X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko

    Kurczę jescze te wymioty ci nie przeszły ?:( to kiepsko myślałam że 2 trymestr to będzie lepiej. Mi odpukac mdłości przeszły mam nadzieję że bezpowrotnie bo to bym zdecydowanie najgorszy możliwy początek ciąży

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano pierwsza rzecza jaka zjem dalej wymiotuje ale potem już jest ok. Na początku to cale dnie nic nie przyswajalam...

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko
    no to jest najgorsze jak sie wzroci leki. Ja popijam tabletki na tarczyce jednym lykiem wody. Gdybym popila wiecej zwrot murowany. Dopiero po pol godzinie moge napic sie wiecej bo to juz leki sie wchlonely.

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz niech mi ktoś powie kto do cholery ciążę nazwał blogoslawionym stanem ??? :D :D

    Ciasteczko777, Szczesliwa ledwo zywa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaMaMi83 wrote:
    Ciasteczko
    no to jest najgorsze jak sie wzroci leki. Ja popijam tabletki na tarczyce jednym lykiem wody. Gdybym popila wiecej zwrot murowany. Dopiero po pol godzinie moge napic sie wiecej bo to juz leki sie wchlonely.
    No właśnie minęło pół godz - pytanko czy sie zdążyły wchłonąć ? Pamietam, że antyk potrzebowały 4 godzin ;)
    Te wymioty nie są każdego dnia .. cholerestwo jedne
    :D no i dlatego śniadanie jadam po 12...
    Bleeeee ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) dziewczyny miałam taki koszmar straszny i realistyczny, obudziłam się spocona, ssapana i dziękowałam Bogu, że to był sen..
    U mnie z nudnościami coraz lepiej ale muszę ciągle jeść, wczoraj wymiotowałam, bo nie jadłam przez 3 godziny i z tego ssania w żołądku mnie znów wzięło. Jak ciągle coś podgryzam to jest ok :)
    My będziemy mieć łóżeczko obok naszego łóżka, innej możliwości nie mamy ale też nie rozważaliśmy innej opcji nawet :)

  • Syska2202 Autorytet
    Postów: 642 852

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błogosławiony jest dla tych co problemów nie mają :-P ja jak narazie tak mam :-P

    qdkke6yd1ouxxkf6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander

    A Ty kiedy wizytujesz teraz bo nie widzę na 1 stronie ?:)

    Syska

    Gratulacje cieszę się ja można tak.uznac że taka bezproblemowa super samopoczuciem miałam 1 ciążę potem było gorzej haha

  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    No właśnie minęło pół godz - pytanko czy sie zdążyły wchłonąć ? Pamietam, że antyk potrzebowały 4 godzin ;)
    Te wymioty nie są każdego dnia .. cholerestwo jedne
    :D no i dlatego śniadanie jadam po 12...
    Bleeeee ....

    Wydaje mi sie ze sie wchlonely bo euthyrox potrzebuje 30min potem mozna jesc. Wogule te tabletki na tarczyce sa uciazliwe zwlaszcza jak sie czlowiek do roboty zbiera bo te pol godziny musi zajac czyms innym a dopiero potem zjesc.

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek zwykła wizyta, w następny poniedziałek 12 listopada prenatalne :)

    ago91 lubi tę wiadomość

  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    A teraz niech mi ktoś powie kto do cholery ciążę nazwał blogoslawionym stanem ??? :D :D
    to musiał być facet :D

    Samari, Szczęśliwa Mamusia, Szczesliwa ledwo zywa, Paula_071 lubią tę wiadomość

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander

    Na którą masz godzinę ? Razem.wizytujemy wtedy ja mam na 9.15

    Oleander lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Hej dziewczyny

    Jak tam noc minęła ? U mnie beznadziejnie mój syn co chwila się budzil i płakał na dodatek wstawalam siusiu chyba z milion razy A już miałam spokój z nocnym załatwianiem się jak widać nie długo. Wy też nie orzesyoiacie spokojnie nocy ?


    Odpukać noc przespana katar Ani mija ale i tak leci jej jeszcze z nosa.

    iwwk Trzymam mocno kciuki za wizytę ;-) .

    Co do niby mijających objawów ciążowych to mit i tyle ja:-P ;-), 12 tc i mi nadal słabo i czasem mdłości.

    My łóżeczko turystyczne postawimy w pokoju tam gdzie Ania obok nas my nie mamy miejsca w sypialni, aby dziecko spało z nami Ania wszak od początku była w łóżeczku potem spała cały czas z nami a łóżeczko stało i się kurzyło kładłam ją tam jak musiałam ją przebrać czy np posprzątać itp itd.

    Od rana pochmurno i zimno i okropne mgła wstałam dziś z bólem głowy. Dziś okropnie w głowie mi się zakręciło usiadłam i przeszło juz mam tego dość niech to minie w końcu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 11:19

  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie wróciłam z tej krzywej, zrobiłam sobie warzywa na patelnię i w połowie jedzenia zwymiotowalam je. Pierwszy raz wymiotowalam w ciąży ;/ moze to po tej glukozie? Wcześniej tylko mdlilo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 11:15

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananas

    I jaki wynik ci wyszedł ? Bo ja po 3 pobraniu czekałam 20 minut i już dostałam od razu gotowe wyniki

  • Ananana Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na czczo w normie. Ale po godzinie 180 :( a po dwóch 141 :(

    Ananana
    f2w343r80bhcqysk.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak jak myślałam, dzisiaj nic z tego, 12.11 mam prenatalne :D Dzisiaj dzidziek miał 4,2cm, ciut za malutki i lekarz powiedział, że woli poczekać aż podrośnie. Uspokoił mnie, że póki co nic niepokojącego nie widzi. W sumie jak zobaczyłam malucha to sama się uspokoiłam, bo w poprzedniej ciąży na tym etapie był inny widok :) Wychodzi mi z usg 11t1d, muszę suwaczek przesunąć :D Ulżyło mi bardzo.

    Szczęśliwa Mamusia, Oleander, ago91, PatkaPP lubią tę wiadomość

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 listopada 10:00
    12 listopada prenatalne 9:40

    iwwk to super że chociaż powiedział, że wszystko ok :)

  • MaMaMi83 Autorytet
    Postów: 1792 1371

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    No i tak jak myślałam, dzisiaj nic z tego, 12.11 mam prenatalne :D Dzisiaj dzidziek miał 4,2cm, ciut za malutki i lekarz powiedział, że woli poczekać aż podrośnie. Uspokoił mnie, że póki co nic niepokojącego nie widzi. W sumie jak zobaczyłam malucha to sama się uspokoiłam, bo w poprzedniej ciąży na tym etapie był inny widok :) Wychodzi mi z usg 11t1d, muszę suwaczek przesunąć :D Ulżyło mi bardzo.

    Czyli tak jak przypuszczalysmy ze to bedzir za szybko i vie odeslą alr nawazniejsze ze sie uspokoilas i wiesz ze z bablem wszysyko ok

    2009 Córeczka
    2017 [*] Aniolek 11tc
    3jgx0tc7fuc3nree.png
  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 3 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaMaMi dokładnie, nawet mężowi rano mówiłam jak jechaliśmy, że pewnie mnie odeśle, ale przynajmniej zobaczę jak maluch wygląda. Teraz w czwartek do mojej gin to sobie popatrzę znów i później 12.11 prenatalne. Dalej niepokój jest, zawsze będzie, ale zdecydowanie mniejszy :)

    atdcjw4ziax1my6y.png
‹‹ 262 263 264 265 266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ