X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 4 listopada 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Nas dopadła koronną zaraza . Szymka pani zachorowała i pewnie on to przyniósł do domu ,w sumie to przechodzimy jak zwykła grypę ,gdyby nie kwarantanna Szymka i to że kompletnie nie mam węchu pewnie byśmy nawet nie wiedzieli że to to. Już powoli wracamy do życia . Szymon wraca do szkoły po niedzieli, mam nadzieję,bo te dwa tygodnie zdalnej nauki w zupełności mi wystarcza. Oby nas nie zamknęli znowu

    cf409fc7e7.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 24 grudnia 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz wątek chyba umarł,ale jeśli ktoś tu zagląda to życzę spokojnych i miło spędzonych Świąt 😘 Dużo zdrowia dla Was i dzieciaków :)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 25 grudnia 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tu cicho... mimo wszystko zostawię serdeczne życzenia zdrowia oraz radosnych, rodzinnych świąt 😘😘😘

    Katy, co u Was?

    Katy lubi tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Ninka83 Ekspertka
    Postów: 162 252

    Wysłany: 25 grudnia 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Wszystkich Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 😘

    Katy lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 grudnia 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda, u nas nic ciekawego, Kacper coraz więcej mówi, oczywiście dalej obrywa często od Kamila, ale sam też zaczyna 🙊
    Kamil ma kolezanke i kolege w przedszkolu i dzięki temu chętnie tam chodzi :)

    A jak u Was?

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Katy ja mam pytanie do Ciebie- polecisz mi jakąś odżywkę, maskę do kręconych włosów?
    Mam postanowienie noworoczne zadbania o włosy :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mnie na pewnie czas wywaliło z forum i nie mogłam się zalogować. Edwarda mój fryzjer polecał kosmetyki do włosów kręconych z kemon. Ale sama narazie nie próbowałam. Jejku teraz tak patrze ze Kacperek prawie już dwa lata ma...Ja już nie nadazam🙈

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 6 stycznia 2022, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, moge polecić Ci kanały na yt "zakręcovnia" i "curlymadeline" (tu nie jestem pewna pisowni), naprawdę można się sporo dowiedzieć :) Bo jeśli chodzi o konkretne odżywki to wiadomo, że każdemu się co innego sprawdzi, ale ogólnie Anwen, onlybio, dr. Sante mają bardzo dobre kosmetyki :) No i taki hit wśród kreconowlosych to aktywator skrętu Cantu, to taka jakby odżywka bez spłukiwania, można w Rossmannie kupić :)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 19 sierpnia 2023, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek,
    Czy jeszcze ktokolwiek tu zagląda, lub dostaje powiadomienia o nowych wpisach? Halo, halo? 😊

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wrote:
    Dzień doberek,
    Czy jeszcze ktokolwiek tu zagląda, lub dostaje powiadomienia o nowych wpisach? Halo, halo? 😊

    Cześć,
    Mnie się dzisiaj przypomniał nasz wątek i weszłam sprawdzić i proszę po roku czasu wpis 🙈

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, hej 🙂 czyli jeszcze wątek nie umarł tak całkowicie 😊

    Co u Was słychać?

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem mamą dwóch kochanych dziewczynek. Półtorej roku temu urodziłam Łucję ❤️ Daria zasuwa do przedszkola, jest moją małą księżniczką. Natomiast Łucja to jej istne przeciwieństwo - łobuz i szogun jakich mało 😅, na razie do odwołania siedzę z nią w domu. I tak nam leci dzień za dniem.
    A co u Was?

    Wowka lubi tę wiadomość

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 24 sierpnia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie, gratuluję kolejnej pociechy 🥰 dziewczęcy duet, dwie pary kucyków, fajnie 😁

    U mnie też dwójka, do Jasia dołączyła Julia. Chyba o tym jeszcze tu pisałam 😁 I jest zupełnie odwrotnie niż u Was- on zawsze był postrzelony, a ona to oaza spokoju. Niebawem skończy trzy lata, więc od września obydwoje będą chodzić do jednego przedszkola. Ja wróciłam do pracy po macierzyńskim, ale mogę na HO, więc jakoś to kleję z dziećmi, przedszkolem i infekcjami i tak leci czas jak szalony 😉

    Skojarzyłam że zaszłam w ciążę z Janem 6 lat temu... Gdzie to zleciało, doprawdy nie wiem.

    Fajny czas ciążowy i niemowlęcy tu był 😊

    Ciekawe co u reszty.

    Katy lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło jest doświadczać innego rodzaju macierzyństwa, obserwować dorastanie dzieci, które niejednokrotnie są skrajnie różne ❤️ Nie ma nudy 😅

    Wszystkiego dobrego dla Was! Powodzenia w przedszkolu!

    Katy lubi tę wiadomość

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Mnie też naszło na wejście na forum bo jakos w tym czasie dowiedziałam się o pierwszej ciąży 🙊
    Wariancja gratulacje drugiej córeczki :)
    Wowka, ale nam rosną te dzieciaki, ucałuj ich koniecznie ode mnie 😘
    Kamil od września idzie do grupy starszaków, Kacper zaczyna przedszkole, ja wybieram się do pracy więc robi się poważnie 🙈
    Dają mi chłopaki w kość czasem, biją się okropnie, ale też czasem pięknie bawią :)
    Kacpra odstawiłam od piersi dopiero teraz w lipcu, także większy cycus z niego był niz z Kamila nawet 😂 ale przyznaje, że poczułam ulgę jak w końcu przestalam karmić, ileż można 🙈

    Pozdrawiam dziewczyny, fajnie by było jakby jeszcze ktoś się odezwał :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 14 września 2023, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja! Weszłam całkiem przypadkiem. Cieszę się ze we właściwym czasie!
    Gratulację drugich dzieci!

    U mnie takie zawiłości że już 3 lata staramy się o drugie i nic(długo by opowiadać). Przymierzamy się nawet do in vitro, tak sprawy zaszły już daleko.

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04
    IVF 2.12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Magdalena1984 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 września 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny🙂 z racji tego ,ze jest tu bardzo dużo mam ,przyszłych mam , chciałabym Wam przedstawić ofertę dodatkowego zarobku ,która być może Was zainteresuje .
    Od półtora roku działam w branży marketingowej z fajnym zyskiem ,prowadzę prywatną grupę informacyjna gdzie możecie sobie dołączyć poprzez link poniżej 🙂

    https://bit.ly/Magdalena-Markowska-praca-zdalna

    Dodatkowo jeśli ta oferta Was nie zainteresuje działam również w Livegood ,mega mlm gdzie zarabia każdy ! bez jakiejkolwiek sprzedaży 🙂

    Poniżej przesyłam również dostęp do stronki 🙂


    Więcej informacji na stronie ⬇️

    ♾️ https://magdalenamarkowska.my.canva.site/livegood


    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂😉🥰

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 listopada 2023, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O raju, zaglądam tu raz na rok i widzę, że przegapiłam nowe wpisy 😉

    Nie wiem zupełnie gdzie ten czas ucieka. Nasze wątkowe dzieci to już starszaki, młodsze rodzeństwo, które rodziło się przed chwilą teraz już biega do przedszkola. Czasem tęsknię do tych momentów, gdy mała bulwa po prostu bawiła się na podłodze. I tak nic nie mówiła 😉

    U nas skład osobowy bez zmian. Ania to rasowy przedszkolak, do tego w wersji dziewczęcej: róż, brokat, słowotok i fochy 😉

    Magda33 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, u nas też fochy, dąsy i etap, że rodzice są okropni, niemili i śmierdzą 🫣 Wszystko w okowach błysku i tiulu. Wszystko się zgadza 😅

    Magda33 trzymam za Was kciuki i wierzę, że w końcu się uda ❤️

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Fermina Autorytet
    Postów: 2447 4320

    Wysłany: 26 lutego, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Zajrzałam bo wróciłam na forum, staramy się o 3 malucha. :) Mi już niedługo stuknie 40 więc czas goni :D Moja dwójka jest tak temperamentna, że ludzie jak ich widzą, to mówią, że dobrze, że nie mają swoich :D Natomiast ja najwyraźniej jestem szalona, że chcę się znowu pchać w pieluchy, Adam dość długo się bał, ale w końcu dał się przekonać. Ogromny mam sentyment do tego wątku, nawet po tylu latach. :) Zdrówka dla Was wszystkich!

    wariancja lubi tę wiadomość

    3cs o trzeciego malucha.
    05.2018 - 👱
    12.2019 - 👱‍♀️
    38 lat.
‹‹ 2957 2958 2959 2960 2961
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ