X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 19 października 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona, ciągle się dziwię jaki ten Twój chłopak duży :)

    A Ania ma problemy z jakiegoś konkretnego powodu? No bo zakładam, że wszystkie Twoje dzieci wychowywane są podobnie, więc pewnie rozmawiałaś z nią tyle ile z innymi. A pozostałe chyba ok? Tak się głośno zastanawiam, bo my z Maksem bardzo dużo gadamy, a on jakoś słabo z tym mówieniem.. Ja wiem, że niby jeszcze jest mały, ale mam wrażenie, że inne dzieci w jego wieku więcej słów znają.

    Zdrowia dla Taty!

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 19 października 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było ;)

    U nas też z mowa słabo, od kiedy mały poszedł do żłobka, mam wrażenie, że troszkę więcej mówi po swojemu, ale tak to mówi kilka słów na krzyż i tyle :-/

    Usypianie się i nas poprawiło, pierwszego dnia gdy Panie w żłobku uśpiły Tymka, stwierdziliśmy, że się buntujemy i nie będzie już usypia nią na rękach. Mały teraz po piersi leży z nami na łóżku, aż zaśnie i nie ma dramatow. Za to spanie w nocy dalej beznadziejne, powoli będziemy starali się schodzić z piersi w nocy.

    Ja dwa tyg temu wróciłam do pracy. Cieszę się, choć przez covid pracuje z domu.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 20 października 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    Zielona, ciągle się dziwię jaki ten Twój chłopak duży :)

    A Ania ma problemy z jakiegoś konkretnego powodu? No bo zakładam, że wszystkie Twoje dzieci wychowywane są podobnie, więc pewnie rozmawiałaś z nią tyle ile z innymi. A pozostałe chyba ok? Tak się głośno zastanawiam, bo my z Maksem bardzo dużo gadamy, a on jakoś słabo z tym mówieniem.. Ja wiem, że niby jeszcze jest mały, ale mam wrażenie, że inne dzieci w jego wieku więcej słów znają.

    Zdrowia dla Taty!

    Nie wiem właśnie u mnie w rodzinie była późna mowa i chyba to "normalne" bo mój tata miał problemy z wymową , i do dziś tak ma że czasami się " zacina " nie mówi czegoś dokładnie , ja i pozostałe siostry także , mam też starszego synka i córeczkę w wieku 9 lat oni też mieli problemy z wymową , Ania zaraz 4 lata mojej siostry synek jest z Czerwca tego samego roku co Ania się urodził 2017 r , i on więcej mówi od niej no są małe efekty dużo w domu z nią ćwiczę , jest teraz chora to na razie z nią nigdzie nie chodzę w sensie logopeda itp, jest u mnie w mieście terapeuta SI i chciałbym zapisać Anię na jakieś może zajęcia z tym związane , ogólnie widać że dużo rozumie poda chusteczki coś mi przyniesie itp, coś tam po swojemu mówi ale mało jak na ten wiek, będę działać i z nią pracować mam do Września 2021 czas aby ją przygotować do przedszkola.

    Nie dziękuję 😊.


    Mnie również Dominik zaskakuje jest inny niż Ania i reszta dzieci moich nom duży się urodził to i spory chłopczyk będzie, teraz to go wszędzie pełno jaki szybki się zrobił wszędzie drzwi sam otwiera nawet do łazienki 🙈 za Anią jak " biega ", czasami ładnie się bawią Ania jest bardzo za nim , taka opiekuńcza jest ale czasami też mu dokucza niestety może w końcu jej to minie nie dokucza mu jakoś bardzo no trzeba ich mieć ciągle na oku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2020, 08:11

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 25 października 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus, ale Ci zazdroszczę tego żłobka i pracy! Ja już powoli świra dostaję, siedzenie w domu z młodym prawie non stop, to nie dla mnie. A niestety nie zanosi się na zmiany w najbliższym czasie..

    U nas jakiś regres, skok, czy huk wie co. Pięknie zasypiał sam, to teraz nagle trzeba z nim siedzieć w pokoju aż zaśnie, co więcej nie śpi do 22.30 a czasami 23. Drzemka była ok 12/13, a teraz jak jest o 15.00 to jest dobrze. Zostawić go w łożeczku na chwilę samego, to zaraz jest taki dziki wrzask... i co gorsze zaczął uderzać głową o barierki. Ma już guza od tygodnia i ciągle go "doprawia" :( Niby czytałam, że to normalne, że dużo dzieci tak robi i że minie, ale mi jako matce ciężko to zaakceptować.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 25 października 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    Fikus, ale Ci zazdroszczę tego żłobka i pracy! Ja już powoli świra dostaję, siedzenie w domu z młodym prawie non stop, to nie dla mnie. A niestety nie zanosi się na zmiany w najbliższym czasie..

    U nas jakiś regres, skok, czy huk wie co. Pięknie zasypiał sam, to teraz nagle trzeba z nim siedzieć w pokoju aż zaśnie, co więcej nie śpi do 22.30 a czasami 23. Drzemka była ok 12/13, a teraz jak jest o 15.00 to jest dobrze. Zostawić go w łożeczku na chwilę samego, to zaraz jest taki dziki wrzask... i co gorsze zaczął uderzać głową o barierki. Ma już guza od tygodnia i ciągle go "doprawia" :( Niby czytałam, że to normalne, że dużo dzieci tak robi i że minie, ale mi jako matce ciężko to zaakceptować.

    Może na łóżeczko turystyczne zmieńcie Dominik gdy jeszcze spał w takim łóżeczku to było jak ręką odjąć , nie raz jak poleciał do tyłu to o siatkę się uderzył, teraz śpi w takim większym łóżeczku
    , zmieniliśmy ze względu na mój chory kręgosłup choć i teraz też jest czasami jest dla mnie ciężko , bo nawet jak się schylam na kucka , to mnie plecy tak koszmarnie bolą , sam mały potrafi wyjść z tego łóżka ma zamykam barierkę sam jej nie otworzy . Dominik czasami też się obija o to łóżko i żałuję że nie śpi w turystycznym , ale teraz kupować i znów zmieniać potem przyzwyczajać do większego łóżka to nie widzę sensu .
    Mój to różnie śpi czasami wstaje o 5.30 czasami o 6.30 jak wcześnie idzie spać to o 8 idzie na drzemkę , jak np śpi do 6 lub 7 to idzie na drugą drzemkę o 11/12 koło południa to żadkob co śpi np o 14/15 wieczory czasami są trudne bo płacze i nie może zasnąć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2020, 08:37

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 2 listopada 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Veri, w pełni Cie rozumiem, ja też nie jestem typem co może z dzieckiem całe dni w domu spędzać. Kocham mojego urwisa nad życie, ale teraz będę z nim 4 dni na L4 i jestem ciekawa jak to będzie.

    Co do spania, to u nas od zmiany czasu jest ciężko, rano pobudki między, 4:30 a 6. Plus jest taki, że ładnie zasypia na noc ok 19, śpi bardzo różnie, czasem budzi się 2 razy a czasem nawet 6 🙈 a dawniej spał 19-7 😉

    Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 3 listopada 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😁.
    Pomyśleć że już Listopad i zaraz nadejdzie Grudzień i Święta Bożego Narodzenia . Mieliśmy mieć szczepienie ale nam odwołali idziemy w ten Czwartek o ile znowu nie przesuną 😎 . Ania znów mi w nocy wstaje już mam tego Dominik ładnie śpi , a ta Bóg jeden wie dlaczego wstaje i do nas przychodzi , i ma lampkę i misia i picie jej stawiam koło łóżka , jest godzina 4 nad ranem i przychodzi do naszej sypialni kładzie się i śpi , kiedyś jak ją zaprowadziłam do łóżeczka to i tak przyszła później , moje dziewczynki te starsze i syn tak nie chodzili po nocach niech jej to minie .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 23 listopada 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski :)

    Podrzućcie proszę jakieś pomysły na prezenty dla gluta ;)
    Jedni dziadkowie kupują konia na biegunach, w sumie to prosili o pomoc w wyborze - macie może jakieś podpowiedzi? Sprawdzone marki?
    I co jeszcze mogłoby być?
    Myślałam o zestawie mebelków:
    https://allegro.pl/oferta/stolik-na-klocki-2w1-biurko-krzeselko-za3590-9890045876

    albo takim:

    https://allegro.pl/oferta/wielofunkcyjny-stolik-plus-krzeslo-blat-do-klockow-9803805532

    Czy może lepiej zabawkę?

    A tak w ogóle co u Was? Myślicie, że nie pozwolą nam odwiedzać rodzin na Święta? Czy te zgrupowania 5-cio osobowe, to już pewniak? :/

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri U nas jest rodzina 7 osobowa i kto do nas przyjedzie 😔😔😔😔, trzeba niestety z tym się pogodzić że będziemy w domu na Święta siedzieć i nigdzie nie pójdą niektórzy na Sylwestra masakra w tym roku , na ferie zimowe nigdzie nie wyjeżdżać wszystko zamknięte stoki wyciągi narciarskie 😔 .


    To co wkleiłaś to super pomysły zabawkami dziecko długo się nie pobawi i znudzi mu się , może właśnie lepiej coś praktycznego ja nic jeszcze nie kupiłam 🙈🙉🙊 pod choinkę dla dzieci i dla męża na zimę jeszcze muszę im buty kupić itp . Ostatnio mieliśmy tyle niefortunnych wydarzeń że szkoda mówić ale oby teraz było lepiej .


    A u mnie to wszystko w porządku mały wszędzie już pójdzie wszystkie drzwi otwiera 🙈🙈🙈🙈, czasami ładnie " bawi" się z Anią i Ania jest taka opiekuńcza oczywiście nadal trzeba ich cały czas pilnować bo nie wiadomo co któremu co zrobi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2020, 12:21

    Veri lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 23 listopada 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) u nas za nami pierwsza choroba- angina. Skończyło sie na antybiotyku i paru stresujacych dniach. Masakra była z podaniem leku i spsikaniem gardła.
    Jeśli chodzi o prezenty to my kupilismy krzeselko i stolik , już przyszło . Narazie Florian wspina się na niego zamiast usiąść tylkiem:P ale czekam cierpliwie na czas kiedy usiadzie i będzie chciał coś sobie porysowac czy poprzegladac książeczkę . Czekamy jeszcze na kuriera który dziś ma właśnie przynieść autko elektryczne, ceny teraz dużo tańsze niż w lecie A na wiosnę będzie super.

    Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 27 listopada 2020, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas dobrze,ale Agata nadal sama nie chodzi. Chodzi trzymana za palce. Myślę,że jeszcze z miesiąc jak sama ruszy. Byłam umówiona do fizjoterapeutki i 4 razy nam odwołali wizytę, na końcu tłumacząc się "sytuacja w kraju" więc nie poszliśmy. Poza tym wszystko dobrze,je ładnie śpi jak mops. Starsza za to miała we wtorek usuwany migdałek i jestem na opiece 2 tyg w domu z moimi dwoma łotrami. W tym wszystkim najgorzej w sumie ze mną bo od półtora miesiąca nie mogę się wychorować,eh starość...co do prezentów to Agata chce się bawić tym co ma akurat starsza córka,więc postawie raczej na jakiś wspólny prezent. Ale jestem zadowolona bo ładnie się razem bawią, oczywiście są kłótnie jak to z dziećmi. Kupiłam ostatnio namiot dla dziewczynek,miał być na prezent na święta ale tata dał Ewie po przyjściu z kliniki na otuchę więc muszę wymyślić coś innego...a powiem Wam,że Agata najchętniej bawi się resorkami ;-). Ostatnio tak jakoś potrzebuje się wygadać a nie mam komu. Na dodatek ta niekończąca się infekcja mnie dobija.
    Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!Piszcie co u Was.

    Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 27 listopada 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ledwo żywa Ojej ja miałam anginę nie wiem skąd bo w domu siedzę. Najważniejsze że malutki wyzdrowiał.
    Dominik jak miał zapalenie jamy ustnej to za nic w świecie nie chciał buzi otworzyć a trzabyło mu psikać i smarować biedactwo moje trochę się namęczyliśmy .
    Dużo zdrowia dla Was 😘😀.


    Bibs Szybkiego powrotu do zdrowia 😘.


    Mojej siostry synek ma rok i 2 msc , i nie chodzi sam za rękę to pójdzie bywają także chwile że coś kombinuje 😊.

    U mnie kiepsko wręcz tragiczne są noce nie wiem jak już się nazywam , Ania co dwie noce płacze i wstaje cały czas do tego Dominik też zaczął płakać i o już mam tego dość w dzień cały czas na nogach w domu jednak jest co robić przy 3 dzieci 2 pozostałych jest w szkole a potem jak są w domu to niezły cyrk mam jakoś zbiera się te resztki sił 😊💪.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 27 listopada 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs napewno wkoncu sama ruszy, może to kwestia strachu że boi się puścić . Jak chcesz pogadać to zawsze możemy jakoś na priv:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2020, 09:54

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 27 listopada 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa nawet mnie to nie dziwi bo ona relatywnie późno zaczęła wstawać w ogole a nadal się czołgała jak Wasze dzieciaki stawiały juz pierwsze kroki. Dłużej jej zajął ten okres rozbiegowy,że się tak wyrażę. Na pewno do tego przyczyniła się dysplazja stawów biodrowych.

    A na jakim etapie w swetrze umysłowej są wasze dzieciaki?

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 28 listopada 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs najważniejsze że są postępy i oby udało się Wam dostać do specjalisty.
    Hmm Florian bardzo dużo rozumie, dużo umie pokazać, naśladuje nas. Umie specjalnie rozsmieszyc, rozpoznaje niektóre owoce i zwierzęta. Z mowa bardzo słabo i zaczynam się martwic

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 28 listopada 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Bibs najważniejsze że są postępy i oby udało się Wam dostać do specjalisty.
    Hmm Florian bardzo dużo rozumie, dużo umie pokazać, naśladuje nas. Umie specjalnie rozsmieszyc, rozpoznaje niektóre owoce i zwierzęta. Z mowa bardzo słabo i zaczynam się martwic
    No właśnie widać,że są postepy. Późno bo późno ale idzie to wszystko do przodu.
    A z mowa uważam,że w ogóle nie masz się co martwić,ma jeszcze duuużo czasu. U nas starsza mając półtora roku znała dużo słów a Agata prawie nic nie mówi,tata,baba,tak,nie,daj i to tyle. Syn siostry mial 2 lata jak zaczął mówić a niektóre w wieku 3 lat słabo mówią. Więc czas czas czas. Ja czasem mam wrażenie,że Agata mówi,ale po japońsku...
    ;)

    Zielona koniczyna, Szczesliwa ledwo zywa lubią tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 28 listopada 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Bibs najważniejsze że są postępy i oby udało się Wam dostać do specjalisty.
    Hmm Florian bardzo dużo rozumie, dużo umie pokazać, naśladuje nas. Umie specjalnie rozsmieszyc, rozpoznaje niektóre owoce i zwierzęta. Z mowa bardzo słabo i zaczynam się martwic



    Moja droga Dominik ma tyle samo co Florianek i " mówi "Ania, tata , mama, mniam mniam, na kotka miał albo hau , o nie, łap na piłkę.

    Bibs Dominik tam" mówi " po swojemu dużo rozumie ogólnie jestem pod wrażeniem jak np otwiera wszystkie drzwi , naciska na klamkę , nawet klucz potrafi tak delikatnie przekręcić , jest bardzo ciekawy wszystko go interesuje lubi się bawić, klocki układa, piłkę rzuca i łapie nawet kopie jeszcze tak średnio trzyma łyżkę jak np je serek sama mu daję aby potrzymał czasami weźmie czasami nie Ania w wieku 3 latek dopiero tak zaczęła samodzielnie jeść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2020, 15:43

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 28 listopada 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    Moja droga Dominik ma tyle samo co Florianek i " mówi "Ania, tata , mama, mniam mniam, na kotka miał albo hau , o nie, łap na piłkę.

    Bibs Dominik tam" mówi " po swojemu dużo rozumie ogólnie jestem pod wrażeniem jak np otwiera wszystkie drzwi , naciska na klamkę , nawet klucz potrafi tak delikatnie przekręcić , jest bardzo ciekawy wszystko go interesuje lubi się bawić, klocki układa, piłkę rzuca i łapie nawet kopie jeszcze tak średnio trzyma łyżkę jak np je serek sama mu daję aby potrzymał czasami weźmie czasami nie Ania w wieku 3 latek dopiero tak zaczęła samodzielnie jeść.

    No to Florian mówi mama, tata, baba, gra i tyle. Tak to właśnie po swojemu , czasem mam wrażenie że brzmi to jak po niemiecku🙈

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 2 grudnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ledwo żywa Ja też czasami mam takie wrażenie 😉😊.


    No i mamy Grudzień prezenty już kupione?.

    Co tam u Was słychać?.

    U mnie wszystko ok dziś dowiedziałam się od siostry , że nasza siostra cioteczna została po raz drugi mamą ❤ mają synka 2 letniego i teraz córeczkę urodziła ❤ , ma na imię Magdalena ❤ przy Dominiku myślałam aby jak coś dać tak na imię kolejnej córce , ale więcej dzieci nie chce już mieć muszę do zdrowia dojść i nie wiem czy czasem operacji na kręgosłup nie będę mieć , bo jest niestety coraz gorzej i nic mi nie pomaga , ani leki , ćwiczenia , na rehabilitację chodziłam masaże i nic zadzwonię i się zapytam o terminy do neurologa .

    Ja nadal prezentów nie kupiłam 🙈🙈🙈🙈 dla męża i syna przez internet kupię resztę w sklepie i tak będzie się jeździć po zakupy , schowam gdzieś w szafie albo do stodoły wyniosę do takiej szafy starej bo zaraz dzieci mogą znaleźć prezenty .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 4 grudnia 2020, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się uspokoiłam bo u nas podobnie z rozwojem umysłowym. Czasem aż dziw bierze,że Agata coś już umie a ja nawet tego nie zauwaze,ale to przy siostrze się uczy
    zielona koniczyna, masz chyba duża rodzinę także ta dalszą? A co dokładnie Co się dzieje z tym kręgosłupem? A może pomyśleć o osteopatii z tymi bólami kręgosłupa ? Koleżanka mi ostatnio mowila,że u niej w rodzinie to sie sprawdziło,taka niekonwencjonalna metoda...

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

‹‹ 1327 1328 1329 1330 1331
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ