X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lutego 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za wszystkie zyczonka

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Mała Matylda Autorytet
    Postów: 1476 2757

    Wysłany: 18 lutego 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, sto lat, sto lat...🎂🍷😘
    Wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin 🙂

    Ewcia, co za wspaniałą wiadomość! Ogromnie się cieszę że poszło tak sprawnie. Maleńka jest śliczna i wzorowo punktualna😊

    Majowa, znalazłaś się w nowej sytuacji, w Twoim ciele szaleją hormony, rana jest świeża, a obowiązków przybyło. Bądź dla siebie dobra, jestem pewna że dasz sobie radę, potrzebujesz tylko trochę czasu.

    Wowka, gratuluję zwolnienia😁
    Wypoczywaj i ciesz się czasem ze Skrzatem. Jak Ci się ostatecznie poukładało z pracą? Pamiętam jak zastanawiałaś się nad zmianą, nie zarejestrowałam czy do tego doszło.

    U nas ciężki czas. Jeszcze nie pogodziłam się z tym co się stało. Teraz Zosia zachorowała. W piątek mój mąż miał wziąć wolne, planowaliśmy zaprowadzić Zosię do żłobka i spędzić kilka godzin we dwoje, pójść do kina i na obiad. Po raz ostatni wyszliśmy gdzieś sami gdy byłam w ciąży. Bardzo potrzebuję jakiegoś małego powodu do radości, a okazuje się, że tym razem też się nie uda. Czytam o tym co się u Was dzieje i naprawdę szczerze cieszę się z Waszego szczęścia, ale jednocześnie nasila się moje poczucie życia w jakiejś alternatywnej, ponurej rzeczywistości. Nie spędzam całych dni na smutnych rozmyślaniach, przez większość czasu jakoś sobie radzę, ale przychodzą momenty gdy nie umiem powstrzymać łez.

    kamciaelcia, Ewciaa83 lubią tę wiadomość

    uch59vvjdzcznt8y.png
    tb73e6ydy4fz1gcd.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    A właśnie Katy jak tam zaczyna się coś?

    Chyba nie bardzo :p Co jakis czas mnie boli brzuch, ale nic po za tym się nie dzieje :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka rano już nie pamiętał. Powiedział am mu ze bardzo mnie zranil takimi słowami a on sam przeprosił i zapytał się czy mu wybaczę . Powiedziałam mu parę słów żeby zrozumiał wybaczyłam przytuliłam i całusa dałam.

    Nina83, kamciaelcia, kattalinna, Katy, Nynka, Wowka, pawojoszka, Sela lubią tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia
    Idealnie

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda
    Ty nie musisz się godzić z tym co się stało
    Żal i smutek pozostana
    Masz prawo płakać i zloscic się
    Z czasem po prostu będzie wiecej uśmiechów bez wyrzutów sumienia
    Nie łatwiej tylko inaczej, tak głębiej w sercu i rozumie
    Chcesz mowic-mów
    Chcesz milczeć-milcz
    Nie działaj tylko wbrew sobie
    Nie sluchaj tepakow i niezyczliwych

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 18 lutego 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, z tej radości z nowych człowieków zapomniałam złożyć życzenia tym "starym" 😉 stóweczka zatem 🙂

    Coś mi się zdaje, że ten ciążowy worek teraz się otworzy na dobre. Która kolejna? 🙂

    Nynka, słodki avacik ♥️

    kamciaelcia, Nynka lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda, przytulam. Smutek, poczucie pustki i odosobnienia to zrozumiałe odczucia w Twojej sytuacji. Życie po stracie nigdy nie będzie takie samo-z czasem będzie po prostu inaczej. Ale możliwe jest odzyskanie poczucia szczęścia. Nie da się tego czasu przyspieszyć, ale on i tak minie. Z czasem będzie mniej tych epizodów smutku na rzecz uśmiechu i normalności. Z czasem... W razie czego, pamiętaj, że my tu jesteśmy w gotowości-i w tych gorszych chwilach również, a może zwłaszcza 🙂

    Pracy nie zmieniłam. Miałam takie plany- byłam na kilku rozmowach, i na tym się skończyło 🙂 plan zmiany pracy w sumie nadal mam, jedynie przesunę go w czasie 😉

    Katy, skoro przeciwieństwo Kamila, to dziewczynka...? 😉

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 18 lutego 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie okaze, mam nadzieje juz niedlugo :p Kamilowi się spieszylo na ten swiat, ale z innymi rzeczami juz mu sie nie spieszylo (raczkowanie, chodzenie itp) wiec moze drugie bedzie za to wszystko szybko robic xd

    Nina83 lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia gratulacje! Na zdjęcie niestety już nie zdążyłam. Kamcia sto lat ☺️ Majowa trzymam kciuki żeby wszystko się szybko ułożyło i było tylko lepiej. Ja pamiętam swojego baby bluesa...masakra :/ Mała Matylda tule :*

    kamciaelcia, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy dobrze kojarze, że mamy tu fizjoterapeute? Potrzebuje pomocy jaki kołnierz kupic na kręcz szyjny 2 latka?

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 lutego 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, faktycznie chyba któraś jest ale nie pamiętam która... Wowka pewnie pamięta 😉

    Katy, rodzisz? Tak cicho... 😜

    zem3qps6in5tddof.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 lutego 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez ta cisza kojarzy mi sie z rodzeniem XD

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 19 lutego 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko wróciło do normy-Patrys wchodzi do klubiku szczesliwy, bez akcji buntowniczych (juz dostał przydomek buntownik)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Nynka, faktycznie chyba któraś jest ale nie pamiętam która... Wowka pewnie pamięta 😉

    Katy, rodzisz? Tak cicho... 😜


    Haha coś w tym musi być 🤔 bo ja też pomyślałam o tym 😄

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nie rodze :p Wczoraj wieczorem strasznie mnie bolalo spojenie lonowe tak, ze ledwo chodzilam, moze dziecko sie szykuje w koncu xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka to widzę że u was to coś poważnego z tą szyjka ,czy poprostu lekarz zapobiegawczo zalecił?

    U nas jeszcze do końca tygodnia wolne ,od poniedziałku znowu wolność tylko lekcje się zaczną popołudniami ,tak źle i tak niedobrze. Jutro jedziemy cała banda na wycieczkę na cały dzień , najpierw lodowisko ,potem kino i mc Donald. Ksiądz organizuje wycieczkę ,mój się zastanawiał czy nie odwoła ,czy będzie tyle chętnych ,jak ma nie być tyle chętnych jak my sami pół autobusu zajmujemy ,będzie okazja trochę z ludźmi poprzebywać i poznać, bo my tu trzeci rok mieszkamy a niewiele osób się zna i oby pogoda dopisała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 11:13

    kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy, seksy albo chociaż masaż sutków i na porodówkę 😉 zdecydowanie już masz bliżej niż dalej 🙂

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masaz sutkow mi Kamil robi 😂 Seksy odpadaja bo boli i nie chce miec traumy 😂, moze sobie po schodach pochodze chociaz xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 11:22

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 19 lutego 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry,

    Ciocia Wowka melduje, że nie ma z nami fizjoterapeutki 😉

    Nynka, a może w sklepie rehabilitacyjnym czy większej aptece będą wiedzieli, jaki sprzedać?

    Pawojoszka, fajny dzień się zapowiada! Bawcie się dobrze 😊

    Katy, ale jak się zacznie to napisz, bo będziemy na Ciebie podejrzliwie patrzeć jak tylko nie będzie żadnego wpisu 😂 ja się na wywoływaniu nie znam, ale na pewno u Ciebie już bliżej niż dalej 😉

    Katy, pawojoszka lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
‹‹ 2720 2721 2722 2723 2724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ