X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam brata 3 lata młodszego j siostrę 5 lat młodsza i kontakt mam z obojgiem dobry :)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej napisałam się i skasowalam 😡

    Patryk genialny 😁 gdzie dolny kosz? Już wyjechał? 😂

    U nas też jest takie zainteresowanie zmywarką, tylko ten dolny koszyk przeszkadza 😂

    Zuzia jaka modystka 😍 nogi do nieba 🤩 jak to jest, że moje dziecko zdejmuje wszystko z głowy, a dziewczynki chodzą w opaskach 😃

    Katy, już prawie-prawie. Widać że nieźle Kamcio trenuje 🙂

    JS, a może daj tyci mm na sen, a po drzemce podwieczorek? Skrzat jakoś z dnia na dzień postanowił nie jeść do snu.

    Dojrzewa mi awokado. I mam jarmuż. Co dajecie dzieciom z tych składników? Nie koniecznie razem połączonych 😉

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wowka
    dolny kosz od dwóch lat to czasoumilacz-ma az 8 kółek :) jezdzi, kółka się kręca, mozna do niego wchodzic...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daje samo awokado rozsmarowane na kanapce albo robie pseudo nutelle z awokado banana i kakao lub karoba ;) Jarmuzu jeszcze nie dawalam bo raczej nie jadamy :p

    Kattalina, ta sala to byla druga z kolei i juz zostaje bo zapłaciliśmy zaliczke :p bedziemy mieli piekny widok i zdjecia nad zalewem :)

    kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, a wiec tak :D
    Wstaje 5,6-6:30 no to bardzo roznie, ale jak wstaje to tak po kawie czyli 30 min podaje na sniadanie kasze,
    Potem jest drzemka w okolicach 9-10 i daje mleko, ale to nie jest tak ze on zasypia przy butli, zjada, hasa i dopiero po jakichs 20-30 miniutach pada
    Jak wstaje to kolo 13 je obiad, no ale wlasnie po obiedzie drzemka nie wchodzi w gre wiec tak kolo 15 zasypialby ale nie za bardzo wiem co moglabym wtedy podac innego niz mleko 🧐
    Bo nie zasypia przy butli, ale jak tak sobie pociumka to juz oczy przymyka itp

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, jarmużu nikt nie je, przynajmniej 3-4 miesiące temu tak było. Ja daję do zupy, można do makaronu w połączeniu ze szpinakiem np. Awokado w całości albo rozsmarowane na chlebie, samo lub z dodatkiem twarogu lub serka koziego.

    Wowka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzeństwo mam i starsze, i młodsze, obecnie ze wszystkimi żyjemy dobrze choć na odległość kontakt rzadki. Ale przez pierwsze 17-18 lat nie miałam z żadnym kontaktu dobrego, łącznie z bratem 2 lata starszym. Reszta 8 i 6 więcej oraz 7 mniej. Także na każdą okazję mam przykład 😉

    Zmywarka z 2014 😉

    Wowka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil sie obudzil z drzemki taki rozwrzeszczany, ze maskara:/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna
    Moja kupiona w 2011
    Więc beco zmalpowalo

    J.s.
    Wysiadam z auta na korki
    Potem was przeanalizuje 😂
    Zmieniam mózg na matme

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, ja kupiłam w 2014 ale model starszy, nie wiem z kiedy 😉

    Od ok 13 nie śpi. Od 15 było kilka prób bo marudzi, że spać. Jakieś pomysły jak przeciągnąć do 19:30 bez greckiej tragedii? 😐

    zem3qps6in5tddof.png
  • White Innocent Autorytet
    Postów: 1189 1146

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jarmużu koktajl :) jarmuż, banan, pomarańcza. Albo zamiast banana seler naciowy. Zamiast pomarańczy - cytryna. Mniam! :D

    kattalinna, Wowka, Katy, Sela lubią tę wiadomość

    dqprk6nlms3rllhb.png
    3i49k6nljfqm9pc5.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajle wiadomo 😁 kurczaki, jeszcze nie dawałam Bożence, może czas zacząć miksować 🤔

    White, urodziny już tuż tuż, jak się z tym czujesz?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomysły kulinarne.

    Zapomniałam napisać że jarmuż jest mrożony 😁 też się nadaje na smoothie z bananem? Chyba sama bym wypiła, mimo że to Nie jest moje ulubione warzywo.

    A resztę po troszku dam do zupy i sosu.

    Z awokado coś wybiorę bez chleba. Jakoś nie ida ostatnio kanapki. Z mojej ręki są niedobre, Skrzat chce jeść sam i nie w krzesełku. Lata z chlebem, smaruje nim o podłogę, kanapę i dywan. Nie widzę w tym połączeniu jeszcze awokado 😂

    Kattalinna, ja bym próbowała jeszcze na chwileczkę uśpić... Nie lubię wieczorów, jak nie ma tej drugiej drzemki 😐

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, blondi Wowka się zastanowila co za koktajle z kurczaka chcesz miksować 😄

    J.S, kattalinna, White Innocent lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 26 marca 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, nie jestes sama 😂😂😂👏🏻

    Wowka lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zjedzcie coś 😂😂😂😂😂

    Wowka, mrożony jarmuż jeszcze lepiej, on lubi być taki, smakuje wtedy lepiej.

    Wowka, J.S lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie komentuje bo nie wiem co, ale jest okazja!
    Ta mała osoba ma 2 dolne jedynki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 10:44

    Katy, kamciaelcia, kattalinna, pawojoszka, J.S, Berbecia, Wowka, D_basiula, Cola87, Feeva lubią tę wiadomość

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 26 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j.s. ciężko coś poradzić
    bo
    z jednej strony nie rozumiem kwestii, że chcesz mu drzemke wprowadzić? u nas drzemki same się klarują, ja się dostosowuję (aktywności 3h)
    z czasem bedzie jedna drzemka
    ogolnie u nas wszystko sie zmieniało,, stąd nie przykładałam uwagi że tak musi być
    jak było trzeba to nawet kolejnośc posiłków zamieniałam ;)
    a że mleko to podstawa, a Igorek lubi, to ja problemu nie widze
    dzieje się często tak, że to dziecko z dnia na dzień decyduje czego chce, czego nie chce
    ja osobiście ubolewałam za kazdym odrzucaniem mleka przez Piotra
    jako ostatnie odpadło to na noc

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, jak zakładam Zuzi opaskę to przez chwilę zerka na nią do góry 😁 na szczęście jeszcze nie wpadła na pomysł,żeby ją zdjąć.

    Gratulujemy Basi ząbków :) u nas górna jedynka męczy dziecko,a nie chce wyjść.

    Kamilek pewnie zaraz usiądzie ☺

    My chcemy różnicę między dziećmi max 3 lata, najlepiej 2 😁 poczekamy, zobaczymy kiedy się uda (oby szybko).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 19:16

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 26 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia, chodzi o to ze on potrafi jak wstanie po drzemce 1,5h-2 o 11 albo 12, to nie spi juz do kapania i to nie jest kwestia ze mu sie nie chce, tylko nie moze zasnac, jak ja go nie poloze sama to on bedzie walczyl do wieczora, marudzil, stekal, plakal
    Wczoraj mialam taka sytuacje ze spal tylko raz, od 16 byla juz histeria a na noc meczyl sie z dobra godzine bo byl tak padniety ze nie mogl zasnac
    Musze zrobic tak zeby chociaz sie zdrzemnal te 20-30 min, bo dzisiaj sie udslo ze spal od 9:40 do 11:20, potem zasnal jeszcze od 15 do 16:30 i calkiem inne dziecko, wyspana, zadowolone a nie wrzeszczace bez drzemki
    Fakt ze zanioslan do sypialni, dalam mleko, polozylam i chyba to mleko mu sie tak kojarzy ze snem
    Czyli co, dawac mleko i w sumie samo dziecko bedzie wiedzialo kiedy odrzucic?

    Nie wiem kiedy nam odpadnie to na noc, on uwielbia
    Kiedy Piotrus odrzucil?

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
‹‹ 2210 2211 2212 2213 2214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ