X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Majowe mamy 2018
Odpowiedz

Majowe mamy 2018

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 30 listopada 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tez pisałam...
    kupuje w doz online ( z dostawa do apteki) i na syropie oszczedzam 3 zł, na dentinoxie 6 zł, na dicoflorze 15 zł...

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja nie wiem kim są moi rodzice, a mojego brata to już w ogóle nie wiem skąd wzieli :D

    White aż zrzut zrobiłam tego co napisałaś o szczepiebiach bo zapomne na bank, dzięki!;)

    Moje dziecie ma wypieki dzisiaj non stop, nos też czerwony. Do tego jakiąś szorstka ma ra skórę. Nie wiem alergia jakaś?

    Czy ja tam dobrze widzialam śpiącego Rekinu?

    White Innocent, Wowka lubią tę wiadomość

  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy polubiłam bo mi sie palec podniecił. Poprzedniego posta pisałam dwie godziny i się zdezaktualizował. Miały być foty ale cały dzień u dziadków, więc nie było kiedy. Krzesełko ekstra, dalej się jaram, jeden z najlepszych zakupów.

    Czytam co Wy tam...

    Feeva najpierw gratulacje za raczkowanie. Oraz kondolencje dla kolan, kręgosłupa i rzeczy w zasięgu rączek. Witaj w klubie :D (moje kluby są do doopy).

    Wowka jesteś kolejnym kłamczuchem w sprawie dziecka, Tobie również nie wierzę tak jak Kattalinnie. Zmowa matek. Toż to anioł!

    Cola obawiam się, że Prezes rozwija się w innym kierunku niż mu zaplanowałam, nieco się jakby... rozmijamy XD

    Wowka lubi tę wiadomość

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny pół dnia mnie nie było i tyle do nadrobienia...eh pędzicie jak szalone.

    Patk u nas też pełnia od 2 mies (pobudki co 1h rzadko dobija do 1.5h, nic nie uspokaja tylko cyc)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nynka
    co ty gadasz
    zjawiasz się raz na jiks czas i takie zmyłki?
    rekinu i spi ???gdzie takie bajki ??!!

    Wowka lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Hoope Autorytet
    Postów: 2564 3299

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, doczytałam resztę, nic mądrego nie napisałyście XD

    Z tym wzrostem to pic na wodę fotomontaż. Policzyłam moich rodziców i owszem, zgodzi się, jeśli sobie nie odejmę 13 a bratu dodam 13. Córka na pewno nie będzie niska bo jest chudą tyką, Prezes też nie jest skurczony. Za to pierworodna jest ode mnie niższa o 10 cm, więc zawsze już będę mogła napluć jej na głowę :P

    Za to zgodził mi się kalendarz chiński co do płci całej trójki.

    ❤ Bartuś już z nami :D 15.04.18 ❤
    Wrzaskun I Wielki Książę Moczu i Mleka

    dqpr9vvjvyn8nf6w.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 30 listopada 2018, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bajka z ty chinskim :D

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) u nas dzień od 6:30 chociaż słońce wstało później. Pójście spać 2 godziny później to pół więcej rano. Nie kalkuluje się.

    zem3qps6in5tddof.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas gololedz. Mąż jechał na służbę 40km/h i szyba mu zamarzala tzn padający deszcz tworzył grubą warstwę lodu...ale dojechal
    A u nas szok. Pobudka Patryka dopiero o 4. Takie rzeczy działy się pół roku temu :P ciekawe czy powtórzy dziś w nocy kiedy matka będzie sama?

    kattalinna lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Berbecia Autorytet
    Postów: 1053 1057

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejusku nie pamietam kiedy taką noc miałam, co chwile pobudki do tego tak płakała przez sen tak mi jej było żal ale nie wiedziałam o co chodzi i jak jej pomóc.

    11.05.18r. ,2280g ,50 cm
    7672190291.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:p

    Szawgierka mi napisala, ze u niej na grupie jest dziecko, ktore ma 9 tygodni, wazy 8200 i ma 70cm :o To dopiero wielkolud jest xd

    Z naszym snem to nie wiem juz co robic...Mialam Kamila nawet dzisiaj o 7 specjalnie budzic, ale sama zaspałam xd Wczoraj dwie drzemki w ciagu dnia i zasnal po 22 i tak...I to dzięki wlaczonemu szumowi dopiero :/ Oszalec mozna, ani nic wieczorem z chlopakiem nic ogladnac ani nic bo on do pracy musi wstać...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć cześć, u nas od wczoraj temperatura 37,5...wiem że to.nie gorączka ale dzieć wygląda jakby miał ze 40.

    Ale jestem spokojna że jednak moja intuicja, znajomość dziecka i spostrzegawczość działa, bo wiedziałam, że zaczyna się coś dziać. Wypieki, oczka przeszklone....

    Jakie macie termomtry? Ja mam ten na podczerwień i tak mnie irytuje, myślę o tym do ucha ma ktoś??

    Ps ładny kolosik:O
    Katy wiesz ile miał jak się urodził?

    Katyvu nas ze spaniem to samo, nie wiem od czego to zależy. Ani mniej drzemek ani późna/ wczesna drzemka, nie ma znaczenia. Raz padnie o 20, raz o 23... ja wprowadzilam, wyciszanie nie usypianie, i jak usypiam a bic nie idzie to próbuje za 15 minut. Najgorzej jak sie rozgada...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2018, 09:17

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie duże dziecko to obstawiam makrosomię. Matka miała cukrzycę ciążową?

    Nynka, ja ciągle szukam termometru (w sensie nie kupiłam) ale rozważałam microlife taki do ucha i bezdotykowy w jednym. Pan z pogotowia wspomniał, że bosha są dobre douszne ale oczywiście nie rozmawialiśmy o modelach. Jak coś znajdziesz ciekawego to daj znać.

    zem3qps6in5tddof.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego nie wiem,ale zapytam bo tez jestem ciekawa:p

    Ja nie wiem juz co robic, musze znalezc jakis sposob na niego bo juz mam dosc...Ilosc drzemek tez nie ma znaczenia, chyba ze miałby tylko jedna, ale to raczej byloby za malo...

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się pożalić... :-| Fotelik jeszcze nie dotarł, od 28.11 utknął na "wer Warszawa" :-( a miał być kurier ekspres 24... Zgłosiłam do sklepu, niby mają pogonić pocztę. Wczoraj minął tydzień :-(

    zem3qps6in5tddof.png
  • J.S Autorytet
    Postów: 3823 2968

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez milion pobudek dzisiaj bylo. Masakra. Cos sie pomieszalo tym dzieciom, protestuje, koniec jedzenia w nocy :P

    Kattalina, mam nadzieje ze w poniedzialek juz do ciebie dotrze, co to za kurier?
    Nam dotarl w srode, mlodemu sie baaardzo podoba :D

    <3
    mhsvqps6hiiqioin.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj
    wypraszam sobie
    ja dziś nie protestuję ;)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wowka, to faktycznie Pan Wowek sporo wyższy.
    To wg nowego wzoru Zuzia będzie miała 176,5 cm. Ja powinnam mieć przynajmniej 7 cm miej, także to by było na tyle, aha mój brat jest ode mnie niższy.

    Katalina, ja czekałam tydzień na zamówienie ze smyka. Wybrałam opcje 'przelew tradycyjny' bo mi coś mój bank szwankował i musiałam czekać, aż mąż wróci z pracy żeby zapłacił ze swojego. Na drugi dzień przysłali mi maila, że nie obsługują przelewów tradycyjnych XD udani są. Wysłali mi chyba z 10 maili, że przetwarzają moje zamówienie i weryfikują płatność (kazali mi przysłać dowód wpłaty)-szok. W końcu w poniedziałek dostałam paczkę, a w środę przysłali mi maila, że nie otrzymali mojej wpłaty i proszą o kontakt z bankiem :D takie bystrzaki.

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do protestu. Co prawda dzieć jadł raz i to mało, ale ja nie mogłam spać. Też rządam szumów, lulania i ciepłego mleczka. To nic, że swój limit wyczerpałam (I jak twierdzi moja mama z nawiązką) jakieś 31 lat temu :P

    Kattalinna, miałam taką akcję z przesyłką. Napisałam reklamację i następnego dnia była :)

    JS, już jezdzicie w nowym fotelu, czy jeszcze czeka?

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła pszczółka, będzie czekać pod choinkę.

    Wowka ten Wasz pchacz ślizga się na panelach, kafelkach? Bo czytała o nim opinie, wszystko fajnie, że polecają, tylko że niby się ślizga i jak dziecko wstaje przy nim to może wyrżnąć.

    Sela lubi tę wiadomość

‹‹ 1851 1852 1853 1854 1855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ