X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 25 września 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, trzymam kciuki!

    Kamcia, lubie za fotke, sliczna mala 🥰

    Kattalina, wlasnie wtedy w poniedzialek sobie pomyslalam, a nic nie bede mowila bo moze rzeczywiscie przypadek, nie bede siala afery. W poniedzialek wrocil, patrze a on ma na dloni odbite zebiska. Nie powiem bo juz sie wkurzylam, powiedzialam w zlobku, ale Panie powiedzialy ze niczego nie zauwazyly zeby jakis gryzon byl, nawet mowily ze naprawde nie wiedzialy ze taka sytuacja miala miejsce, bo Igor nie mowil, a na dloni nie wiem czy nie widzialy czy po prostu uwagi nie zwrocily. Generalnie od wtorku wszystko dobrze, zero ugryzien.
    Bardzo chetnie chodzi tam, nie chce wracac do domu, wiec zakladam ze naprawde krzywda mu sie nie dzieje, skoro tak sie zadomowil 😂 Na wejsciu ma taka gule w gardle, szklane oczy, ale Panie mowia ze to normalka i ze ogolnie jak wchodzi to zapomina. Dzis jak weszlam to super sie klockami bawil. To byla jedna z lepszych decyzji jaka podjelam, aby oddac go do zlobka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2020, 19:13

    kamciaelcia, Wowka, kattalinna lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 września 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia ale smiechowe nóżki :)

    JS to super że już Igorek nie płacze. Początki są zawsze trudne.

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 września 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nózki krótkie i grube-Piotrek takie miał
    a maz kolezanki powiedział"po mamie" XD

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 września 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JS, to bardzo dobra decyzja 🙂 z reguły takie bomble jak nasze już bardzo fajnie się odnajdują w żłobku. Z takimi też się inaczej pracuje, dużo je interesuje, chętnie biorą udział w zajęciach. Fajny czas ma teraz Igorek ❤️ mam nadzieję, że ugryzienia się nie powtórzą. Wierzę, w to że panie mogły nawet nie zauważyć (choć równie dobrze mogą nie mówić prawdy, ale skoro już spokój to stawiam na opcję pierwszą), dzięki temu, że powiedziałaś mogły być bardziej wyczulone. Dobra komunikacja między rodzicami a opiekunkami to ważny czynnik dobrego samopoczucia dziecka w żłobku 🙂

    zem3qps6in5tddof.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 26 września 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda, a jak u was, jak Henio?

    Kattalina, dokladnie jest tak jak mowisz z ta komunikacja, Panie ze zlobka mowily aby im wszystko komunikowac, bo zwyczajnie czasem moga nie zauwazyc, cos przeoczyc, zreszta ja to rozumiem. U nas Igor jest wlasnie w tej najstarszej grupie, to juz widze jakie sa zmiany, ze zna piosenki, jakies nowe zabawy pokazuje w domu, takze wszystko na bardzo duzy plus. Na razie na szczescie ma tylko jeden opuszczony dzien, oby tak sie utrzymalo, ze nie bedzie chorowal, to wtedy mysle ze tez ta adaptacja bez przerw jest inna.

    Wowka, co u ciebie?

    kattalinna lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 27 września 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka czyżby to było już?

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 września 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie... ☹️

    zem3qps6in5tddof.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 27 września 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że już bo się nie odzywa.

    Cóż takie pustki dzisiaj.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 27 września 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem cały czas
    Pogoda podła więc 3 dni musimy się w domu
    Mąż może za tydzień przybędzie
    Oby jutro dzieci trafily do przedszkola

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 27 września 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My walczymy z gorączką niewiadomego pochodzenia. Zaczęło się 😥

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 27 września 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze są choroby!

    Kamcia przynajmniej psychicznie od męża odpoczniesz. Ja jak jestem sama z dziećmi to jestem lepiej zorganizowana.

    Pogoda u nas też pod psem. Szaro buro i ponuro a do tego zimno.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 28 września 2020, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariancja, zdrówka! Ja teraz chyba nie tyle samych chorób się boję co cyrków z wizytami u lekarza żeby zdobyć L4...

    wariancja lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2020, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina z l4 to mam wrazenie, że mniejszy problem niż był. Ja jak na razie każda teleporade dostaje zwolniebie bez koniecznosci wizyty

  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 28 września 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z L4 nie ma problemu, mówię ze chcę i mam - przez telefon. Ale w przypadku goraczki wolałabym, żeby jakiś lekarz dziecko zobaczył, a to wlasnie nie takie proste... Wręcz usłyszałam od lekarki, że bardzo trudne. Dziecko z gorączką i kaszlem kierowane jest z automatu na test, potem ew. wizyta w przychodni😔

    Jedyna rzecz mnie pociesza, że Mloda się komunikuje i potrafi powiedzieć co ją boli. Dzisiejsza noc już bez temp, wiec to może trzydniówka albo po prostu przeziębienie.

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 września 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez słyszałam, że teraz jeszcze łatwiej o l4 na chore dziecko czy własna chorobe

    ale wczesniej tez unas nikt nie robił problemu, zawsze mnie pytali na wizycie z dzieckiem, czy chce na nie zwolnienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 09:31

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 września 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariancja
    trzydniówka to by była wysypka
    ale raczej jakiś wirus-co chwilę się słyszy o gilach czy goraczkach
    u nas czesciej gil bez niczego, zwłaszcza malgosia ;) a kiedy chowałam odkurzacz to sobie pomyślałam kiedy znów gil sie pojawi? XD
    albo Piotrek sprzedał (ten juz zdrów był po 24h) albo znów zebowo bo co zab sie przebija to gil-w ostatnim czasie zab za zebem, tylko w dziwnej kolejnosci ;)
    niech tylko Patryk sie trzyma bez gila bo z nim to mozna oszalec w domu XD XD XD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • wariancja Autorytet
    Postów: 679 797

    Wysłany: 28 września 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym się skupiła to dopatrzylabym się mini wysypki😉

    Gorzej, ze rano poskarzyla się ze boli ucho😔

    klz99vvj9pe2bh19.png

    qb3c6iye83h3n4tx.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 września 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    JS pytałas jak Henio w przedszkolu, ogolnie tak sobie, codziennie jest płacz w drodze do. W samym przedszkolu juz nie placze ale jest bardzo niedobry :( Jak cos mu nie pasuje to krzyczy, wszystko na nie, kaze się karmic (!), jak nie to nie chce nic jeść ani pić. Upodobał sobie jedną panią i ciągle za nią łazi, jak ta gdzie wyjdzie to sie drze. Brak slow, co z tym dzieckiem :(


    Mam do Was pytanie- a własciwie do mam chłopcow:
    Jak to jest z siusiakiem? Najpierw było, że do roku nie ruszamy. Wiec nie ruszalam. Potem, że po roczku cos tam zaczynamy probować sciągac. Na poczatku w ogole sobie nic nie dawal zrobic, a jak juz to nic nie schodzilo. Pod koniec tamtego roku stwierdzilam nawet ze pojde z nim na konsultacje do chirurga, ale jedna choroba, druga choroba i przyszla pandemia. Mały bedzie mial zaraz 2,5 roku a jak próbuje mu sciągnac to schodzi tylko troszeczke, widac cewke. Nie wiem jak ma to wyglądac, ile ma zejść, jak duzo? Pawojoszka pamietam ze kiedys pisalas, że z jednym z synków bylas na zabiegu. Napiszesz cos wiecej jak prawidlowo powinno to wszystko wygladac? Z góry dzięki.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 września 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamciaelcia wrote:
    Patryk tak wielbi swojego ptasiora że nie raz udalo mu się naciągnąć choć trochę

    Inaczej jest z Piotrusiem bo ma wezej sam się nie bawi
    Raz udalo mi się mu naciągnąć wiecej nie ruszam
    Z resztą- nie pozwala

    A ile powinno być widać?
    Henio tez sie raczej nie bawi...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2020, 13:09

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 28 września 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam wiadomość. Znów podnieśli koszt wyżywienia w przedszkolu i klubiku wrrr

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2895 2896 2897 2898 2899 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ