X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynka, tez uwielbiam miny dzieci zwlaszcza przy jedzeniu cytryny :D

    U nas bujaczek w użyciu ostatnio częściej bo dzieki niemu spokojnie robie obiad :p

    Nynka lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Js a jak u Was drzemki w dzień, w sensie też musisz z Igorkiem leżeć?

    Katy a Wy?

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najczesciej z nim muszę lezec...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Tanda, bede miala na uwadze, choc na razie na pewno nie kupie, drogi. Chociaz wart tej kasy?

    Nynka, jesli nie leze to spi 10 min, a jak obok to potrafi godzine albo jesli bujam :/

    Katy lubi tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa czyli mój kurdupel do waszej bandy należy :D

    Na dodatek musi mnie trzymać za rękę, bluzkę itd prawie caly czas....

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Matylda Zosie super otrzepało, Adaś też na początku często tak robił :D a nasza nocka wczoraj skończyła się szybko na wspólnym spaniu. Bardzo często się przebudzał i już przed północą go wzięłam. Dzięki temu pobudka była dopiero przed 4 na jedzenie i ostatecznie wstał po 7.
    Ja często się poddaje jak są częste pobudki bo nie mam siły go tak usypiać co chwilę, a zazwyczaj jak go wezmę do nas to śpi dużo lepiej.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też często śpi dłużej jak leżę obok na drzemce. Chyba że zostaje z mężem lub moim tatą to im potrafi i 1.5 h spać. Nie oszczędza mnie to dziecko ;p

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas normalnie śpi ok 1h a jak mąż z nim leży i trzyma za rączke to nawet do 2 h dociągnie.

    Kurcze a u nas chyba znowu idzie katar :-/

    Otrzepanie przy dyni pierwsza klasa ;-)

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry

    Śniło mi się, że jestem w ciąży. Ale wczoraj. Śniło mi dużo nowych zębów - to dziś. To tylko sny...

    Nie lubię spać z młodą. Od zawsze. Teraz razy pińcset. Co z tego, że nie muszę wstawać milion razy. Ona i tak je jak opętana. A im bardziej je, tym bardziej sika i tym bardziej chce kupę. Dziś pierwsza zmiana już o 2, trzy godziny później kupa gigant a pielucha też napompowana. Patk, Sela - jak znajdziemy sposób na to nocne żarcie to się wyśpimy ;-)

    A tak w ogóle to już nie pamiętam nic z wczorajszego nadrabiania. Chyba nową gwiazdkę jutuba widziałam i chudą mamę, co twierdzi, że ma nadwagę. Ale w sumie już sama nie wiem...

    Hoope, pokaż mufki :-P

    A, i jeszcze muffinki z żurawiną. A ja na detoxie.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    A mojemu dziecku coś się porobiło zasnęła przed 22 dwa razy w nocy się budziła na jedzenie i już nie śpi ,a przecież ona to zawsze spala od 18 z kompaniem i karmieniem prawie przez sen o22 i spala do rana . No cóż dobre czasy się skończyły , chociaż ja ciągle się ludze ze to przez ten katar

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalinna oj tak wtedy się wyśpimy ;-) ale coś mi się wydaje, że to może być dopiero po kp (czyli u mnie po roku, bo kp planuje do roczku)
    A te Twoje sny to chyba Ci tak delikatnie sugerują ;-)

    U nas w nocy katar rozkręcił się na całego. Możliwość oddychania tylko w pionie. Kręgosłup mi zaraz odpadnie. Jeszcze teraz mi zasnął podczas karmienia i nawet w miarę oddycha i nie mam zamiaru go budzić, chociaż pęcherz mi zaraz pęknie...

    A tak w ogole to dzień dobry ;-)

    Chciałam dzisiaj jechać po ekspres do kawy ale przez ten katar chyba zostaniemy w domu... a mam ochotę na pyszną kawkę i ciacho.

    Pawojoszka mimo wszystko i tak zazdroszczę takich nocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 08:42

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) Oby bo noc kiepska...

    Chłopak obudzil Kamila wychodzac do pracy bo sie wracal po cos...Wiec jakos od 2.30 do 3 nie spal bo szybko szum na telefonie wlaczylam i zasnal..Ja ze złości nie mogłam zasnac :/ Jeszcze cos sie z piecem porobilo i caly dom zadymiony...Potem znowu po 5 mnie obudzili tesciowie bo tak glosno gadali...W koncu zasnelam przed 7, a 8.15 Kamil sie obudzil...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry.
    Powiedzmy, że dobry bo za oknami nie za ciekawie. Nie mogę ogarnąć, czy mży, czy nie...

    Zosieńka zajadająca dynię cudna :D Mina też mistrzowska.
    Mania też się krzywi po pierwszej łyżeczce, a potem jest "mniammniammniam".
    Mam problem, bo obiadków nie chce jeść, za to słodkie owocki jak najbardziej. Co mam począć? Jak ją zachęcić do jedzenia tych obiadków? :(
    Wczoraj dałam jej bułkę. No tak zajadała, że aż w szoku byłam :D
    Zamawiam na dniach krzesełko do karmienia.

    kamcia, że niby gdzie ta nadwaga bo chyba ślepa jestem :D Nogi jak patyki :D

    Mi się śniło, że Mani wyszedł ząbek. Niestety w paszczy nadal pusto... A tu zaraz 7mcy.

    W ogóle to stwierdziłam, że raz odżałuję i biorę ukrainkę poleconą od kumpeli 22.12 do wysprzątania mi mieszkania :D
    Nie mam kiedy tego ogarnąć, tym bardziej, że paznokcie robię do 21.12 i tych pyłków od cholery i bez sensu byłoby sprzątać wcześniej. A od 22 to już trzeba będzie ogarniać już bardziej świąteczne rzeczy, więc sprzątanie będę miała z głowy.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela, zamów ekspres online :-) jaki kupujesz? A inhalacje robisz i nic? :-(

    Pawojaszka, nie to, że Ci źle życzę ale sprawiedliwość musi być, Ula też się w końcu trochę musi pobudzić ;-)

    Są wśród nas herbaciary? Jakiś sklep online z herbatami? Szukam pomysłu na prezent dla szwagierki.

    zem3qps6in5tddof.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    feeva
    a ile bierze taka Ukrainka????

    nienawidze herbaty bleeeee

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie snilo, ze moja ciocia sie zajmowała Kamilem i jej spadl z lozka :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś dwa karmienia w nocy...nie było tak już od mega dawna...w ogóle jakoś się nam popsuło ostatnio, budzi się już o 23 :/ ale chwalimy się, mamy 4 ząbki! już ostatnia jedynka się przebiła :) jeszcze tak dobrze nie widać ale czuć pod palcem :) jak mi się kiedyś uda to zrobię fote.

    Katy, Nynka, kattalinna, Mała Matylda, Magda33, Fatalita lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje zabkow ;)

    U nas dalej dwa xd

    Cola87 lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola gratulacje u nas nadal zębów brak ale jeśli Ula nie będzie odstawać pod tym względem od rodzeństwa to jeszcze ze dwa miesiące poczekamy i dobrze bo u nas nadal kp.

    Kattalina ja wiem że w moim przypadku to grzech narzekać bo u niektórych dwie pobudki w nocy to sukces ale wiesz do dobrego szybko się człowiek przyzwyczaja .

    Feeva Ukrainkę to bym mogła mieć na etacie bo teraz to ja się czuję jak taka Ukrainka wiecznie na szczocie

    kattalinna, Cola87 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawajoszka ja też trochę za tak Ukrainkę na szczocie teraz robię, a szybko się to chyba nie zmieni, bo jeszcze rodzina męża na święta do nas zjeżdża i będzie trzeba wysprzątać ten wszechogarniający burdel...nie lubię mieć takiego syfu ale wieczorem padam na pysk i nie mam siły wszystkiego pucować :(

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
‹‹ 1855 1856 1857 1858 1859 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ