X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina zaszła naturalnie myślała że to już menopauza a tu taka niespodzianka też myślała że w tym wieku to już nie może mieć dzieci toteż nie zabezpieczali się ,z początku byli w szoku i też nie wyobrażali sobie mieć dziecko w tym wieku ale urodziła zdrowego chłopca .
    Torty robiłam w Walli bo ja sama zawsze piekę i jakoś tam smakują a tam nie ma takich polskich ciast i tortów więc kilku ludziom piekłam jak mnie poprosili bo ktoś im powiedział że ja robię ale na większą skalę się tym nie zajmowałam bo ja cukiernikiem nie jestem . W Anglii dużo rzeczy się robi trochę piekłam trochę tłumaczyłam trochę ludzi woziłam,w międzyczasie .
    Poza tym w Anglii mieszkaliśmy zawsze z kimś bo wiadomo taniej, więc zawsze ktoś był do pomocy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2018, 20:21

    kattalinna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ale takiej miesiecznicy to ja już nie chce.

    Fatalita piękną masz rodzine.


    Co do pieluch to Milene uczuliły pampers sleep&play.

    Co do wody to wedlug mojego ancymonka jest to zlo konieczne. Z bidonu tez nie umie pić

    Jutro mamy szczepienie i nie jestem pewna czy ja szczepic czy nie przelozyc znowu.

    Aha wkurzona jestem na apteke doz. Zamowienie od środy jeszcze nie doszło podobno z przyczyn technicznych. Z takich samych przyczyn ja nie odbiore.


    Fatalita lubi tę wiadomość

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje zamówienie z doz doszlo w sobote a tez z przyczyn tech było opoznione

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • laurka83 Autorytet
    Postów: 283 237

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hello podczytuje ale czasu brak na pisanie, wszystkie dzieciaczki cudne do wycałowania. No i gratuluje kolejnej ciązy Asix ;-)

    U nas nocki non stop kręcenie, kręcenie, kręcenie ale już się chyba przyzwyczaiłam, mamy już 4 ładne ząbki na dole a 4 na górze już widoczne, więc stad pewnie takie nocki.
    Emilka lubi obiadki, deserki, kaszki wchodzą gorzej. W ciągu dnia nie je butli tylko wszystko z łyżeczki. Nie mam pomysłu na 2 danie co jej dawać bo zupki ma z mięskiem a co na drugie jakoś mi pomysłu brak. Ostatnio jadła ziemniaczki z marchewka i rybą.

    A to moja Mikołajka

    https://naforum.zapodaj.net/ccc18d36c3a8.jpg.html

    https://naforum.zapodaj.net/28d4798cf5c3.jpg.html

  • laurka83 Autorytet
    Postów: 283 237

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/28d4798cf5c3.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9eb87e48641b.jpg

    kamciaelcia, Kwiatkowa24, Sela, pawojoszka, Katy, kattalinna, Wowka, Nynka, Feeva, Fatalita, MajowaMamusia, Mała Matylda, Tanda, D_basiula, MonikaJ, Mycha666 lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbecia zapomniałabym sto lat dla jubilatki

    Laurka osiem zębów toż to szok ,Ulka jeszcze wcale nie ma. I znowu widziałam gołe nóżki u ślicznej mikołajki a jakie dlugasne do samego nieba . Czy ja już wspominałam że same modelki tu mamy?

    cf409fc7e7.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekna Mikolajka :) Nozki bardzo zgrabne :p Moj Kamil to faktycznie ma grube te nogi haha

    Szczesliwa ledwo zywa lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • laurka83 Autorytet
    Postów: 283 237

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pobudka od 6 czyli o 40 min za szybko...
    z zębami startujemy już od 4 miesiąca więc stąd te szaleństwo, plus taki jak powychodza szybciej to szybciej się będę wysypiac, taka mam nadzieję :-)

  • MonikaJ Ekspertka
    Postów: 234 306

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam do Was pytanie. Michaś wczoraj miał szczeienie, ma obrzęki po wkłuciu. Pamietacie proporcje soda +woda?

    201501064565.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek,

    Monika, nie znam dokładnej proporcji, robiłam po prostu na gęsto. Do łyżeczki sody dodałam troszeczkę wody i rozmieszałam na paćkę. Ile mogło być tej wody? Nie wiem, ale niewiele.

    Laurka, nogi Mikołajki do nieba :)

    Po Dniu Pierogów i Dniu Mycia Okien, nastąpił Dzień Pierniczków.

    I nadal nie mam kiecki na chrzciny...

    Fatalita, Mała Matylda, MonikaJ, kattalinna lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołaj kiece przybiesie ;)

    Wowka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry!

    Kattalinna Bożenka cudna <3

    Mikołajka Laurki też :*

    Dziewczyny, jak tak bardzo chcecie kupować sukienki to kupujcie. I mi wyślijcie, chętnie przyjmę XD

    Co do bidonu, to próbowałam wczoraj ciumkać, jak powiedziała J.S. Nic to nie dało. Ale za to Mania patrzyła na matkę jak na ułomną :)
    Dzisiaj spróbuję metodę Małej Matyldy :) Pelny bidon już czeka, ale na razie dziecko ucina drzemkę.

    Wowka, Boże. Też bym chciała upiec pierniczki, takie pyszne zrobiłam w zeszłym roku (pamiętam, nawet wstawiałam zdjęcie). Ale przy tym dzieciu ciężko jest obiad zrobić, a co dopiero pierniczki :/ Ale... Może mi się uda jeszcze :D
    Ma ktoś przepis fajny na muffinki z masą makową? Taką odmianę makowca na Wigilię chcę zrobić :)

    A tak z innej beczki - dziewczyny! Tyle czasu już zleciało, znamy się 1,5 roku a ja mam wrażenie, jakbyśmy pisały już całe życie <3

    Ja też próbowałam dać Mańce jogurt naturalny Rolmlecz ten z krówką, najpierw sam, potem z owocami. Zjadła trochę, ale bez szału, wykrzywiało jej buzię XD
    Póki co szałem u nas są chrupki kukurydziane. Jak jej się kończy to płacze i szuka, ale nie daje jej już bo za dużo :D

    Dzisiaj kończymy 7miesięcy!! <3
    Później zrobię jakieś fajne foto jak królewna wstanie i wstawię :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 09:01

    Fatalita, Mała Matylda, Katy, kattalinna, Wowka, Mycha666 lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozna tym bidonem przechylac by zawartosc słomki wlewała sie do buzi
    ale u nas bidon przezedł za któryms razem

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prezenty kupione
    maz padnie jak swój zobaczy ;) na pewno sie nie spodziewa a ja dzis rano wpadłam na ten pomysł

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Maniula najlepszego!

    Ale ten czas leci.
    Feeva też mam takie wrażenie jakbyśmy już nie wiem ile lat się znały/pisały ;-)

    To my dzisiaj też spróbujemy z tym bidonem. Tylko muszę kompocik ugotowac, bo z wodą będzie ciężko

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, jak Ty ogarniasz takie masowe gotowanie? My wczoraj mieliśmy Dzień Farszu Pierogowego z Wiki w chuście. Nie dość, że dwa razy więcej czasu to zajęło to kręgosłup...chlip chlip.
    Dziś lepimy.
    Ale pierniki sobie w tym roku odpuszczam.

    Feeva, może poszukaj na moich wypiekach z tagiem mak?
    Miliard uścisków dla Mani od Wiki i cioci F. <3

    Pawojoszka, nie odpisałam Ci wczoraj. Tak fotografka była spoko, ale nie miała bardzo trudnej pracy, bo Wikula pozowała jak modelka, z uśmiechem na buzi chłonęła skierowane w nią zainteresowanie wszystkich wokół. Gorzej było przy wspólnym pozowaniu, bo już uwaga nie chciała sie dzielić ;)

    Kattalinna, zainteresowanie kotem widoczne ;) więc chyba winy zostały mu wybaczone, przynajmniej przez Bożenkę.
    A motorycznie piękne się rozwija, więc rzeczywiście Mamo, nie możesz już narzekać :)

    Edit: Wowka,a Orsay sprawdzałas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 09:46

    Feeva, kattalinna, Wowka lubią tę wiadomość

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Mani.

    Dzwoniłam dzisiaj do przychodni odwolac szczepienie mloda ma kaszel i katar podejrzewam ze od zebow. Pani powiedziala ze mam nie umawiac sie na konkretny termin tylko dzwonic jak bedzie zdrowa i z marszu ja wezma na szczepienie.

    Ja z przygotowaniami na swieta jestem jeszcze w czarnej du..... Czekam az maz bedzie w domu popoludniami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 09:36

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniu! zdrówka i sił na dalsze harce!

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/66a08c6ec3e2.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4916c1a0cb2c.jpg

    MajowaMamusia, pawojoszka, Mała Matylda, Sela, Berbecia, Kwiatkowa24, Katy, MonikaJ, D_basiula, kattalinna, J.S, Fatalita, kamciaelcia, Patk, Nynka, Mycha666 lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Mani :)
    Cudne Panie Mikołajkowe.

    Patk, Kamcia, Sela namówiłyście mnie, zamówiła wczoraj krzesełko w smyku, ciekawe ile będzie szło, ostatnio czekałam tydzień.

    Z tymi szczepienia to właśnie tak trochę nielogiczne robią, każą zapisywać się kilka dni wcześniej, a potem połowa dzieci się rozchoruje i nie przyjdzie. Powinni umawiać z dnia na dzień.

    Sela, kamciaelcia lubią tę wiadomość

‹‹ 1893 1894 1895 1896 1897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ