X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Matylda :) dużo zdrówka i radości

    Tanda lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Matyldy;)

    Mam nadzieje, ze Kamil tez mnie zaskoczy:p

    Oni zawsze podchodza do mojego chlopaka (te zule) bo ja robie grozna mine i taszcze Kamila więc chyba nie maja odwagi :p W sumie widząc male dziecko powinni sobie odpuścić...

    Tanda lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla Matyldy! :-)

    Katy, wszystko siedzi w głowie. Do mojego obecnego męża kiedyś zawsze podchodzili po złotówkę, po fajka. Jak się zaczęliśmy spotykać to mnie to strasznie wkurzało, nagadałam mu, stwierdził że już nie będzie dawał. Przestali podchodzić. Odczytują komunikat niewerbalny :-) ja czasem miewam dobry humor i nastawienie do ludzi to co chwila ktoś o coś zagaduje. A jak jestem na nie to mnie omijają;-)

    Ciągle zapominam: też mieliśmy problem z mówieniem do Bożenki po imieniu. Zwłaszcza, że tak dużo imiennicze znamy. A jak ktoś o niej mówił to mi było dziwnie słuchać, że o moim dziecku to. Ale się zmuszałam i teraz jest już ok. Ojciec ma jeszcze problemy ;-)

    Katy lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Matyldy :)

    No to mam wolne, Zuza padła jak kawka, nie spała 4h 30 min, coś za coś, marzą mi się długie drzemki w dzień, ale wolę jak od 19 jestem wolna. Jakby można było wybrać to i to :)

    Katalina zabrzmiało to jakby Twoj mąż był kolejnyn mężem.
    Moja mama kiedyś zaczęła dokarmiać koty i przychodziły codziennie. Tak mi się skojarzyło z tymi żulami.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattalina, faktycznie moze cos w tym byc:p Papierosy czesto rozdaje...

    kattalinna lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowa, w sumie mogłam też napisać, że pierwszym. Jak mnie wkurzy to może przestać być obecnym a pierwszym i tak zostanie ;-) na szczęście jest kochany mimo, że wkurza czasem i nie mam ochoty go wymieniać :-)

    MajowaMamusia lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie tylko raz podszedł żul pod lidlem, reszta żuli czekała z boku. Tak się wydarłam jak tylko usłyszałam, że chce ode mnie kasy, że mnie omijają szerokim łukiem... heh

    Tanda kurcze to niezazdorszczę tego smrodu, nic tylko trzeba siedzieć w domu, bo aż strach to wdychać.

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil znowu sobie zrobil drzemke po 20 zamiast isc spac....Jestem wsciekla :/

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia chłopaki super, ja myślę że za niedługo to Patryczek będzie na Piotrusia siadał :). Zosia ma piękne stopy ;) Tanda wszystkiego naj dla ślicznej Matyldy! My dziś coś gorzej z usypianiem mamy...mam nadzieję że nie wróży to gorszej nocki...

    kamciaelcia, Mała Matylda lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanda wszystkiego dobrego dla Matyldy :*
    Jestem zadowolona ze spiworka, puszek nie wchodzi do buźki :) Jedynym minusem jest to, że nie ma żadnych tasiemek z boku, którymi możnaby bylo przywiazac śpiwór do wózka. Ale sama sobie doszyje :)

    Z moim kolanem lepiej, nie byłam u lekarza, nie miałam czasu :P Pójdę w tygodniu :D

    Katy hah, jak mnie oni rozsmieszaja XD A szczególnie jak Ci wywala z tekstem "pani kierowniczko" albo "panie kierowniku" :D Zawsze mówimy że nie mamy drobnych i nara.

    Kamcia chłopaki super :)

    Mala Matylda jak niepokoją Cie kupy, ale nie chcesz się pchać w zaraze do przychodni to może jakaś wizyta prywatna? :)

    Ah te stopki <3
    Mani zalatuje spod paluszkow u stóp XD po całym dniu czuć jak się skarpetki wacha :D

    Ja jestem mega szczęśliwa, bo mój tata jest już w domu <3
    Dzisiaj odbierałam go z mamą ze szpitala Praskiego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 21:43

    kamciaelcia, Sela, Katy, MajowaMamusia, Mała Matylda, kattalinna, Tanda lubią tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, nie zartuj, nie wyciagam. Musze najpierw pozbyc sie bujaka z tiny love + maty edukacyjnej bo u nas juz zbedne, wtedy moze znajdzie sie maly kacik dla pchacza. Dzieki za opinie, czyli nie jest zly, zobaczymy jak sie u nas sprawdzi.

    Kattalina, nie znosze kurierow z poczty polskiej, bo zawsze idzie dlugo, ale u ciebie to juz rzeczywiscie przesada. Oby w poniedzialek paczka byla.

    Katy, ja tez mam ta szczescie, tylko ze ja sie ich boje XD

    Tanda, sliczna Matylda :)
    Nie slyszalam o tym, ze pali sie skladowisko opon, ale strasznie wspolczuje. Na plus ze macie oczyszczasz, ja sie wlasnie zastanawiam, nie wiem czy juz pisalas - jaki masz?

    Feeva, super ze tata w domu, duzo zdrowka :)

    Ide spac, padnieta jestem po calym dniu.

    Wasze dzieci tez obgryzaja szczebelki od lozeczka? Moj koruje dwoma zebami XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 22:26

    Feeva, Katy lubią tę wiadomość

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Matyldy .

    Feeva zdrówka dla taty .

    Ja nie mam problemu z żulami u nas nie ma ich zbyt wielu ale mam swojego znajomego "kierowniku" nie przeszkadza mi nawet sympatyczny jest, czasem wózek odwiezie ,ja nie palę więc fajek nie wyciągnie.
    Uli już katarek przechodzi co mnie utwierdza że to alergia.

    Tanda współczuję takie dymy że spalanych opon nie tylko śmierdzą ale też są szkodliwe powinni z tym coś zrobić .

    Ula nie podgryza bo mamy już łóżeczko turystyczne i to jest właśnie takie łóżeczko jakie mi odpowiada ,poza bezpieczeństwem ,bo nie ma szczebelków,to ma podwieszany poziom co pozwala dziecko ubujac w łóżeczku .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 23:54

    Feeva, Katy lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J.S u nas całe szczęście brak zębów to i szczebelki całe ;-)

    Naszło mnie teraz takie pytanie. Planuje kp tak do roku, a później trzeba dawać jakieś mleko czy jak?

    Feeva super, że tata już w domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 23:52

    Feeva lubi tę wiadomość

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Patk Autorytet
    Postów: 1023 1889

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrówka dla Matyldy <3

    Co do żuli to u nas pod lidlem też mają swoją miejscówkę. Ale już nas znają. Mój mąż nie potrafi inaczej i on na przykład ma taki swój tekst "A szanowni panowie można płacić kartą?" Wtedy następuje rozładowanie napięcia i wszyscy są zadowoleni. Także ten tego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2018, 00:01

    Katy, Tanda lubią tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla Matyldy :)

    Ja mam coś w twarzy, że do mnie też podchodzą :) ale pod Lidlem u mnie działa taki chłopak, z 17 ma lat, pomaga zapakować zakupy w zamian za przywilej odprowadzenia wózka z pieniążkiem. Korzystam z usługi, a chłopak zanim wejdę do sklepu już mi mówi głośno dzień dobry :D

    Haha, JS, matę już schowałam na strych, a leżak postawiłam jeszcze w łazience. Jak idę się kąpać to Rekinu go demoluje :D łóżeczko jest podgryzane, ale nie da się go dobrze złapać w zęby :)

    Jakie te gadżety dziecinne na chwilę, a na opakowaniu piszą szeroki zakres wieku O.o

    Katy, Kabełka, Tanda, Fatalita lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobijcie... moje dziecię od godz 20 budzi się na cyca co 45min max 50. Przecież to jest niemożliwe... jak nie dam cyca i próbuje lulać na rękach to przyśnie na 5min, odłoże i od razu płacz...

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Sela, dobijam ;) i jak później? Dało się przysnąć?

    Mała Matylda, smacznego dla Zosi :)

    Dożylnie kofeina i będę w stanie napisać coś więcej.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    U nas noc ok, pobudka po 1 na jedzenie, potem 5:30 i ostatecznie 8:20 :)

    Przywitała mnie ciocia :) punktualna co do dnia :)
    Jestem w szoku, że tak od razu regularnie co 28dni.

    Mała Matylda lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ;)

    Jak to dziecko ma chodzic wczesniej spac jak wstaje o 9 xd Poszedl spac o 22.30 :/ W łóżeczku spal z godzinę...

    To widze, ze nie tylko nas lubia zaczepiac pod sklepami :p

    Dzisiaj mam w planach robic muffinki z zurawina, zobaczymy co z tego wyjdzie xd

    Feeva, niezle :p Ja ciagle czekam na regularne..

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk chyba załapał dzis bidon ;)

    Sela, Katy, Mała Matylda, Tanda, kattalinna lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 1853 1854 1855 1856 1857 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ