X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majóweczki 2019
Odpowiedz

Majóweczki 2019

Oceń ten wątek:
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 23 maja 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia, kciuki, żeby to było TO! :)

    Dziewczyny, które urodziły, jak Wasze stopy i dłonie? Bo ja dziś przymierzyłam pantofle z ciekawości i niby weszły, ale ciasne potwornie, a pierścionek zaręczynowy nie chce mi przejść przez kostkę na palcu :(
    To raczej nie kwestia wagi, bo mam już tylko 3 kg na plusie. Czy to jeszcze ta woda w organizmie czy stawy tak się rozeszły i tak zostanie? :/

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 23 maja 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri mi powoli opuchlizna schodzi jestem w stanie ubrać pantofle ale obrączki jeszcze nie:( to napewno woda, pewnie parę dni i zejdzie calkiem:)

    Veri lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie juz po mialam jednak cesarke ze względu na brak postępu nie uwiezycie Dominik wazy 5100 😱😱😱 gram nie wiem jak bym urodziła SN.

    Veri, Rudzik1, Bibs, Fikus, Biała Azlia, ago91, Paula_071, Pani Moł, slodka100, GreenK lubią tę wiadomość

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, wielkie gratulacje! Dużo zdrowia dla Was i szybkiego powrotu do formy :)

    Niezły klocuszek z tego Dominika. Dobrze, że zdecydowali o cc, bo to by było nie lada wyzwanie go "wypchnąć" :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 24 maja 2019, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 23:48

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za gratulacje ❤😘.

    Mam kochane czas to na piszę  mały całą  noc był u położnych pięknie  jadł z cyca ,  wiec tak wczoraj i od rana coś mnie ćmiło potem przeszło i znowu zdąrzyłam obiad ugotować , i po dziewczynki pójść i bóle brzucha  były coraz częściej i mi twardniał często mąż przyjechał z pracy dziecią jeść i do szpitala , ale papierów miałam do wypełnienia ,  badanie gin było a tam już rozwarcie na 3 palce i znów pod KTG skurcze miałam nie reguralne wody mi się sączyły ,  potem pani położna dała mi coś   na znieczilenie okropnie mnie bolały te skurcze mały miał cały czas główkę wysoko i nie było postępu przyszedł Pan doktor i robimy cięcie zaczęłam krwawić , więc szybko na stół wyraziłam zgodę na CC . Uspili mnie całkowicie pod narkozą byłam w szoku jak mi o wadze powiedzieli aż 5100 gram ma 64 cm długości  😱❤ ogólnie trochę rana mnie piekła i bolała ,   ale jest już  dobrze cały czas leżę pewnie później małego mi przyniosą .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 10:03

    Rudzik1, Veri lubią tę wiadomość

  • Bibs Ekspertka
    Postów: 235 276

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Mamusia wymiatasz! Gratulacje, wracaj do sił, no synuś słusznej wagi :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibs Dziękuje 😘.

    Chusy Jak znajdziesz czas to dopisz mnie do mam rozpakowanych Szczęśliwa Mamusia 23.05.2019 rok godzina 21.13 poród SN zakończony CC , syn Dominik waga 5100 gram 64 cm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 06:49

    Izka37, Veri lubią tę wiadomość

  • Fikus Autorytet
    Postów: 352 387

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow wow Wow, Szczęśliwa Mamusiu, no to miałaś słodki ciężar do dźwigania. Ogromne gratulacje i dużo zdrowia dla Was <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    h84fj44j8c2afjwv.png

    17u9l6d89qpw7kc9.png
  • Nistera Autorytet
    Postów: 585 549

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu gratulacje , spory chłopak do kochania 😍

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    zrz6wn15ye2e98l6.png
    qb3ch371t1ljmt43.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia gratulacje 😊 jaki duży chłopaczek. Też miałam narkozę. A samopoczucie z każdym dniem będzie coraz lepsze. Ja już prawie normalnie śmigam. Trochę ciągnie mnie rana ale jutro ściągną mi szwy i powinno być jeszcze lepiej. Dużo zdrówka dla Was😊

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • guerretenshi Autorytet
    Postów: 1285 1654

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Bibs Dziękuje 😘.

    Chusy Jak znajdziesz czas to dopisz mnie do mam rozpakowanych Szczęśliwa Mamusia 23.05.2019 rok godzina 21.13 poród SN zakończony CC , syn Dominik waga 5100 gram 64 cm

    Kochana! Ogromne gratulacje od wszystkich Grudniowek. :*

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    13.01 pierwsze USG :)
    f2w3yx8dnbdwnm3w.png
    f2wlj44jcmeu4i3p.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia! Szok kochana:D biedna Cie wymeczyli, przeciez jakby znali wagę to odrazu by zrobili cięcie! Ale ważne że Dominik chłop jak dąb i wszystko dobrze się skończyło! Ogromne gratulacje!;)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia gratulacje niezły synek ci się chowal pod serduszkiem

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezle Szczęśliwa wyhodowalas tego synka :) a kiedy mialas ostatnie usg ze ta masa taka niespodziankowa wyszla??

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guerretenshi Dziękuje moja droga 😘❤.

    Pani Moł Nie pamiętam dokładnie, chyba między 34/35 tc.

  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tego połogu nie ogarniam. Jeden dzień mi już nic nie leci, inny tyci tyci a jeszcze inny z 2 podpaski zywa krew a tu człowiek już się cieszył że może koniec odchodów

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • slodka100 Autorytet
    Postów: 1688 1468

    Wysłany: 24 maja 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanko o grupę na Facebook ktoś coś wie?

    atdc2n0ay3iuybl8.png
  • NW Przyjaciółka
    Postów: 110 118

    Wysłany: 24 maja 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu! Oj dorodny Dominik :) niech rośnie zdrowo, a Ty szybko wracaj do sił.
    Szkoda, że po samych porodach naturalnych przyszło Wam doświadczyć cesarki :/
    Ale... :) już jesteście razem!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    1usap07w8e5qgit9.png
    qdkkvcqgfnfmlhsw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie 😁😁.

    Ja ogólnie po CC koszmarnie sie czuje caly czas jade na przeciwbolowych dzis zdjeli mi taki oklad i taki zewnetrzny szew bolalo jak cho** , mały troche mi zachorował i ma zapalenie płuc 😞😞😞 dostal antybiotyk waży obecnie 4800 , mąż byl u mnie ale bez dzieci Ania jeszcze chora jeszcze biedna zwymiotowala dziś 😞😞😞 , dzieci zoataly pod opieka jego brata ciotecznego , mój mąż sobie dzielnie radzi dziewczynki sa grzeczne .

‹‹ 1286 1287 1288 1289 1290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ