ma sensu . Każda każdej swoje racje przedstawia tak ,że non stop są jakieś przepychanki. Jak nie tygodnie ,tak cukry ,tak coś tam ,zamiast miło pogawedzic jak koleżanki przy kawie :) karmelove ma się dobrze ,żyje na luzie ,cieszy się z każdego dnia ciąży i czuje ruchy swojego synka . No ale tak ,książkowo czuc nie powinna więc ... Po co się będzie wychylać. Wyluzujcie się trochę dziewczyny ,bo od samego czytania czasami się nerwowka włącza:)
    Popieram ;-) moje powody są dokładnie takie same ;-)

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelove

    A co do ruchów to nie chodzi o żadne książki ani o nic . Porostu to co piszesz jest nie realne ruchy najwcześniej od 18 tygodnia i to u wielorodki pierworodki nie są w stanie tak szybko.czuc ruchów bo zwyczajnie nie wiedzą jak te ruchy wyglądają. Więc możesz się na mnie gniewać ale nikt takiego kitu o bzdury mi nie wcisnie że w 16 tygodniu ruchu czuje. Wybacz

  • KarmeLoVe Autorytet
    Postów: 1184 1350

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Karmelove

    A co do ruchów to nie chodzi o żadne książki ani o nic . Porostu to co piszesz jest nie realne ruchy najwcześniej od 18 tygodnia i to u wielorodki pierworodki nie są w stanie tak szybko.czuc ruchów bo zwyczajnie nie wiedzą jak te ruchy wyglądają. Więc możesz się na mnie gniewać ale nikt takiego kitu o bzdury mi nie wcisnie że w 16 tygodniu ruchu czuje. Wybacz
    No i właśnie dlatego mnie tutaj nie ma. Orgazm też pewnie odczuwasz inaczej i ja Ci nie mówię czy czujesz czy nie. Pierdoly takie że aż się kichy skręcaja :)

    Angie1212 lubi tę wiadomość

    dqprh371sw80ldoj.png
    Urodzony 3.05.2019 ❤️
    hcg 31.08.2018 - 534 <3 03.09.2018 - 2218 <3
    11.09.2018 - 22870 <3 Pierwsze usg 13.09.2018... Masz już serduszko <3
    17.10.2018. :) Maleństwo mierzy 4,33 cm <3 Mam nadzieję, że Ci u nas dobrze Maluszku <3
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ