X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs wrote:
    Zielona koniczyna starsza córka ma 3 lata skończone więc na żłobek jest już za "stara" ;) Do września jakoś się przepęka. Teraz jak jest koronawirus to wszystko jest bardziej skomplikowane a Ewa pójdzie do jakiegoś przedszkola tylko nie wiemy jak daleko ono będzie.


    Aha no właśnie wszystko czasem ten corona komplikuje , moja siostra ma córeczkę która ma alergię i od początku roku od Września 2019 po 2020 rok na prawdę więcej jej nie było już była , i siostra ma problem bo dwoje małych dzieci w domu synek miał iść do przedszkola córeczka też od Września i też to prawdopodobne że pójdą , życzę Wam aby w miarę jak najbliżej było dane przedszkole 🙂 czasami trudno jest z dojazdami sama mam taką znajomą co mieszka 15 km ode mnie a dzieci jej tu do przedszkola przywozili i tak dzień w dzień po 15 km , bo tam gdzie mieszkają wszak są przedszkola a nawet żłobek nie było żadnych wolnych miejsc , oni obydwoje pracują dobrze że chociaż mama tej mojej znajomej tu mieszka to im pomagała .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego też raczej łatwiej poczuć kupę, niż przyłapać go na jej robieniu :) Jak był młodszy to sobie stękał i rodzina zawsze mówiła "pewnie kupa", a to nigdy nie było to :D

    Spacerówki na wyjazdy do rodziny czy do sklepu wciąż używam z wózka 2w1 (mamy Tutisa Aero). Nie jest najmniejsza, ale w miarę łatwo się ją obsługuje i chyba Maksowi wygodnie. A w klatce na dole mamy od niedawna jakiegoś X-landera (nie znam modelu) z 3 ręki pewnie (koleżanka nam oddała) i na takie spacery "przy domu" spoko się nadaje. Za to na wyjazd za granicę to na pewno szukałabym czegoś o wiele bardziej kompaktowego od tych dwóch co mamy.

    Ja planuję wrócić do pracy od stycznia. Teraz jestem na urlopie wypoczynkowym, a potem do końca roku bezpłatny (niestety :( ). Małego chcemy oddać do żłobka, ale jeszcze nic nie znaleźliśmy konkretnego przez tą koronę :/

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, dobrze, że już ze zdrowiem wszystko ok i że udało się rzutem na taśmę sprawę ogarnąć. My coraz bardziej jesteśmy na nie, jeśli chodzi o 2 dziecko, mimo, że mamy jeszcze mrozaczki. Dużo rzeczy się na to składa. Ale chyba głównie chodzi o wiek.. Wiem, że to niby jeszcze nie starość hehe ale na pewno łatwiej by nam było się zdecydować, gdybyśmy mieli choćby po 30 lat.

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas kupe czuc i widac po nim ze robi; oczy zalzawione, nagle przestaje sie bawic robi sie czerwony. Do mnie dzwonila wlasnie managerka z pracy i chyba szykuje sie powrocik z czego wracam na weekendy tylko do czaasu przedszkola przynajmniej. Nie zarobie kokosow ale przynajmniej odetchne na chwile zajme mysli czyms innym i tatus bedzie mogl w koncu mnie zrozumiec jaka czasem jest walka i ze siedzieniem w domu tez mozna sie zmeczyc;)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 3 czerwca 2020, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna, dzięki oby nie było za daleko z tym przedszkolem bo u nas główny problem to też choroba lokomocyjna...
    Veri a jak u Was z jedzeniem? Poprawiło się z tymi drobinkami? Jak idzie gryzienie? U nas hitem jest chleb z masłem i szynka ale skubana a nie chce żebym jej dawała tylko sama chce jeść. Więcej z tego bałaganu niż się naje, ale cóż niech się uczy. A Ty który jesteś rocznik?

    Szczesliwa ledwo zywa no tak, jak słyszę zdanie, że "ty SIEDZISZ" sobie w domu z dziećmi" to mi się niedobrze robi. To zupełnie nie ma nic wspólnego z siedzeniem... Hihihi ale żaden by się nie zamienił...

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs dokladnie...a jak powiedzialam ze wracam to oburzenie ze nie bedzie mial chwili dla siebie i na odpoczynek tak jakbym ja miala:P

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było 😉 ostatnio nie mam czasu na nic dosłownie, więc nawet nie było kiedy zajrzeć na bbf.

    U nas roczek w tą sobotę, bo mój Tymek spóźnił się o tydzień ;) nie wiem kiedy ten rok zleciał. Update od nas, mały nosi ciuszki 80/86, waży ok 11 kg, jest długi i mimo wagi wygląda szczupło 😍

    Ja od dzisiaj jestem już na urlopie wypoczynkowym, choć wiadomo, że on nigdy już nie będzie wypoczynkowym 😅 Tymek jest obecnie na etapie chodzenia przy meblach, więc zawsze ktoś znas jest obok w razie gdyby miał się przewrócić. Oczywiście już kilka spektakularnych upadków było 😬

    Mieliśmy problem z Tymka raczkowaniem, bo nie chciał raczkować a już umiał stać, na szczęście fizjoterapia pomogła, okazało się że jakiś mięsień w rączkach miał za słaby, kilka ćwiczeń i miesiąc później już raczkował i siedział.

    Co do kupek, to u nas już się tak mocno nie spina, ale raczej wiadomo kiedy idzie kupka, nawet jeśli tego nie zauważę, to napewno poczuję 😉

    Co do jedzenia to my ciągle KP na żądanie, mały bardzo lubi jeść rączkami, największa miłość to brokuł i chleb, no i oczywiście wszystko co je mama, generalnie faza na mamę jest ❤️😋 mąż się małym też dużo zajmuje i się wkurza, że Tymek tata nie mówi.

    Co do wózka to my kupili Muuvo Quick 2.0, ale szczerze powiedziawszy chyba drugi raz bym go nie kupiła.

    Aaaa no i spanie, Tymek też się sam do spania nie umie wyciszyć. Teraz zasypia lulany wieczorem przez tatę na rękach. Śpi różnie, jak zaczął raczkować to był dramat. O ile w ciągu dnia drzemki są w miarę dobrej długości i czasy aktywności nie są przeciągnięte to noce są ok z 3-4 pobudkami na mleczko. Karmie go na leżąco na łóżku a potem go odkładamy do jego łóżeczka. Od lutego mały śpi sam w naszej sypialni a my się wyprowadziliśmy na kanapę do salonu i jest lepiej.

    Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fikus Ja czasem zaglądam na bbf tylko nie mam o czym pisać , a pewne rzeczy wolałabym zatrzymać dla siebie i nie pisać tu o pewnych rzeczach .

    Mój podobnie jak wasz synek też przy meblach chodzi wczoraj nawet parę razy kucał i wstawał nom.stop trzeba go pilnować , Dominik jest strasznie za moim mężem lubi patrzeć co on robi dotykać samochód takie zainteresowanie 🙂 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey! To już chyba wszystkie nasze okruszki maja rok:) zleciało nie wiem kiedy. Czy któraś z Was jeszcze wraca do pracy? Ja przechodzę na wychowawczy, teraz wykorzystuje zaległy wypoczynkowy. Do tej pracy nie mogę wrócić. Nie widziałabym dziecka całymi dniami. Umowę mam do października i wtedy szukam coś nowego. Mam nadzieje, ze mimo korony coś spoko się znajdzie:)
    Przerzuciliśmy Igę do jej lozeczka. Pierwsza noc była ciężka, dużo płaczu, strachu i buntu. Ale ostatnio po kąpieli daje cycuszka, przytulam chwilkę i kładę. Do 10 min śpi. Czasem muszę pośpiewać czy pogłaskać po pleckach, ale ogólnie idzie nam to całkiem sprawnie. Aaa i dzisiaj pierwsza cała przespana noc. Wczoraj o 21 ja położyłam i śpi do teraz. Aż się trochę martwię:) ale i cieszę i żałuje, ze nie przeniosłam jej wcześniej. Może to wpłynęło na poprawę snu. A jak to cudownie mieć swoje łóżko znowu:)
    Karmie ja tylko do snu i w nocy. Ograniczam jak mogę i planuje przestać, bo myśle, ze przez to nie mogę zajść w ciąże. Ginekolog mi nagadał ostatnio, taki burak, ale myśle, ze trochę racji ma. Nie mogę tylko mojego mleka niczym zastąpić, bo Igusia nic nie chce. Widzi, ze białe, to ble. Niby nie musi, ale bym chciała.
    A je wszystko. Kanapki ładnie do raczki, czasem coś dziobnie widelcem nawet czy łyżka. Sosy pomidorowe w takich ilościach wchodzą, ze szok:) i zupy tez:) ogólnie apetyt jest:)

    Zielona koniczyna, Veri lubią tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa Może poszukaj innego ginekologa chyba że temu ufasz , ja kiedyś miałam taką super Panią ginekolog i jak byłam w mojej ciąży to mi wprost powiedziała że mam nie karmić kp bo to wszystko co jem już idzie do kolejnego dziecka , miałam nie wiem na tyle " szczęścia " że moja córeczka szybko nauczyła się pić mm z butelki i od razu złapała miała 4 msc jak okazało się że jestem w kolejnej ciąży ,jak masz wątpliwości to poszukaj innego gin według mnie powinniście dać sobie na tzw luz nie patrzeć na kiedy dni płodne itp teraz zbliża się weekendu taki długi może gdzieś wyjedzie nad plażę , w góry może to zaowocuje taki wypad 😊 możesz też gin się zapytać co może ze staraniami źle wychodzić itp , może pomogłam 😊.
    Moja siostra przez parę lat starała się o dzidzię , dwa razy poroniła i każdy naciskał kiedy ciąża , kiedy dziecko była już załamana ona przebadała się wzdłuż i wszerz i była zdrowa , jej mąż tak samo jeszcze miał iść na badanie nasienia i pyk zaskoczyło wystarczyło że o tym nie myślała życzę Wam powodzenia oby udało się Wam 💪 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2020, 13:14

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona Koniczyna, dziękuje za rady:)
    Myśle, ze powinnam odpuścić i tak planujemy w tym miesiącu, może coś z tego będzie. A jak nie, to może za miesiąc, dwa itd. Ale ja już o tym nie myśle, bo to mnie tylko dołowalo. Jedno się udało bez problemu, to i drugie się w końcu strzeli:) tylko różnica wieku nie będzie taka mała, jak chciałam.
    A ginekologowi to ja nie wierze. On mi takie rzeczy gadał, których nie powinien pacjentkom mówić. Powiedział mi, ze jestem metabolicznie stara i ze mam urodzić jedno jeszcze dziecko i sobie darować, nie robić rok po roku jak pisowcy. Ze jak urodzę więcej to będę gruba i brzydka:D śmiać mi się chciało, bo to bzdury same.
    Ale dał mi do myślenia. Mam 33 lata. To niestety wg biologii sporo. Wiem, ze mamy inne czasy i wcale nie czuje się staro, jednak wiek najlepszy na ciąże już za mną. Oczywiście z biologicznego punktu widzenia. Wiec może nie być tak hop siup, a karmienie dodatkowo obciąża organizm, który być może uznał, ze nie może sobie pozwolić na ciąże.
    W ogóle jak się wzięłam za ograniczenie karmien to wyliczyłam, ze do tej pory było ich czasem nawet 10-15 na dobę. Czasem 10 Sama nocą. Zeszlysmy do 3. Nie wiem, czy to coś da, ale czuje, ze odzyskałam trochę siebie. Karmienie jest piękne, ale to tez poświęcenie.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glendolinaa wrote:
    Zielona Koniczyna, dziękuje za rady:)
    Myśle, ze powinnam odpuścić i tak planujemy w tym miesiącu, może coś z tego będzie. A jak nie, to może za miesiąc, dwa itd. Ale ja już o tym nie myśle, bo to mnie tylko dołowalo. Jedno się udało bez problemu, to i drugie się w końcu strzeli:) tylko różnica wieku nie będzie taka mała, jak chciałam.
    A ginekologowi to ja nie wierze. On mi takie rzeczy gadał, których nie powinien pacjentkom mówić. Powiedział mi, ze jestem metabolicznie stara i ze mam urodzić jedno jeszcze dziecko i sobie darować, nie robić rok po roku jak pisowcy. Ze jak urodzę więcej to będę gruba i brzydka:D śmiać mi się chciało, bo to bzdury same.
    Ale dał mi do myślenia. Mam 33 lata. To niestety wg biologii sporo. Wiem, ze mamy inne czasy i wcale nie czuje się staro, jednak wiek najlepszy na ciąże już za mną. Oczywiście z biologicznego punktu widzenia. Wiec może nie być tak hop siup, a karmienie dodatkowo obciąża organizm, który być może uznał, ze nie może sobie pozwolić na ciąże.
    W ogóle jak się wzięłam za ograniczenie karmien to wyliczyłam, ze do tej pory było ich czasem nawet 10-15 na dobę. Czasem 10 Sama nocą. Zeszlysmy do 3. Nie wiem, czy to coś da, ale czuje, ze odzyskałam trochę siebie. Karmienie jest piękne, ale to tez poświęcenie.


    Masz dużo racji moja droga 😉.

    O to masz tyle samo lat co ja ja też mam 33 😁 .

    Glendolinaa lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 18 czerwca 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was reakcja na szczepienie mmr? U nas jest "Mała odra" :)

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chętnie posłucham jakie są u Was reakcje na to szczepienie, bo my mamy dopiero 3 lipca ;)

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominik 26 Czerwca będzie mieć szczepienie zazwyczaj przy szczepieniu mi mówią przeciw czemu jest dana szczepionka , teraz miał 3 dawkę na pneumokoki chyba teraz na odrę , świnkę i różyczkę .

    Dominikowi wyszły kolejne dwa zęby nie wiem które 🙈 , bardzo łagodnie przechodzi ząbkowanie nie marudzi itp , pampersy to 6 mu zakładam 😱 , lubi się huśtać oczywiście jestem przy nim cały czas , za to nie lubi siedzieć w spacerówce , zapinam go pasami to zaraz się wierci nie usiedzi nie daje mi odpocząć chce cały czas aby z nim chodzić 🙄 , i zaraz chce raczkować po podwórku , chodzić sam nie chodzi jeszcze , sam wstaje , kuca robi trzy kroczki nie pamiętam ile miał Grześ jak zaczął chodzić , w końcu się nauczy .
    Jeszcze dwa dni i 24 Czerwca moje córeczki te starsze będą mieć zakończenie roku szkolnego , jeszcze nie wiadomo gdzie się odbędzie wytyczne dla rodziców rękawiczki , maseczki i z dala od siebie na 2 metry mam nadzieję że będzie na dworze bo padnę w tej maseczce .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 3 lipca 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) my dziś idziemy na szczepienie. Już myślałam że o nas zapomnieli:D A tak to chyba wyszły nam 4 i 5 ale ciężko mi się przyjrzeć więc zapytam właśnie lekarki czy dobrze widzę.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 3 lipca 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Hej:) my dziś idziemy na szczepienie. Już myślałam że o nas zapomnieli:D A tak to chyba wyszły nam 4 i 5 ale ciężko mi się przyjrzeć więc zapytam właśnie lekarki czy dobrze widzę.


    E super 😁 Dominikowi też 5 wyszły i to dwie na raz nie potrafię zliczyć ile on ma tych zębów 🙈.

    Zakończenie roku szkolnego dziewczynek szybko minęło pojechałam z mężem odebrać ich świadectwa , G dostała trzy kolorowanki oraz dyplom z takich dodatkowych zajęć jestem bardzo z niej dumna ❤️💪 , najstarszy też otrzymał nagrodę za wysoką frekwencję oraz za bardzo dobre wyniki w nauce 💪 pękam z dumy , miał szansę na świadectwo z czerwonym paskiem niestety się nie udało , ale może w następnym roku się uda nie poddaje się 💪 . Od Poniedziałku zaczął płatne praktyki mieli dostać ochronne ubranie i nie otrzymali nic 😒 , ma w razie czego maseczkę i nosi rękawiczki 💪 . Byłam z Dominikiem na szczepieniu miał szczepionkę przeciwko odrze , śwince i różyczce nie wiem ile waży bo waga znów nie działała 🙈 , kolejne szczepienie dopiero w Październiku . Dzieci zdrowe my też i tak mijają dni przy mojej 4 mam co robić .

    Serdecznie Was pozdrawiam 😉.

    Veri lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 3 lipca 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona koniczyna wrote:
    E super 😁 Dominikowi też 5 wyszły i to dwie na raz nie potrafię zliczyć ile on ma tych zębów 🙈.

    Zakończenie roku szkolnego dziewczynek szybko minęło pojechałam z mężem odebrać ich świadectwa , G dostała trzy kolorowanki oraz dyplom z takich dodatkowych zajęć jestem bardzo z niej dumna ❤️💪 , najstarszy też otrzymał nagrodę za wysoką frekwencję oraz za bardzo dobre wyniki w nauce 💪 pękam z dumy , miał szansę na świadectwo z czerwonym paskiem niestety się nie udało , ale może w następnym roku się uda nie poddaje się 💪 . Od Poniedziałku zaczął płatne praktyki mieli dostać ochronne ubranie i nie otrzymali nic 😒 , ma w razie czego maseczkę i nosi rękawiczki 💪 . Byłam z Dominikiem na szczepieniu miał szczepionkę przeciwko odrze , śwince i różyczce nie wiem ile waży bo waga znów nie działała 🙈 , kolejne szczepienie dopiero w Październiku . Dzieci zdrowe my też i tak mijają dni przy mojej 4 mam co robić .

    Serdecznie Was pozdrawiam 😉.

    Super że u Was wszystko dobrze:)

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 3 lipca 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Super że u Was wszystko dobrze:)


    Pozdrów tam ode mnie dziewczyny na FB 😘😉.

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 7 lipca 2020, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs wrote:
    Zielona koniczyna, dzięki oby nie było za daleko z tym przedszkolem bo u nas główny problem to też choroba lokomocyjna...
    Veri a jak u Was z jedzeniem? Poprawiło się z tymi drobinkami? Jak idzie gryzienie? U nas hitem jest chleb z masłem i szynka ale skubana a nie chce żebym jej dawała tylko sama chce jeść. Więcej z tego bałaganu niż się naje, ale cóż niech się uczy. A Ty który jesteś rocznik?

    Bibs, z jedzeniem idzie jak po grudzie :P ale coś się ruszyło, jeśli chodzi o gryzienie. Nie jest zachwycony konsysyencją i je 3 razy dłużej, ale chociaż odruchy wymiotne ustały i jakoś tam "memla" to jedzenie :D

    Ja jestem 82.

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
‹‹ 1324 1325 1326 1327 1328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ