X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola gratuluję ząbków. Toż to szaleństwo heh

    Kattalina chce saeco i korci mnie ten xelsis. Dlatego chce podjechać i zobaczyć na żywo... ale jak się nie uda to zamówię przez neta. Niby mąż chce ten pico bariso, bo tańszy, a kawa jakby nie patrzeć smakuje tak samo, ale w tym xelsis jest fajny spieniacz mleka i mega prosty w myciu...

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas noc koszmarna, od 20 do 23 pobudki co 20 minut, o 2 płacz okropny, dalam syrop z myślą o dzialaniu przeciwbolowym, jeczal jeszcze do 3:30, o 6 znowu płacz, ale jeszcze spi ...

    Czemu jak podaje syrop temperatura spada, a on ma jakby zimne poty? Cala pizama dzisiaj mokra....

    Ekspres do kawy marzenie, może kiedys bedzie mnie stać ;D

    Prawie zapomniałam, że nie jem cuksów od pierwszego, dzięki za przypomnienie:D

    Cola gratuluje ząbków! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 10:36

    Cola87 lubi tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, jak to 4?? Gratulacje dla Adasia :-) komplet jedynek czy inna konfiguracja?

    Sela, duża różnica w cenie? Przy takiej kwocie pewnie nieznaczna, kup fajniejszy ;-)

    Nynka, a jaką ma temperaturę teraz? U nas te zimne poty były przy infekcji jak w ogóle gorączki nie było tylko obniżona temperatura. Wtedy lekarka nam powiedziała, że to może być po prostu niedojrzały układ termoregulacji.

    Cola87 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, jak taki mokry sie robi to ma ok 36 stopni. Może nie potrzebnie mu zbijam tą temperaturę :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    Zosia słodko zajada dynie :) moja też czesto tak reaguje na pierwszą łyżeczkę jedzenia.

    Dajecie dzieciom kasze jaglaną w całości? Stwierdziłam że jest tak drobna, że nie będę blendować i podam z musem owocowym. Po 3 łyżeczkach wymiotowała dalej niż widziała :( muszę jej wszystko blendować.

    Jak tak Was czytam że wstajecie całe noce to chyba się cieszę że karmię mm, raz się obudzi na butle i oczywiście dwójkę i śpi do rana, no dobra czasami są wyjątki.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To serio nie ma znaczenia czym sie karmi tylko od dziecka :p Ja kp i Kamil spi ladnie nie liczac pozniej pory pojscia spac :p Budzi sie na jedzenie raz lub dwa razy max :p

    Ten dym dzisiaj w nocy to bylo topiace sie wiaderko...Madry tesc wrzucił zar do plastikowego...no masakra

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę Nynka to sama nie wiem jak z tą gorączką...

    Kattalinna ten saeco xelsis 3800 czy jakoś tak a saeco pico baristo 2600 eh różnica spora i sama nie wiem czy dla tego systemu mlecznego warto przepłacać...

    A w ogóle to zamówiłam nawilżacz powietrza jutro ma przyjść, żeby małemu się lepiej oddychało przy tym katarze, a nawet jak sie katar skończy to i tak się przyda, bo w sypialni jest suche powietrze.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    150zł za wypucowanie całego mieszkania. Nie wiem, moja koleżanka u której sprząta tyle jej płaci, ale ona ma 2x większy dom, więc może weźmie mniej za mały metraż, bo ja mam 38m2 :)

    Też już karmię mm. Na butle mleka zbieram 2dni już. Ściągam po 40-60ml 3x dziennie. Rano, po południu i wieczorem.

    Gratuluję zębów.
    U nas nawet jednego... :/

    Cola87 lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, też mam problem z suchym powietrzem. Też mamy nawilżacz, kupujemy baniaki 5l wody zdemineralizowanej i mamy też funkcję jonizacji i aromaterapii. Muszę tylko znaleźć dobre olejki :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno przy katarze dobry jest olejek eukaliptusowy. Chociaż ja osobiście używałam (nawet piłam) pichtowy czy jak on tam się zwał. Tylko nie wiem czy można takiemu małemu dziecku

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny zaczynam panikowac... wiem może jestem wariatka ale ja halasuje a ten śpi dalej....pocycal i śpi...jest godzina 12, bonyyyyy. Teraz ma 36,5/36,1 tak ten durny termometr mierzy...( jak mierze na czole to 36,1 jak z boku główki na skroni 36,5) wrrrr
    Co byście zrobiły do lekarza, dac spać ;(


    Majowa tez myslalam ze jaglanka przejdzie specjalnie ją rozgotowalam. Gdzie tam. Blendowalam. Stopniowo mniej dokladnie, teraz sa grudki ale nadal blenduje, mieszam z ryzowymi platkami.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza jaglana fajniejsza po zblendowaniu. Wtedy to kremo-budyń a nie kasza ;-)

    Nynka, od której śpi? Jak poza tym się zachowuje? Doskonale rozumiem Twoją panikę bo mniej więcej w podobnej sytuacji wzywalismy pogotowie. Ale... spadek temperatury i poty to po gorączce normalne zjawisko. (U nas nie było gorączki tylko od razu poniżej 36). Poobserwuj trochę. Jeśli jadł normalnie to bardzo dobry znak. Jeśli bardzo długo śpi to możesz spróbować budzić, ale z drugiej strony sen jest dobrym lekarzem. Jeśli po spaniu jego zachowanie będzie Cię niepokoić to lekarz.

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy małych dzieciach to chyba ostrożnie z olejkami eterycznymi. Tak mi się kojarzy ale nie wiem ;-)

    Tanda lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina spi od tej 3 z mała pobudka na płacz o 6, cycal krotko ale srednio co 1,5h. Ja pierdziele, oszaleje.
    Daje mu pół godziny.

    Dzięki Kattalina:*

    Teraz ma 35,8/36,1 spada????!:O

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nynka-włóz mu pod pache termometr

    kattalinna, Nynka lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, dawaj go do cyca. Jak je na śpiocha to dobrze. A temperatura w pokoju jaka?

    Nynka lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Budze go, jest nie przytomny, usmiecha sie ale oczy uciekaja. Przyciągnął sie siknal i odlecial dosłownie.

    Kamcia nie mam takigo mam tylko to bezdotykowe g...

    Dałam do cyca zjadł i odleciał. W pokoju 20,5.
    Młody 36 +/- 0,2 (ja 35,9) więc chyba dobrze podaje....
    :(

    Jestem już ubrana gotowa biec do lekarza

  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, nie zastanawiaj sie, ja bym pedzila do lekarza.

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz... Nynka, kciuki, oby to była zbędna panika...

    Ja też w gotowości do lekarza.

    Rekinu w kropki na buzi i na dekolcie. Marudny, placzliwy, oczy przeszklone. Noszony na rękach. Apatyczny, bez chęci do psot od wczoraj. Teraz usnął, daję mu czas do końca drzemki.

    Równie dobrze nie dospał i idą zęby, jak i coś to bierze...

    Niby leją się hektolitry śliny i prześwitują białe kreseczki, ale z dolnymi zębami takiej jazdy nie było...

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nynka
    powiem tak-dla własnego spokoju idz do lekarza, ale bez paniki
    jestem pewna że to tylko osłabienie
    tak wygladał Piotr przy temp 34 (pod pachą) a lekarz przy okazji mówił ze tak sie zdarza po temp

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 1856 1857 1858 1859 1860 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ