X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle w pierwszej ciąży u mnie brzuch było widać dopiero w 7 miesiącu ;) ciuchów ciazowych w ogóle nie nosilam ;) termin miałam też na maj, a w lutym byłam u lekarza, który mnie osluchiwał i nie zauważył, że jestem w ciąży

    Szczesliwa ledwo zywa, didi123 lubią tę wiadomość

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktyde

    Zazdroszczę ja w każdej ciąży w 3 trymestrze brzuch taki jak bym bliźniaki miała buty wiązał mi mąż i golil mnie mąż bo nie byłam w stanie ręki przez brzuch przełożyć

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 16 tc (15+1d) licze jako 15tc. Wole nyc tydzien do tylu ,wrazie w .
    A po za tym ,gdyby nie apka to bym nawet nie wiedziala w ktorym tygodniu jestem . Chce oby jak najszybciej minela mi ta ciaza i chce dzidziusia przy sobie ;)
    Ale ja akurat nie lubie stanu blogoslawionego ;) wole stan po porodzie

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 18 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktyde85 wrote:
    W ogóle w pierwszej ciąży u mnie brzuch było widać dopiero w 7 miesiącu ;) ciuchów ciazowych w ogóle nie nosilam ;) termin miałam też na maj, a w lutym byłam u lekarza, który mnie osluchiwał i nie zauważył, że jestem w ciąży

    To fajnie masz. Mi szybko brzuch wywaliło pomimo, że to pierwsze i cały czas się ktoś pyta czy to bliźniaki. Mam tylko nadzieję, że nie będzie jakiś olbrzymi, bo wolałabym sobie sama radzić na co dzień :)

    Dzień mi się dzisiaj kiepsko zaczął, bo nie zdążyłam dobiec do łazienki i miałam sprzątanie podłogi, no dramat. Kiedy mi się te wymioty skończą to nie wiem. Miałam tyle planów, a nie mam sił już na nic.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Ja 16 tc (15+1d) licze jako 15tc. Wole nyc tydzien do tylu ,wrazie w .
    A po za tym ,gdyby nie apka to bym nawet nie wiedziala w ktorym tygodniu jestem . Chce oby jak najszybciej minela mi ta ciaza i chce dzidziusia przy sobie ;)
    Ale ja akurat nie lubie stanu blogoslawionego ;) wole stan po porodzie


    Nie możesz być tydzień do tylu. 15+1 oznacza że właśnie skończyłaś pełne 15 tygodni ciąży i weszłas w 1 dzień nowego rozpoczętego tygodnia którym jest 16 tydzień. Chyba prościej się nie da tego zobrazowac

    puszek369, ago91, Oleander, Cherry87, Veri lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onomatopeja

    Jeśli lekarz tak zapisał to napewno wie co robi. Mysle że nie ma.co za dużo sobie samemu wymyślać i domniemywać.

  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem wysoka,mam 179 cm wzrostu i ten brzuch się jakoś rozkłada i mniej rzuca w oczy niż u kobiety 160 ;) Jeszcze w tamtej ciąży miałam łożysko na tylnej ścianie to też może miało wpływ ;) ale przynajmniej nie wiem nadal co to zgaga, czy kopanie po różnych narządach czy ucisk na pęcherz i niech tak zostanie!

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • Chusy Autorytet
    Postów: 1373 1403

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu jakies plamienia.. noz cholera myslalam ze sie skonczy w drugim trymestrze. Sluz brazowy mam od rana, nie wiem czy sie stresowac czy olac..

    nzjdlhb8v0nmkzhl.png

    1usa9vvjl7oudlln.png

    ex2bqps6duldk0td.png
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy też macie taki owłosiony brzuch?? :) hehe ogólnie nawet na rękach mam wiecej tych włosków, od czego to?? :D

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ago91 u mnie tez jakby więcej tych wloskow. Zawsze bylo widac bo naturalnie mam ciemnobrazowe wlosy, moze to hormony. W kazdym razie facet nawet wczoraj mi mowil ze chyba chce zarosnac jak on:D

    ago91 lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha wlasnie moj chlopak tez mowi ze jak mnie caluje po brzuchu to go wloski laskoczą a kiedys tak nie bylo :) ja z natury jestem ciemna blondynka wiec mam bardzo jasne wloski na nogach i rekach, kiedys w szkole dziewczyny sie mnie pytaly czy depiluje sobie ręce bo mialam takie niewidoczne teraz jak ich wiecej to widac na pierwszy rzut oka

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • KasiuniaH Przyjaciółka
    Postów: 63 96

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Dziewczyny czy wy też macie taki owłosiony brzuch?? :) hehe ogólnie nawet na rękach mam wiecej tych włosków, od czego to?? :D
    Właśnie wczoraj się kąpałam i też to zauważyłam :) normalnie tyle włosów że szok

    km5sj48adanxrso3.png

    f2w39n73gdywzzbm.png
  • Cherry87 Ekspertka
    Postów: 191 90

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę zmianę w rzęsach - są dłuższe i gestsze niż przed ciążą.

    c55fxzkrvmf1b5up.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) też mam więcej włosów wszędzie, jak kiedyś brałam sterydy to pojawiły mi się pojedyncze włoski na brodzie, później zniknęły, a teraz znów wracają.. ale tego się spodziewałam ;)

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 18 listopada 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi szybciej włoski odrastaja po goleniu na nogach, na brzuchu też zobaczyłam, że jest ich więcej. I na twarzy. Mam ciemną karnację i zawsze włosków miałam więcej. Po ciąży i karmieniu inwestuje w laser! Mam tak wrażliwą skórę na twarzy, że żadne kremy, woski nie wchodzą u mnie w grę jeśli chodzi o wyrywanie, a na twarzy mogę tylko pęsetą, do tego tak szybko odrastają, że co 3 dni wyrywam na nowo, co z tego, że z cebulką :( brwi mi też jakoś zgestanialy i co do rzęs też mam wrażenie, że jakies dłuższe są :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 13:02

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusy ja tydzień temu wróciłam ze szpitala a dziś znów plamienie. Rano trochę świeżej krwi a teraz brązowa. Na razie obserwuje i nie panikuje. Zobaczę czy przejdzie do jutra...:/

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Nie możesz być tydzień do tylu. 15+1 oznacza że właśnie skończyłaś pełne 15 tygodni ciąży i weszłas w 1 dzień nowego rozpoczętego tygodnia którym jest 16 tydzień. Chyba prościej się nie da tego zobrazowac

    Dla mnie 16 tc jest kiedy 16+0d. Ale licz cie sobie jak chcecie ;) dodawanie przez siebie tygodnia do przodu nie sprawi ,ze urodzicie szybciej ,tak samo.jak ja noe urodze tydzien pozniej;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 13:26

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk laser to super sprawa, też mam ciemne i grube włosy, co prawa nie zdążyłam skończyć serii przed ciążą i dużo włosów zostało ale są o wiele rzadsze i jaśniejsze, dla mnie to ogromna zmiana :) a po ciąży chcę iść jeszcze na kilka zabiegów, żeby było już na gładko :)

  • aktyde85 Autorytet
    Postów: 1655 915

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak hormony ciążowe zaczyna produkować łożysko,to właśnie zwiększa sie owłosienie

    f2w33e3kzy7745ry.png
    Karolinka <3
    l22np07wclwsxogu.png
  • MaryJane Autorytet
    Postów: 790 776

    Wysłany: 18 listopada 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, współczuję tych plamien ale jak się okazuje to bardzo częste więc ani nie panikować ani nie olewać. Jak się nasili albo nie będzie mijać to na izbe.
    A ja też wczoraj myślałam że już pojadę bo moje jelita znowu się odezwały. Wzięłam szybko Nospe i spać, dzisiaj już skurczy ich nie mam ale pobolewa w środku wszystko, nie wierzę że szczęśliwie dotrwam do końca
    Chce być bardzo mama, już milion razy te tygodnie analizowalismy haha, niech każdy sobie liczy jak chce, dla lekarzy jest tak jak dla większości z nas, Twój 16t0d to początek 17 tygodnia, Ale nikomu nic do tego jak chcesz mieć 16 teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 13:22

    gann3e3k0unlohxb.png

‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ