X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2019, 03:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bożenka wisi na mojej łydce bo głównie nie ma wyboru. Na szczęście jak widzi tatę to leci do niego. Jak jesteśmy we dwie to się ładnie bawi gdy jestem obok i co jakiś czas przyjdzie, żeby ją wziąć na ręce. Taki czas na przytul-Anie <3 ale jak wychodzę pokoju to zaraz leci. Najczęściej jest sygnał dźwiękowy przy tym taki śmieszny, trochę jak io io ;-)

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Odsłaniam okna a tam biało i milion stopni mrozu :-( dobrze, że chociaż słońce świeci...

    Miłego dnia wszystkim, wstawajcie, ja idę po kawę.

    Wowka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 lutego 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)

    Jakby Kamil umial sie przemieszczać to pewnie tez by za mna lazil, a tak to sie drze zeby go nosic xd

    Sela, znam ten bol :p Tzn. tesciu nie bierze Kamila na rece, po za tym by zaczal pewnie plakac jakby go wzial, ale tesciowa bardzo lubi...Pomijając fakt, ze ja jej go nigdy nie daje na rece z wlasnej woli, ale niestety narzeczony jej daje pomimo mojego wku..

    Kamil jeszcze dosypia, co do niego nie podobne ostatnio xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 22 lutego 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Katy u mnie mąż też daje pomimo moich protestów. Zawsze mu później mówię, że na słowo babcia to sobie trzeba zasłużyć, ale ta wariatka pomimo, że jej to już niejednokrotnie powiedziałam, ma to gdzieś.

    Mój Leo nawet potrafi się sam pobawić i mało kiedy protestuje jak mnie nie ma w pobliżu. Czasami tylko przypełza sprawdzić.

    Kattalinna u nas co prawda nie jest biało, ale wieje jak nie powiem gdzie i jest chyba -1

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 lutego 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra:/ Moja teraz udaje super babcie bo nie ma kasy zeby sie napic...Jak tylko bedzie miala to zaraz zapomni, ze ma wnuka..Mam nadzieje, ze jak sie zamurujemy to nie bedzie przylazic xd
    Bo ona nie rozumie, ze jej wchodzenie po kilka razy do nas jest wkurzajace..

    U mnie tez wieje przeokropnie i zimnoo :/ Jutro chrzciny, dopiero o 16.30 wiec nie posiedzimy za długo xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po śniegu chyba bo słońce piękne. Wsadziłam dziecko do łóżeczka i dałam zabawkę żeby móc spokojnie posiedzieć w łazience ;-) powinna już spać ale nie wykazuje tendencji... Wczoraj była w sumie jedna drzemka, oby to nie był nowy standard, nawet jeśli powyżej 2 godzin.

    zem3qps6in5tddof.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze, że druga babcia praktycznie się nie interesuje. W ogóle rodzina mojego faceta się nie interesuje dziećmi. Więc ciocie,wujkowie i dziadkowie to tylko z mojej strony.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna, Skrzat często ma dzień z tylko jedną drzemką, starszy o trzy tygodnie od Ani, także tego... ;)

    U nas jeszcze resztki śniegu leżą.

    Albo jestem zmęczona tą pogodą, albo brak mi czegoś. Nie wiem czy zrobić jakieś badania z krwi, czy od razu kupić sobie coś nowego? :D

    Mama32 lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Wowka tak całkiem spontan to nie, ubezpieczyliśmy samochód XD No i w Hiszpanii mieliśmy cel, tydzień z hiszpańskimi znajomymi. Hiszpania którą my poznaliśmy to północ, rejon Asturia, ocean, góry, zielono, przepięknie i przepachnąco. Hiszpania skradła moje serce i gdyby nie wysokie bezrobocie już dawno bym tam mieszkała.

    Ja bym się przyłączyła do klubu wyjących nakolanników, gdybyście przyjmowały też kudłatych :D

    Jadę jutro robić sesję noworodkową. Coś mi mówi, że szybko ucieknę XD

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    U nas dwójka dolna w natarciu, noc tragiczna jedna kawa to malooo.
    Czytam Was codziennie ale nie mam nic mądrego do dodania.

    Moje sie nie wspina tylko drze sie na siedząco jeśli odsune sie choćby na metr....

    Wakacje bym chciala ale nie wiem czy nas stac, biorac pod uwage ze żłobek od wakacji...

    I tak jak hoope Hiszpania, moja miłość jak oswoje sie z myślą że bede żyć na niskim poziomie to wyjade :D

    A Hoope zdrówka dla córki i dużo sił dla Was. Przykro, zer takie choroby dzieci dopadają...

    Hoope lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva protestuje, że Mania nie łysa chociaż zdjęcia mówią co innego ;-) to może być i kudłaty Prezes. Jesteśmy tolerancyjni ;-)

    Wowka, mnie nie nastraszysz, z tego co pamiętam to Skrzat od bardziejszego dawna niż 3 tygodnie ma jedną drzemkę ;-)

    Dusi mnie kaszel. Dwa razy teraz popsułam sobie usypianie. No żesz...

    Hoope lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 22 lutego 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie kiedys marzyla Hiszpania bo uwielbiam ich jezyk :p Moze sie wybierzemy z Kamilem jak bedzie wiekszy ;)

    Pospal az do 8.15 wiec ciekawa jestem, o ktorej drzemka bedzie xd

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 22 lutego 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna dowód na to, że Mania już nie łysa :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/10052fae77ea.jpg

    Byłyśmy na bilansie, klocek waży 9200g (i tak obstawiałam minimum 10kg :D), rozwija się dobrze, pediatra w szoku, że już siada, raczkuje i mówi tata, mama, itd. Na zęby ma czas, ale te dolne jedynki mam nadzieję już niebawem.

    Mania jak widzi moją mamę to od razu płacze, że chce do niej :D Nawet jak jest u mnie na rękach :D

    Zimno dzisiaj jak skur... Wieje jak cholera.

    My mamy jutro chrzciny na 13:30 :) "msza" 15minut :D

    W ogóle się wczoraj nieźle wkur.
    Zamówiłam 31.01 zaproszenia na ślubo-chrzest, żeby na 23.02 były to na chrzcinach rozdam rodzince i moja będzie z głowy. Pisałam im o tym, że na tą konkretną datę są mi potrzebne.
    Mieli 10dni roboczych na wysłanie projektu, który wypadał na zeszły piątek. Nie dostałam. Dostałam projekt w poniedziałek, ale zapewnili mnie, że jak zaakceptuję to do piątku dostanę. Ok. Zobaczyłam projekt, był jeden szczegół do poprawki, zaakceptowałam. We wtorek przekazali do realizacji. Środa nic się nie działo.
    Wczoraj z rana napisałam do nich maila co z wysyłką, bo potrzebuję mieć je na sobotę. Zero odzewu. Zadzwoniłam, odebrała jakaś pani, nie mogła czegoś tam otworzyć i powiedziała, że odpisze mi zaraz na maila. Ok. Minęła godzina, dwie. Już wkurzona dzwonię znowu, odbiera facet, że moje zamówienie wyślą jutro (czyli dziś-w piątek!), a ja do niego już z mordą "CO?!". Już wkurw +1000000 (tym bardziej, że dostałam godzinę wcześniej okres), opieprzyłam go, że kilkakrotnie pisałam że potrzebuję te zaproszenia na sobotę, specjalnie zamówiłam prawie miesiąc wcześniej, a oni mi mówią, że nic nie mogą zrobić bo jest za późno, mieli dużo zamówień i wyślą w piątek. No piana z pyska mi poszła i mówię do niego, że mnie to gówno interesuje, bo to ich wina, że nie wysłali mi projektu na czas i mam mieć zaproszenia do soboty, bo inaczej wystawię im takiego negatywa na allegro, że im w pięty pójdzie. On, że nie da rady. No to mówię, że są nieprofesjonalni, niesłowni i nierzetelni, nikomu nie polecę ich drukarni i w ogóle to w takim razie rezygnuję z zamówienia dziękuję do widzenia.
    Za 2 minuty dostaję smsa, że koleżanka przyspieszyła realizację i moje zamówienie wyjdzie dziś (w czwartek).
    DA SIĘ?! Trzeba tylko mordy nadrzeć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 10:36

    Katy, Hoope, Fatalita, kattalinna, Sela lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Mama32 Autorytet
    Postów: 480 799

    Wysłany: 22 lutego 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pierwsze wychodzą dolne czy górne dwojki?

    U nas dzisiaj znowu przeokropna noc. Bujanie ok, zasypia, odkladana od razu szuka cyca, dostaje go i dalej nie soi. O co jej kaman?? Mówię do męża zostaw ja pokręcić się popłaczę to zasnie. Pół godz ryczala aż wkoncu znowu dałam cyca i jakos zasnęła. Juz nie wiem co mam robić

    ex2bio4pttsuyqga.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj pierwszy dzień z jedną drzemką 30 min.

    Wczoraj byliśmy u neurologa na kontroli,powiedział że skoro raczkuje, siedzi, bierze przedmioty do rąk, gaworzy i ma 1 zęba( druga jedynka już prawie) to wszystko jest w porządku i nie potrzeba dalszej obserwacji, chyba że nas coś zaniepokoi :) Także wychodzi na to, że dziecko samo sobie w wielu kwestiach rozwojowych poradzi i szukanie na siłę "co by można podciągnąć pod rehabilitację" nie ma sensu. Przy kolejnym dziecku już będę mądrzejsza i mam nadzieję mniej przewrażliwiona. Jakbyśmy chodzili na rehabilitację to zapewne pomyślelibyśmy "dobrze że poszliśmy" bo dzięki temu wszystko jest w porządku.

    Nocka u nas ciężka pewnie przez tego zęba.

    Zuzia jak się bawi to się bawi, jak mnie namierzy to płacze. Wczoraj jak wróciłam do domu bawiła się z tatą,jak mnie zobaczyła podeszła do bramki i wyła póki jej nie wzięłam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka wrote:
    Baśka wali w drzwi, a Skrzat kładzie się plackiem pod nimi i klepie ręką przez szparę i zawodzi jak syrena morska we mgle. Ciężko drzwi otworzyć, żeby mu nie zawalić w głowę, oszaleć można.
    Polecam skoczka, na wyjście do toalety niezastąpiony XD
    Raz mi Zuzia siadła pod drzwiami to musiałam papier toaletowy na przedpokój rzucić, żeby poszła do niego XD

    Mama32 lubi tę wiadomość

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pierwszego ząbka! :D

    Katy, kamciaelcia, kattalinna, jangwa_maua, J.S, Patk, Mama32, pawojoszka, D_basiula, Wowka, Sela, Fatalita lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 22 lutego 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    we wtorek wypłaca mi macierzyński(za styczen ;) )

    kattalinna lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Kamcia, koszyki już czekają na realizację? ;-)

    Feeva, ta drukarnia jest na google albo fejsie? Opinię i tak warto napisać. Duża ilość zamówień nie tłumaczy takiej wtopy. Wiadomo, różnie może czasem być ale no nieeee tak profesjonalizm nie wygląda. Szczególnie, że się da jednak...

    Gratuluję zęba :-) może też chwila spokoju. I brawo za bilans :-) sukienka się należy

    Wowka, zapomniałam wcześniej, kup coś sobie :-D

    Wowka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 22 lutego 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna na allegro, ale mają też swoją stronę internetową.
    No właśnie co mnie obchodzi, że mają dużo zamówień, to ich nie tłumaczy. Jak coś obiecują to trzeba się z obietnicy wywiązać.
    Dziś przyszły :)
    Dziekujemy :D Na dniach powinna być też druga jedynka bo już widać, także może jak wyjdzie to będzie chwila oddechu w końcu. Już wiem dlaczego mi tak wczoraj na nodze wisiała cały dzień i wyła :)
    A w sukienkach nie chodzę :D Mogę sobie w to miejsce kupić spodnie albo buty ewentualnie :D

    Kamcia dopiero za styczeń?
    Ja właśnie dziś dostałam za luty :D

    a tak w ogóle to wyszło mi ponad 1000zł zwrotu za pit :D ok 300zł ogólnie i 740zł ulgi za Manię :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2019, 13:08

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
‹‹ 2115 2116 2117 2118 2119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ