X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 29 lipca 2020, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Halo majoweczki! Co tam? Jedziecie gdzieś odpocząć? U nas wszystko ok:) W ten weekend wybieramy się w góry, tam przynajmniej upały są przyjemniejsze. Wreszcie odpocznę od gwaru miasta


    Kocham góry ❤️ to takie moje ciche marzenie aby pojechać .

    My raczej nigdzie nie pojedziemy , nie mamy za bardzo czym pojechać , a mój mąż wiecznie zapracowany 😒 .

    U nas wszystko dobrze Dominik postawił ostatnio 5 kroków ❤️🥰 , lubi się huśtać i z Anią bawić i z resztą rodzeństwa też lubi się bawić . W rodzinie trochę mam zmartwień przez najmłodszą siostrę ma 23 lata od lat z nią są problemy , ale wolę tu o tym nie pisać , a tak to zdrowi jesteśmy po malutku kończymy kuchnię jedynie brakuje lodówki , i trzeba coś na ścianę położyć i oświetlenie , kupiliśmy wreszcie piec do C.O może do września/ października wyrobimy się aby to wszystko podłączyć mój mąż sam wszystko będzie robić , jest jeszcze pokój dzieci do remontu już mam dość tego chciałabym aby wszystko wykończyć i o nic się nie martwić że o coś trzeba jeszcze zrobić 😒 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 30 lipca 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my w weekend ruszamy nad morze :) jestem bardzo ciekawa jak młody zareaguje na tyle wody ❤️ no i zastanawiam się jak zniesie podróż, nie specjalnie lubi siedzieć w foteliku, ale dzielimy trasę i będziemy spać u rodziny po drodze, więc mamy nadzieję że uda nam się na drzemce jakoś tam dojechać :)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 30 lipca 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus wrote:
    Cześć dziewczyny, my w weekend ruszamy nad morze :) jestem bardzo ciekawa jak młody zareaguje na tyle wody ❤️ no i zastanawiam się jak zniesie podróż, nie specjalnie lubi siedzieć w foteliku, ale dzielimy trasę i będziemy spać u rodziny po drodze, więc mamy nadzieję że uda nam się na drzemce jakoś tam dojechać :)


    Udanego pobytu i bezpiecznej podróży oraz szczęśliwego powrotu do domu 🙂😉.

    Wczoraj przyjechał kurier z piecem C.O mamy także okap kuchenny 😁 , mąż mi powiedział że na weekend będę już mogła tam gotować , do ukończenia tak na 100 procent to daleko . Nic tylko w totka wygrać i o nic się nie martwić i zrobić wszystko tak od razu dwa mieć spokojną głowę . W tą Sobotę jadę z mężem do gina ja sama idę , bierzemy też Dominika i Anię idę na kontrol od porodu to byłam tylko 3 razy 🙈 a mam co parę msc przychodzić aby sprawdzić czy wkładka domaciczną jest na swoim miejscu a potem za 5 lat w tym roku minie rok jak mam tą wkładkę domaciczną i mogę powiedzieć że jestem zadowolona więcej dzieci nie chcemy mieć ja też muszę doprowadzić się do ładu najgorzej to z moimi plecami bo mnie czasami coraz gorzej bolą .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 30 lipca 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus udanego wypoczynku!:) daleko macie nad morze?

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 30 lipca 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, nad morze mamy ok 500 km ;)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 30 lipca 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus wrote:
    Dzięki dziewczyny, nad morze mamy ok 500 km ;)


    Ło jej no trochę macie do pokonania tych km ale najważniejsze aby pogoda była i nie było tłumów turystów .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nad morze mam do przejechania całą Polskę dlatego narazie odpuszczamy

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie 😊.

    Wpadłam się pochwalić że Dominiczek już chodzi ❤️🥰 od trzech dni tak wstawał i kucał potem się podnosił i stawiał po 3 po 4 kroki , a teraz potrafi przejść po całym pokoju jeszcze tak nie pewnie chodzi dopiero co się nauczył ale jestem przeszczęśliwa ❤️🥰 . Wszak kręgosłup odpocznie ale trzeba teraz nom stop pilnować , a tak to u nas wszystko dobrze , dzieci zdrowe , my także , upały są okropne . Dziś jedziemy z M na pantomogram zębów , a w Poniedziałek na założenie aparatu ortodycznego tylko na górze będzie mieć na dole nie ma takiej potrzeby .
    Trochę sytuacja w mojej rodzinie u jednej z sióstr się poprawiła mam taką nadzieję , tatuś mój był w szpitalu ☹️ nie na koronawirusa , miał zabieg kolonoskopia płukanie jelit pod kątem raka jelita , co roku robi sobie te badanie no i teraz czekać musi tata 3 tygodnie na wynik . Kiepsko się czuje po tym badaniu , podrażniony ma żołądek jest teraz na zwolnieniu bo inaczej nie był by w stanie pracować .

    Veri lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    Hej hej moje drogie 😊.

    Wpadłam się pochwalić że Dominiczek już chodzi ❤️🥰 od trzech dni tak wstawał i kucał potem się podnosił i stawiał po 3 po 4 kroki , a teraz potrafi przejść po całym pokoju jeszcze tak nie pewnie chodzi dopiero co się nauczył ale jestem przeszczęśliwa ❤️🥰 . Wszak kręgosłup odpocznie ale trzeba teraz nom stop pilnować , a tak to u nas wszystko dobrze , dzieci zdrowe , my także , upały są okropne . Dziś jedziemy z M na pantomogram zębów , a w Poniedziałek na założenie aparatu ortodycznego tylko na górze będzie mieć na dole nie ma takiej potrzeby .
    Trochę sytuacja w mojej rodzinie u jednej z sióstr się poprawiła mam taką nadzieję , tatuś mój był w szpitalu ☹️ nie na koronawirusa , miał zabieg kolonoskopia płukanie jelit pod kątem raka jelita , co roku robi sobie te badanie no i teraz czekać musi tata 3 tygodnie na wynik . Kiepsko się czuje po tym badaniu , podrażniony ma żołądek jest teraz na zwolnieniu bo inaczej nie był by w stanie pracować .

    Super że Dominik już chodzi ! Florek też już tupta po domu ale tak do 7-8 kroków i spada na pupę . Codziennie wychodzi mu to coraz lepiej.
    Oj te badania są mega nie przyjemne ale wazna jest profilaktyka i kontrolowanie !

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Super że Dominik już chodzi ! Florek też już tupta po domu ale tak do 7-8 kroków i spada na pupę . Codziennie wychodzi mu to coraz lepiej.
    Oj te badania są mega nie przyjemne ale wazna jest profilaktyka i kontrolowanie !


    E to super 😁💪 zaraz nasze majowe szczęścia będą biegać 😉 . Rosną za szybko te dzieci nasze .
    Masz moja droga dużo racji .

    Pozdrów tam dziewczyny na FB ode mnie 😘😉.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u nas Tymek też już chodzi. Miał takie 2-3 tyg gdzie robił po kilka kroczków, a jakieś półtorej tygodnia temu jak ruszył, to teraz zasuwa wszędzie 😁

    Małemu morze się strasznie spodobało, od razu biegł moczyć nogi. Poza tym uwielbia też piasek i wszelkie zabawy z wiaderkiem i łopatką :)

    Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus wrote:
    Cześć dziewczyny, u nas Tymek też już chodzi. Miał takie 2-3 tyg gdzie robił po kilka kroczków, a jakieś półtorej tygodnia temu jak ruszył, to teraz zasuwa wszędzie 😁

    Małemu morze się strasznie spodobało, od razu biegł moczyć nogi. Poza tym uwielbia też piasek i wszelkie zabawy z wiaderkiem i łopatką :)


    E no super ❤️❤️💪 , udanego wypoczynku i pięknej pogody 😉.

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my już spowrotem w domu :) Mały chyba się ucieszył, że jest znowu w domu, po wejściu do mieszkania od razu pobiegł do swoich zabawek i miał świetny humor. Do tego wczoraj stała się rzecz niesłychana, zasnął mi przy piersi na lizku na drzemkę, dziś to samo, ostatni raz tak zasnął chyba jakieś 8 mcy temu!

    Dziewczyny, jakie buciki kupowałyście swoim dzieciom, stoję przed wyborem pierwszych sandałków :)

    Aaa i jeszcze jedna fajna rzecz, Tymek idzie od września do żłobka i przez covid miało nie być adaptacji, ale wczoraj dostaliśmy informację, że adaptacja ruszy za tydzień 😁

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus E no świetnie 😁 ja odliczam do Września 2021 roku aż Ania pójdzie do przedszkola .
    Ja zawsze kupuję ze sztywną piętą że z tyłu jest taki zapiętek stopa lepiej się trzyma , ja z różnych marek kupuję buty i ciuchy nawet nie patrzę czy z jakieś konkretnej marki są buty itp , mają dobrze pasować na nogę najlepiej to pojeździć po sklepach i po przymierzać , ja nie mam takiej możliwości ale jak chcesz i masz możliwość to możesz pojeździć , zmierz przede wszystkim długość stopy tak mierzy się długość wkładki do butów mój Dominik ma długą stopę 13,5 cm odpowiada to numerowi 22 😁 , kupiłam mu sandałki i mają paluszki dużo miejsca mogę rzepy luzować jak np są za ciasno przymocowane ma luz przy zapięciach w sandałkach .

    A ja znów pochwalę Dominika ładnie już chodzi choć nadal tak nie pewnie ale jak trzyma się za rączkę 🥰❤️💪 , sam mi daje rączkę i prowadź 😁🥰💪 kochany mój 🥰❤️ . Po podwórku chodzi nawet do sadu dziś kawałek ze mną poszedł , a po domu to już wszędzie pójdzie 🙈 trzeba nom stop pilnować , nawet wszedł sam na drugi szczebelek od piętrusa 😱😱😱 , byłam obok na chwilę się odwróciłam aby firankę poprawić a on stoi i się trzyma 😱😱 , no zadziwia mnie to dziecko ledwo co nauczył się chodzić to teraz idzie jak burza zaraz biegać zacznie to dopiero będzie 🙈.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2020, 14:50

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam mega dylemat czy kupować sandałki jak już praktycznie zaraz jesień czy zabudowane . W sumie to coraz bardziej rozważam attipasy ( te butoskarpetki). Czytałam że są dobre na pulchna stopkę i nadają się też na pole normalnie tylko w suche dni. Cena spoko jak na pierwsze buty może pochodzi w nich do października A potem już kupię coś w stylu trzewikow

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Ja właśnie mam mega dylemat czy kupować sandałki jak już praktycznie zaraz jesień czy zabudowane . W sumie to coraz bardziej rozważam attipasy ( te butoskarpetki). Czytałam że są dobre na pulchna stopkę i nadają się też na pole normalnie tylko w suche dni. Cena spoko jak na pierwsze buty może pochodzi w nich do października A potem już kupię coś w stylu trzewikow


    No właśnie zaraz jesień , i też muszę popatrzeć za trzewikami adidaski ma i dla reszty dzieci też trzeba poszukać , jeszcze do szkoły nic im nie kupiłam 🙈 , a mam 3 dzieci się uczących , na następny rok to dla Ani kupować do przedszkola 🙈 dobrze że mają taką listę co kupić .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 12 sierpnia 2020, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, zamówiłam sandałki, firmy którą poleciła nam fizjo, zobaczymy co to będzie. Attipasy też są fajne, ale jakoś ciągle się waham ;)

    Szczesliwa ledwo zywa, Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. 3 razy już próbowałam coś napisać, ale albo przez przypadek anulowana, albo coś się zawiesił. Tel od 30% baterii w dol to mi się zawiesi i d*upa. Nasza Agatka ostatnio 2 razy siedząc na podłodze po prostu padła do tyłu na podłogę i głowa 1 raz w płytki i raz na dywanie. Zdenerwowałam się bo była przy mnie i jej nie zdążyłam złapać. Ale myślę sobie, że to nie jest kurde normalne, żeby dzieciak tak padał na głowę do tyłu i zapisałam Agata do fizjoterapeutki żeby ją obejrzała, bo nadal kiepsko z czworakowaniem, choć zaczęła się podnosić i siedzi tak na kolanach np przy kanapie czy stoliku edukacyjnym. Mój narzeczony oczywiście jest przeciwny, ale mam nadzieję, że pójdzie z nami i posłuchamy razem czy wszystko jest w porządku czy nie. Dla swietego spokoju muszę to zrobić.
    Nie pamiętam czy pisałam, ale starsza córka w końcu dostała sie do przedszkola, które wybraliśmy więc od września czas start. Jestem na etapie kompletowania rzeczy.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs Nie no warto to skonsultować , ja też idę pod koniec Sierpnia z Anią do logopedy ma prawie 4 lata a na prawdę nie wiele mówi jedynie siku , kuka na 💩 , tam mama , tata , dzidzi , lala , mniam mniam , piciu nie mówi całymi zdaniami nie powie że coś ją boli , słucha się jak coś do niej się mówi rozumie jak np powiem że czegoś nie wolno , po imieniu jak ją się woła to też reaguje , niestety nie mam możliwości aby pójść z nią do logopedy jedynie prywatnie idę , wszak mamy poradnię ale teraz jest tylko zdalna nauka nie wiem czy coś się od Września się zmieni , u neurologopedy nie byłam , słuch ma dobry . E to super 💪😁 ja już mogę dzieci szykować a jest co i komu kupować .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, odebraliśmy pierwsze buciki i... był ryk jak je małemu założyliśmy, więc pojechaliśmy do sklepu poprzymierzać i tam to samo. Pan nas uspokoił, że to normalna reakcja, więc kupiliśmy skórzane sandałki, a te co przez neta zamówiłam chyba oddam.

    Bibs, myślę, że dobrze, że się zdecydowałaś umówić do fizjo. Lepiej sprawdzić (i oby wszystko było ok), niż się zastanawiać tygodniami czy z dzieckiem jest wszystko w porządku. Trzymam kciuki!

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
‹‹ 1326 1327 1328 1329 1330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ