X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    MaMaMi dokładnie, nawet mężowi rano mówiłam jak jechaliśmy, że pewnie mnie odeśle, ale przynajmniej zobaczę jak maluch wygląda. Teraz w czwartek do mojej gin to sobie popatrzę znów i później 12.11 prenatalne. Dalej niepokój jest, zawsze będzie, ale zdecydowanie mniejszy :)


    Super wieści , ten niepokój zawsze będzie i jest ja choć mam 4 dzieci to mam tak zawsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie nie ważne ile ma się dzieci niepokój jest zawsze dopóki dziecko się nie urodzi potem też ale to już inny etap niż ciąża. Ja też czekam w sumie od wizyty do wizyty i się martwię czy wszystko okej ostatnia wizytę miałam 8.10 minął miesiąc A wydaje się jak by wieki to były. Wróciłam z mini zakupów i ugotuje sobie bigos gdzieś w tv gadali i tak mnie chęć naszła za zaraz się zabieram za robienie

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tez ogarnę bigos:) 100 lat nie jadlam:D

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha właśnie przed chwilą zapytałam męża czy dzisiaj bigos zrobić :D

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananana wrote:
    Na czczo w normie. Ale po godzinie 180 :( a po dwóch 141 :(

    Na czczo ile?
    Bo normy sa:
    Na czczo mniej niz 92
    Po 1h mniej mniz 180
    Po 2h mniej niż 153

    Wiec noe jest u Ciebie tak zle.

    Ja tez dzisiaj wymiotowalam.

    Edit. Ja tez z tych wrazliwych na dzwieki. Moj mlody byl 6 tygodni z nami w sypialni, pozniej spal u siebie. Ani jednej nocy nie spal z nami w lozku, a ma ponad 3 lata.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 13:26

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Na czczo ile?
    Bo normy sa:
    Na czczo mniej niz 92
    Po 1h mniej mniz 180
    Po 2h mniej niż 153

    Wiec noe jest u Ciebie tak zle.

    Ja tez dzisiaj wymiotowalam.

    Edit. Ja tez z tych wrazliwych na dzwieki. Moj mlody byl 6 tygodni z nami w sypialni, pozniej spal u siebie. Ani jednej nocy nie spal z nami w lozku, a ma ponad 3 lata.
    u mnie na czczo jest 90, a po godzinie 180 ale jest napisane ze norma do 160, a po dwóch 141 a norma do 140

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja bigos lubię ale jakoś czesto się nie robi :) jak robicie ? Bo ja z kiszonej kapusty gotuje jakąś łopatką i podsmażam kiełbaske A ugotowaną kapustę odcedzam i duszę na margarynie potem dodaje mięso kiełbasę pieprz sól troche keczupu do smaku i jak mam to przyprawę do bigosu :) no o 0odlewam wywarem mięsnym który mam z gotowanej osobno łopatki

    Dodatkowo wstawiłam zupę kalafiorowa bo rosół ż czwartku mi został i idę upiec wuzetke bo w środę niezdazylam A mam śmietany do niej kupione

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 14:25

  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    No ja bigos lubię ale jakoś czesto się nie robi :) jak robicie ? Bo ja z kiszonej kapusty gotuje jakąś łopatką i podsmażam kiełbaske A ugotowaną kapustę odcedzam i duszę na margarynie potem dodaje mięso kiełbasę pieprz sól troche keczupu do smaku i jak mam to odzyoraqe do bigosu :)

    Dodatkowo wstawiłam zupę kalafiorowa bo rosół ż czwartku mi został i idę upiec wuzetke bo w środę niezdazylam A mam śmietany do niej kupione

    Ja gotuje pokrojona w kostkę kieblase z zmielonym pieprzem, magą i przecieram pomidorowy.
    Osobno obgotowuje kiszoną kapuste potem ja odciskam i kroję drobniej. Potem łącze wywar z kielbasą i kapuste i podbijam troszkę zasmażką. Doprawiam fo smaku

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw gotuję, a raczej duszę kiszona kapustę, do tego wrzucam liść laurowy, ziele angielskie. Na patelni podsmazam cebulkę i kiełbasę z kurczaka. Następnie kiełbasę z cebulką dorzucam do kapusty i to razem się dusi, dodaję trochę masła, przecier i pieprz. I gotowy :)

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 3 listopada 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam ochotę na fasolkę po bretonsku i też chyba na dniach zrobię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 13:59

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 3 listopada 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze ogolnie dzis smak na kwaśne. Ja dzis ogorkową sobie zrobiłam. I warzywką na patelnię bedą na drugie z pieczonymi ziemniakami. A jutro małżonek robi żurek i pieczony schab mniam mniam.
    Na bigos tez mam smaka

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 3 listopada 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczyn co suplementują magnez wyczytalam wlasnie ze wsrod roslim najwiecej magnezu zawierają pestki z dyni bo 530mg w 100g produktu

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 listopada 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mialam smaka na bigos, mama mi zrobila.

    Anana a to sa normy dla kobiet w ciazy? Jaka masz norme przy tej na czczo?

    Zobacz tu: https://mamaginekolog.pl/cukrzyca-ciazowa/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 14:08

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa normy które sa po prostu napisane obok na kartce z wynikami. Takie ogólne dla wszystkich... Na czczo do 99

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę znaleźć normy z poprzedniej ciąży bo gdzieś ten wynik w teczce mam co mój ginekolog mi pisał jak znajdę to zobaczę jakie on podal


    Wyniki mam ale kartki z normami nie mogę znaleźć z synem w 24 tc miałam 89 po 1 H 164 po 2 125 takie miałam wyniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 14:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robicie smaka na bigos ja to mam chęć na fasfood nie ciągnie mnie na kwaśne ostatnio bardzo dobrą fasolkę po bretońsku zrobiłam i gołąbki muszę znów kiedy zrobić. Ostatnio ciągle chodzą za mną paluszki rybne i jadłabym codziennie taką moją ulubioną kiełbasę z Biedronki Kiełbasa ze Spiżarni Babci jest pycha :-D :-D chyba kupię z 10 opakowań zamrożę i będę dzień w dzień jeść :-P.

    Ja bigos robię zawsze na oko biała kapusta kiszona tam kiełbasa, żeberka , usmażona cebula plus pieczarki a i kiszoną kapustę też smażę :-P.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa

    Ja na kielbase z babcinej spiżarni też ostatnio mialam chec i kupiłam bo za mną chodziła :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 15:01

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Szczęśliwa

    Ja na kielbase z babcinej spiżarni też ostatnio mialam chec i kupiłam bo za mną chodziła :D

    Ja wczoraj kupiłam i już jej nie ma :-D :-D :-D :-D :-D :-) :-) :-).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to.lubie do kiełbasy na ciepło bo akurat ja gotowałam w wodzie zrobić sobie na słono twaróg że śmietanką i szczypiorkiem uwielbiam ❤❤

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 3 listopada 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananana wrote:
    To sa normy które sa po prostu napisane obok na kartce z wynikami. Takie ogólne dla wszystkich... Na czczo do 99

    Czyli normy dla doroslych. Te, ktore podalam sa dla ciezarnych, tak mi napisal ginekolog. Oststnio robilam tez krzywa.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ