X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiekszyłam dziurke w dydusiu Patryczka ;)

    śmieszne nieśmieszne
    dydus ma dziurkę i Patryczkowi dydus nie pasuje o.O
    pokazuje nam dziurkę...
    i nie chce go zassac o.O

    ha ha ha
    smieje sie sama z siebie...
    chciałam powiekszyc dziurke i...
    i urwałam dydusia o.O
    juz wczesniej nie chciał zaciagnac dziurawego, zasnał bez dydusia w buzi...
    ALE NIE MAM POJECIA JAK ZAREAGUJE NA URWANEGO DYDUSIA o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2020, 20:36

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia mój nawet jak mu mąż wyciął dziurę w smoczku to dalej go ciumkał. Jakiś level hard z tego dziecka 🤣 8 par majtek poszło w ciągu trzech godzin, przy wysadzaniu udało się raz zrobić siku, a raz sam siadł na nocnik ale siku robił z majtkami na tyłku, nie zdążyłam sciagnac ;p coś czuję że czeka mnie porażka ale może jeszcze chwilę popróbuje...

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli ja-moge doradzic-pierwszego dnia sama wysadzałam co 5-10 min
    chcesz siusiu?

    i bach na nocnik...
    i byłu wpadki ze 10 par gaci
    do wołania u nas była długa droga...


    cola dziurawego nie zaciumkał, wciąż pokazywał
    ale urwałam jak spa, wiec nie wiem co nas (MNIE) czeka

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byleby by nie zrazic!

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 4 kwietnia 2020, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś młoda też zasnęła bez smoczka. Liczę że jutro również tak będzie 😜. Z odpieluchowaniem ciężko. Siada na nocnik ale nic nie idzie. Każe sobie założyć pieluchę a gacie też zasikiwiała w ciąga 15 min z 3 pary.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne dziewczyny rosną, Lili i Zosia 😊

    Chyba były też zdjęcia gromadki Kamci, ale nie zdążyłam 😉

    Kamcia, i jak tam noc bez smoka?

    Odkryłam że Skrzat wie o co chodzi z nocnikiem, jak ma goły tyłek. Jak ma majtki, to chyba myśli że to pielucha i można śmiało 😁

    Ewcia, niech się dobrze mieszka ☺

    Też macie takiego lenia przez to siedzenie w domu? Za nic nie mogę się zabrać, wszystko trwa dwa razy dłużej. Coś bym porobiła, ale tak bardzo mi się nie chce 😁

    Ewciaa83 lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wowka
    jak masz okazje posiedziec-to siedz XD

    bez smoczka...o 5:17 Patrynio sie przebudził i juz widziałam na monitorku ze maca klate (ma zawsze przypietego dydusia)...widze ze kombinuje do buzi...i nagle płacz (wyjatkowo nie wrzasko-piski), szybko do niego poleciałam, położyłam sie obok a ten zły (kopie mnie ;) ) wiec się odezwalam...dydus zepsuty??? i zasnął, spalismy do 6:30
    wstał i pokazywał tego dydusia
    stnęło na tym, że myszka dziurkę wygryzła
    nie chciał tego nawet włożyc do buzi
    zobaczymy jak drzemka XD

    Z Piotrusiem inaczej to szło, w sumie przypadkiem, ale obstawiałam ze smoczek bedzie do osiemnastki a poszło super
    Patryk chyba bardziej dydusiowy (choc mial tylko do spania)
    ciumkał dydusia Małgosi a ze malusi to nie pasował
    Małgosia ma teraz wiekszy i na szczescie Patryk jej wiekszego jeszcze nie zasmakował XD XD XD
    choc Piotrek tez bratu nie zabierał

    no i nie mam drugiego dla Patryka, gdzies sie zgubił (choc teraz jest ryzyko ze znajdzie), w razie wieeelkiego aragedonu oddam mu następnego smoczka dla Małgosi ;)

    no i rano był temat zamienny, wpadłam na pomysł urodzinowego prezentu, załączyłam przeglądarke a Patryk oniemiał...biegł po tate by pokazac, potem mnie z kibla wyciagał i tylko westchnięcia z zachwytu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2020, 09:38

    pawojoszka, Wowka lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia co mu się tak spodobało?

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś spróbuję druga noc bez i myślę że jak dziś się uda to będzie już z górki. Ja ze straszą miałam cyrki ze smoczkiem i wolę teraz szybciej się go pozbyć 😜

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koparka 🤣

    Wowka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A koparka też widziałam taka fajowa na pedała z ruchoma łyżką.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia wrote:
    A koparka też widziałam taka fajowa na pedała z ruchoma łyżką.


    dokładnie
    i juz chyba mamy wybrana ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co polecacie do pokoju dziecka, skąd meble, łóżko jakie wymiary i gdzie kupić, co na ścianę myślałam o tapecie ale szybko z tego pomysłu zrezygnowałam bo jak Zuzia dorwie kredki to stach się bać😆 Zleciłam mężowi zakup farb zmywalnych w całym mieszkaniu.
    Póki co moja wena projektanta kończy się na pomyśle białe ściany i meble, dodatki szare i pudrowy róż.
    Macie meble z ikei? Warto w ogóle na nie patrzeć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2020, 21:19

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 5 kwietnia 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa nie wiem czy pomogę bo projektantem nie jestem ale ja kupuję na allegro, zwykle białe szafy bo pasują do każdego koloru ścian ,wszystkie dodatki jakie bym nie wymyśliła nie będę się gryzły i są ponadczasowe i u maluszka i u nastolatka będą ok. Łóżka też mam z allegro ,wogole tam się zaopatruje bo mogę pooglądać różne firmy i pomysły, no nie opinie o produkcie też się przydają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2020, 21:32

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farby zmywalne też nie są idealnie zmywalne, w zależności od substancji brudzacej 😉

    W takiej roli dobrze się sprawdza tablicówka, nie tylko czarna, są różne kolory. Można dać podkład z farby magnetycznej i wieszać ozdoby w zależności od humoru 😊

    Na gładkich ścianach można z szablonu zrobić np gwiazdki. Albo serduszka, mnóstwo jest zdjęć takich aranżacji 😊

    Meble z Ikea mam jakieś. Z brw też. Z allegro także. Z brw ogólnie nie jestem zadowolona, a Ikea ma zmienną jakość-tzn są artykuły na prawdę dobrej jakości, a są też beznadziejne. Z allegro mozna kupic cos fajnego w dobrej cenie, ale np łóżeczko było bublem, zdewastowało się już.

    Białe meble u dzieci pasują, i tak jak pisze Pawojoszka, są bazą do której można dopasować inne dodatki i zmienić charakter pokoju na bardziej "dorosły".

    Znowu nie mogę spać. Już ze trzy noce się morduję. Usnęłam ze Skrzatem na godzinę przed 22, teraz będę się kręcić do późna... 😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 00:05

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tablicówka rządzi u Doroty☺ swego czasu chyba codziennie wieczorem oglądaliśmy programy o remontach/urządzaniu żeby liznąc inspiracji.
    Wowka z jakiej serii meble z ikei polecasz?
    Białe meble mają to coś, uwielbiam je i planuje kupić do wszystkich pokoi.
    Łóżeczko mamy woodies i szczerze polecam. Jedyne do czego mogła bym się przyczepić to że ostatni poziom mógł by być niżej, bp mi kaskaderka próbowała z niego wychodzić, a do podłogi od ostatniego poziomu jeszcze jakieś 15 cm zapasu jest.
    Jakiegos konkretnego sprzedawcę z allegro polecacie?
    Łóżko dla 2 latka jakie kupic 160/180?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka znam doskonale nocne warty w dodatku połączone ze zgaga😳 Teraz wszyscy śpią a ja juz nie mogę, poszłam spać po 23, starzeje się chyba

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :)

    Kamcia, u nas koparka tez rzadzi, ogolnie mam w planach tez kupic ta na pedaly bo na razie mamy taka mala. Dzisiaj zamowilam kosiarke co robi banki 😂

    Mlody dostal sie do zlobka.

    Majowa, ja mam jedna komode z ikei, jestem zadowolona, tez bym stawiala na biale meble. Takze mamy lozeczko z woodies, nie sprawdzilam go tak dokladnie, bo mlody praktycznie w ogole w nim nie spal 😂 Zazdroszcze tworzenia pokoju, ja chyba zrobie jak sie wyprowadzimy albo zaczniemy budowac, a do tego dluga droga, nawet nie chce mi sie o tym myslec.

    Ja mam okropne bole glowy, dzisiaj rano obudzilam sie z zawrotami, nie wiem co sie dzieje 🥴

    Wowka, kamciaelcia lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czółkiem,

    Z Ikea polecam regały kalax, serię lack, komody malm. Lubię oświetlenie krusning i karnisze dignitet.

    Ale już łóżko malm wcale nie było fajne, trzeba było je wzmacniać i przerabiać. Mam szafy, też mogłoby być lepiej. Kolejne zrobię na wymiar, a w Ikea pokupuje wyposażenie. Kuchnia wychodziła drogo i wymagała ich sprzętu AGD i przebudowy okna. Nie mam zdania o kanapach, mam jedną, ale jest bardzo mało używana. Wygląda ładnie 😊

    Na allegro kupiłam fajne szare tapicerowane krzesła, od sprzedawcy z allegro, ale przez jego stronę internetową kupiłam kanapę i łóżko tapicerowane. Z tego jestem zadowolona, jeśli cos Cię interesuje to poszukam sprzedawcy.

    Meble w salonie mam z brw i dno. Mieszkamy dwa lata, a ja już patrzę żeby je wymienić 😐

    JS, super że Igorek się dostał do żłobka 🙂

    Zapisuję sobie łóżeczka woodies, bo nasze nie przetrwało dla drugiego dziecka. Leci już ostatkiem sił, akurat na urodziny kupimy nowe. Też nie wiem, jaką wielkość. Chyba wezmę 180... 🤔

    JS, ta głowa to nie od ciśnienia? Masz jak zmierzyć? Współczuję 😕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 08:52

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kosiarka co robi bańki...
    hmmmm
    Piotr patrzał na anki a Patryk chciał kosic trawe-efekt-wojna o kosiarke :D

    koparkę (a dokładnie spychacz) wybralismy smoby z lidla
    zamówie z kurierem

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 2772 2773 2774 2775 2776 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ