BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Majóweczki 2019
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Veri
Autorytet
440

Wysłany: 19 października, 17:28
Cytuj | (1) | Zgłoś
Zielona, ciągle się dziwię jaki ten Twój chłopak duży :)

A Ania ma problemy z jakiegoś konkretnego powodu? No bo zakładam, że wszystkie Twoje dzieci wychowywane są podobnie, więc pewnie rozmawiałaś z nią tyle ile z innymi. A pozostałe chyba ok? Tak się głośno zastanawiam, bo my z Maksem bardzo dużo gadamy, a on jakoś słabo z tym mówieniem.. Ja wiem, że niby jeszcze jest mały, ale mam wrażenie, że inne dzieci w jego wieku więcej słów znają.

Zdrowia dla Taty!

Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

qb3cg7rfwkxw9axa.png

Fikus
Autorytet
369

Wysłany: 19 października, 20:34
Cytuj | (1) | Zgłoś
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było ;)

U nas też z mowa słabo, od kiedy mały poszedł do żłobka, mam wrażenie, że troszkę więcej mówi po swojemu, ale tak to mówi kilka słów na krzyż i tyle :-/

Usypianie się i nas poprawiło, pierwszego dnia gdy Panie w żłobku uśpiły Tymka, stwierdziliśmy, że się buntujemy i nie będzie już usypia nią na rękach. Mały teraz po piersi leży z nami na łóżku, aż zaśnie i nie ma dramatow. Za to spanie w nocy dalej beznadziejne, powoli będziemy starali się schodzić z piersi w nocy.

Ja dwa tyg temu wróciłam do pracy. Cieszę się, choć przez covid pracuje z domu.

17u9l6d89qpw7kc9.png

Zielona koniczyna
Autorytet
126

Wysłany: 20 października, 08:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Veri wrote:
Zielona, ciągle się dziwię jaki ten Twój chłopak duży :)

A Ania ma problemy z jakiegoś konkretnego powodu? No bo zakładam, że wszystkie Twoje dzieci wychowywane są podobnie, więc pewnie rozmawiałaś z nią tyle ile z innymi. A pozostałe chyba ok? Tak się głośno zastanawiam, bo my z Maksem bardzo dużo gadamy, a on jakoś słabo z tym mówieniem.. Ja wiem, że niby jeszcze jest mały, ale mam wrażenie, że inne dzieci w jego wieku więcej słów znają.

Zdrowia dla Taty!

Nie wiem właśnie u mnie w rodzinie była późna mowa i chyba to "normalne" bo mój tata miał problemy z wymową , i do dziś tak ma że czasami się " zacina " nie mówi czegoś dokładnie , ja i pozostałe siostry także , mam też starszego synka i córeczkę w wieku 9 lat oni też mieli problemy z wymową , Ania zaraz 4 lata mojej siostry synek jest z Czerwca tego samego roku co Ania się urodził 2017 r , i on więcej mówi od niej no są małe efekty dużo w domu z nią ćwiczę , jest teraz chora to na razie z nią nigdzie nie chodzę w sensie logopeda itp, jest u mnie w mieście terapeuta SI i chciałbym zapisać Anię na jakieś może zajęcia z tym związane , ogólnie widać że dużo rozumie poda chusteczki coś mi przyniesie itp, coś tam po swojemu mówi ale mało jak na ten wiek, będę działać i z nią pracować mam do Września 2021 czas aby ją przygotować do przedszkola.

Nie dziękuję 😊.

Mnie również Dominik zaskakuje jest inny niż Ania i reszta dzieci moich nom duży się urodził to i spory chłopczyk będzie, teraz to go wszędzie pełno jaki szybki się zrobił wszędzie drzwi sam otwiera nawet do łazienki 🙈 za Anią jak " biega ", czasami ładnie się bawią Ania jest bardzo za nim , taka opiekuńcza jest ale czasami też mu dokucza niestety może w końcu jej to minie nie dokucza mu jakoś bardzo no trzeba ich mieć ciągle na oku.

Wiadomość wyedytowana przez autora 20 października, 08:11

Dawniej Szczęśliwa Mamusia 🙂 .
Synek 15 lat ❤️
Córeczka 9 lat ❤
Córeczka 8 lat ❤
kzJzp1.png
MtTAp1.png
04.06.2016.r [*] Aniołek 💔Pamiętamy słoneczko💔
Jesteśmy razem 12 lat❤❤❤❤.

Veri
Autorytet
440

Wysłany: 25 października, 11:35
Cytuj | (1) | Zgłoś
Fikus, ale Ci zazdroszczę tego żłobka i pracy! Ja już powoli świra dostaję, siedzenie w domu z młodym prawie non stop, to nie dla mnie. A niestety nie zanosi się na zmiany w najbliższym czasie..

U nas jakiś regres, skok, czy huk wie co. Pięknie zasypiał sam, to teraz nagle trzeba z nim siedzieć w pokoju aż zaśnie, co więcej nie śpi do 22.30 a czasami 23. Drzemka była ok 12/13, a teraz jak jest o 15.00 to jest dobrze. Zostawić go w łożeczku na chwilę samego, to zaraz jest taki dziki wrzask... i co gorsze zaczął uderzać głową o barierki. Ma już guza od tygodnia i ciągle go "doprawia" :( Niby czytałam, że to normalne, że dużo dzieci tak robi i że minie, ale mi jako matce ciężko to zaakceptować.

qb3cg7rfwkxw9axa.png

Zielona koniczyna
Autorytet
126

Wysłany: 25 października, 15:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Veri wrote:
Fikus, ale Ci zazdroszczę tego żłobka i pracy! Ja już powoli świra dostaję, siedzenie w domu z młodym prawie non stop, to nie dla mnie. A niestety nie zanosi się na zmiany w najbliższym czasie..

U nas jakiś regres, skok, czy huk wie co. Pięknie zasypiał sam, to teraz nagle trzeba z nim siedzieć w pokoju aż zaśnie, co więcej nie śpi do 22.30 a czasami 23. Drzemka była ok 12/13, a teraz jak jest o 15.00 to jest dobrze. Zostawić go w łożeczku na chwilę samego, to zaraz jest taki dziki wrzask... i co gorsze zaczął uderzać głową o barierki. Ma już guza od tygodnia i ciągle go "doprawia" :( Niby czytałam, że to normalne, że dużo dzieci tak robi i że minie, ale mi jako matce ciężko to zaakceptować.

Może na łóżeczko turystyczne zmieńcie Dominik gdy jeszcze spał w takim łóżeczku to było jak ręką odjąć , nie raz jak poleciał do tyłu to o siatkę się uderzył, teraz śpi w takim większym łóżeczku
, zmieniliśmy ze względu na mój chory kręgosłup choć i teraz też jest czasami jest dla mnie ciężko , bo nawet jak się schylam na kucka , to mnie plecy tak koszmarnie bolą , sam mały potrafi wyjść z tego łóżka ma zamykam barierkę sam jej nie otworzy . Dominik czasami też się obija o to łóżko i żałuję że nie śpi w turystycznym , ale teraz kupować i znów zmieniać potem przyzwyczajać do większego łóżka to nie widzę sensu .
Mój to różnie śpi czasami wstaje o 5.30 czasami o 6.30 jak wcześnie idzie spać to o 8 idzie na drzemkę , jak np śpi do 6 lub 7 to idzie na drugą drzemkę o 11/12 koło południa to żadkob co śpi np o 14/15 wieczory czasami są trudne bo płacze i nie może zasnąć.

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 listopada, 08:37

Synek 15 lat ❤️
Córeczka 9 lat ❤
Córeczka 8 lat ❤
kzJzp1.png
MtTAp1.png

Fikus
Autorytet
369

Wysłany: 2 listopada, 21:50
Cytuj | (2) | Zgłoś
Ojjj Veri, w pełni Cie rozumiem, ja też nie jestem typem co może z dzieckiem całe dni w domu spędzać. Kocham mojego urwisa nad życie, ale teraz będę z nim 4 dni na L4 i jestem ciekawa jak to będzie.

Co do spania, to u nas od zmiany czasu jest ciężko, rano pobudki między, 4:30 a 6. Plus jest taki, że ładnie zasypia na noc ok 19, śpi bardzo różnie, czasem budzi się 2 razy a czasem nawet 6 🙈 a dawniej spał 19-7 😉

Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

17u9l6d89qpw7kc9.png

Zielona koniczyna
Autorytet
126

Wysłany: 3 listopada, 08:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hejka 😁.
Pomyśleć że już Listopad i zaraz nadejdzie Grudzień i Święta Bożego Narodzenia . Mieliśmy mieć szczepienie ale nam odwołali idziemy w ten Czwartek o ile znowu nie przesuną 😎 . Ania znów mi w nocy wstaje już mam tego Dominik ładnie śpi , a ta Bóg jeden wie dlaczego wstaje i do nas przychodzi , i ma lampkę i misia i picie jej stawiam koło łóżka , jest godzina 4 nad ranem i przychodzi do naszej sypialni kładzie się i śpi , kiedyś jak ją zaprowadziłam do łóżeczka to i tak przyszła później , moje dziewczynki te starsze i syn tak nie chodzili po nocach niech jej to minie .

Synek 15 lat ❤️
Córeczka 9 lat ❤
Córeczka 8 lat ❤
kzJzp1.png
MtTAp1.png

Veri
Autorytet
440

Wysłany: 23 listopada, 11:56
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej laski :)

Podrzućcie proszę jakieś pomysły na prezenty dla gluta ;)
Jedni dziadkowie kupują konia na biegunach, w sumie to prosili o pomoc w wyborze - macie może jakieś podpowiedzi? Sprawdzone marki?
I co jeszcze mogłoby być?
Myślałam o zestawie mebelków:
https://allegro.pl/oferta/stolik-na-klocki-2w1-biurko-krzeselko-za3590-9890045876

albo takim:

https://allegro.pl/oferta/wielofunkcyjny-stolik-plus-krzeslo-blat-do-klockow-9803805532

Czy może lepiej zabawkę?

A tak w ogóle co u Was? Myślicie, że nie pozwolą nam odwiedzać rodzin na Święta? Czy te zgrupowania 5-cio osobowe, to już pewniak? :/

qb3cg7rfwkxw9axa.png

Zielona koniczyna
Autorytet
126

Wysłany: 23 listopada, 12:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Veri U nas jest rodzina 7 osobowa i kto do nas przyjedzie 😔😔😔😔, trzeba niestety z tym się pogodzić że będziemy w domu na Święta siedzieć i nigdzie nie pójdą niektórzy na Sylwestra masakra w tym roku , na ferie zimowe nigdzie nie wyjeżdżać wszystko zamknięte stoki wyciągi narciarskie 😔 .

To co wkleiłaś to super pomysły zabawkami dziecko długo się nie pobawi i znudzi mu się , może właśnie lepiej coś praktycznego ja nic jeszcze nie kupiłam 🙈🙉🙊 pod choinkę dla dzieci i dla męża na zimę jeszcze muszę im buty kupić itp . Ostatnio mieliśmy tyle niefortunnych wydarzeń że szkoda mówić ale oby teraz było lepiej .

A u mnie to wszystko w porządku mały wszędzie już pójdzie wszystkie drzwi otwiera 🙈🙈🙈🙈, czasami ładnie " bawi" się z Anią i Ania jest taka opiekuńcza oczywiście nadal trzeba ich cały czas pilnować bo nie wiadomo co któremu co zrobi.

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 listopada, 12:21

Synek 15 lat ❤️
Córeczka 9 lat ❤
Córeczka 8 lat ❤
kzJzp1.png
MtTAp1.png

Szczesliwa ledwo zywa
Autorytet
633

Wysłany: 23 listopada, 12:35
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej:) u nas za nami pierwsza choroba- angina. Skończyło sie na antybiotyku i paru stresujacych dniach. Masakra była z podaniem leku i spsikaniem gardła.
Jeśli chodzi o prezenty to my kupilismy krzeselko i stolik , już przyszło . Narazie Florian wspina się na niego zamiast usiąść tylkiem:P ale czekam cierpliwie na czas kiedy usiadzie i będzie chciał coś sobie porysowac czy poprzegladac książeczkę . Czekamy jeszcze na kuriera który dziś ma właśnie przynieść autko elektryczne, ceny teraz dużo tańsze niż w lecie A na wiosnę będzie super.

o148o7es5xrrd9s8.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)